www.rabobank.nl Ail r RENTEWIJZINGING SPAARREKENINGEN .000 nieuwe leden voor de Rabobank Pp REIZEN iteQyay IHEfös De Virtuele Rabobank PLANTEN VAIN DE cpr<;tf BOOM Rabobank Groep participeert in Solar Development Capital Alles in de hand met de Alles- in-één-Polis van Interpolis Weeknieuws pagina 2 Hart van Holland/28 maart 2001 Mfesr- Benidorm Algarve Mallorca Rabobank helpt boeren moeilijke periode door Floriade 2002 www.seniorweb.nl AGENDA INTERNETSITES: Telefoonnummers M J> Algemeen: 0180-63 73 83 maandag t/m donderdag 09.00-17.00 rabo3750ftref.nl Geldzaken: 0180-63 73 72 vrijdag (doorlopend open) 09.00 - 20.00 IW W W MC Hypotheken: 0180 - 63 73 53 zaterdag (reizen) 10.00 -16.00 mat Beleggen: 0180 - 63 73 58 Reizen: 0180 - 63 73 73 74 Bezoekadressen: Zevenhuizen-Moerkapelle Verzekeringen:0180-63 7383 Dorpsstraat 190,2761 AJ Zevenhuizen Moerkapelle: 079 - 593 5885 Dorpsstraat 12,2751 AZ Moerkapelle Rabob**] Afgelopen vrijdag is een begin gemaakt met de groenomzo- ming van het recreatiepark De Koornmolen door het planten van de eerste boom. De ADN- groep, die verantwoordelijk is voor de bouw van de 95 recrea tiebungalows, heeft zich ten doel gesteld de bungalows goed in te laten passen in het landschap van de Tweemanspolder. In een natte omgeving werd de openingshandeling verricht door mevrouw E. Hallenleben, voorzitter van het Recreatieschap Rottemeren en de heer J.D. Westendorp, burge meester van de gemeente Zeven- huizen-Moerkapelle. De ADN-groep bestaat uit de drie bouwbedrijven uit Zevenhuizen- Moerkapelle namelijk, De Graaf Bouwbedrijf, Bouwbedrijf G.J. Bak ker Zn BV en Bouw- en Aanne mingsbedrijf Arend P. van der Knaap BV. De groep is verantwoor delijk voor de bouw en de verkoop van de recreatiebungalows. Inmid dels zijn 56 bungalows verkocht en is er goede hoop. Marktontwikkelingen, waaronder re cente tariefaanpassingen door andere Per 26 maart 2001 wordt het tarief voor Rabo TeleSparen met 0,10% ver marktpartijen, geven aanleiding tot laagd tot 4,00% en het tarief voor aanpassing van het rente-advies. Het betreft de adviestarieven voor Rabo TeleSparen en Rabo InternetSparen. Rabo InternetSparen wordt met 0,25% verlaagd tot 4,25%. De Rabobank Groep participeert voor 1,5 miljoen euro in Solar Deve lopment Capital (SDC). Dit is een duurzaam venture capital-fonds dat investeert in duurzame energietoe passingen in ontwikkelingslanden. SDC is een private equity fonds. Doel ervan is het stimuleren van verkoop en distributie van zonne-energiesyste- men aan plattelandsgemeenschap pen in ontwikkelingslanden zonder elektriciteit. Naast de Rabobank Groep en de Triodos Bank investeren onder meer de Wereldbank en de Ameri kaanse zonnecelfabrikant AstroPower. De beoogde omvang van SDC bedraagt 30 miljoen euro. De looptijd van het fonds is tien jaar en het beoogde financiële rendement bedraagt 15%. Eerder heeft de Rabo bank Groep al 5 miljoen geïn vesteerd in het Prototype Carbon Fund (PCF). PCF koopt gecertificeerde broeikasreducties van projecten in transitie- en ontwikkelingslanden die speciaal voor deze emissiereducties zijn opgezet. Voor risicodragende deelnemingen in dit soort fondsen heeft de Rabobank Groep het Rabo Sustainability Fund (RSF) opgericht. Het beheer van de participaties en het management van RSF is in handen van Gilde Investment Management, het groepsonderdeel dat gespecialiseerd is in deelname aan risicodragend vermogen. De Rabobank wil door de participatie in SDC ook meer inzicht krijgen in de markt van duurzame venture capital- fondsen. Dit met het oog op een in de toekomst zelf op te zetten duurzaam fonds, waarin de klanten van de Rabo bank kunnen participeren. Ook de Robeco Groep, Schretlen Co en Stroe ve zijn bij deze plannen betrokken. 5 100.000 lezers van het magazine 'U' hebben de afgelopen periode de ant woordcoupon naar de Rabobank teruggestuurd."Een ongelooflijk hoog aantal" zegt Jac van Brussel van het projectteam ledenprogramma.Van de 100.000 inzenders hebben 85.000 klanten belangstelling voor het lid maatschap. De overige 15.000 waren reeds lid. Klanten die geen blad heb ben ontvangen kunnen deze afhalen op de bank. De 2e editie van het magazine verschijnt op 2 april a.s. In dit nummer staat "Wonen" centraal. april 2001,8/15 dagen, App. Don Miquel april 2001,8/15 dagen, App. Kings Club april/mei 2001,8/15 dagen, App. Tres Torres v.a.lf v.a.{p v.a.i? dfê£l>0= Ook elke zaterdag zijn wij van 10.00 tot 16.00 uur geopend. Komt u gerust eens langs, want wij zijn u graag van dienst met onze reis adviezen. Wij kunnen u wereldwijde informatie geven. U wilt goed verzekerd zijn, maar er niet teveel naar hoeven omkijken. Uw verzekeringspakket moet over zichtelijk zijn, u zoekt een lage pre mie, u wilt gemakkelijk betalen en meteen hulp als het nodig is. En dat alles onder heldere voorwaarden en zonder onnodige rompslomp. Dan hebben wij het ideale pakket voor u: de Alles-in-één-Polis. De naam zegt het al. Voortaan heeft u nog maar één verzekeringsbewijs nodig voor uw schadeverzekeringen. Dat is makkelijk, want dan heeft u niet meer te maken met al die losse verze keringsbewijzen. Op uw Alles-in-één- Polis staat duidelijk aangegeven voor welke verzekeringen u heeft gekozen. Dat kan bijvoorbeeld één verzekering zijn, of drie of vijf. Hoe meer verzeke- ringsvormen u samenbrengt, hoe meer korting u kunt opbouwen over de totale premie. Deze korting kan maar liefst oplopen tot 12 In de Alles-in-één-Polis zijn al uw ver zekeringen makkelijk, voordelig en duidelijk geregeld. En dat merkt u meteen. Al uw papieren zitten in een keurige map, overzichtelijk bij elkaar. De voorwaarden zijn geschreven in leesbaar Nederlands. De looptijd is voor elke verzekering even lang: één jaar. Uw pakket wordt elk jaar automa tisch verlengd. Natuurlijk kunt u op elk moment nieuwe verzekeringen bij voegen. Wat ook zo prettig is: de dek king van elke afzonderlijke verzeke ring is heel compleet. En alle verzeke ringen zijn perfect op elkaar afgestemd. U loopt dus nooit het risico van gaten in uw verzekeringen of overlappingen. En als u schade heeft, gaat het net zo makkelijk. Bij elke schade belt u voor taan (013) 580 12 34. Dit nummer is 24 uur per dag bereikbaar. U krijgt meteen iemand aan de lijn die u ver standige adviezen kan geven en die de schade-experts voor u aan het werk zet. In de meeste gevallen komt er zelfs geen formulier meer aan te pas. U zult merken dat de afhandeling van uw schade niet lang op zich laat wachten. Daar heeft u als klant gewoon recht op, vinden wij. Wilt u ook uw verzekeringen makke lijk en goed geregeld hebben? Neem dan contact met één van onze cliënt adviseurs om een afspraak te maken. Natuurlijk kunt u ook altijd langs komen voor een offerte. Wij helpen u graag.Telefoon (0180) 63 73 72 De Rabobank staat achter de do: mond- en klauwzeer (MKZ) getrd fen veehouderij en zal er alles as doen veehouders met liquiditeit problemen te helpen. Dit zegt 4 Rabobank in een persbericht dat! woensdag naar de media heet gestuurd. 'Juist nu blijft de Rabo bank achter haar leden staan enwt ze door deze moeilijke periode heen helpen', aldus Henk van del Kerk, directeur van Rabobanil Nederland. Rabobank Nederland heeft haa eigen adviseurs en die van de lok» Ie Rabobanken in verband met be besmettingsgevaar geadviseeii geen bezoeken te brengen aan del agrarische bedrijven. OndernemetJ die door de MKZ-uitbraak in pro-f blemen komen, worden echte nadrukkelijk uitgenodigd om conl tact op te nemen met hun eigetl Rabobank om over oplossingen ts| praten. Floriade 2002 krijgt het grootst! zonnedak van de wereld. De zonne centrale op de wereldtuinbouwten- toonstelling krijgt een vermoger van 2,3 MW en een oppervlakte va» 30.000 vierkante meter. Dat it genoeg om energie te leveren aa» 750 tot 1.000 huishoudens. De Rabobank is de belangrijkste hoofdsponsor (firstfounder) van Floriade 2002. Ook Interpolis, De Lage Landen en de Rabobank Haar lemmermeer zijn sponsor. De Stichting SeniorWeb maakte? vorig jaar 30.000 ouderen wegwijs op internet. Bij 60 procent van cursussen was een lokale Rabobadl betrokken. Rabobank is sponsor! van SeniorWeb sinds de oprichting| in 1997. Het gemiddeld aantal I per dag is momenteel 5.500. Onder zocht wordt of het SeniorWeb als J portal voor ouderen kan gaan ftin-j geren. 3 april Euroseminar toonbank- bedrijven 7 april Kom in de Kas 26 april Optieavond voor begin] ners www.woonweb.nl Woonweb geeft veel informal* over wonen. Handige tips over vei huizen en klussen in en om hes huis. www.vakantiehuizen.nl Gemakkelijk een vakantiebesteitr ming via deze zoekservice. Heeft iets van uw gading gevonden da' kunt u boeken via ons reisbureau waardoor u ook de garantie heef1 dat het goed is. www.movies.com Als bioscoopbezoeker kan je hiera vast wat gegevens vinden overd nieuwste films. Leuke site welkt 1 door Ilse als topsite wordt aange merkt. Rabobank

Hart van Holland | 2001 | | pagina 2