M+F Interieurs, sterk in service Ei Jeugd Kleine Trompetter verrast op vooijaarsconcert Bedrijfs- zomeravondvoetbal toernooi Moerkapelle in zicht Opnieuw winst voor Kwiek Waddinxveen Runners bereiden zich voor Diplomazwemmen Actiedag De Jol ic Geers vist 8x goud uit zout water ZM wint van concurrent Jachtige bekerresultaten Moerkapelle BI en El 'an borstvoeding aar vast voedsel wemmen TROMPETTER Tafeltennis afeltennis Voetbal Hart van Holland/4 april 2001 pagina 15 venhuizen - Zaterdag 24 aart werd het jaarlijk vooijaar- oncert van De Kleine Trompet- r gehouden. De afgelopen twee heeft de muziekvereniging en ware verjongingskuur onder aan; er zijn momenteel meer an 40 jeugdleden actief. aast het optreden van het 'grote' orkest en de slag werkgroep Afslag 9 werden ok enkele stukken uitgevoerd ioor het jeugdorkest, de klarinet- oep en het jongste onderdeel an de vereniging: De Slagwerk- ds. Zeker deze kids speelden de terren van de hemel en kregen ook een daverend applaus. 'addinxveen - De voeding van de oeder en de overgang naar vast oedsel voor de baby. Daarover ordt gesproken tijdens de maan- elijkse informatiebijeenkomst an de Borstvoedingsorganisatie L. Deze wordt gehouden op insdagavond 10 april bij Nel eenman, Pr. Beatrixstraat 98. De ijeenkomst is bestemd voor aan- taande moeders en voor moe- ers die al een kind borstvoeding even, hun baby's zijn ook wei- om. Het bijwonen van de avond i vrijblijvend. Er wordt een bij rage van ƒ5,- gevraagd ter estrijding van de onkosten. De vond begint om 20.00 uur en uurt tot ongeveer 22.00 uur. oor meer informatie:0182-619964. WW? Foto J. Ottevanger i00 JAAR Moerkapelle- De BZVA- commissie van de Voetbal Vereniging Moer kapelle is druk in de weer met het treffen van de laatste voorberei dingen voor het bedrijfszomer- avond voetbaltoernooi dat over een maand van start zal gaan. Het is dit jaar de 19e keer dat het toer nooi word georganiseerd en opnieuw is gebleken dat dit eve nement bij de deelnemers erg gewild is. Waar elders soortgelijke toernooien verdwijnen of men het deelnemersveld ziet inkrimpen. Bij Moerkapelle is men er moeite loos in geslaagd twee poules van 7 teams te formeren. Het toernooi zal een drietal nieuwe gezichten kennen enkele teams zijn namelijk door de organisatie niet meer uit genodigd. Naast al jaren uitko mende teams als 't Wapen van Moerkapelle, de Lordd, Bonten bal, Op Moer, van Ommeren, Bak ker, Kobus, Gall en Gall, Haze- broek.Tamerus en Les Adonis behoren nu ook Ockenburg Adio, Bozo United, de fa. Zwanenburg en de fa. Boonstoppel tot het deelnemersveld. Vandaag, woens dag 4 april, zal via loting de poule indeling en het speelschema bekend worden. Het toernooi zal op dinsdag 8 mei van start gaan. De finaleavond is op 8 juni. Waddinxeen- In Gouwebad de Sniep" is op dinsdag 27 maart voor het B-diploma gezwommen. De beoordelingscommissie be stond ui Cock Slagter en Guido Linkerhof. Er waren deze keer 19 kandidaatjes die allemaal zijn geslaagd: Sharon Kaptein, Mike Scheerder, Rick Boersma, Maaike Luijendijk, Jeffrey Troost, Lara van der Salm, Monique Olsthoorn, Hanad Yusuf, Jort van Dijk, Alexander Jansen, Maiko Goudri- aan, Sander de Koning, Bert Hou- weling, Peter Sluijs, Pascal Vrij hoeven, Mark de Kievit, Elseline van der Spek, Bart van der Ploeg en Annelies de Pater. addinxveen/Boskoop- Bij een ternationaal tweedaags mas- erszwemtoernooi in het Franse eauville slaagde Nic Geers van emclub Gouwestaete er in om alle acht zwemonderdelen aarop hij uitkwam eerste te wor- M. Het overdekte 50 meterbad an Deauville ligt nabij de kust an de Seinebaai in het Kanaal en gevuld met gezuiverd ver armd zeewater. Het bad is ewild bij wedstrijdzwemmers, mdat de gemaakte tijden in zout ater theoretisch sneller kunnen 'in, vanwege de iets hogere pwaartse druk op de zwemmers. n dat kan net genoeg zijn voor een nieuw record. Er is dan ook een grote inschrijving: 435 zwem mers, 1280 starts en 101 estafette ploegen. In Frankrijk heeft het masterzwemmen een grote vlucht genomen, waarbij met name in de hogere leeftijdsgroepen in verhou ding veel goede wedstrijdzwem mers voorkomen. Desondanks wist Geers hen in zijn leeftijds groep (60-64 jaar) allemaal voor te blijven. Hij presteerde dat op de 50 vlinder in 34.93, de 50 rug in 39.11, de 50 vrij in 31.46, de 100 vlinder in 1.27.59, de 100 rug in 1.25.17, de 100 vrij in 1.08.46, de 200 rug in 3.04.67 en de 200 wissel in 3.02.83. oerkapelle - In de uitwedstrijd ;Sen de concurrent om te 2e laats, SMASH 2 uit Schoonho- en> heeft TZM een verdienstelijke overwinning behaald. Hier- staat het team wat vaster op e '0 plaats Ad van Heijningen on al z'n partijen. Guus van erongen won er 2. Dico Bac geen partij. De dubbel werd jonnen. Team 2 speelde een 'wedstrijd tegen ILAC 7 uit _°uda. Zowel Sander en Patrick der Meer als Coerd van teel wonnen allen een partij, dubbel ging verloren waardoor e einduitslag 7-3 in het voordeel n ILAC uitviel. Het 3e team Peelde een uitwedstrijd tegen ensluiter BOK 5 uit Bodegra- n Het werd een grote overwin- J>- Bart Klos en Simon Wonder- beiden 3 partijen. Jr( Pe"e- Voorafgaand aan de strijden van zaterdag heerste '1 het Moerkapelse jeugdbe- r zeer grote tevredenheid. Bl als El waren er mid- immers in geslaagd in de t/i':rcomPetitie een ronde verder °nen. Dit gebeurde overigens s*erke in hoger geplaatste es tegenstanders uit te scha- Lw,|speelde thuis tegen "chit» Jordan Boys een „J^nde wedstrijd, die het - zeer verdiend met 3-1 Mennö Verschoor nam de Hazerswoude-dorp - Christelijk Jongerencentrum De Jol houdt op 7 april van 12.00 tot 24.00 uur een actiedag. Er is een ballenbad, schminken, diverse spelen, een verloting van kaartjes voor pret parken. Het ponyrijden kan geen doorgang vinden in verband met het mkz-virus. Vanaf 20.00 uur wordt er een veiling gehouden. Vanaf 21.15 uurgaan de deuren van de zaal open voor het bene fietconcert dat gegeven wordt door gospelband Desire. Kaartjes voor dit spektakel kosten ƒ10,- in de voorverkoop en 12,50 aan de zaal. Voor de 16 - jongeren kosten de kaartjes 5,00 in de voorver koop en 7,50 aan de zaal. De voorverkoop eindigt op 7 april om 18.00 uur. Kaartjes zijn verkrijg baar via Corné, info@lightningsig- nal.nl of in de Jol. Ook kunnen kaartjes gereserveerd worden bij Daniël en Irma, telefoon 0172- 586635/230544. Waddinxveen - Het eerste senio renteam van tafeltennisvereniging Kwiek heeft de uitwedstrijd tegen het Nileta 1 met 9-1 gewonnen. Kwiek, dat nog kampioensaspira ties heeft, verbeterde hiermee het resultaat van de thuiswedstrijd (8- 2). Het was eigenlijk een makke lijke wedstrijd. Vanaf het begin toonde Kwiek aan in de juiste vorm te steken en liep vlot uit naar een 0-8 voorsprong. Wim van Wageningen en Ronald Verboon bleven (ook in het dubbelspel) ongeslagen. Kees Vos moest in zijn laatste partij in drie games (21-16/20-22/21-18) de eer laten aan D. Ansink. Kwiek staat nu nog twee punten achter op BOK-1 (Bodegraven). De thuiswedstrijd, vrijdag tegen BOK zal dus de beslissing brengen. Kwiek 2 speelde in de 2e klasse tegen BOK2. Kwiek, op de tweede plaats, had een kleine kans tegen de koploper Het werd een 3-7 nederlaag. BOK haalde hierdoor het kampioenschap binnen. Kwiek 3 speelde uit tegen het Goudse Flamingo's3. In poule D van de tweede klasse Het is span nend omdat Kwiek de koploper is, op de hielen gezeten door TTVN-2 (Nieuwkoop) en Flamingo's-3. In de lagere regionen staan nog steeds vier Kwiekteams aan kop. Kwiek 5 deed in de 3e klasse goede zaken door met 9-1 van Vriendenschaar 13 te winnen. Henny van der Meulen liet als enige een puntje liggen, Ed Slap- pendel en Jurgen Reichard bleven ongeslagen. Kwiek 6, eveneens koploper in de derde klas, liet met 5-5 onnodig punten liggen tegen het Moord- rechtse IJsselvogels-2. Kwiek 10 speelde de belangrijke wedstrijd tegen het Haastrechtse TOP 13. In de 4e klasse deelden ze de punten waardoor Kwiek op gelijke afstand van TOP aan kop blijft. Kees de Wilde won er 2. Ook werd de dubbel gewonnen. Door dit resultaat is team 3 team 2 gepas seerd op de ranglijst en staat nu op de 2e plaats met 1 punt ver schil op team 2. Het 4e team speelde een thuiswedstrijd tegen ILAC 6. Het werd een 5-5 gelijk spel. Hans Hol was de enige die 3 partijen won. Gerard Reijm won er 1. André Te Paske won geen partij. De dubbel werd gewonnen. Door dit resultaat staat dit team met nog 1 wedstrijd te spelen vast op de 2e plaats. Team 5 speelde een thuiswedstrijd tegen ILAC 12 Het werd een 6^1 overwinning. Adrie Bout won 3 partijen. Walter Micke won er 2. Henk Doornhein won geen partij. Ook werd de dubbel gewonnen. Ook dit team staat vrij vast op de 2e plaats. Waddinxveen - De voorbereiding van het RopaRun team Waddinx veen Runners verloopt voorspoe dig. De lopers en begeleiders zijn volop bezig zich zowel mentaal als fysiek, voor te bereiden om de 530 km van Rotterdam naar Parijs probleemloos te overbruggen. 18 maart is een groot deel van de ploeg in alle vroegte afgereisd naar Antwerpen, om als gezamen lijke training een deel van de route te lopen. Vanuit Antwerpen werd zo'n 80 km afgelegd tot in de buurt van Brussel. Doel van de training was, de diverse teamle den aan elkaar, en aan de vorm van lopen en navigeren en wisse len van lopers tijdens de estafette te laten wennen. Voor 8 april staat nog een gezamenlijke training op het programma. Dan zal het eer ste deel van de route afgelegd worden, vanaf Ahoy in Rotterdam tot in Zeeland of West Brabant. Ook voor wat het belangrijkste doel van deze loop is, staan de zaken er goed voor. Het team is buiten de teamkosten nu onge veer halverwege het streefbedrag wat de leden van het team aan de stichting RopaRun willen overma ken. Geld dat besteed gaat wor den aan projecten en instellingen, die kankerpatiënten steunen en begeleiden, als duidelijk is dat genezing niet meer mogelijk is. Voor meer informatie over de stichting en de loop: www.ropa- run.nl De komende tijd zal het Waddinx- veens bedrijfsleven benaderd worden door leden van het team om de opbrengst nog verder te vergroten. Meer informatie over het team en sponsering hiervan is behalve via de internetsite, ook verkrijgbaar bij C.Broekhuizen: 0182 610374 of M Verburg: 0182 619001 en R. van der Wal: 0182 394143. Zevenhuizen - Na jarenlang ervaring te hebben opge daan in de branche beginnen zij per 2 april een nieuw en zelfstandig bedrijf: Fred Zweere en Mark Huisman. Met veel enthousiasme starten zij met hun bedrijf dat zicb toelegt op het leveren en leggen van allerlei soor ten vloerbedekking, stoffering en binnen- en buiten zonwering. Fred Zweere heeft dertien jaar gewerkt in het vak en kwam daarbij Mark Huisman tegen, ook al ruim twee jaar actief in de branche. Na goed overleg, samen en met het thuisfront, hebben zij besloten zelf standig verder te gaan. totale produktie voor zijn reke ning. El ontving het Krimpense DCVE en spelde eveneens een prima partij. Mick Breedijk zorgde na een counter dat de rust met een 1-0 voorsprong aanbrak. Na rust hing de gelijkmaker lange tijd in de lucht, maar door prima ver dedigen viel deze niet. In de laat ste minuten werd het tenslotte 4- 0, een verdiende, maar wel geflatteerde overwinning. Deze week wordt bekend gemaakt welke tegenstanders uit de koker zijn gerold. I r wordt voorlopig vanuit het huis van Fred Zweere gewerkt. Zijn vrouw is mogelijk nog enthousiaster len zal zich bezig houden met de bedrijfsadmi nistratie. Fred en Mark bezoeken de klanten met de sta- lenboeken. Direct kan dan bij de klant gekeken worden of de gekozen materialen passen bij de rest van het inte rieur. Indien gewenst wordt door middel van een offerte afspraken gemaakt en zorgen Fred en Mark ervoor dat de bestelde materialen vakkundig worden gelegd of geplaatst. Bij M+F Interieurs kan men terecht voor bijvoorbeeld laminaat, vinyl of tapijt in allerlei kwaliteiten en prijs klassen. Daarnaast leveren zij een uitgebreid program ma binnen- en buitenzonwering. Zij willen zich gaan specialiseren in het leveren van horren, op maat gemaakt en van allerlei verschillende systemen. Men kan bij M+F Interieurs rekenen op goed advies, kwali teitsproducten, goede service en nazorg.

Hart van Holland | 2001 | | pagina 15