J J J J MONTEUR TREKKERS EN LANDBOUWWERKTUIGEN ARO Hoofd financiële administratie Parttime medewerkers/sters VRACHTWAGEN-CHAUFFEUR Hoogheemraadschap! van Schieland ff Pagina 12 Hart van Holland/21 februari 2001 Dekker Zevenhuizen B.V. is een grote zelfstandige onderneming op het gebied van zowel maatwerkbladen (keukenbladen, tafelbladen, etc.) als keukenaccessoires (kranen, verlichting, etc.). Als groothandel en deels producent met een eigen vervoerstak, biedt Dekker keukenspeciaalzaken en bouwmarkten een compleet pakket van producten en diensten. Ons streven is, dit pakket voortdurend te verbeteren en de meer dan 1000 klanten van ons bedrijf het werk waar mogelijk te vereenvoudigen. Die werkwijze leidt ertoe dat Dekker nog altijd doorgroeit. Op dit moment werken verspreid over de fabriek, het magazijn en de kantoren dagelijks 160 collega's nauw samen om de honderden uiteenlopende orders tijdig en correct te verwerken. In die collegiale en enerverende werksfeer zetten wij ons in om onze voorsprong op de concurrentie nog verder uit te bouwen. Voor onze omvangrijke boekhouding zoeken wij een Bent u geïnteresseerd? Heeft u belangstelling voor deze functie, dan nodigen wij u graag uit een brief of e-mail met cv te sturen naar: Dekker Zevenhuizen B.V. T.a.v. Ed Roos Postbus 11 2760 AA ZEVENHUIZEN E-mail e.roos@dznet.nl Voor meer informatie kunt u hem bereiken op 0180-637 637. De functie: Als coördinator van de afdeling Financiële Administratie stemt u alle financiële processen binnen onze onderneming af op het te voeren beleid, en draagt u de verantwoordelijkheid voor de optimale uitvoering en het nauwgezette onderhoud van de administratie. Daarbij geeft u direct leiding aan een team van zes medewerkers. Onder uw toezicht vallen onder meer de crediteuren-, debiteuren en grootboekadministratie en de financiële rapportages analyses. Ook draagt u er zorg voor dat de werkwijze van de afdeling overeenkomt met de procedures zoals die staan beschreven in de kwaliteitshandboeken. Gevraagd wordt: Een enthousiaste coach die zijn medewerkers stimuleert en het beste uit hen weet te halen. Als zodanig beschikt u over uitstekende communicatieve en sociale vaardigheden. U heeft een afgeronde SPD-opleiding of HEAO-BE en bij voorkeur enige relevante werkervaring. Uw leeftijd ligt tussen de 25 en 30 jaar. Dekker Zevenhuizen biedt: Een verantwoordelijke en veelzijdige functie in een financieel gezonde onderneming met ambities en een duidelijke visie op de toekomst. Daarbij past ook, dat wij u alle mogelijkheid geven uw kennis en vaardigheden toe te passen en uw persoonlijkheid en kwaliteiten verder te ontwikkelen. Uiteraard wachten u een prima salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Van Leeuwen Mechanisatie is werkzaam in akkerbouw, veehouderij en boomkwekerijen. Zeven medewerkers zorgen voor een prettige werksfeer. Ter versterking zijn wij op zoek naar: U kunt rekenen op: - Goed salaris - Prettige werksfeer - CAO volgens metaalunie Uw schriftelijke reactie VAN LEEUWEN kunt u sturen naar: MECHANISATIE Dhr. T. van Leeuwen De Werven 8 2731 AZ Benthuizen 2731 AZ Benthuizen Fax:079-3312712 BEKENDMAKING O NT WERP-LEGGER SCHOONMAAKSERVICE BV zoekt enthousiaste voor een object in Moerkapelle. Maandag en donderdag 2 uur per uitvoering per persoon. In overleg met de klant 4 ochtenden a 2 uur voor I persoon. Starttijd: 07.00 uur. Heeft u interesse bel dan tussen 8.00 - 17.00 uur tel. 0172-211368 en vraag naar Karin Sterk of Joke Ebregt. voor avonddiensten I De Werven 8 __.01 n Tel.: 079-3319311 Moulinex oven en Philips TV 37" zgan samen ƒ225,- 0182-617284 Bankstel 3 2-zits fauteuil zwart leer 3 jr oud pnotk 0172-210420 Dijkgraaf en hoogheemraden van Schieland maken bekend dat op 19 februari 2001 de ontwerp-legger van de wateren, kunstwerken en waterscheidingen in de gemeente Rotterdam ter visie wordt gelegd. Per 1 januari 2001 zijn de waterschappen belast met het waterkwanteitsbeheer in Rotterdam. In verband daarmee moeten de onderhoudsverplichtingen en de onderhouds plichtigen voor de watergangen in een legger (register) worden vastgelegd. Schieland wordt onderhoudsplichtig voor de hoofdwatergangen. De gemeente blijft belast met het onderhoud van de overige watergangen. inzage De ontwerp-legger en bijbehorende stukken liggen vanaf vrijdag 22 februari 2001 gedurende vier weken tijdens kantooruren op de volgende plaatsen voor een ieder ter inzage.: - Het gemeenlandshuis van Schieland, Maasboulevard 123 te Rotterdam - Het gemeentehuis van Rotterdam, Coolsingel 40 te Rotterdam Tot en met donderdag 22 maart 2001 kunnen belang hebbenden hun zienswijze op de ontwerp-legger kenbaar maken aan het college van dijkgraaf en hoogheemraden van Schieland (Postbus 4059, 3006 AB Rotterdam). Het ontwerp van de legger zal besproken worden in de Verenigde Vergadering van Schieland, waarbij met weet van de ingekomen reacties de legger definitief zal worden vastgesteld. Voor meer informatie kan contact opgenomen worden met de heer M.D.H. Louws, tel. 010-453 73 21. Dijkgraaf en hoogheemraden, ir. J.J. de Graeff, dijkgraaf; mr. A. van Strijen, secretaris-rentmeester Maasboulevard 123 Postbus 4059 3006 AB Rotterdam Meisjesfiets grijs/groen 24 inch ƒ75,- 0182-619138 Herenfiets 28" mooi exemplaar ƒ125,- 0182-615887 "föe JLondd Zoekt voor haar avondteam per direct enthousiaste medewerkers voor de functie van Voor het vervoer van bloemen en planten vanaf kwekers in de regio naar de veilingen in Aalsmeer, Bleiswijk en Naaldwijk. Voorwaarden: Hij of zij moet in het bezit zijn van het volledige chauffeursdiploma en de rijbewijzen C en CE. Zelfstandig kunnen werken na een gedegen inwerkperiode. Affiniteit met de tuinbouw, klantvriendelijk en kunnen werken in een team. Flexibel, in deze branche hebben we te maken met piekperiodes, ook in de avonddiensten. Uitsluitend in middaguren, avonduren en nachturen willen werken (zondagavond tot en met donderdagavond Eventueel de 40 diensturen maken in vier dagen Woonachtig in de regio en representatief overkomen. Indien je aan alle bovenstaande eisen voldoet, kun je bellen voor aanvullende informatie en het maken van een afspraak tijdens kantooruren met Annemarie van Reeuwijk, telefoon: 079 5931570.

Hart van Holland | 2001 | | pagina 12