REIZEN Aanbieding Sunair: RABOBANK RENTEVERLAGING WINKEL "ZEVENSPOOR" Weeknieuws 15% korting en gratis ontbijtpas BESTAAT 5 JAAR OP 13 FEBRUARI internetsites Sunparks Resorts, België 3C jaargang nummer voor u, van en door uw bank AGENDA Openingstijden: E-mail adres: maandag t/m donderdag 09.00 -17.00 rabo3750@tref.nl vrijdag (doorlopend open) 09.00 - 20.00 zaterdag (reizen) 10.00 -16.00 Bezoekadressen: Dorpsstraat 190,2761 AJ Zevenhuizen Dorpsstraat 12,2751AZ Moerkapelie Telefoonnummers Algemeen: 0180 - 63 73 83 Geldzaken: 0180-63 73 72 Hypotheken: 0180-63 73 53 Beleggen: 0180-63 73 58 Reizen: 0180-63 73 73/74 Verzekeringen:0180 - 63 73 83 Moerkapelie: 079-593 5885 (voor alle leden van het gezin) ZEVENHUIZEN - MOERKAPELLE .'imed$wWker GéldhandelijKjei| (M/y') pagina 2 Hart van Holland/14 februari 2001 tabob** Geboortebericht Energie samen inkopen bespaart 10 Internetsparen groot succes Hoe kan de winkelier zijn 'mooie'prijzen behouden? heeft van een gemaakt. Deze in 2e hands ver- naar nieuwe n woonhuis en 5 jaar in de win- Geldig met aankomst op 9/3, 12/3, 16/3, 19/3, 23/3, 26/3 Parken: De Haan, Vielsalm, Oostduinkerke en Kempense Meren Voor meer informatie en bijkomende kosten zie pagina 4 t/m 13 van de Sunair-brochure 'Vakantieparken in België' Deze kortingsactie is geldig voor boekingen gemaakt na 5 februari 2001 en kan niet gecombineerd worden met andere Sunparks voordelen Deze kortingsactie is niet geldig voor reeds gemaakte boekingen Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle is meer dan gewoon een bank. Dat zie je niet alleen als je bij ons binnen stapt, maar dat kun je ook afleiden uit de ambities die wij onszelf hebben opgelegd. Samen met onze medewerkers en klanten proberen wij iedere dag weer om onze dienstverlening verder te verbeteren. Dit heeft in de afgelopen jaren geleid tot een sterke groei van onze activiteiten. Ook voor de komende jaren rekenen wij op verdere groei. De ruim 50 medewerkers zijn daarom op zoek naar een nieuwe collega (m/v) voor de volgende functie: Wat verwachten wij van jou? Als medewerker Geldhandelingen help je onze klanten zoals je zelf ook geholpen wilt worden: prettig, deskundig en efficiënt. Je werkzaamheden bestaan uit het verrichten van balietransacties en het beantwoorden van diverse soorten vragen van onze klanten. Een belangrijke taak is ook het doorverwijzen naar de cliënt adviseór. Deze werkzaamheden vinden zowel in onze Geldwinkel en Kasbox in Zevenhuizen als in ons nieuw ingerichte kantoor in Moerkapelie plaats.Je hebt een MBO niveau. Wat mag je van ons verwachten? 55 gezellige collega's, een prima salaris en een 36 urige werkweek. Interesse? Ervaring in een soortgelijke functie is een voordeel maar niet een must. Wat wij vooral belangrijk vinden is datje qua instelling en persoon past binnen ons team. Ben je geïnteresseerd in de genoemde functie of wil je hierover meer weten, dan nodigen wij je uit om contact op te nemen met Suzanne Roorda of Jan Heijdra. Tel. 0180-637301. Je kunt je schriftelijke reactie sturen haar Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle, Postbus 5, 2760 AA Zevenhuizen. Mailen kan ook: rabo3750@tref.nl. 18 februari Omniworld/AMVJ - Cadenz.Nesselande 17 februari Opening firma Grootscholten 24 februari 12e Lions-Rottemerenloop www.genie.nl Gratis en anoniem je valentijns- wens versturen kan via deze site. www.youngdynamic.nl Deze site is speciaal ontwikkeld voor de jonge beleggers. Veel jon geren hebben deze site ontdekt en zijn voorzichtig aan het beleggen geslagen. www.ski.nl Ook de Nederlandse Skivereniging mag niet ontbreken op Internet j Veel informatie over skigebieden, skibanen en wintersportspeciaalza ken. Ook veel adressen en reistips- Voor de skifanaten een leuke site. De Rabobank introduceerde op 9 februari 'U'. De enige bank, waarvan u hoogst persoonlijk lid kan wor den, heeft het speciale ledenmaga zine "U" op de markt gebracht. Met een oplage van 2,4 miljoen is het nieuwste magazine "U" met één klap het één na grootste magazine van Nederland. Het blad maakt deel uit van het ledenprogramma dat ervoor zorgt dat de klanten dichter bij de bank komen te staan. 'U' gaat over mensen, hun financiële ambities en de rol die de Rabobank daarbij kan spelen. In het eerste num mer van 'U' staan artikelen over bank zaken, beleggen en verzekeren en speciale aanbiedingen voor leden. Zo gaan enkele artikelen over scholieren die zich als ondernemer ontwikkelen en portretten van mensen die fan zijn van een bepaald aandeel. Tevens is van 'U' ook een internetversie beschikbaar. U kunt de speciale U-site bezoeken via www.rabobank.nl. Het nieuwe blad 'U' is een apart me- diamiddel om de klanten nauwer bij de bank te betrekken. Door het unieke lidmaatschap is de Rabobank de enige bank waar leden zeggenschap hebben en invloed kunnen uitoefe nen op de dienstverlening. Deze waarde moet de doelstelling bevesti gen dat de Rabobank het beste met u voor heeft. Mocht u interesse hebben om het blad in te zien dan bent u bij de Rabo bank Zevenhuizen-Moerkapelle van harte welkom. Heeft u interesse om meer invloed uit te oefenen binnen uw Rabobank dan kunt u zich laten informeren door uw lokale Rabobank. Eind 2000 kwamen er steeds duide lijker signalen dat de economische groei wereldwijd aan het afzwak ken was. Dit is goed nieuws voor de inflatie-ontwikkeling en de rente- markt. De inflatiedruk als gevolg van de economische groei zal immers afnemen. Hierdoor wordt de weg vrijgemaakt voor verdere renteverlagingen. Wij verwachten dan ook dat zowel de Europese Centrale Bank als haar Ame rikaanse tegenhanger (FED) in 2001 haar rentetarieven verder zal verla gen. Deze verwachting is deels al in de koers van Amerikaanse aandelen ingeprijsd. Bovendien zal de economi sche groeivertraging ten koste gaan van de winstgroei van Amerikaanse bedrijven. Voor de vooruitzichten van de Amerikaanse aandelenmarkt blij ven we dan ook negatief gestemd. In Europa is een renteverlaging nog niet in de koersen verwerkt. Boven dien werken belastinghervormingen in diverse Europese landen in het voordeel van Europa. We hebben dan ook een positief advies voor de Euro7 pese aandelenmarkt. Voor de Aziati sche aandelenmarkt hebben we een neutrale visie. Als gevolg van de positieve rentevoor uitzichten hebben we eveneens een licht positief advies voor obligaties. Voor verdere informatie kunt u te recht op de Rabobankbeleggingssite www.rabobank.nl/beleggen. Natuur-, lijk kunt u voor vragen of adviezen altijd contact opnemen met onze beleggingsafdeling. Het telefoonnum mer van de beleggingsafdeling van Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle is (0180) 63 73 58. Pete Schoonhoven hobby een beroep hobby groeide uit koop van treinen modellen vanuit zijn sinds de afgelopen 5 jaar in kei aan de Nrd. Dwarsweg 94 A. is geautoriseerd dealer van de bekende merken en kan daarom de produktielijnen van de fabrieken bezoeken. Samen met zijn vrouw Tiny runt hij de winkel. Waar niet alleen maar treinen te zien zijn maar ook de echte Steiff Beren en Cherished Teddies. Er worden ook modelauto's van schaal 1:18, Wiking, Herpa, Siku, Formule I, Reveil/modelbouw (vrachtauto's, vlieg tuigen enz.) verkocht. De model landbouwartikelen hebben een grote afzet in Zevenhuizen. Vorige week is Pete op de Speelgoedmesse in Neurenberg, Duitsland geweest,zodat we veel nieuws kunnen verwachten van de treinen van Markim, Flei- schmann, Trix, Roco, Piko, Vollmer, Fal- ler, Kibri enz. Er komt zelfs bestuurbaar speelgoed zoals een 'tank'! Voor de toekomst willen zij alle merken gaan uitbouwen en zowel de sporen Z, N, HO en spoor 1 volledig in de verkoop hebben. U kunt Zevenspoor ook vin den op internet: www.zevenspoor.nl., tel.nr.(0180) 63 29 05 openingstijden: dins-, donder- en vrijdagmiddag van 13.30 tot 18.00, zaterdag van 10.30 tot 16.00 en dinsdagavond van 19.00 tot 21.00. Rendementen uit het verleden zijn geen garantie voor de toekomst. Wij willen graag weer een collega feliciteren met de gezinsuitbreiding: Monique van Maanen: 13 januari een prachtige zoon: Jean Luc De energiemarkt van electriciteit komt per 1 januari 2002 vrij voor bedrijven met aansluitingen groter dan 3 x 80 ampère. De meeste Rabobanken voldoen hieraan en! willen samen energie in gaan kopen. Dit kan op jaarbasis zo'n 10 minder gaan kosten. Voor alle Rabobanken samen komt dit neer op ongeveer 6,5 miljoen gulden. In drie maanden tijd zijn er al meer ij dan 100.000 Rabo InternetSpaarre- keningen geopend en er worden nog dagelijks diverse rekeningen geopend. Met een rente van 4,5 j is dit virtuele spaarprodukt voor de internetbankierders een zeer aan trekkelijk produkt. De kans dat een 'mooie' prijs vanj bijvoorbeeld 7,99 na omrekening naar euro wederom een mooie prijs laat zien is buitengewoon klein. De 1 wijze van omrekening van een gul- j denbedrag naar euro en vice versa is wettelijk voorgeschreven. Het is dus j onmogelijk zowel in gulden als in euro een 'mooie' prijs te hanteren. U j mag namelijk niet afronden. U moet voor uzelf bepalen welke gevolgen i dit heeft voor uw prijsbeleid.

Hart van Holland | 2001 | | pagina 2