burgerlijke stand lift P PROJECTLEIDER/ SYSTEEMONTWERPER (M/V) Zevenhuizen-Moerkapelle i MILIEU Hart van Holland/21 maart 2001 Pagina 5 Gemeente Huwelijken Pieter van der Eijk en Thirza van Vliet op 9 maart 2001; Frederik Christiaan van Beek en Hanneke Kouwenberg op 9 maart 2001; Jeroen Vingerhoed en Gila Wendy Glintmeijer op 16 maart 2001; Overleden Maria van der Spek weduwe van Arie Bac, op 16 maart 2001, oud 85 jaar. AANPASSING VEILIGHEIDSONDER GRONDEN ONDER SPEELTOESTELLEN Zoals wellicht bekend is de gemeente bezig met het aanpassen en verbeteren van de kwaliteit van de speelgelegenheden. Dit in het kader van het attractiebesluit veiligheid van speelgelegenheden. Afgelopen jaar heeft er daarom in onze gemeente een inventarisatie en inspectie plaats gevonden t.a.v. de veiligheid van speelvoorzieningen. Daaruit is naar voren gekomen dat een aantal zaken niet in orde waren. De mankementen aan de speeltoestellen zijn het afgelopen jaar allemaal verholpen of indien de toestellen niet meer repereerbaar waren zijn deze afgevoerd. De zogenaamde valondergronden, de zachte ondergrond rond de speeltoestellen die een eventuele val van een kind moet dempen zijn op veel locaties ook onvoldoende bevonden. Onlangs is besloten om de valondergronden aan te passen volgens het voorstel dat is opgesteld aan de hand van de inventarisatie en inspectie. Afgelopen week is opdracht verstrekt aan twee lokale aannemers om de valondergronden aan te passen. De werkzaamheden hiervoor zullen in de komende week aanvangen.Per speeltoestel en speelterrein zijn de aanpassingen verschillend. In sommige gevallen worden speeltoestellen verwijderd omdat deze te oud/te slecht zijn om de valondergronden nog hierop aan te passen. Dat kan betekenen dat er op de desbetreffende speelterreintjes weinig tot geen speeltoestellen meer overblijven om nog mee te spelen. Vanzelfsprekend zijn die terreintjes het eerst aan de beurt als het gaat om renovatie. Heeft u nog vragen dan kunt u contact opnemen met de heer A. Hartkoorn. Onderstaand zijn de verschillende lokaties en de te nemen maatregelen aangegeven. Meststoffenwet Vanaf 1 januari 2001 zijn de verliesnormen van stikststof in de Meststoffenwet aangepast. Deze normen hebben betrekking op de maximale verliezen die het Mineralenaangifte Systeem (MINAS) toestaat bij het gebruik van meststoffen op landbouwgrond. Per 1 januari 2001 gelden voor bouwland en braakland op zand- en lössgronden lagere stikstofverliesnormen dan voor bouwland en braakland op veen- en kleigronden. Voor landbouwbedrijven is het belangrijk om te weten welke gebieden tot zand- en lössgronden worden gerekend. Het ministerie van Landbouw, Natuurbeheer en Visserij heeft kaarten toegezonden, waarop de gebieden die tot de zand- en lössgronden behoren zijn weergegeven. Deze gebieden komen overeen met de gebieden waarvoor een uitrijverbod van dierlijke mest geldt. Dit uitrijverbod is geregeld in het Besluit gebruik dierlijke meststoffen 1998 en geldt van 1 september tot 1 februari. De kaarten zijn met name van belang voor landbouwbedrijven die meststoffen gebruiken en kunnen zien voor welke gebieden de lagere stikstofgebieden gelden. U kunt de kaarten inzien op het gemeentehuis in Zevenhuizen. Wet Milieubeheer Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen- Moerkapelle zijn voornemens de volgende vergunning te verlenen: - Bredeweg 58 (Moerkapelle), De Lordd Beheer BV, een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een transportbedrijf en glastuinbouwbedrijf. Tegen dit ontwerpbesluit kunnen tot en met donderdag 19 april 2001 schriftelijk bedenkingen worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders. Wie wil spreken over het ontwerpbesluit of mondeling bedenkingen wil indienen, kan vóór genoemde datum telefonisch een afspraak maken, telefoon 0180-637731. Tevens zijn zij voornemens te besluiten met betrekking tot de volgende verleende vergunning: - Swanlaweg 1 (Zevenhuizen) van Texaco Benzinex (10 maart 1992 - revisievergunning) (LPG-)tankstation ambtshalve voorschriften op te leggen. Tot en met donderdag 5 april 2001 kunnen tegen dit ontwerpbesluit schriftelijk schriftelijk bedenkingen bij het college van burgemeester en wethouders worden ingediend. Mondeling bedenkingen indienen is niet mogelijk. Wie niet wenst dat persoonlijke gegevens openbaar worden gemaakt, kan tegelijk met de bedenkingen een schriftelijk verzoek tot geheimhouding indienen. Alleen zij die tijdig bedenkingen uiten tegen een ontwerpbesluit, kunnen later beroep instellen tegen het definitieve besluit. Het ontwerpbesluit van Lordd Beheer BV ligt vanaf donderdag 22 maart 2001 tot en met woensdag 18 april 2001, elke werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur, ter inzage in het gemeentehuis van Zevenhuizen-Moerkapelle, sectie VROM, Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, terwijl het ontwerpbesluit van Texaco Benzinex tot en met woensdag 4 april 2001 kan worden ingezien. Voor inzage buiten bovengenoemde tijden kan een afspraak worden, telefoon 0180-637731. DIAGRAM Technische Automatisering B.V. zoekt met grote spoed een: DIAGRAM vormt een automatiseringteam van 15 man. DIAGRAM houdt zich bezig met het gehele automatiseringstraject vanaf consultancy, systeemanalyse, systeemontwerp en systeembouw tot en met implementatie en het geven van cursussen. Wij zoeken iemand om ons externe team te versterken. Je taak zal o.a. bestaan uit: Het plannen van de IT-projecten. Het onder controle houden van deze projecten. Communicatie (intern en extern) van nieuwe projecten; de uitvoering wordt via jou naar ons (interne personeel) gepland en gecommuniceerd. Ook wordt van je verwacht, dat je inspringt bij capaciteitstekort op het gebied van: Systeemontwerp van de door ons te maken software. Implementatie van de door ons gemaakte software bij klanten. Verwachtingen: Ben jij iemand op HBO niveau met de nodige ervaring in systeemontwerp en IT-projectleiding? Heb je ervaring met Oracle Developer, Designer en Oracle Applications? Bezit je goede contactuele eigenschappen en abstractievermogen, ben je flexibel, leergierig, zelfstandig en heb je geen 9.00 tot 17.00 instelling? Kun je werken in teamverband (hetgeen bij ons een must is)? Herken jij je in bovenstaande beschrijving en kun je deze vrijheid aan? Wil je graag werken in een klein, flexibel en ambitieus team? Dan zou deze job je wel eens op het lijf geschreven kunnen zijn; aarzel niet en reageer snel!!!!!!! Wat stelt DIAGRAM daar tegenover? DIAGRAM biedt je een zelfstandige, verantwoordelijke baan binnen onze snel groeiende onderneming, met vanzelfsprekend de daarbij behorende primaire en secundiare arbeidsvoorwaarden. Ons telefoonnummer is: 0180-635080, vraag dan naar Ron Ie Pair voor nadere inlichtingen, of mail ons op emailadres: RLP@DiaaramTA.nl Je sollicitatiebrief met curriculum vitae stuur je naar: Diagram Technische Automatisering B.V. T.a.v. ing. R.A.M. Ie Pair Dorpsstraat 2 2912 CB Nieuwerkerk a/d IJssel jlBlif 11111 mm 11 mm 1*- *l ÜtTAM Technische Automatisering B. V. WEEK 12 Locatie speelterrein Maatregelen Oud Verlaat Wollefoppenweg Vierkap Zevenhuizen Boslaan 33 Boslaan 18 De Wielewaal Wilgenlaan/ Hazeveld Korenstraat Weideplantsoen 29 Wethouder Kreftlaan De Fuut De Fazant Zaagmolenpad 't Reigerbos Leliestraat Asterstraat Staringstraat Beetszoom Perkstraat Moerkapelle blianastraat Aanbrengen dennenschors onder bandenzwengel Deze wordt binnekort geheel aangepast, een toestel wordt vooruitlopend daarop verwijderd Een veerwipje wordt iets verplaatst Aanbrengen/aanvullen dennenschors onder toestellen Verwijderen van een paar struikjes Toestel wordt verwijderd. Er blijft niets over! Speelterrein wordt binnenkort in z'n geheel aangepakt. Afgekeurd toestel is inmiddels verwijderd. Andere worden recht gezet. Dit speelplekje wordt gedraineerd. Ter hoogte van no. 19 komen twee nieuwe speeltoestellen met een veilige ondergrond. Op de andere locatie wordt het huisje verplaastst en een veilige ondergrond aangebracht. Hier wordt en veilige ondergrond aangebracht. Rondom het grote toestel wordt de valondergrond uitgebreid. Dit toestel wordt verplaatst naar het gras er wordt tevens een ondergrond van schors aangebracht. Aanvulling van de rubber tegels van de duikelrekken. Schommel en klimtoestel worden verwijderd. Klimspijlen en achterwand doelen worden verwijderd. Indien doelen dan nog goed zijn blijven ze staan, anders worden ze in z'n geheel verwijderd. Evenwichtsbalk wordt verwijderd. Aanbrengen veilige valondergrond. Plaatsen hekwerk tussen voetpad en speelterrein. Aanbrengen veilige valondergrond. Plaatsen hekwerk tussen voetpad en speelterrein. Geen aanpassingen i.v.m. geplande bouwactiviteiten. Aanbrenden Raadhuisstraat LP. Keijzerschool Jloerhageplantsoen De Gruto 6 Bapaverlaan bnksterbloemstraat Klaproosstraat Westland Rijnland en "chieland Hollevoeterlaan Opknappen rand rondom 'zandbak', schors ondergrond onder toestellen. Verwijderen grote klim-/schommel combinatie. Verwijderen kapotte opsluitrand (paaltjes). Verplaatsen duikeltrio. Aanbrengen veilige valondergronden. Verwijderen wip, klimbol en kruipbuis. Onder alle toestellen komt dennenschors. Sommige j toestellen worden verplaatst. e Lepelaar 5 (Cirkel) Aanvullen ondergrond met dennenschors e ^Pe'aar (zandbak) Onder grote klimcombinatie toestel wordt het huidige zand afgegraven en vers zand aangebracht. Speelhuisje verwijderen. Aanbrengen veilige ondergrond onder overige toestellen. Eventueel uitbreiden (ca. 0,5 meter) speelterreintje richting parkeerplaats. Aanbrengen veilige valondergronden. Aanbrengen veilige valondergronden. Toestellen worden wellicht verplaatst. Aanbrengen veilige valondergronden. Toestellen worden wellicht verplaatst. Speelterreinen wordt binnenkort in z'n geheel aangepakt. Speelterrein wordt binnenkort in z'n geheel aangepakt. Consultancy Opleidingen Training Maatwerk Software

Hart van Holland | 2001 | | pagina 5