Rouwen doe je niet alleen LITI E BERICHTEN wimnnia Henk Bres gastspreker bij Club van 100 B.S.C.'68 Grootscholten: milieubewuste en efficiënte paprikateelt in Zevenhuizen Data General/VCN - Vanilla/Weert M' INBRAAKBEVEILIGING! 1 BROUWER DE KONING SANDERS Kaarten bij Zang en Kleur Jolnieuws 'a 't UITVAARTVERZORGING S E V fc 11_ I G 1 N G t Hart van Holland/14 februari 2001 Topvolleybal in Zevenhuizen zaterdag 17 februari - 19.00 uur Sporthal Swanla, Burg. Klinkhamerweg 85, Zevenhuizen a Toegang gratis Familieberichten TEL. 0182-615055 Opbaargelegenheid o.a.: MET RESPECT EN IN STIJL DOEN WE WAT VAN ONS VERWACHT WORDT 079* 3426070 oi ft* 52160 re UITVAARTVERZORGING De Rietvoorn 23 - 2661KC Bergschenhoek Uw verdriet Is onze zorg Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3 B'hoek - Moerkapelle Ijt Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken 1 '-'AiiinfoQadvocatenkantoorsander.s.nl Internet: www.advocatenkantoorsanders.nl pagina 3 Hazerswoude-Dorp Waddinxveen Zevenhuizen Alarmsystemen inci. meldkameraansluiting Camera- en toegangscontrole-systemen BORG gecertificeerd technisch beveiligingsbedrijf Raadhuisstraat 9 2751 AT Moerkapelle tel. 079-5933656 fax 079-5932349 Deze ruimte is beschikbaar gesteld door de Haij Van der Wende advocaten^ mmm mb mb UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect ZUIDPLASLAAN 59 - 2743 CW WADDINXVEEN DAG EN NACHT DIRECTE HULP BIJ OVERLIJDEN Zevenhuizen: Schoolstraat 18 Moerkapelle: Aula begraafplaats "Westhage" Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking. Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 0182-501230 b.g.g. 502238 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. Uitvaartverzekeringen - Spaarfonds - Wilsbeschikkingen - Grafstenen Waddinxveen - In veel relaties krijg je met rouw en verlies te maken. Eens komt er een moment waarop aan zo'n relatie door wat voor redenen dan ook een eind komt. Er breekt dan een periode van rouw aan. In onze cultuur lijkt rouw vaak een taboe te zijn. We worden zenuwachtig van mensen die zomaar hardop huilen en als we een partner hebben verloren dan moeten we daar liefst na een paar weken weer 'overheen zijn'. De omgeving komt dan met een goedbedoelde opmerking als Kop op, het leven gaat door". Juist door dit taboe gaan mensen vaak op een onverstandige manier met hun rouw om. Het gevolg is eenzaamheid, oplo pende spanningen en soms zelfs ziekte en arbeidsongeschikt heid. Bij het verwerken van rouw gaat het er om dat om een verlies te kunnen verwerken het een plaats in ons leven moet krijgen, d.w.z. dat je leven aangepast wordt aan het verlies. Op de Open Cirkel avond van 21 februari zal de heer J. van der Spek spreken over dit thema. De avond wordt gehouden in 'Het Anker" (achter de Brugkerk) en start om 20.15 uur. De deuren zijn vanaf 20.00 uur geopend. Iedereen is welkom. "DE" ADVOCAAT VOOR ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE D V O A T N K N T O O R Voor MKB-ondernemer en particulier Snel, persoonlijk en heldere prijsafspraken Afspraak op uw kantoor of huisadres mogelijk Ook buiten kantooruren Eerste kantoorconsult gratis de Lepelaar 4 Emmapark 10 2751 CW Moerkapelle 2595 ET Den Haag Mob. 06 - 22 93 41 79 Tel. 070 - 383 14 45 Verkeersongeval met letsel'. Op don derdag 8 februari omstreeks 13.10 uur heeft een aanrijding plaatsge vonden op de kruising Engeland- laan/Duitslandiaan tussen twee per sonenauto's. Een 27-jarige automobilist uit Delft reed over de Engelandlaan in de richting van de Belgiëlaan. Bij de kruising met de Duitslandlaan verleende hij geen voorrang aan de van rechtskomen- de 54-jarige automobilist uit Bos koop. Een aanrijding was niet meer te voorkomen. De Boskoper botste met zijn voertuig tegen de rechter Zevenhuizen - Vrijdag 16 februari is er een kaartavond bij vogelvereni ging Zang en Kleur. De aanwezigen kunnen kiezen voor jokeren of kla verjassen. Iedereen is welkom vanaf 20.0 uur in het clubhuis aan de Zuid- plasweg. voorzijde van het voertuig van de Delftenaar en is met nekklachten en vermoedelijk een hersenschudding overgebracht naar het Groene Hart Ziekenhuis. De automobilist uit Delft klaagde over een pijnlijke knie. Een inzittende van deze bestuurder liep gekneusde ribben op en een dik oog en is eveneens naar het Groene Hart Ziekenhuis overgebracht. Te veel gedronken: Een 36-jarige automobilist uit Waddinxveen reedt vrijdag rond 3.30 uur met te veel alcohol op over de Wingerd. De uit slag van de ademanalyse was 550 ug/1. De man kreeg een rijverbod van zes uur en een proces -verbaal. Te veel op en geen helm: Een 20-jari- ge Rotterdammer werd zondag 11 februari rond 4.15 uur door de poli tie staande gehouden op de Noorde lijke Dwarsweg in Zevenhuizen omdat hij zonder helm op zijn brom fiets reed. De man bleek tevens te veel gedronken te hebben. De uit slag van de ademanalyse was 255 ug/1. Hij heeft een rijverbod gekre gen van een uur en een proces ver baal voor het rijden onder invloed en zonder helm. Hazerswoude-dorp - Zaterdag 17 februari wordt bij het christelijk Jongerencentrum de Jol aan het Raadhuisplein 8 een gospel-drive-in gehouden. Zaterdag 24 februari is er een sixtees-avond. Alle jongeren zijn welkom. Benthuizen - Henk Bres treedt 16 februari op als gast spreker voor de "Club van 100" van voetbalvereni ging B.S.C.'68. Henk Bres is een Hagenees, vroeger sexclubhouder en hooligan van ADO Den Haag, en tegenwoordig een bekende Nederlander door zijn bij drage in vele TV-programma's, zoals het Lagerhuis. Drie jaar gelden is de "Club van 100" opgericht, waarin alle mensen met een groen-wit hart zich kunnen verenigen. De kracht van de Benthuizer Sport Club is de samenhorigheid tussen leden, suppor ters en sponsors zonder onderscheid te maken. Bij de oprichting van 'de Club' is bepaald, dat 75% van de inleg zal worden aangewend ten gunste van B.S.C.'68. Het resterende bedrag blijft in de Club en wordt onder andere besteed aan het organiseren van dergelijke con tactavonden. Topscheidsrechter.Dik Jol, en de huidige bondscoach van het Nederlandse jeugdelftal, Mark Wotte, zijn Henk Bres als gastspreker voorgegaan. Belangstellenden in de "Club van 100" kunnen zich wenden tot Cees van der Heijden (079 3413159), Alex Retel (079 3411449) en Aad Taal (079 3314060), die tesamen de commissie van de "Club van 100" vormen. Ook is er meer informatie verkrijgen op de homepage van B.S.C.'68: http://home. wanadoo.nl/bsc68. Zevenhuizen - Vooral vanaf de A-12 zal het onlangs in Zevenhuizen gebouwde glastuinbouwbedrijf al menig passant opgevallen zijn. Want de twee identieke pro ductie-units van ruim 4 hectare glas, vallen nu een maal op. Het betreft de nieuwe kwekerij van Joop, Mare en Rick Grootscholten, welke gelegen is aan de Noordelijke Dwarsweg. Op zo'n 85.000 vierkante meter worden hier uitsluitend rode paprika's geteeld. Voorheen was Grootscholten gevestigd in Honselersdijk en 's Gravenzande. Vanuit logistiek oogpunt bleek het echter niet efficiënt om vanuit twee locaties te wer ken. Er werd besloten op zoek te gaan naar één centraal punt in de directe omgeving van de afzetcentra in Bleiswijk. In het West- land bleek een stuk grond met de vereiste oppervlakte niet beschikbaar. Uiteindelijk werd er gekozen voor Zeven huizen dat eveneens in het glasdistrict ligt en zo direct langs de A12, ook nog goed bereikbaar is. De eerste grondwerkzaamheden startten in januari 2000 en binnen een jaar werd de bouw gerealiseerd. Inmiddels zijn de paprikaplanten geplant en kunnen Joop, Mare en Rick trots zijn op het resultaat. Lopend tussen de planten waar inmiddels al paprika's aan groei en, licht Joop toe waarom zij er voor kozen om met z'n drieën zo'n grootse kwekerij te willen runnen. "Als je een bedrijf als dit wil leiden, lukt dat uiteraard niet in je eentje. Ik heb echter altijd al met mijn zonen Mare en Rick samengewerkt en dat gaat nog altijd uitste kend. We heb ben aan één woord genoeg om te begrijpen wat de ander bedoeld en op die manier kun nen we heel goed op elkaar inspelen en tot weloverwogen beslissingen komen. Zo besloten we vijf jaar geleden te kiezen voor een andere afzetor ganisatie. Nu hebben we ook met z'n drieën die enorme groei en verdere uitbreiding van ons bedrijf bewerkstelligd." En wat de beginoogst paprika's betreft; die zal begin volgende maand al plaatsvinden. Door het drietal worden nu de nodige voorbereidingen getroffen om de kwekerij al meteen op volle toeren te laten draaien. i Rick, Joop en Mare Grootscholten in hun splinternieuwe glastuinbouwbedrijf.

Hart van Holland | 2001 | | pagina 3