Ed Plaizier Grond straatwerk Voor al uw sierbestrating, tuinaanleg ontwerpen Ontwerpt en bouwt duurzaam volgens uw wensen Q DE MEEST TOONAANGEVENDE WINKEL IN UW REGIO KNAAP 33 Qafery Nu ook nieuw programma cursussen bloemschikken f/ièf o o ojyaaivi/) a//ion Voor inlichtingen: 06-53434283 Hart van Holland/28 februari 2001 Pagina 19 Antiek voor betaalbare prijzen, een boerderij voll Diverse bureau 's, theekastjes, meubelen en kleingoed. Ook oude grenen meubelen, kasten, tafels, enz. Bent u in het bezit van een perceel bouwgrond en wilt u daarop een woning laten bouwen, schroom dan niet om Knaap Moduulwonin- gen van uw plannen op de hoogte te stellen. Alle woningen zijn standaard voorzien van een uitgebreid DuBo pakket zoals energie- en waterbesparende maatregelen, milieu vriendelijke materialen. Deze voorzieningen zijn gebaseerd op het nationaalpakket Duurzaam Bouwen. Kom gerust even langs in ons info-centrum aan de Groeneweg 38. Vraag vrijblijvend onze brochure met voorbeelden en prijzen aan. KNAAP MODUULWONINGEN b.v. Groeneweg 38 3059 LC ROTTERDAM Telefoon: (0180) 63 30 92 (0180)63 13 06 www.knaapmoduulwoningen.nl e~mail: info@knaapmoduulwoningen.nl 11 kunt 6ij ons terecht voor o.a. woonmeuSels en accessoires 6(oemen en pfanten decoraties voor fiuis, kantoor of terras. zaterdag 31 maart en zondag 1 april open dagen van 10.00 t/m 17.00 uur II kunt ons vinden in Zevenhuizen aan de Rottekade 11a bij de Rottemereix, richting Jachthaven. Ruime parkeergelegenheid aanwezig. Geopeitd dinsdag t/m zaterdag van 09.30 tot 17.30 uur. Rottekade 11a 2761 EA Zevenhuizen Tef. 0180-632363 Fax 0180-633714 Een onderdeel van Hutuin B.V. 3e Stationsstraat 345, Zoetermeer, Telefoon 079-3615912 Auto-ingang: Moeder Theresasingel (wijk 19) MODUULWONINGEN Eigenaars van kleine plaatsjes en balkons hoeven niet met jaloezie naar bewoners met grote tuinen te kijken. Een enorme hoeveelheid potten, bakken, meubilair en muurornamenten als fonteintjes bieden mogelijkheden te over om zelfs het kleinste plekje om te toveren tot een groene oase. Diverse uitgewerkte ideeën en een groot aanbod van deze snuisterijen zijn te vinden op de stands van Binnen- Buitenshuis 2001 van 6 t/m 11 maart in Ahoy Rotterdam. Integreren met binnen Een balkon dat aan.de huiskamer grenst laat zich gemakkelijk integreren met het interieur. Met wat eenvoudige kunstgrepen is dat zo voor elkaar. Schilder bijvoorbeeld de buitenmuur in de kleur van de kamer en trek de houten vloer door naar buiten. Met wat extra lagen lak is dat laatste geen probleem, zeker niet als het balkon overdekt is. Zorg er wel voor dat de afvoer vrij blijft. Potten en bakken Potten en plantenbakken zijn er in allerlei soorten en maten: van hout, zink, natuursteen, plastic, aardewerk, beton en terracotta. Nieuw zijn de bakken van mozaïek in allerlei frisse kleurencombinaties. Bij de keuze hiervan is het het mooist om rekening te houden met de kleuren en materialen van de woonkamer. Lange, smalle bakken doen het goed tegen een muur. Door er een paar op verschillende hoogtes, bijvoorbeeld op bakstenen, achter elkaar te plaatsen creëert u een echt tuintje. Galery 'Groene Tuin' is gespecialiseerd in bloemsierkunst, planten en kunst op basis van natuurlijke materialen. Sinds 1993 leve ren wij hoogwaardige producten, waarmee 'Qroene Tuin' wij op een creatieve manier laten zien wat er zoal mogelijk is met plantaardige materialen in combinatie met zowel exotische als alledaagse materialen. Groene tips Het kiezen van planten is een kwestie van persoonlijke smaak. Let op de bloeiperiode van de verschillende planten en zorg ervoor dat deze elkaar enigszins opvolgen. Zo heeft u altijd kleur op uw balkon. Vaste planten kunnen best in een bak, als deze maar groot genoeg is. Zelfs klimplanten doen het goed op een balkon. Bloeiende klimmers, zoals Clematis en Kamperfoelie, kunnen heel leuk door klimop woekeren. En bent u zo enthousiast dat het balkon al snel te klein lijkt voor uw 'groene hobby', plaats dan eens een spiegel achter een groep planten. Dat verdubbelt het aanzicht en daarmee ook uw plezier! Mini-vijver of binnenvijver Vijvers zijn en blijven razend populair. De balkon bezitter hoeft met onder te doen voor grootgrondbezitters. Met een zinken teil of diverse potten in verschillende hoogtes, gevuld met kroos of andere eenvoudige waterplanten gaat men al aardig in de richting van een mini-vijver. In de winter hebben deze vissen een onderdak bin nenshuis nodig. In een huis met een ruime hal kan een binnenvijver met de blauwe subtropische waterlelie rust uitstralen.

Hart van Holland | 2001 | | pagina 19