Dames Gouwestaete 1 doet goede zaken tegen ZWV-Nereus A Floreant dames sterk uit winterstop Derde plaats Nicole van de Stouwe Matige wedstrijd Groeneweg Al Wisselend succes Moerkapelse voetbaljeugd Cadenz. Nesselande zonder veel moeite langs Nefit/Orion Clubhuis Antilope geopend pagina 8 Hart van Holland/14 maart 2001 Vervolg vanpaë^L Lang gewacht In september vorig jaar werd de eerste paal geslagen voor het nieuwe clubgebouw. Het oude clubgebouw was toen al gesloopt. Het verkeerde in slechte staat en voldeed niet aan de huidige milieu- en veiligheidseisen. Het duurde echter een tijdje voor de vereni ging de benodigde financiële middelen had om een nieuw clubhuis neer te zetten. Maar het lange wachten werd afgelopen vrijdag ruimschoots beloond met de ingebruikname van de fraaie, nieuwe accommodatie. "Het nieuwe clubhuis is een kroon op het werk van de vele vrijwilligers binnen onze vereni ging," sprak voorzitter Cor Broekhuizen tij dens zijn openingstoespraak. Burgemeester Jonkman onderstreepte het belang van vrij willigers én een clubhuis voor een sportvere niging. "Atletiek is de moeder van alle spor ten en wordt als één van de weinige sporten beoefend onder alle weersomstandigheden," aldus de burgervader. "Wat ik zo waardeer bij Antilope is, dat zij elke loper een winnaar noemen. Vorig jaar dreigde Antilope echter zelf vast te lopen, wegens gebrek aan een goed en vei lig clubhuis. Als ontmoetingsplaats is een clubhuis een must voor elke vereniging. Het staat aan de basis van het saamhorigheidsgevoel binnen een vereniging." Na de opening onthulde burgemeester Jonkman een bord boven de ingang van het clubhuis. Naast het logo van S.C. Antilope staat hierop het motto van de vereniging geschreven: 'hier is elke loper een win naar'. Waterpolo Boskoop/Waddinxveen - Afge lopen zaterdag verloor heren 1 van Gouwestaete van WVZ in Zoe- termeer met 8-6. Eigenlijk kreeg Gouwestaete een 'koekje van eigen deeg'. Door sommige spe lers werd een houding aangeno men van 'dat klusje klaren we wel even' en dat was in feite 'koren op de molen' van underdog WVZ. Het arrogante spel van sommige Gou- westaeteheren werd dan ook genadeloos afgestraft. Hiermee zijn tevens de kampioensaspira ties flink de bodem ingeslagen. Dames 1 speelde zondag tegen ZWV-Nereus weliswaar geen écht goede wedstrijd, doch wel werd collectief voor ieder cm ruimte gevochten en dat pakte uiteinde- Damesvoetbal Lekkerkerk dames 1- Floreant drones 1 Boskoop - De Boskoopse dames hadden voor het laatst op 17 december van het vorig jaar een competitiewedstrijd gespeeld. Sindsdien werden de trainingen slechts onderbroken door een drietal oefenwedstrijden. Met suc ces overigens. Afgelopen zondag moesten de Boskoopse dames derhalve laten zien dat ze het spel niet verleerd waren. Het begin was hoopvol. Al in de 9e minuut kwam Dietske Bedeaux alleen voor de keeper na een pass van Maartje Miltenburg. De keeper bleef in het één tegen één duel goed overeind. Nog geen minuut later kwam Dietske opnieuw alleen voor de keeper na een mooie combinatie tussen Maartje en Frencis van Bruggen. Ook deze keer hield de keeper van Lekker kerk haar doel schoon ten koste van een corner. Uit deze corner, genomen door de verder goed spelende Bianca van Elleswijk, joeg Maartje van dichtbij de bal hoog in de touwen. In het verdere verloop van de le helft versche nen Bianca, Maartje en Dietske ieder nog een keer alleen voor de keeper, maar geen van drieën wisten raad met de hun geboden kans. En omdat tegenstander Lek kerkerk weliswaar vol overgave speelde, maar niet in de buurt van het" Boskoopse doel wist te Feestprogramma Naast de officiële openingsceremonie was er voor de leden op zater dag een feestprogramma. De kinderen beten om twaalf uur de spits af met een openingsloop. Hierna konden zij zich de hele middag uitleven tijdens een circusfeest. 's Avonds was er een feestavond voor de (seni orleden. Volleybal Rotterdam - Cadenz.NesselandJ speelde afgelopen zondag de 1 ste wedstrijd van de reguliertl competitie in Doetinchem tegel Nefit/Orion. Zonder al te veejl moeite wist Cadenz. Nesselande! via de setstanden 18-25, 20-25 e 23-25 de wedstrijd met 3-0 te wijl Voor vandaag, woensdag maart, staat de belangrijke eerstt| halve finale bekerwedstrijd op 1 programma. Deze wedstrijd is 20.00 uur in het Topsportcentra| in Rotterdam. Tegenstander is Piel Zoomers/D. Voor de play-off wedstrijden ditl gaan komen is Nesselande vanwei ge de derde plaats aan de num-l mer zes gekoppeld en dat iil Nefit/Orion. De eerste wedstrijd is| op dinsdag 20 maart om 20.00 in Doetinchem en de tweede wedl strijd is op zondag 25 maart oml 19.30 uur in het Topsportcentrum| te Rotterdam. Turnen lijk goed uit. Met 7-7 halverwege de vierde periode wist een geterg de Mirjam Overdam zondagmid dag met twee fraaie doelpunten de winst veilig te stellen. Aanstaande zaterdag speelt Gou westaete thuiswedstrijden. In Gouwebad De Sniep vinden de volgende wedstrijden plaats. Om 18.00 uur opent dames 1 de sessie tegen Het Ravijn uit Nijverdal. Om 19.00 uur tracht heren 1 zich te hervinden tegen Sassenheim 1. Om 19.45 uur speelt dames 2 tegen WVZ 1 uit Zoetermeer en om 20.30 uur besluit heren 2 de avond tegen Rapido'82 3 uit Haar lem. Den Haag/Waddinxveen - Afge lopen zaterdag vond in Den Haag de regiofinale Zuid-Holland Noord plaats voor turnsters op RWS D- niveau. Voor de Waddinxveense Jazzdans Turnvereniging TOOS kwamen twee turnsters in actie. Bij Pupil 1 draaide Nicole van de Stouwe een prima wedstrijd. Op vloer liet zij een nette oefening zien wat haar een score van 8.60 opleverde. Op brug draaide ze ook een goede oefening en kreeg Voetbal ze 8.55. Voor haar sprong kreeg ze een score van 8.65 en ook op balk wist zij een goede score van 7.70 te behalen. Dankzij een totaalsco re van 33.50 behaalde zij een derde plaats en wist zij zich te plaatsen voor de districtsfinale. Bij de Jeugd LOS-3 wist ook Rosanna van Bruinessen zich te plaatsen voor de districtsfinale. Zij behaalde voor haar brugoefe- ning een 8.55 en bij het onderdeel balk wist zij haar zenuwen onder bedwang te houden en behaalde! ze een zeer hoge score van 8.85.1 Op vloer draaide ze een goede! oefening en kreeg hiervoor 7.85.1 Ondanks een lichte hielblessurel wist zij voor sprong een 7.60 tel behalen en met een totaalscorel van 32.85 leverde haar dit een| negende plaats op. Samen met Serena Jansen (zij had! zich 10 februari rechtstreeksl geplaatst) gaan deze twee meisjes! naar de districtsfinale op 7 april.I komen, gingen de Boskoopse dames met een minimale voor sprong naar de kleedkamer voor de thee. De 2e helft werd een kopie van dg le helft. Lekkerkerk probeerde de Floreantdames onder druk te zetten, hetgeen ook redelijk lukte in de beginfase. Uitgespeelde kan sen kregen ze echter niet. Even leek de gelijkmaker in de lucht te hangen, maar de ingevallen Karin van der Wel verwerkte de bal even bekwaam als gedurfd tot corner. De dames van Floreant kregen opnieuw kansen via razendsnelle counters. Vooral Maartje bleef met haar inzet en snelheid een plaaggeest voor Lek kerkerk. Tien minuten voor tijd maakte Maartje een einde aan de aspiraties van Lekkerkerk door een prachtige steekpass van Fren cis doeltreffend af te ronden: 2-0. Lekkerkerk leek vlak voor tijd nog beloond te worden voor de inzet, maar de Boskoopse doelvrouw Monique Fokker stak daar een stokje voor. Zij dook de bal na een directe vrije trap op fraaie wijze uit de rechter benedenhoek. Ver meldenswaard is nog het feit dat Frencis van Bruggen na een ern stige blessure na ruim twee jaar weer een competitiewedstrijd speelde. De volgende wedstrijd voor de Floreant dames is op zon dag 18 maart, uit tegen Hermes DVS. Moerkapelle - Bij de jeugdafde ling van de voetbalvereniging Moerkapelle werden winst en ver lies zaterdag met elkaar afge wisseld. Door vier overwinningen en 4 nederlagen werd de uit 8 gespeelde wedstrijden tenslotte een score van 50% 'bereikt. BI behaalde na een tweetal nederla gen op rij weer een overwinning, vooral in de eerste helft werd goed voetbal gespeeld en een 2-0 voorsprong genomen door goals van Johan Klomp. In de tweede helft werd het spel wat minder en werd er ook niet meer gescoord. Cl werd tegen Alexandria '66 C4 naar regelmatige 2-5 nederlaag gespeeld. Na een 1-3 ruststand werd uiteindelijk gesloten op 2-5. Cl blijft hierdoor middenmoter in haar groep. Dl kon het thuis tegen Jodan Boys D3 evenmin bol- Voetbal werken, vooral in de eerste helft was de tegenstander te sterk, ruststand 0-3. In de tweede helft herstelde het team zich knap, maar kwam toch niet verder dan 1-3 door een goal van Jaron van Dommele, terwijl Geran de Leeuw z'n doel verder knap schoon hield. El is na een heel sterk com- petitiebegin wat van slag en ver loor voor de tweede maal op rij, nu kansloos met 4-0 van CVC Reeuwijk. In de eerste helft kon El nog aardig bij blijven maar in de tweede helft scoorde de tegen stander regelmatig, El zakte daardoor naar de derde plaats. E2 daarentegen steeg door een 1-3 overwinning bij Nieuwerkerk naar diezelfde derde plaats. In de eer ste helft wogen beide teams goed tegen elkaar op, ook gezien de 1-1 ruststand. In de tweede helft beschikte Moerkapelle over langste adem en won tenslotte I verdiend met 1-3. E3 leed tegen Unio een kansloze 21 8 nederlaag, die vooral in de eer-I ste helft (1-6) gestalte kreeg. Na! rust ging het stukken beter en! bleef de score beperkt. De F-jesI zorgden met twee overwinningen I dat de resultaten tenslotte tochj meevielen F1 handhaafde zich op I de tweede plaats door concurrent I Zwammerdam met 2-1 te bedwin-l gen door goals van Jordi de Rui l ter en Remon de Bruin. Moerka-j pelle F2 blijft na de winterstopI maar punten halen, nu werd metl maar liefst 0-8 bij Be Fair gewon I nen, waardoor de tweede plaats I werd verstevigd, een mooi resul-1 taat van dit uiterst jonge team. Zevenhuizen - Groeneweg Al speelde thuis een matige wed strijd tegen hekkensluiter HBSS Al. In plaats van te voetballen werd er meer op de scheidsrech ter gelet. Met een 3-3 eindstand werden 2 punten weggegeven. Groeneweg BI speelde een goede wedstrijd tegen Xerxes B2. Tot een kwartier voor tijd had Xerxes een hele kluif aan BI. In het laat ste kwartier werden de punten weggegeven. De wedstrijd werd verloren met 1-4. Groeneweg Cl speelde thuis tegen Dilettant en verloor met 2-8. Groeneweg C2 speelde thuis tegen CKC C3 een goede eerste helft. Na rust was de beer los en werd er verloren met 1-7. Groene weg Dl speelde in de uitwedstrijd tegen Nieuwerkerk D4 een slechte eerste helft. Toch ging Dl rusten met een 0-1 voorsprong. Na rust kwam Nieuwerkerk er niet meer aan te pas: een 0-2 overwinning. Groeneweg D2 speelde sterk tegen CW Zwervers D4. Voor rust was de voorsprong opgelopen tot 0-2. Na rust werd het prima afge maakt: een 1-4 eindstand. Groene weg El speelde thuis tegen DZB Xerxes E3 een spannende wed strijd, waar om elke bal gestreden werd. Groeneweg won met 2-0. Groeneweg E2 speelde een zeer goede uitwedstrijd tegen Esto E3: 1-6. Groeneweg E3 verloor met 4-5 op het nippertje in de thuiswed strijd tegen SVS E3. Groeneweg E4 speelde in de thuiswedstrijd tegen Jodan Boys een moeilijke wedstrijd. De tegenstander was duidelijk sneller, slimmer en ster ker. Er werd verloren met 2-9. Groeneweg E5 behaalde thuis tegen Gouderak E2 de eerste overwinning van het seizoen: 7-0. Groeneweg F1 speelde thuis tegen koplopen Swift Boys F1 een uiter mate goede wedstrijd. De tegen stander kwam er de gehele wed strijd niet aan te pas: 2-0. F2 liet in de uitwedstrijd tegen Soccer Boys F3 zien dat er heel goed gevoel I bald kan worden. Ondanks df vele kansen werd er tegen een H achterstand op gelopen. Na rust ging het een stuk beter. De kansen werden benut en er werd ver diend gewonnen met 1-3. Groene weg F3 heeft de smaak te pakken Na een lastig seizoen werd tweede overwinning op rll I behaald: 3-4. Groeneweg F4 speelde uit tegen Kralingen F2 een sterk eerste kwartier. Door goed te storen kwam de tegenstander niet echt in het spel. Daarna kwamen ue erg grote tegenstanders op stoom zodat de ruststand tot 3-0 vva» opgelopen. In de tweede helft was de wedstrijd door inzet van nog meer fysieke kracht van Kralingen ongelijk. Er werd geflatteerd me' 12-0 gewonnen. Voor meer informatie kijk "P www.wgroeneweg.nl.

Hart van Holland | 2001 | | pagina 8