149.90 22 t/*h. 37 i 25,- Lenteweek korting U25,- Lenteweek korting 15°/o Lenteweek korting 25,- 25, dames pak For Fellows Esprit lingerie Esprit Mag Kids UITZENDBURO Raadhuisplein 39 - 2914 KM Nieuwerkerk a/d IJssel - Tel. 0180 - 393 5h Avang van Lier m. De brug naar werk in de regio Pagina 28 Hart van Holland/28 maart 2001 ds.pant.lon atritsbaar 7/8 ds. gilet I heren poloshirts [kinderjacks j Hookipa, Salty Dog, Spetter, Locker, Espn baby Laat u verrassen door de schitterende collectie Mode en Schoenen. Een bezoek aan de winkel is absoluut de moeite waard, zeker tijdens de lenteweek. Er ligt voor u, als vaste klant, een originele Hookipa rugtas* of een lentebloemetje klaar. Gratis en voor niets! We zien uit naar uw komst. Op woensdag en zaterdag kunnen de kids geschminkt worden. Op donderdag 29 maart om 16.00 uur vindt de prijsuitreiking plaats van de Esprit-ontwerp-wedstrijd. Op vrijdag 30 maart van 10 tot 12 en 13.30-15.30 uur geeft Berry Sol van Clips Haarmode gratis kleuradviezen. Als gediplomeerd kleuranaliste weet zij als geen ander welke kleuren bij u passen. Op zaterdag 31 maart kunnen de kinderen zich uitstekend vermaken op het springkussen. Pastunette Bodywear 15% Lenteweek korting Ten Cate 4 halen, 3 betalen dames schoenen Lenteweek korting heren schoenen Lenteweek korting kinder schoenen Lenteweek korting EEN GREEP UIT ONZE VACATURES Administratief Medewerk(st)er Administratief Medewerk(st)er Telefoniste/receptioniste Medewerk(st)er Personeelszaken Algemeen medewerkers Kwekerijmedewerkers Voor meer informatie over de inhoud van bovenstaande of andere functies, kunt u te allen tijde mei.onss contact opnemen: i streep, korte lange mouw Broeken, shirts, sweaters, vest De complete winkel voor het hele TEXTIEL, MODE, SCHOENEN, WONEN en SLAPEN Dorpsstraat 145 - Zevenhuizen - 0180-6312.50 WONEN en SLAPEN, PROJECTiNRICHTING Dorpsstraat 1 - Moerkapelie - 079-5931421 pythonprint, in actuele kleuren alle modellen Trendy schoenen in diverse kleuren en modellen max. 1 per klant. Min, besteding ƒ75,- OP=OP Voor een bedrijf in Nieuwerkerk a/d IJssel zijn wij op zoek naar een: Voor een bedrijf in Nieuwerkerk a/d IJssel zijn wij op zoek naar een parttime: Voor een relatie in Nieuwerkerk a/d Ijssel zijn wij op zoek naar een parttime: De werkzaamheden bestaan o.a. uit archiveren, telefoonaanname, correspondentie, contact onderhouden met klanten en leveranciers en andere voorkomende administratieve handelingen. De juiste kandidaat heeft een opleiding op MBO-niveau, ervaring met Word en Excel en kennis van de Duitse taal. Tijden: 8.30 - 17.00 uur Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Voor een groothandel te Capelle a/d IJssel zijn wij op zoek naar een parttime: De werkzaamheden bestaan o.a. uit het factureren, debiteuren/crediteurenadministratie, correspondentie, telefoonaanname en alle andere voorkomende administratieve handelingen. De juiste kandidaat heeft een opleiding op MBO-niveau, ervaring met Word en Excel en kennis van de Engelse taal. Tijden: in overleg Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Voor diverse bedrijven in Nieuwerkerk a/d IJssel zijn wij op zoek naar: De werkzaamheden bestaan o.a. uit het beheren personeelsdossiers, verwerken en afhandelen van persooneelsmutaties, urenregistratie, ziekmeldingen en andere voorkomende werkzaamheden. De juiste kandidaat heeft een opleiding op MBO-niveau, is communicatief vaardig en heeft een servicegerichte houding met kennis van geautomatiseerde systemen. Tijden: in overleg Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract De werkzaamheden bestaan o.a. uit het assisteren van de stratenmakers en metselaars, het assisteren bij grondwerkzaamheden en andere activiteiten die te maken hebben met de houw. De juiste kandidaat is handig en heeft technisch inzicht. Tijden: 07.00 tot 16.00 uur Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract De werkzaamheden bestaan uit de telefoonaanname, ontvangen van klanten en lichte administratieve handelingen. De juiste kandidaat is communicatief vaardig, goede beheersing van de Nederlandse taal en kennis van de Engelse taal. Er wordt gewerkt met MS-Office. Tijden: 08.30-17.00 Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract Voor diverse bedrijven in Nieuwerkerk a/d IJssel zijn wij op zoek naar: De werkzaamheden bestaan uit alle voorkomende werkzaamheden in de tuinbouw. Wij zoeken medewerkers voor in de rozen en gerbera's. Tijden: in overleg Duur: onbepaalde tijd met uitzicht op contract

Hart van Holland | 2001 | | pagina 28