bedrijven attractie- evenementenverhuur Cadenz.Nesselande caputileert na vijf sets Polderloop en Skeelertocht Bednjvensportdag maakt nieuwe douches TOOS mogelijk w&ddinxvecns hockeyteam De Kangeroe (OIO) 474 34 45 speelt gelijk tegen Engeland Med, Werker$ i WADDINXVEEt SPORTDAG Nobiel 06 55896673 www.dekangeroe.nl e-mail: kangeroe@jovandi.nl Pagina 12 Hart van Holland/18 april 2001 De Kangeroe is een jong dynamisch bedrijf dat zich voor winkeliersverenigingen sportverenigingen heeft gespecialiseerd in het compleet verzorgen van discotheken scholen bedrijven. Hieronder vindt attracties en feesten tot 3500 mensen. Onder meer u een greep uit ons assortiment. Door Karin Jongkind Hazerswoude-dorp - Op zondag 22 april wordt de laatste polderloop van 2001 gehouden. Er kan gekozen worden uit de volgende afstanden; l,5km., 5km., 10,2km., 15,2km. en de halve marathon. De start van de 10,2km., 15,2km. en de halve marathon is om 11.15 uur. De 1,5km. en 5km. worden om 10.20 uur weggeschoten. De kosten voor de loop zonder herinnering en de loop van l,5km. zijn ƒ4,-. De kosten voor de overige afstanden met herinnering bedragen 7,50. De herinnering bestaat uit een dagherinnering of een T-shirt, dat de deelnemer krijgt uitgereikt na Waddinxveen - Dinsdag 3 april speelde het meisjes C2 team van Hockey Club Waddinxveen een wedstrijd tegen meisjes van de Chigwell School Hockey Team uit Chigwell. De Engelsen woonachtig in een klein plaatsje bij Londen, arriveerden zondag in Nederland en sloegen hun tenten op in Noordwijk. In het verleden hebben meerdere Engelse en Schotse teams tegen HCW gespeeld; zo kwam ook dit team in Waddinxveen terecht voor een partijtje hockey. De eerste helft was volledig in handen van de Engelsen. In de rust stonden ze voor met 0-1. Doch na een peptalk van de Nederlandse coaches, slaagde Sanne Aarnink erin om na 5 minuten in de 2e helft gelijk te maken. Het Nederlands team bleef goed druk houden, maar slaagde er niet in om de doelvrouwe nog eens te passeren. Aan Engelse zijde sloeg de vermoeidheid toe en ook zij konden geen bal meer in het net krijgen. De eindstand bleef 1-1 en was terecht. Ludieke ingebruikname Tijdens de woensdagavondtraining van de selectiegroepen Jazz (Fokus) van TOOS werd door het bestuur van de bedrijvensportdag symbolisch de cheque van tienduizend gulden overhandigd aan het bestuur van Exacto. Natuurlijk vond de overhandiging in de gerede douche plaats. Enkele sporters van de selectiegroep zorgden na de overhandiging nog voor een ludiek tintje aan de officiële handeling. Met hun kleren aan demonstreerden ze aan de aanwezige bestuurders van Exacto en de serviceclubs, hoe goed de douches werkten. HCW doet het momenteel erg goed. Jongens BI en de meisjesteams A, Cl en C3 staan hoog in de competitie en maken kans kampioen te worden in hun klasse. Binnen de club is men druk bezig met allerlei activiteiten. Allereerst staat het "Stoere Maatjes Ratjetoernooi" op het programma, een toernooi georganiseerd door het jeugdbestuur. Ieder jaar op koninginnedag wordt gespeeld met teams die zijn samengesteld uit senioren en junioren die onderlinge wedstrijden spelen. voltooiing van drie van de vier lopen. Voor het verbreken van een parcoursrecord stelt de organisatie prijzen beschikbaar. Naast de polderloop is er eveneens een "Skeeler Toertocht" De afstanden waaruit gekozen kan worden zijn de 4,5km. en de 20km. De kosten voor de tocht zijn ƒ4,- zonder aandenken en 7,50 met een blijvende herinnering. Inschrijven kan vanaf 10.00 uur in het clubhuis van Hazerswoudse Boys aan de, Sportparklaan. Voor meer informatie: 0172-589622 en op 25 maart vanaf 8.00 uur 0172-588312. Be Fair Al kampioen Waddinxveen - Op zaterdag 14 april is Be Fair Al door een 4-0 overwinning op de Zwervers al drie wedstrijden voor het einde van de competitie onbereikbaar geworden voor de concurrentie. Het elftal heeft een voorsprong van 10 punten op de nummer twee van de ranglijst, het Goudse Jodan Boys. Rotterdam - In de vierde wedstrijd van de halve finale play off speelde Cadenz.Nesselande in het eigen Topsportcentrum tegen Piet Zoomers/D. Voor Cadenz.Nesselande was alleen een winstpartij goed om een beslissende vijfde wedstrijd eruit te slepen. Na een goede start moest Cadenz toch de meerdere in Piet Zoomers erkennen. Met 2-3 (25-20, 25-23, 19-25, 18-25, 13-15) wisten de Apeldoorners de wedstrijd te winnen en zo de finale te halen, waarin zij Geove RZG/Vrevok uit Nieuwegein als tegenstander hebben. Voor Cadenz.Nesselande is een afgetekende derde plaats dit seizoen voor hun weggelegd en is Europees volleybal komende seizoen ook al verzekerd. Draai ladder Zeppelins Luchtkussen Kleefwand Bungee run Sumuworstelen Armworstelen Razende Roeland Rodeo stier Ballenbad Kop van Jut Levende voetbaltafel Lasso werpen Hoefijzer werpen Disco Zwembad 0 5m Handboogschieten Schiettent Black Jack de Luxe Wervelwind Stokvangspel Donderbal Bierfietsen Bierpulschuiven Surf simulator Trein (16 personen) Crazy fietsen Koe melken Schminken (onbeperkt) Popcorn (onbeperkt) Suikerspin (onbeperkt) Waddinxveen - Woensdag 11 april nam de Waddinxveense Jazzdans en Turnvereniging TOOS officieel haar nieuwe douchegelegenheden in gebruik. De kosten voor de verbouwing werden betaald door de stichting 'Bedrijvensportdag Waddinxveen'. De "jaarlijkse 'Bedrijvensportdag Waddinxveen', georganiseerd door de serviceclubs Lions, Tafelronde, Rotaract en Rotary Waddinxveen, levert elk jaar flink wat geld op, dat wordt besteed ter ondersteuning van lokale activiteiten. Dit jaar was TOOS één van de begunstigden. Met maar liefst tienduizend gulden konden de twee douches aan de Staringlaan geheel worden verbouwd, waardoor de dansers en turners van TOOS voortaan weer schoongewassen na hun sportinspanningen huiswaarts kunnen keren. Verbouwing zeer noodzakelijk TOOS heeft voor het beheer van haar sportaccommodatie aan de Staringlaan een aparte stichting in het leven geroepen. Deze stichting 'Exacto' had al geruime tijd een ingrijpende verbouwing van de douches op hun verlanglijstje staan. De vijfentwintig jaar oude douchegelegenheden in de sportzaal waren aan een grondige renovatie toe, maar de verbouwing kon niet zonder meer uit de clubkas worden betaald. Daarom werd steun gezocht bij de stichting 'Bedrijvensportdag Waddinxveen'. Het geld dat tijdens de jaarlijkse bedrijvensportdag in 2000 bijeen werd gebracht, wordt besteed aan activiteiten van diverse lokale verenigingen. De douches waren deels door zelfwerkzaamheid en deels met professionele krachten gesloopt en weer opgebouwd. De eerste doucheruimte was eind 2000 al gereed en aan de tweede wasgelegenheid wordt momenteel nog gebouwd. Met de totale verbouwing was precies tienduizend gulden gemoeid, wat overeen kwam met het bedrag dat door de Bedrijvensportdag werd gedoneerd. Sint en Piet Paashazen Kerstman DISCO EVENEMENTEN Thema's: Popcorn Schuim Snow Jungle Horror Country Caribische en Balonnen party's Back to the 60's Decors Dit is slechts een bescheiden greep uit ons overweldigend assortiment. Bel voor meer vrijblijvende informatie onderstaande nummers v$n N°derUnd 'OR1MAL De Kangeroe

Hart van Holland | 2001 | | pagina 12