voor Waddinxveen. 0800-0230351 TOMATENPLUKKERS/STERS 079-59315 42 Tien jaar reanimatie in Moerkapelle Kinderkleding- en speelgoedbeurs Eindelijk beeldhouwruimte voor Lithos Diplomazwemmen in Koornmolen 4 Plassentocht DJ. BREUGEM Jubilarissen zoekt voor haar ochtendbladen Algemeen Dagblad, Volkskrant, Trouw en Rijn en Gouwe De krant moet van ma t/m za voor 07.00 uur 's ochtends bezorgd worden. Wil je: één uurtje werken per dag een gratis krant een gratis regenpak een startpremie van 100,- minimum leeftijd 15 jaar, interesse bel dan: Nesselande loopt achter de feiten aan osemarics oonwin Hl Achterlaan 11 - 2665 LZ Bleiswijk (Kruisweg) Wij zoeken voor onze tomatenkwekerij (van 15-20 jaar) Voor in de vakanties en op zaterdagen. Ben je geïnteresseerd bel dan: Pagina 14 Hart van Holland/21 maart 2001 Door Karin Jongkind Moerkapelle - Tien jaar gelden startte de afdeling Zevenhuizen- Moerkapelle van het Rode Kruis - in samenwerking met de Nederlandse Hartstich ting - met het geven van reanimatiecursussen. Met veel plezier en toewijding behaalden in de loop der jaren vele Moerkapellenaren op die manier het diploma reanimatie. In Moerkapelle zijn momenteel ongeveer twintig mensen die zich actief met reanimeren bezighouden. Actief wil hierbij zeggen dat men jaarlijks een herhalingscursus volgt om de reanimatie-kennis update te houden. Vorige week dinsdag vond voor de tiende keer zo'n herhalings-cursus plaats. Acht van de elf deelnemers zijn al vanaf het begin betrokken en namen voor de tiende keer deel aan een herhalingscursus in het gebouw van het Rode Kruis aan de Bredeweg. De cursisten oefenden vorige Zevenhuizen - Op donderdag 29 en vrijdag 30 maart wordt de halfjaarlijkse kinderkleding- en speelgoedbeurs ten bate van Unicef gehouden in de gereformeerde kerk aan de Dorpsstraat 106. Goede voorjaars- en zomerkleding en speelgoed kan worden ingeleverd op donderdag 29 maart van 9.00 tot 12.00 uur, van 13.00 tot 16.30 uur en van 17.30 tot 18.30 uur. Men kan maximaal 30 stuks inleveren; wie thuis wil prijzen kan 42 stuhl inleveren, maar moet contact! opnemen met een van onderstaande! telefoonnummers. De verkoop vindt plaats donderdag 29 maart van 19.30 tol 21.00 uur en vrijdag 30 maart van 9.0M tot 11.00 uur. Men bepaalt zelf del verkoopprijs. Eenderde deel is voor| Unicef, tweederde deel is voor de| verkoper. Voor meer informatie: O 633971,638094 of 631261. week onder jeiding van de instructrices Ada Visser (ook van begin af aan actief in de Zuidhollandse deelgemeente) en Marja Holstege op de poppen Annie I en II. Annie II werd vorig jaar aangeschaft van de opbrengst van de festiviteiten ter gelegenheid van het vijfentwintigjarig jubileum van de afdeling Zevenhuizen- Moerkapelle. De derde instructrice, Greet van den Bergh kon niet bij de laatste herhalingscursus aanwezig zijn. Alle deelnemers hebben het geleerde tot nu toe nog niet in de praktijk hoeven te brengen. Wel werden sommigen zijdelings - via familie of collega's met hartklachten - met reanimatie geconfronteerd. De jubilarissen zijn: José Matze, Thea van Mil, Ria Rutgrink, Tineke de Vreede, Ria de Vreede, Marjan Bukman, Ineke Everaart, Rita Gielisse, Anneke Schep en Janny van de Linde. Zevenhuizen- Op 17 maart werd in zwembad de Koornmolen gezwommen voor het A-, B- en C-diploma. Onder toezicht van het instructieteam M. Honshorst, S. Leliveld, W.J van Yperen en C. Schierick behaalden de volgende kindren het diploma A: Sanne Hoste, Mitchel de Jong, Julia Jongstra, Justin Koole, Fayenne Luyben, Cella van der Meer, Jacoline van der Spek, Lisa de Visser, Jennifer van Wijk, Duco Hoogeveen, Celia Kraan, Renske van Oosten, Saskia van Schijndel, Jordi Triep, Sanne Trouw, Ralph Duyvestein, Christian Gorissen, Sybren Hokke, Sanne Kuhrauch, Erik van Mil, Xaverio Pels, Edo Sewalt, Kevin van Veen, Caroline van Dusschoten, Bob Dullaart, Natalja Gerritsen, Floor Heernsbergen, Jamy de Jager, Kirsten Lekkerkerk, Noah Maatoke, Jessica Vermulm. Voor het zwemdiploma B slaagden: Sabine Kraayeveld, Annemieke Kruyt, Edwin Pieters, Max van Mullem, Leone Riensdijk, Sytze Roorda, Roland van Rooyen, Lotte Rotscheid, Ruben de Ruiter, Mendy Smit, Liset Sloof, Davey Stubbe, Esther Uitman, Joost Wooning, Dennis van Wordrager, Frank Baas, Melanie Hageluken, Rico Heernsbergen, Judith Knook, Vincent Kubatz, Laura van der Niet, Joshua Oostrom, Bas Roos, Fabian Seren, Joost Speksnijder, Amber Blonk, Marcel de Korte, Bart Oosterhout, Darcy Edeling, Veerle Hessels, Simone van Hoorn, Yanick Sterk, Iris Wobbes. Voor het zwemdiploma C slaagden: Yorick Verkey, Maureen Koek, Lizanne Zandvliet, Marleen Straver, Tessa Rammeloo, Gijs Rammeloo en Jasper Rip. PcM Uitgevers Bezorgers m/v Zevenhuizen - Op zaterdag 11 maart was de feestelijke opening van de beeldhouwruimte die de beeldhouw- groep Lithos sinds kort heeft betrokken. Na een enthousiaste toe spraak van Lidy de Boer konden de genodigden, onder het genot van een hapje en een drankje, diverse beelden en materialen bewonderen. Die middag was een fijne manier om een zoektocht af te sluiten, en over te gaan tot productiviteit. Al sinds de herfst van vorig jaar was het zestal vrouwen op zoek naar een ruimte die wat stof kon verdragen, zodat zij daarin hun creativiteit zouden kunnen botvieren op diverse gesteenten. Na vele omwegen vonden zij een meewerkende partij in de eigenaar van een grote schuur, die eens stuk daarvan ter beschikking wilde stellen voor het beeldhouwen. De volgende woorden van Leon van| der Steen zijn tekenend: Vruchtbaar Ooit een rustplaats voor de piepers was dit beeldhouw-atelier. Het is er tamelijk Spartaans: geen water, daglicht of wc. Het zijn slechts kleine ongemakjes aldus zes geharde vrouwen die hier nu, vanaf vandaag, geestdriftig zullen beeld gaan houwen. 't Houwen zit hen in het bloed: zie wat trots reeds staat te prijken, 't Lijdt geen twijfel deze grond zal uitermate vruchtbaar blijken. De groep Lithos zal in de toekomst| vaker in Zevenhuizen exposeren. Rotterdam - In de eerste halve bekerfinale speelde Cadenz.Nesselande in eigen huis tegen regerend bekerwinnaar PZ. In een aantrekkelijk duel wist PZ een goed uitgangspunt voor de bekerfinale te behalen door een 3-1 overwinning (setstanden 20- 25, 20-25, 25-19 en 29-31.) Voor Cadenz.Nesselande de taak om in Apeldoorn met 3-0 te winnen of met 3-1 maar zo dat PZ minder dan74 punten scoort in de gehele wedstrijd. In de tweede halve bekerfinale echter wist PZ in een goed duel ook deze wedstrijdmet 3-1 (22-25, 25-21, 25-18 en 25-19) te winnen. Voor Nesselande resten de play-off wedstrjden. Op zondag 25 maart speelt het team om 19.30 uur in het Topsportcentrum 'Stad Rotterdam Verzeke ringen' in Rotterdam. Een eventuele beslis singswedstrijd wordt woensdag 28 maart om 20.00 uur gespeeld in Rotterdam. Zevenhuizen - Tourclub Zevenhuizen organiseert op zaterdag I 24 maart de Plassentochtl Deelnemers kunne: I kiezen uit vier afstanden. te weten 35, 60,80 en 1 kilometer. De starttijden I variëren van 8.00 toil 13.00 uur. Startplaats i: I café de Roerdomp aan de Tweemanspolder 121 Voor meer informatie: 0180-638183. Romantisck en Eigentijds VC£>nen Landelijk W4nen Franse en Spaanse import Exclusieve VCoonaccessoires l8C~eeuwse Bouwmaterialen Antieke en Exclusieve Ver! ickting Interieurlxtimmering en Adviezen Kunst en Kitscli Brugweg 6 Waddinxveen r*°* dc hcHsrug (naast Brugweg Autos ol82 - 612824 Notenhouten vitrinekast met twee iaden ƒ125,-tel: 0180-633043 na 18.00 uur Wipstoeltje min tgr. nog goed! ƒ10,- maxi-cosi 2000 mintgr. ƒ25,- 0172-218226 1 pers. senioren ledikant met nachtkastje donker eiken Tel: 079-5933143 Baver X5,5 soft-boot-wielen maat 42 ƒ60,- tel: 0182-630672 Gratis 15 weckglazen 1 liter 0180-632396 Papiersnijmachine ƒ125,- 0180-632153 Per fiets of brommer en auto gemakkelijk te bereiken vanuit Zoetermeer (slechts 3 km)

Hart van Holland | 2001 | | pagina 14