Basketbal-scholentoernooi groot succes Eerste Boskoopse sport- en speldag voor snoezelbadkamer in Zorgcentrum Gezamenlijke maaltijden in Anne Frankcentrum voor Waddinxveen. m i zoekt voor haar ochtendbladen Algemeen Dagblad, Volkskrant, Trouw en Rijn en Gouwe De krant moet van ma t/m za voor 07.00 uur s ochtends bezorgd worden. Wil je: één uurtje werken per dag een gratis krant een gratis regenpak een startpremie van 100,- minimum leeftijd 15 jaar, interesse bel dan: Pagina 14 Hart van Holland/7 maart 2001 Waddinxveen - Op 1 en 2 maart deden meer dan 400 jongens en meisjes van de Waddinxveense basisscholen verdeeld over 49 teams mee aan het 26e basisscholentoernooi van basketbalvereniging Waddinxveen Flyers. Dit toernooi is niet meer weg te denken in het sportgebeuren van de scholen, maar heeft ook grote impact op Flyers. Niet alleen om het basketbal te promoten, maar ook voor de opleiding van kader binnen de vereniging. Landelijk gezien behoort dit scholentoernooi tot een van de grotere van Rayon West van de basketbalbond. Het toernooi werd gekenmerkt door vele spannende wedstrijden. Het niveauverschil was klein. Verder viel vooral op de grote sportiviteit die beide dagen werd tentoongesteld. Ook waren er veel supporters, die hun teams, door dik en dun aanmoedigden. Uitslagen: Jongens groep 7-7/8: 1. Dick Bruna Bulls; 2. Dunk Masters, K. Alfrinkschool; 3. The Duncking Dutchmen, K. Alfrinkschool; 4. De Euro's, De Regenboog; 5. The Raptors, K. Alfrinkschool; 6. The A.S. Stars, De Leilinde Gemengd groep 5-5/6-6:1. Bruna Six, Dick Bru naschool; 2. Samen Sterkm Rehobothschool; 3. De Razende Rehobothersm Rehobothschool; 4. Flyballsm De Regenboog; 5. Pizzaboys, Beatrix- school; 6. De Toppers, P.W.A. Oranjelaan. Jongens groep 5-5/6: 1, Basketboys, Bethelschool; 2, The Basketboysm K.Alfrinkschooll; 3, Ballmas- ters, E. Haezerschool; 4. Basketboysm De Leilinde. Meisjes groep 6-5/6: 1. Golden Girlsm K. Alfrinkschool; 2. Bamboebeertjes, De Leilinde; 3. Girlpower, E. Heazerschool. Jongens groep 6-6/7: 1. The Champions, E. Haezerschool; 2. P.W.A. NBA, P.W.A. Oranjelaan; 2. Space Jam, K. Alfrinkschool; 4. The Quickboys, Bethelschool; 5. Brunamixteam, pick Brunaschool. Gemengd groep 6/7-6/7/8-7: 1. Basketball Kings, Rehobothschool (buiten mededinging); 2. De Dribbelkids, Bethelschool; 3. Dream team, De Regenboog; 4. The A-team, De Kameleon; 5. Mega twisters. Jongens groep 6/7/8-7: 1. De Smurfen, Bethel school; 2. Basket Boys, E. Haezerschool; 3. All Ages, P.W.A. Wingerd; 4. Big Brothers, P.W.A. Oranjelaan; 5. Big Bruna Boys, Dick Brunaschool; 6. Big Boys, Gemengd groep 7/8-8: 1. Rehobothdribbels, Rehobothschool; 2. Rehoboth team, Rehoboth school; 3. De Dragon Dunckers, Beatrixschool; 4. Theo Thijssen 2, Theo Thijssenschool; 5. Teletubbies, Theo Thijssenschool; 6. De Vliegende Wingerd, P.W.A. Wingerd. Meisjes groep 7-7/8-8:1. The babe's, De Leilinde; 2. De gillende keukenmeiden, Bethelschool; 3. The Cool X Girls, K. Alfrinkschool; 4. Basketgirls, E. Haezerschool; 5. Jumper Girls, K. Alfrinkschool; 6. Chicago Bulls girls, E. Haezerschool; 7. Bruna Girls, Dick Brunaschool. Waddinxveen - Op dinsdag 6 maart ging een nieuwe activiteit van start in het Anne Frank centrum: gezamenlijk eten. De bedoeling van deze activiteit is om met een groepje mensen gezamenlijk de warme maaltijd te gebruiken. In een rustige omgeving staat een gezellig gedekte tafel klaar voor de gasten. Er is ruimschoots gelegenheid om aan de eettafel met elkaar te praten en natuurlijk kan er ook iets worden gedronken, vooraf of tijdens de maaltijd. De maaltijden worden betrokken van Thuisdiner. Senioren die nu al gebruik maken van Thuisdiner kunnen doorgeven aan Souburgh dat zij eenmaal per week hun maaltijd in het Anne Frank-centrum willen ontvangen. De betaling voor de maaltijd loopt dan via de gebruikelijke manier. Zij betalen in het Anne Frank-centrum alleen voor de drankjes die eventueel gebruikt worden. Voor wie thuis geen gebruik maakt van Thuisdiner loopt de bestelling via de begleiders van de activiteit. Het tarief van 9,75 voor de maaltijd en drankjes worden dan terplekke betaald. Het is in beide gevallen noodzakelijk dat men zich opgeeft zodat de gastheren hiermee rekening kunnen houden. De activiteit wordt voorlopig georganiseerd op dinsdag van 11.30 tot 13.30 uur op de vijfde etage van het Anne Frank-centrum. De ruimte is bereikbaar via de ingang van het wooncomplex, met de lift gaat men naar de vijfde verdieping waar men aan de linkerzijde de eetkamer vindt. Het gebouw is toegankelijk voor rolstoelen en rollators. Ook mensen met een dieet kunnen deelnemen aan de activiteit, hier wordt rekening mee gehouden. Voor meer informatie: S.W.W., telefoon 631932 of 615555. Boskoop - Veel Boskoopse verenigingen doen op 23 juni mee aan de eerste sport- en speldag. De opbrengst van dit evenement zal besteed worden aan de bouw en inrichting van een snoezelbadkamer voor het Boskoopse Zorgcentrum. Begin dit jaar zijn alle verenigingen van Boskoop door leden van de Rotary Club Boskoop benaderd met het plan voor een Boskoopse sport en speldag. De opzet van dit evenement is dat eenmaal in de twee jaar in de maand juni ('midzomer') er een ontmoeting plaatsvindt tussen clubs en verenigingen die in teamverband elkaar bestrijden in sport- en spelonderdelen. Elke club en vereniging verzorgt daarbij een onderdeel, typisch passend bij haar identiteit en laat zich hierbij sponsoren door het bedrijfsleven. De deelnemende teams bestaan uit clubleden die aan alle onderdelen meedoen, zoals de spelshow "Zeskamp". De deelnemers willen dit jaar geld bij elkaar brengen voor een snoezel badkamer in het Boskoopse Zorg centrum. Een snoezelbad is in hoogte verstelbaar en heeft onder meer een instelbare handdouche, watermas sage en massage door middel van geluidstrillingen. Bewoners van de afdeling "Irene 4" mensen die in meer of mindere mate lijden aan dementie, worden in dergelijk 'verwenbad' ontspannen tevreden. Deze recreatieve voor ziening prikkelt de zintuigen van deze bewoners. "De begroting van hel Zorgcentrum voorziet helaas niet ii dergelijke voorzieningen", aldus Peter Boin, teamleider van afdeling Irene 4, "Daarom zijn wij blij met het initiatief van de Rotary1 Club Boskoop om geld in te zamelen voor de aanschaf van zo'n snoezel] bad." Het hoofddoel van dit project i<| fondsenwerving, Natuurlijk staat ookl de presentatie van de deelnemendfl clubs en verenigingen en de| onderlinge saamhorigheid van Boskopers hoog in het vaandel. In de vier weken, voorafgaand aan del speldag, worden de Boskopers 'warir l gemaakt' voor het evenement, samenwerking met de Dorpskern-I winkeliers vindt dan een lottoactiel plaats en op de vrijdagavonden is heil druk in het dorp door diverse cul| turele activiteiten. Grote Boskoopse clubs en verenil gingen, zoals De Krooshappers I IJsclub De Otweg en Buitencentruml De Schouw, maar bijvoorbeeld ookl de Tai Chi bewegingslessen hebben I zich enthousiast aangemeld voor| deze speldag. Voor meer informatie: 0172 - 235400. ~v*r PARTTIME MAGAZIJNMEDEWERK(ST)ERS PcM Uitgevers Bezorgers m/v 0800-0230351 Dan moet je bij Intertoys zijn. Want voor ons distributiecentrum in Waddinxveen zoeken we voor onbepaalde tijd. Je helpt mee bij de bevoorrading van onze winkels vanuit het distributiecentrum. Dagelijks zijn hier gemiddeld zo'n 250 medewerkers in de weer met de opslag, het verzendklaar maken en de distributie van onze goederen. Als parttimer werk je 3 dagen per week: op maandag, woensdag en donderdag van 07.30 uur tot 16.15 uur. Vervoer is geregeld door middel van een gratis pendelbus tussen NS- station Gouda en het distributiecentrum in Waddinxveen. Functie-eisen: minimaal een opleiding op LBO-niveau, beheersing van de Nederlandse taal (in woord en geschrift), een aanpakker en in staat om fysiek werk te verrichten. Wil je meer weten? Bel dan met mevrouw R. de Wit, personeelszaken: 0180 - 333 578. Wil je komen praten? Schrijf dan binnen 14 dagen een sollicitatiebrief met c.v. naar Intertoys Holland B.V., t.a.v. afdeling Personeelszaken, Antwoordnummer 10060, 2740 VB Waddinxveen (postzegel niet nodig) of via e-mail: Pzsoll@intertoys.nl Ford-Escort 1.6 clx bj 1991 kleur rood 06-51508413 Jiu-jitsu pak zgan ƒ100,- 06-25024586 maat 190 Tienerbed (90 x 200) met 1 gr. en 4 kl. laden kleur wit teab 0180-632087 Austin mini nov. 87 apk tot maart 2002 kleur geel 0180-632881 VW Golf Diesel bj 88 ƒ750,- 0180-631090 na 18.00 uur Van particulier voor part: magnolea struiken 0172-231443 Opklapbed 75 en bodybruiner op standaard 0172-587610/587952 Computer Pentium 133, 32 M® cd-rom monitor 15" 500,- 0180-631408 Autotheorie 800 vragen boek ƒ60,- 0180-631781

Hart van Holland | 2001 | | pagina 14