K J1 IJ Mylene Weening wint ontwerpwedstrijd Zevenhuizen-Moerkapelle Geslaagd jubileum trimafdeling v.v. Moerkapelle Molenhuisnieuws Tweede team schakers kampioen Gemeente COMMISSIEVERGADERINGEN BESLUITEN ALGEMENE PLAATSELIJKE VERORDENING pagina Hart van Holland/4 april 2001 pagina 5 Tijdens de in het vergaderschema opgenomen commissie vergaderingen worden o.a. de navolgende punten aan de lorde gesteld. Commissie I Ingekomen stukken en mededelingen a. de opgestelde rapportage van 6 februari 2001 over de mogelijkheid van legesheffing en kostenverhaal bij planschadeclaims; lb.de opgestelde rapportage van 26 februari 2001 over de voortgang van het realiseren van een Zorgloket; c. het overzicht van de stand van zaken van de aan commis sies en raad gedane toezeggingen; ld.de beslissing van het college van Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland op het door ons college ingediende bezwaar tegen de weigering van een verkla ring van geen bezwaar voor het uitbreiden van een schuur aan de Middelweg 16a te Moerkapelle; e.het besluit van ons college van 30 januari 2001 tot het opstellen van een herziening van het bestemmingsplan Landelijk Gebied 1990 ten behoeve van de te realiseren omleidingsweg; Voorbereidingsbesluit perceel Bierhoogtweg 17 te Zeven huizen. De commissie wordt advies gevraagd over het opnieuw nemen van een voorbereidingsbesluit in verband met het expireren van het door de raad op 9 mei 2000 genomen besluit. - Recht van opstal nutsvoorzieningen Oranjestraat te Moer kapelle In verband met de ontwikkeling van woningbouw aan de Oranjestraat te Moerkapelle is het noodzakelijk dat er met de NV Energie- en Watervoorziening Rijnland te Leiden een overeenkomst tot het vestigen van recht van opstal ten behoeve van de aanleg van nutsvoorzieningen wordt gesloten. De commissie wordt gevraagd advies uit te brengen. - Voorjaarsnota 2001 De commissie wordt gevraagd advies uit te brengen over de Voorjaarsnota 2001 Commissie II - Ingekomen stukken en mededelingen a. het overzicht van de stand van zaken van de aan com missies en raad gedane toezeggingen; b. het overzicht van de stand van zaken van de handha- vingsactiviteiten; c.het besluit van ons college van 6 februari 2001 tot het aangaan van een langlopende geldlening; - Beleidsregels assimilatiebelichting tuinbouwbedrijven De commissie wordt gevraagd advies uit te brengen over het vaststellen van nadere eisen voor het gebruik van assimilatiebelichting bij tuinbouwbedrijven. Hiermee wordt aangesloten bij het beleid van de Milieudienst Midden-Holland. - Voorjaarsnota 2001 De commissie wordt gevraagd advies uit te brengen over de Voorjaarsnota 2001 Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle hebben besloten de navolgende vergunningen/ontheffingen te verlenen aan: - Stichting Vrede Hulp Midden Oosten voor het houden van een kledinginzameling op 3 december 2001; - Project 2 Buitenreclame BV voor het plaatsen van drie hoeksborden om aankondiging te doen van de Hartweek; - Oranjecomité Moerkapelle voor het houden van diverse Koninginnedag festiviteiten in de kern Moerkapelle op 30 april en 5 mei 2001; Tegen deze besluiten kan een ieder die rechtstreeks in zijn of haar belang is getroffen, op grond van het bepaalde in de Algemene wet bestuursrecht, binnen zes weken na datum van deze publicatie een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij Burgemeester en wethouders, Postbus 30, 2760 AA Zevenhuizen. Is een bezwaarschrift ingediend, dan kan ook een verzoek om voorlopige voorziening worden ingediend bij de President van de Arrondissementsrechtbank, Postbus 20302, 2500 EA Den Haag. %w 7 APRIL Moerkapelle- Op zaterdag 31 maart was het 25 jaar geleden dat er bij voetbalvereniging Moerkapelle een nieuwe boot aan de vereniging werd toegevoegd: de trimafdeling. Wekelijks wordt er door zo'n zestiental dames en heren op recreatief niveau getrimd. Men wilde het jubileum niet ongemerkt voorbij laten gaan en daarom werd er voor de leden en hun partners afgelopen zaterdag een feestavond georganiseerd, waarop ook oud-trainer Nol van der Zalm aanwezig was. Vier dames bleken al vanaf het allereerste moment lid te en kregen door voorzitter Cor Rutgrink het bij dit 25- jarig lidmaatschap behorende insigne opgespeld. Deze eer viel de dames Aafke Horgma, Ger de Bruin, Marian Zwarteveld en Nel de Knegt te beurt. Na het officiële gedeelte bleef het nog lang gezellig in de kantine. De trimafdeling zou overigens graag nieuwe leden willen begroeten, informatie kan worden verkregen bij Aafke Hoogma, telefoon 079- 5933037. Benthuizen Zaterdag 7 april is er een inloopmid dag genealogie in het Molenhuis. Voor stamboomonderzoekers de gelegenheid om gege vens na te zoeken van Benthuizenaren in de 19e eeuw. De tentoonstelling schilderijen van dr. H. de Goeje en de pijpenverzameling van J. Schnei der is nog te bezichtigen. Het Molenhuis en de Winkel van Sinkel zijn iedere zaterdagmiddag van 13.30 tot 17.00 uur geopend. I Dool Ksiin_Heeren Zevenhuizen - Bij 1C aan de Dorps- J straat was de I spanning te snij- I oen. Alle prijswin- I naars van de Esp- I "t-wedstrijd I waren gekomen I om hun prijs in I ontvangst te I nemen en te I noren wie de eer- I volle eerste I Plaatshad I bereikt. De I opdracht was een I '-shirt te ontwer- I Pen, waarbij de I antasie de vrije I '°op mocht krij- I |en. En dat is bij I hacniet I ongemerkt voor- I öli gegaan. Spe- I naie druktechnie- I *en, veel kleuren, I Repassing van I lranjes en ga zo I maar door. Er is I ulfseen groep I assi kaal bezie geweest met ont- s^weest met ont werpen. De jongste inzender was 2 jaar, de oudste 37 jaar. rv v0| piking was tijdens de lenteweek bij Bac, een week Worrl i!e'ten' een R'euradviseuse geconsulteerd lucht!?0' k'n^eren konden geschminkt worden, er was een hor f ssen: vee' aanbiedingen en gratis rugtassen. De Pr')s ging naar de elfjarige Mylene Weening uit Zoe- termeerfop de foto staand links). Haar ontwerp was uitge voerd en zij kreeg dus ook haar eigen T-shirt mee naar huis. Alle winnaars ontvingen uit handen van Daco Bac een Esprit horloge. De overige winnaars zijn: Mariëlle Freeke, Mark Schaaf, Joally Jonker, Jeanine Kloots, Sharonne Verschoor, Leanne de Rooij, Eline van Berlo, Stef Hof, Mirthe Mebius en Aileen Dessing. Moerkapelle - Het tweede team van Schaakvereniging Moerkapelle heeft het kampioenschap behaald in klasse 3D van de Rotterdamse Schaakbond en promoveert naar de tweede klasse van die bond. Tegenstander in de zevende ronde was het Vlaardingse CHESS 2, dat met 5,5- 2,5 werd verslagen. In de kampioenswedstrijd scoorden Wouter Vroegindeweij, Marcel de Haan, Cees van Vuuren en Michiel Rensen overwinningen. Jacques de Lange, Jan Blok en Arie Hoogduijn maakten remise, terwijl Andre Cor- peleijn verloor. Bij de senioren is de finalegroep van start gegaan. Jesse van Elteren maakte zijn favorietenrol voorlopig waar door in zijn eerste partij met wit Dick Bac te verslaan. Gerard van Ommeren hield gelijke tred aan de leiding. Met zwart tegen Hugo van Elteren kwam er een Weense partij op het bord. Toen de witte dame verrassend ingesloten werd en verloren ging, kon even later Gerard het punt incasseren. De overige schakers speelden ronde 29. Uitslagen: Maar ten Vroegindeweij - Gerrit van Meeteren 1-0; Wim Vroegin deweij - Meus van der Poel 1-0; Kevin Bakker - Ron Droog 1-0; Christiaan Noorland - Stefan Rensen 0-1; Marianne van Elteren - Henk Doornhein 1-0; Patrick Stam - Sjaak Kou- wenhoven 1-0. De stand bovenaan: 1. Maarten Vroeginde weij; 2. Wim Vroegindeweij; 3. Cées van Vuuren. Bij de jeugd naderen de drie finalegroepen hun ontkno ping. In Groep 1 zijn er nog twee kanshebbers over voor het jeugdkampioenschap. Ron Droog en Boudewijn Weijer- mars wonnen beiden twee partijen en blijven eerste en tweede. Patrick Stam haakte af door twee nederlagen maar is nog juist derde voor Freek Hofman en Christiaan Noor- land. In Groep 2 gaan Tommi van Rooijen en Thijs van der Torren samen aan de leiding gevolgd door Marius van der Torren en Jojanneke Weijermars. Groep 3 wordt zeker een prooi voor de steeds maar winnende Remco Vollebregt. Thomas Roest is een goede tweede en Gligor Selimovic is nummer drie. i WEEK 14 I r— r-* a 1 r— r— Tevens kunt u uw grond monster laten analyseren door een laboratorium voor slechts ZATERDAG GRATIS COMPOST In samenwerking met de gemeente Zevenhui- zen/Moerkapelle kunt u a.s. zaterdag gratis compost afha len bij Weikoop Tussen 10.00 en 16.00 uur DE GROEN EN DOEN WINKEL Formulieren hiervoor liggen bij ons klaar Noordelijke Dwarsweg 96 2761 GD Zevenhuizen Tel: 0180-633233

Hart van Holland | 2001 | | pagina 5