DERKSEN ZN. FA. j. V.D. JAGT &ZN fSjcw'i/tefe AeuAeihs nuaxf mAomoAeiiAeits Hart van Holland/28 februari 2001 Pagina 15 Wij verzorgen het toegesneden op uw specifieke wensen. En... snel en discreet. Assurantiekantoor Derksen Zn. Staringlaan 3 2741 GC Waddinxveen Telefoon 0182 - 619 377 Telefax 0182 - 614 207 AL MEER DAN 35 JAAR ONAFHANKELIJK ADVIES ton verschoor VOORAL UW: binnen- en buitenschilderwerk behangwerk plaatsen van isolatieglas algehele wandafwerking Bel voor gratis advies of prijsopgave Ton Verschoor Pinksterbloemstraat 8 2751 CK Moerkapelle Tel.: (079) 593 23 04 Mobiel: 06-51 50 46 05 Fax: (079) 593 33 95 Bermweg 22, Rotterdam/Zevenhuizen, tel. 0180 - 312806 voor het vakkundig stofferen van uw meubelen. bij u in de buurt,laat u praag :h uitgebreid infr^rnweij, war u mbël-.'CT iarenlAiff,plezier Verzekeringen. schilders- wandafwerkingsbedrijf Niet alleen de mens wordt steeds flexibeler en mobieler, ook de keuken. Keukens uit losse, en zelfs verrijdbare, modules opgebouwd, winnen aan populariteit. Niet verwonderlijk als men de voordelen hiervan in ogenschouw neemt. Zo kunt u, al naargelang de wensen van de tijd en uw leefomstandigheden, een andere opstelling maken. En bij een verhuizing neemt u uw keuken gewoon mee. Voor elk wat wils Nog niet zo lang geleden was de kant-en-klare inbouwkeuken het summum van vooruitstrevendheid en gebruiksgemak. Dé keuken die uit losse onderdelen is opge bouwd wint terrein. Zeker nu deze in allerlei stijlen te verkrijgen is. U bepaalt daarbij zelf welke apparaten en kasten u wel en niet wilt aanschaffen en vooral waar u wat wilt hebben. Uiterst functioneel en bovendien altijd puur individueel. Maar gelukkig biedt ook de inbouwkeuken steeds meer mogelijkheden op het gebied van individuele wensen. Gedegen advies Vraag is echter hoe u de juiste 'maat' vindt. De Maand van het Huis, die van donderdag 1 tot en met zaterdag 31 maart a.s. wordt gehouden biedt een unieke mogelijkheid om thuis te raken op keukengebied. Honderden detaillisten, verspreid over het hele land, zetten dan hun deuren nog eens extra wijd open. En wellicht wint u tijdens de actieperiode zelfs uw aankoopbedrag tot maximaal f 25.000,- terug. De deelnemende detaillisten zijn te herkennen aan een speciale raamposter of u kijkt even op internet (www.maandvanhethuis.nl) welke winkels bij u in de buurt aan de Maand van het Huis meedoen. Verantwoord koken Niet alleen over de inrichting, ook over praktische zaken kan de vakspecialist u uitvoerig voorlichten. De keuken is een plek waar hoge eisen aan ons lichaam worden gesteld. Gaat u maar eens na hoeveel verschillende bewegingen u hier maakt. Zaak dus om gedegen aandacht aan hoogte en indeling van deze werkplek te besteden. U werkt praktisch wanneer u de spullen die u veelvuldig gebruikt, binnen handbereik kunt opbergen. Daarbij vormen het fornuis, de spoelbak en de koelkast het zenuwcentrum. De keukenspecialist uw keuze, in vijf minuten doet... alle mogelijkheden zien en helpt u bij een keuken kopen is niet iets dat (j van hebben.

Hart van Holland | 2001 | | pagina 15