118 Jeugdafdeling v.v. Moerkapelle Eerste competitieverlies dames Gouwestaete Uonderdag 22 februari opent Van der Linde Lingerie haar vijfde vestiging in Winkelcentrum Passage te Waddinxveen. Kom langs voor onze feestelijke openings aanbiedingen uit de fraaie collectie van 2001. CKQ1I [Vestigingen in Bieiswijk, Berkel en Rodenrijs, Hiliegersbeig, Voorburg en Waddinxveen Schiesser T-shirts katoen, 2 stuks voor: f 29,95 Oroblu Panty's 20 den (f 16,00 per paar), 2 paar voor: f 25,00 Herensokken uit de Van der Linde huislijn, 2 paar voor: f 17,50 Oroblu pantalonkousjes, 2 paar voor: f 10,00 Badstof badjassen (geel, bleu, roze, wit, ecru, marine) voor: f 99,95 Leuke lingerie-aanbiedingen van MARIE JO, CHANTELLE en AUBADE! OPENINGSAANBIEDINGEN BABYKLEDING Baby-pyama's 100% katoen: f 12,95 Badstof rompers wit, 2 voor: f 15,00 Mooie aanbiedingen van de merken Absorba, Feetje en Kanz. Pagina 14 Hart van Holland/21 februari 2001 Waterpolo Moerkapelle - Dat niet elke wedstrijddag evenveel sportief succes wordt behaald, bewezen de Moerkapelse jeugdteams zaterdag jongstleden. Met 7 punten uit de 8 gespeelde wedstrijden werd dit keer aan de negatieve kant van de score gebleven. BI bezocht DCV is Krimpen en verloor voor de tweede keer dit seizoen van deze ploeg, met 2-0 trok de thuisclub aan het langste eind. Moerkapelle was niet echter minder, alleen was DCV iets gelukkiger in de afwerking. Cl wisselde de overwinning van vorige week weer af met een nederlaag (dit team speelde nog geen enkele keer gelijk). Timme Ham bracht Cl wel op voorsprong, maar al snel volgde de gelijkmaker. In de slotfase trok SMV/Hillegersberg de 2-1 zege naar zich toe. Dl kreeg bij NSV in Norden geen enkele kans, in een mum van tijd stond men op achterstand ruststand 4-0. In de tweede helft ging het wel beter maar de 6-1 sprak duidelijke taal. El liet tegen Stolwijk zien, waarom dit team op de bovenste plaats staat. Na een 2-0 ruststand werd vervolgens met gemak uitgelopen naar een 7-0 winst. Justin van der Hoven scoorde vier keer, met goede reddingen hield Vince den Duik z'n Doel schoon. E2 en Berkel deelden de punten broederlijk, dit na een leuk duel. De thuisclub kwam wel op een 2-0 voorsprong, maar mocht tenslotte niet klagen over de 2-2 eindstand. E3 kreeg bij Zevenhoven dit keer een grote nederlaag te slikken, de 10-0 eindstand sprak dan ook boekdelen. F1 werd door Soccer Boys van de bovenste plaats verdrongen. Moerkapelle kwam nog wel op voorsprong, ^maar met gevaarlijke uitvallen trok Soccer Boys de 3-5 winst verdiend naar zich toe. F2 gaat wekelijks beter draaien en komt na de 3-2 winst op Moordrecht dicht bij de bovenste plaats. De wedstrijd was zeer spannend en leek in 2-2 te eindigen, maar vlak voor tijd rondde Dominique Hof een solo over het halve veld prachtig af. Polderloop Skeelertocht Hazerswoude-dorp - Op zondag 24 februari wordt de tweede van 4 polderlopen van 2001 gehouden. Er kan gekozen worden uit de volgende afstanden: l,5km., 5km.,10,2km., 15,2km. en de halve marathon. De start van de 10,2km., 15,2km. en de halve marathon is om 11.15 uur. De 1,5km. en 5km. worden om 10.20 uur weggeschoten. De kosten voor de loop zonder herinnering en de loop van l,5km. zijn f4,-. De kosten voor de overige afstanden met herinnering bedragen 7,50. Naast de polderloop is er eveneens een "Skeeler Toertocht" De afstanden waaruit gekozen kan worden zijn de 4,5km. en de 20km. De kosten voor de tocht zijn ƒ4,- zonder aandenken en ƒ7,50 met een blijvende herinnering. Inschrijven kan vanaf 10.00 uur in het Clubhuis van Hazerswoudse Boys, Sportparklaan, Hazers- woude -dorp.Verdere informatie: 0172-589622 en op 24 februari vanaf 8.00 uur 0172-588312. Badmintonvereniging Zevenhuizen Heren 1 tegen Ommoord 1 De heren van Badmintonvereniging Zevenhuizen speelden afgelopen week tegen Ommoord 1. Arthur Vermeulen ging van start. De eerste set ging lang gelijk op maar werd uiteindelijk gewonnen door Arthur, zo verliep ook de tweede set. Peter van Riemsdijk had een moeilijke tegenstander waarvan hij in de eerste set net aan won; de tweede set was net tegenovergesteld en deze set won Peter gemakkelijk met 15/3 Als derde heer startte Henk den Hartog die zijn sets vrij eenvoudig won met 15/7 en 15/5. Als laatste heer speelde Rene Michon die zijn eerste set makkelijk won met 15/2; zijn tweede set kreeg hij meer tegenstand maar hij trok aan het langste eind en won met 15/8. Tussenstand: 4-0 voor Zevenhuizen. De eerste dubbel werd gespeeld door Arthur en Rene die het zwaar kregen en hun 3-setter verloren met 15/9 13/15 en 12/15. Peter en Henk speelde een goede partij en won hun sets met 14/15 15/8 en 15/6. Rene en Henk speelden goed en wonnen hun eerste set met 15/9, hun tweede set liep niet goed meer en die verloren ze met 3/15; het ging om de laatste set die ze net aan verloren met 15/17 Als laatste dubbel gingen Peter en Arthur aan de bak die ze door goed kijken en spelen net aan wonnen met 15/12 en 15/13. De eindstand werd 6-2 voor Zevenhuizen 1. Boskoop/Waddinxveen - Afgelopen zondag verloor het eerste damesteam van Gouwestaete met 8-11 van Polar Bears. Het was het eerste verlies van de Waddinxveensen in deze competitie. Dames 1 De wedstrijd van dames 1 tegen Polar Bears was niet best. Vanaf het begin liep Gouwestaete achter de feiten aan. Beide ploegen hanteerden het zönespel en daarmee leek de agressiviteit van de thuisploeg volledig te zijn verdwenen. Tevens benutte Polar Bears de kansen beter en daarmee was in feite de nederlaag te verklaren. Via 1-1 door Natascha Baatje sloot Sandra Berckenkamp de eerste periode af met 2-3. In de tweede periode kwam Polar Bears op een ogenschijnlijke comfortabele 2-5 voorsprong, doch even was er weer die veerkracht van Gouwestaete. Via twee fraaie doelpunten van Hanneke Kappen en een van de jarige Mirjam Overdam was de stand halverwege 5-5 en leek de ploeg van Jim van Es weer geheel terug in de wedstrijd. Niets was minder waar. Slordigheden waren de oorzaak van de uitloop van Polar Bears naar 6-9 eind derde periode. Alleen Natascha Baatje wist te scoren voor Gouwestaete. Begin vierde periode scoorde Hanneke Kappen uit een viermeter 7-9, doch Polar Bears liep verder uit naar 7-11, alvorens Sandra Berckenkamp de eindstand bepaalde op 8-11. Heren 1 Voor de Gouwestaeteheren stond hekken sluiter Rotterdam op het programma. Op papier was Gouwestaete de favoriet, maar na het gelijkspel tegen De Kempvis bleek al snel dat de heren uit een ander vaatje moesten tappen want de eerste periode werd met 2-1 verloren en scoorde Jaco de Jong het enige doelpunt. De tweede periode was een vervolg van het eerste, slordig spel en veel kansen bleven onbenut. Rotterdam maakte hier gretig gebruik van en wist vooral uit de onbenutte manmeer-situaties te scoren. Aan het eind van de tweede periode werden de Gouwesteteheren wakker en scoorden Jaco de Jong en Mare Faber ieder twee keer uit overtalsituaties. Met een 4-5 voorsprong kon de tweede periode worden afgesloten. In de derde periode wisten de heren van Gouwestaete het net weer te vinden en scoorden Mark Mommers, Mare Faber, Paul Verwey en Myk Middendorp. Rotterdam deelde nog enkele plaagstoten uit, maar miste uiteindelijk toch de aansluiting door een steeds betere verdediging van de heren van de Gouwestaete. De vierde periode was er eindelijk een die de kampioenskandidaat waardig was. Met mooie combinaties en snelle I contra-aanvallen werd Rotterdam geheel weggespeeld. Voor Gouwestaete scoorden Mare Faber, Wouter Steller (2x), Myk Middendorp, Mark Mommers en Jaco de Jong. De wedstrijd werd uiteindelijk met 7-151 gewonnen. Over drie weken staat uitwedstrijd tegen WVZ uit Zoetermeer op het I programma. De heren van Gouwestaete I hebben dus nog ruim de tijd om hard te trainen, zodat zij goed en geconcentreerd aan deze wedstrijd kunnen beginnen. Gouwe Meiden Na afloop van de wedstrijd tegen Polar Bears I werd in de aanwezigheid van een select gezelschap het project van de 'Gouwe Meiden Kalender' afgesloten. Vice-voorzitter Remko Overdam schetste in zijn toespraak in het kort de geschiedenis van de totstandkoming van de I kalender. De verkoop is een doorslaand succes I geworden en de jubileumcommissie kan rustig gaan broeden op de uitwerking van de activiteiten bij de viering van het 75-jarig I bestaan van Gouwestaete. De Gouwe Meiden Kalender behaalde landelijke publiciteit via de kranten, tijdschriften, radio, TV en via internet kwamen bestellingen binnen vanuit de gehele wereld. Uiteindelijk werden de fotograaf en de meiden bedacht met een setje van de verzamelde krantenknipsels en een enveloppe met inhoud en werd na de speech van Remko nog even gezellig nagebabbeld onder het genot van een drankje en een hapje. Wedstrijden aanstaande weekend Zaterdag 24 februari zijn geen wedstrijden vastgesteld voor de bondsteams. Op zaterdag I 3 maart wordt weer gespeeld. Dan vindt de return plaats van dames 1 tegen Polar Bears in zwembad 'Aqua Indoor' te Ede. De wedstrijd begint om 18.30 uur. Dames 2 van Gouwestaete I gaat voor de halve finale van de ManMeerl- beker naar Rapido'82 2. De wedstrijd begint om 18.45 uur in zwembad 'De Planeet' te Haarlem. W. I SUNFliAIR OPENINGSAANBIEDINGEN LINGERIE BBij aankoop van minimaal 25,00 ontvangt u onze klantenkaart. Hiermee kunt u aantrekkelijke kortingen op uw volgende aankopen sparen.

Hart van Holland | 2001 | | pagina 14