rlielema Specialist in bet restaureren van grootmoeders stoeltje "ielema Iets over het hoofd gezien misschien! Eigentijds M^|ni [Meubelstoffeerder^ Bredeweg 26a Moerkapelle 0182-616131 06-20749306 Meubelstoffeerderij Meubels, caravans, autostoelen, kortom voor al uw stoffeerwerk het juiste adres, ook voor het opknappen van houtwerk. Unieke collectie stoffen, deels met 5 jaar garantie Kom langs voor gratis advies en ons magazine. DE HYPOTHEEK SHOP In voor- en tegenspoed. Sïra/itmcA en eorn/ontabe/ ontmoeten el/taan tn de fnot/nunen Hart van Holland/28 februari 2001 Pagina 17 iiig - De Hypotheekshop Dorpsstraat 202a - 2761 AJ Zevenhuizen (ZH) - Tel. (0180) 63 12 72 Delftsewallen 23 (t.o. oude kerk) - Zoetermeer (dorp) - Telefoon (079) 316 35 16 n www.otterloo.nl De badkamer mag zich in een toenemende belangstelling verheugen. Zelfs interieur ontwerpers van naam houden zich ermee bezig. Met als resultaat: een badkamer die er tot in de details verzorgd uitziet. En op ieder moment van de dag en week beantwoordt aan de eisen die eraan worden gesteld. Van puur functioneel tot verwenruimte. Spits- en daluren Bijna als geen andere plaats in huis, dient u bij de inrichting van uw badkamer rekening te houden met uw huidige en zelfs toekomstige leefpatroon. Verdringt iedereen zich 's ochtends op hetzelfde tijdstip in de badkamer of zijn er verschillende ontwaaktijden? Komt daar binnenkort verandering in? Houdt u van een verkwikkende douche? Of bent u meer het type dat zich loom in een bubbelbad laat zakken. En moet u wellicht rekening houden met het feit dat u een dagje ouder wordt? Krap bemeten Moet u woekeren met de ruimte dan creëert u met een wastafel en een cabine waarin douchen inclusief massage, baden en stomen worden gecombineerd, al diverse moge lijkheden. Zelfs een wisseldoucheprogramma hoort tot de mogelijkheden. Daarnaast kunt u de ruimte optisch veranderen door tal van slimme trucs zoals het aanbrengen van spiegels en het spelen met kleuren en tegelpatronen. Hangend meubilair werkt niet alleen vergrotend, maar is ook nog eens uiterst praktisch bij het schoonmaken. Sifons die vanwege hun design weer gezien mogen worden, sluiten hier mooi op aan. Ruimte te over Wanneer u over een ruime badkamer beschikt lijkt het inrichten daarvan een peulenschil. Maar ook dan is het de kunst om er de juiste sfeer in te brengen. Dat doet u bijvoorbeeld door niet alles langs de wanden te plaatsen en voor grote formaten te kiezen. Comfortabele arm- en beensteunen, instelbare hoofdsteunen, ergonomisch gevormde baden en antislipvoorzieningen maken baden leeftijdsloos. Extra brede kranen vullen in een mum van tijd uw bad en de anders zo hinderlijke afvoerstop in het midden gemonteerd, maakt baden tot een feest voor twee. Of ÊÉMKÉ wat dacht u van een eigen sauna? U kunt daarbij gaan voor de Fins/Romeins-methode waarbij u met hete lucht werkt. Of voor de Russisch/Turkse variant met stoom. Dé trend van 2001 echter is lambrisering. Bad- k- kamerwanden worden voorzien van een dia- jl gonaal betegelde onderwand in een uitge- JÊÊ r ïïÊÊL. sproken kleur. Op de vloer ligt dezelfde J W tegel of een variant daarvan. De lambri- HM 'Mr sering wordt geaccentueerd en afgewerkt Jfe *"V door een hoge plint aan de onderzijde en een sierrand bovenaan. Gedurende de hele maand maart zetten detail listen in het hele land die meedoen aan de Maand van het Huis hun deuren wijd open om u vrijblijvend deskundig advies te geven over uw plannen en ideeën. Een maatschetsje of wensenlijstje van wat u persé wel en niet wilt is handig. De deelnemers herkent u aan de speciale raamposter, of u kijkt op internet (www.maandvanhethuis.nl). De Auronde is een stijlvol en bekroond ontwerp. Een klassieker die als geen ander harmonieert met het inrerieur van uw slaapkamer. Een bed dat vrij wel in ieder interieur past door z'n ingetogen vormgeving en de ruime kleurkeuze. Het Auronde programma biedt fraai vormgegeven achterwanden. Uiterst functioneel. En u kunt uw Auronde verrijken met een praktische schuiftafel en een doordachte bedlamp. Maar misschien is het individueel samen te stellen slaapsysteem wel het belangrijkst. Auping biedr een uitgebreid assortiment verstelbare spiralen en bijpassende matrassen. Het is maar net welke combinatie u het beste ligt. Wat kan slapen toch mooi zijn.

Hart van Holland | 2001 | | pagina 17