Gelijk spel voor TZM Openingstoernooi Tennis club Zevenhuizen f Winst voor dames 1 Opnieuw kostbaar punt verlies Moerkapelle Hart van Holland - Debbie Langbein wint kwart finale voorleeswedstrijd H TOOS 1 tweede in turncompetitie BED-DIRECT Hart van Holland/21 maart 2001 pagina 9 van producent naar consument Specialist in het ontwerpen van matrassen voor mensen met rugklachten GL SLAAPADVIESCENTRUM (onsumentendagen: do. en vr. 10.00 - 21.00 uur za. 10.00 - 17.00 uur Turnen Waddinxveen - Zaterdag 17 maart werd in Zoetermeer de tweede wedstrijd geturnd in poule 1 voor de turncompetitie. Hoewel het voor de Waddinxveense vereni ging TOOS een thuiswedstrijd was, werd uitgeweken naar een hal in Zoetermeer omdat daar een vrije oefening-vloer aanwezig is. De turnsters van TOOS (Desiree den Ouden, Ingeborg Dröge, Dian- ne Teunisse, Jenny Geertsen, Mar leen Heikens, Nelleke Dröge, reserve Leonie Heikens) moesten het opnemen tegen DEO uit Noot dorp, SJZ uit Zoeterwoude en DOS uit Schoonhoven. In de competitie tellen de vijf beste scores van elk toestel. Met een totaalscore van 149.725 punten eindigden de turnsters op een tweede plaats. De eerste plaats was voor DOS met 151.65 punten. Op de derde plaats was DEO met 137.65 punten en een vierde plaats was voor SJZ met 136.75 punten. Van de TOOS-turn- sters wist Jenny de hoogste totaalscore te behalen met 30.325 punten. De volgende competitie wedstrijd voor deze meisjes is 7 april in Rotterdam. Tafeltennis Moerkapelle - In de thuiswedstrijd tegen Gouda 2 heeft het le team van TZM met 5-5 gelijk gespeeld. Tegen dit 2 plaatsen lager geplaat ste Goudse Team zag TZM geen hans de overwinning te pakken. Guus van Amerongen en Ad van Heijningen kwamen deze keer niet verder dan 2 overwinningen. Dico Bac zag ook kans een partij te vinnen. De dubbel werd verloren. Team 2 speelde een thuiswed strijd tegen team 3. Werd het in he vorige ontmoeting 7-3 voor team 3, nu werd het 8-2 in het voordeel van team 2. Van team 2 wonnen Coerd van Kasteel en Patrick van der Meer 3 partijen en Sander van der Meer won er 1. van team 3 wonnen Bart Klos en Simon Wondergem 1 partij. Kees de Wilde won geen partij. De dub bel werd door team 2 gewonnen waardoor de 8-2 overwinning voor team 2 een feit werd. Door deze uitslag neemt team 2 de 2e plaatst over van team 3. Team 4 speelde een thuiswed strijd tegen ISV 3 uit Gouda. Tegen het 3 plaatsen lager geplaatste ISV had TZM geen goede dag. Er werd met 4-6 verlo ren. Hans Hol was de enige die 2 partijen won. Gerard Reijm won er maar 1. André Te Paske won geen partij. De dubbel werd nog wel gewonnen, maar de einduit slag was toch magertjes. Het 5e team speelde een uitwed strijd tegen Vriedenschaar 26 uit Gouda. Adrie Bout won 3 partijen. Harm Rodenboog won er 2 en Walter Micke won 1 partij. Ook de dubbel werd gewonnen waardoor de einduitslag 3 - 7 in het voordeel van TZM uit viel. Zevenhuizen - De winterstop is bijna voorbij. Op zondag 1 april wordt bij Tennisclub Zevenhui- zen het nieuwe seizoen geopend niet een openingstoernooi. Dit is ®e|i toernooi waarbij nieuwe eden de kans krijgen snel kennis e maken met de club en de overi- 8e leden. Het toernooi vangt aan orn 12.00 uur en duurt tot 16.00 Ur. waarna het toernooi wordt gesloten met een hapje en een drankje. Net toernooi wordt gespeeld vol- 129n 'tabel'-systeem. Vanaf uur worden de partijen inge- ee'd waarbij om de 30 minuten He" nieuwe ronde wordt gespeeld, et leuke van dit systeem is dat en ieder kan komen en ga^i) Door Karin Jongkind Waddinxveen/Regio - Afgelopen zaterdag werd in de Openbare Bibliotheek de kwartfinale gehouden van de Nationale Voorleeswedstrijd. Aan deze kwartfinale namen de hen win naars deel van diverse voorronden in de regio Gouda. Van de deelnemende kinde ren, die allen zitten in groep zeven of acht van het basisonderwijs, kwamen er twee uit Waddinxveen (Annika van Voskuilen, Immanuelschool en Debbie Langbein, Dick Brunaschool) en twee uit Boskoop (Renée van der Ploeg, De Akker en Anne Boreel van de Kameleon). Daarnaast waren er ook deelnemers uit Vianen, Gouda (2x), Schoonhoven, Lekkerkerk en Lexmond. Na een spannende middag werd uiteindelijke de Waddinxveense Debbie Langbein als winnaar uitgeroepen. Zij zal deelnemen aan de provinciale fina le op 18 april. GTST-actrice in de jury De Nationale Voorleeswedstrijd is een initia tief van de Stichting Lezen, het landelijke platform voor leesbevordering, in samen werking met de Stichting CPNB en het NBLC Centrum voor Bibliotheken. Diverse scho len uit de regio vaardigen hun 'kampioen voorlezers' af aan deze landelijke wedstrijd. De regionale voorronden, de kwartfinales en provinciale finales worden georganiseerd door de Openbare Bibliotheken en Provinci ale Bibliotheekcentrales. Tijdens de kwartfi nale van afgelopen zaterdag was de span ning al goed aanwezig. Net als vorig jaar werd de happening gepresenteerd door Serge Bosman, die tevens een muzikale pauze-act verzorgde. Voor de beoordeling was een driekoppige jury samengesteld, bestaande uit Marijanne Oost, werkzaam bij de schoolbegeleidingsdienst Midden-Hol land en Rijnstreek, Marielle Sterkenburg, logopediste uit Boskoop en Ingeborg Wielen, actri ce en onder andere bekend van de televisiesoap Goede Tijden Slechte Tijden. Elke deelnemer kreeg vijf minuten om met een zelfgekozen boekfragment de jury van zijn of haar voorleescapaciteiten te overtuigen. Populaire voorleesfragmenten Debbie Langbein las voor uit 'Blauwe Plekken' van Anke de Vries en wist daarmee de jury te overtui gen, dat zij de meest geschikte kandidaat was voor de provinciale finale. Anne Boreel las een fragment De Waddinxveense en Boskoopse deelnemers; achteraan rechts winnares Debby Langbein voor uit 'De reis van de dwerg' van Henny Fortuin. De voorleesfragmenten van 'onze' twee andere regiovertegenwoordigers waren 'De olijke twee ling' van Anja Peters (voorgelezen door Renée van der Ploeg) en Het achtste groepie tegen het soepie' van Jacques Vriens (voorgelezen door Annika van Voskuilen). De provinciale finale zal plaatsvinden in het Leidse Volkshuis in Leiden. Mocht Debbie Langbein daar ook succes hebben, dan volgt de landelijke finale op 16 mei in Muziekcentrum Vre- denburg in Utecht, waar de twaalf provinciale win naars het tegen elkaar op zullen nemen. Badmintonvereniging Zevenhuizen Zevenhuizen - Afgelopen vrijdag was er winst voor dames .1 Mar- rie van Reeuwijk speelde een goede partij badminton en won haar sets met 11-6 en 11-7. Tweede dame Corrine van Wieringen was goed in vorm en won eenvoudig met 11-4 en 11-2. Yvette Rupke speelde een hele goede enkel met weinig tegen stand en won met 11-0 en 11-0. Als laatste dame ging Marjo Koene koop van start; zij won met 11-6 en 11-2. Tussenstand: 4-0 voor Zevenhuizen. De eerste dubbel, Marrie en Yvette, kreeg geen tegenstand en wonn met 15-2 en 15-0. De tweede dubbel, Marjo en Corrine, had de tegenstander goed onder controle en won met 15-2 en 15-4. De derde dubbel, Yvette en Marjo, werd gewonnen met 15-8 en 15-5. Als laatste waren de dames Corrine en Marrie aan de beurt; zij waren goed in vorm en wonnen met 15-7 en 15-2. Een 8- 0 overwinning! neer hij of zij wil. Als extraatje is er voor de liefheb bers de mogelijkheid om tegen een ballenkanon de slagvaardig heid en techniek te testen. Diege ne die het ballenkanon kan ver slaan, verdient een leuke verassing. Naast dit toernooi heeft de tennis club vele leuke evenementen in petto. Zo wordt elke woensdag midweektennis georganiseerd, 's Ochtends tussen 9.00 en 11.30 uur en 's avonds van 19.00 tot 23.00 uur wordt er volgens het 'label'- systeem gespeeld. Ook hier staat vrijblijvendheid voorop, waarbij men altijd verzekerd is van spe len. Voor meer informatie: \YY3y.t£pn isfj q b-z.e.vep.h uj zennl Moerkapelle - Het standaardteam van voetbalvereniging Moerkapel le liep zaterdag in de thuiswed strijd tegen Linschoten opnieuw tegen puntverlies aan. Lange tijd zag het er naar uit dat de"Blauw- Witten de eerste thuis-nederlaag moesten incasseren, maar in de slotfase wist de thuisploeg nog langszij te komen via een straf schop. Enkele weken geleden met drie achtereenvolgende thuiswed strijden in het vooruitzicht, was er in Moerkapelle kringen goede hoop dat de formatie van trainer André Rammsteyn zou kunnen uitlopen naar de eerste positie, na twee van de drie gespeelde wed strijden echter konden er slechts twee punten op het conto worden bijgeschreven. Daardoor neemt de "Blauw-Witte"formatie nu de vijfde positie in met twee verlies- punten meer dan de koplopers DRGS en ZW en één meer dan Zestienhoven en Bergambacht. Het is dan echter wel noodzakelijk dat de inhaalwedstrijd zaterdag tegen Berkouw wordt gewonnen.. Moerkapelle had zich zaterdag over de 1-1 tegen Linschoten niet te beklagen, vanaf het allereerste begin speelde de ploeg verkrampt en werd veel balverlies geleden. In de tweede helft aanvankelijk vqel spel op, het middenveld, tot dat Linschoten na 20 minuten de score openbrak. Een afstands schot stuitte van de borst van keeper Ad van der Kraan en aan stormende Maarten van der Meer wist gemakkelijk te scoren. Een tiental minuten later herhaalde deze situatie zich, maar nu schoot Linschoter Marcel Sluys uit riante positie hoog over. Moerkapelle kreeg inmiddels wel een veldover- wicht, maar wist heel weinig af te dwingen, enkele kansjes uitgezon derd. Enkele minuten voor tijd ondernam Danny Pols een solo waarbij hij in ongevaarlijk lijkende situatie werd weggeduwd. De door scheidsrechter Kamphuis toegekende strafschop werd door Peter Zijderhand feilloos inge schoten; waarmee Moerkapelle goed weg kwam. In de slotfase kreeg Moerkapelle nog de beste kansen van de wedstrijd. Edwin Zijderveld zag een prachtig schot uit de hoek getikt en de daaruit voortvloeiende corner werd uit de doelmond gewerkt. Een over winning zou echter te veel van het goede zijn geweest. Zaterdag wordt dus F.C. Berkouw ontvan gen, aanvang 14.30 uur. Moerka pelle 2 speelde met 1-1 gelijk tegen Xerxes DZB, Peter Paul Breedijk was verantwoordelijk voor de treffer. 29.000 exemplaren jriOfim e n rru^ BOXSPRING OP WIELEN 299,- POWERSPRING MATRAS VOOR MENSEN MET OVERGEWICHT 795.. NASA GEZONDHEIDSMATRAS 795,- >RECHT Zuidplaspolderweg 9-13 industrieterrein 't Ambacht Moordrecht tel.: (0182) 375022 a.s. zaterdag 24 maart fancy fair in 't Rei- gerbos van 11.00 tot 15.00 uur Duco, geweldig dat je je A-diploma hebt gehaald. We zijn héél trots op je! papa en mama Hiep hiep hoera 22 maart wordt Stef 10 jaar! Gefeliciteerd. Opa en Oma Hol Vermist: kinderfietsje gr. beschermh chr. frame m zijwieltjes ora ketk. 5932179 Op 21 maart wordt onzekleine kanjer Wilf red 1 jaar. Gefeliciteerd en liefs van papa, mama en Arnold Wilfred Smit 1 jaar, Gefeliciteerd: opa en oma smi, monique, patrick, gerard, silvia Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Hazerswoude-Dorp, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 e-mail: hartvanholland@box.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Slui tings term ijn ad ver ten ties: maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoordelijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: Netwerk VSP: telefoon 070-3209898 -jjj i -\

Hart van Holland | 2001 | | pagina 9