Dames 2 Gouwestaete kampioen Zonnige 3e competitiedag bij De Gouwe Smash Voetbal in Sportweek Waddinxveen Kaarten bij Zang en Kleur Tête a tete kampioenschap Regionaal toernooi jeu de boules i ill ft IJl KLEINTJE Havelaar Heeft Het Meldingen glastuin bouwbedrijven Hoogheemraadschap van Schieland Bomen zijn natuur onder handbereik Rustgevend, inspirerend, springlevend BON VOOR GRATIS Waterpolo Tennis Zondagcompetitie Jeu de boules Jeu de boules -L j -i .1 rmnw ZOETERMEER ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V BEKENDMAKING Bloed geven is en redt levens! 030 2340778 of www.bomenstichting.nl Pagina 20 Hart van Holland/25 april 2001 Boskoop/Waddinxveen - Afgelopen zater dag speelden de bondsteams van Gouwestaete thuiswedstrijden. In De Sniep schreef dames 2 geschiedenis. Zij speelden met 5-5 gelijk tegen Brandenburg 2 uit Bilthoven en werden hierdoor kampioen van de eerste klasse, hetgeen voor tweede teams gelijk staat met het kampioenschap van Nederland, omdat tweede teams niet kunnen promoveren naar de hoofdklasse. Dames drie won ook haar laatste wedstrijd en is daarmee kampioen geworden in de 2e klasse district en promoveert naar de le klasse district. Dames 2 Het tweede team van Gouwestaete heeft het zichzelf niet gemakkelijk gemaakt tegen Brandenburg 2. Wellicht dat toch van enige nervositeit sprake was en zagen de dames beelden voor zich van de wedstrijd van dames 1 tegen Het Ravijn, veertien dagen geleden. In ieder geval creëerde Gouwestaete zich volop kansen. In de eerste periode scoorden Kim Middendorp 1-0 en Wendy de Frankrijker 2-0, doch uit een overtal wist Brandenburg aan te sluiten (2- 1). In de tweede periode werd het zelf 2-2, doch Karen Weerd had deze keer meer succes met haar schot uit een overtal, zodat halverwege Gouwestaete met 3-2 leidde. In de derde periode ging van alles mis. Wendy Waddinxveen - Als onderdeel van de Sportweek 2001 wordt op het W.S.E.-complex in de maand mei het sportweekvoetbal georganiseerd. Niet alleen bedrijven kunnen voor dit toernooi inschrijven, maar ook wijk/straatteams, verenigingen, speeltuinverenigingen, vriendenteams etcetera. De damesteams spelen met een 7-tal en de heren met een elftal. Inschrijven kan bij (tot 30 april) bij Joop van der Lans, Ch. de Bourbonstraat 14, 2741 CC Waddinxveen of in het clubhuis van W.S.E. Voor meer informatie: 616673. Zevenhuizen - Vrijdag 27 april is er een kaartavond bij vogelvereniging Zang en Kleur aan de Zuidplasweg. Vanaf 20.00 uur kunnen belangstellenden komen klaverjassen of jonkeren. Vrijdag 18 mei start het zomerkaarten. Iedereen is welkom. de Frankrijker kreeg haar derde P-tje en doordat Gouwestaete kans op kans miste, kreeg Brandenburg steeds meer grip op het spel en kon ook scoren. Eerst uit een overtal 3-3 en vlak voor het eind van de derde periode 3-4 uit een viermeter. In de vierde periode kwam Gouwestaete weer sterk terug. Karen Weerd scoorde uit een overtal 4-4 en even later met een strak schot 5-4. Nadat Brandenburg 5-5 had gescoord, kroop Gouwestaete nog enkele malen door het oog van de naald. Doch knap verdedigend werk, van met name Kim Middendorp, hield Gouwestaete overeind en zo konden de dames eindelijk het welverdiende kampioensfeestje vieren! Aanstaande weekend speelt dames 1 in het kader van de play-off-wedstrijden om de derde plaats tegen Polar Bears. Vrijdag 27 april speelt dames 1 uit in Ede. Zaterdag 28 april volgt om 16.15 uur de return in Gouwebad 'De Sniep'. Hierna verplaatst de hele Gouwestaete-aanhang zich naar het 'Combi'-bad te Bilthoven, alwaar om 19.45 uur dames 2 van Gouwestaete de strijd aanbindt in de finale van de ManMeer!-beker tegen Brandenburg 2. Mocht dames 1 er zaterdag niet in slagen de derde plaats zeker te stellen, dan volgt zondag een derde wedstrijd in De Sniep. Aanvang 16.00 uur. Waddinxveen - Vorige week nog tennis in regen, sneeuw en wind en veel kou, nu een mooi zonnig weekend. Zaterdagcompetitie - Heren I is tot op de dag van vandaag ongeslagen. Deze keer was Phoenix (Rotterdam) niet opgewassen tegen het geweld van Heren I: 4-1. Gemengd team 1 moest uit naar de Sluipers in Reeuwijk. Dit team stond na 2 speelronden op de le plaats. Marry v. Laar beet de spits af met de damesenkel. Zij verloor met 6-3, 6-0. Als 2e partij werd de mixed gespeeld met Paul Verspoor en Inge v. Rijk. Paul en Inge verloren de eerste set met 6-3, de tweede set werd met 6-3 gewonnen zodat de derde set de beslissing moest brengen. Dit werd een ware thriller. Met 14-12 in de tie-break werd deze gewonnen. Jeroen v.d. Hoorn speelde de heren singel. Hij won de eerste set met 6-0. Beide andere sets gingen helaas verloren met 6-4 en 7-5. De dames Marry en Inge gingen een serieuze poging ondernemen om van 2 B speelsters te winnen. De poging was achteraf gezien wel heel serieus, want in de tie-break van de 3e set kwamen ze net tekort. Ze verloren met 5-7, 6-1, 6-7. De herendubbel van Paul en Jeroen werd gewonnen met 6-4 en 7-5. Totaal uitslag 3-2 verloren. Gemengd team 2 speelde thuis tegen Astra uit Gouda. Dit was een zwarei tegenstander. Dat bleek ook uit einduitslag. Deze was 4-1 in het voordes! van Ad Astra. Gemengd team 3 moest thuis I tegen Deuce Again. De einduitslag werd eer! 3-2 nederlaag. Gemengd team 4 won met tl 1 van VLTC uit Vlaardingen. De GouweI Smash trad aan met 2 invallers. Dit echter zonder aan kwaliteit in te boeten, want ei werd heel goed en gedegen tennis gespeeld Gemengd team 5 speelde uit te Stolwijk I tegen de plaatselijke tennisvereniging a I verloor met 4-1. Gemengd team 1 35+ speelde uit t Maasland. Zij verloren met 3-2. Gemengd team 2 35+: Na tweemaal met 4-1J gewonnen te hebben moesten ze nu t Zevensprong 1; ook dit werd overwinning met deze cijfers 4-1. Het herenteam speelde thuis t Mijdrecht. Zij wonnen met 5-1. Heil damesteam moest naar 's-Hertogenboscl| tegen tennisvereniging Engelen. Ait| partijen werden ruim verloren maar hebben de dames goed gespeeld. Waddinxveen - In het tête a tête (1 tegen 1) kampioenschap zijn op het ogenblik door de meeste deelnemers 8 van de 31 partijen gespeeld. De tussenstand: Ï.Willem Hendriks 8-8-38+; 2.Toos Wubben 8-7-30+; 3. Andries Roos 7-6-49+; 4. Roy Hulskamp 7-6- 36+; 5. Erik Jan Hoogendoorn 8-6-25+; 6. Leen Roos 8-6-23+; 7. Norbert Schifferling 8-6-20+; 8. Ben Sas 8-6-15+; 9. Henry van Wageningen 7-5-28+; 10. Ton Hulskamp 7-5-28+. In het Paasweekeinde zijn ook de externe competities van start gegaan. De diverse teams van de vereniging hebben daarin met wisselend succes geacteerd. Afgelopen week is het nieuwe clubgebouw officieus in gebruik genomen. Er moeten nog wat details afgewerkt worden, maar voorwaar het is een voortreffelijk staaltje van zelfwerkzaamheid dat gezien mag worden. Nieuwsgierigen zijn welkom eens een kijkje te komen nemen. De wedstrijden voor de clubkampioenschappen worden over het algemeen op dinsdagavond gespeeld. Daarnaast kan er vrij gespeeld worden op donderdagmiddag, vrijdagavond en zaterdag- en zondagmiddag. Waddinxveen - Zaterdag 21 april werd een open toernooi! gespeeld voor doublette. In deze spelvorm spelen teams van! spelers tegen elkaar. In een dergelijk toernooi worden 5 partijen! gespeeld, die vooraf door loting worden bepaald. Vier enl twintig koppels namen deel aan de wedstrijd. De weergoden! waren de organisatie gunstig gezind en lokten ook de nodige! toeschouwers. Na 5 partijen hadden 2 teams het maximale! resultaat behaald, maar het balvoordeel was in de einduitslag! bepalend. De andere teams wonnen 4 partijen. De eerste prijsl ging naar Rob van Dijken en Stephan Tabben van Waddinxveen! tweede werden E.J.Hoogendoorn en J.Broer PVM Nieuwegeinl 3.B.Duits en T.Wassink uit Gouda; 4.Esveld en van Opstal uil Vlaardingen, die dit resultaat via een baragepartij met dl Jong/Baggerman uit Gouda moesten afdwingen. Er was ook ee«| troostprijs voor het team dat geen enkele partij won en die gins| naar Jan en Nel van der Putten uit Gouda. AANNEMINGSBEDRIJF B.V. fm Smits Zoetermeer is een vooraanstaand l/CA gecertificeerd aannemingsbedrijf. Smits richt zich op de ontwikkeling en realisatie van utiliteitsbouw, projectontwikkeling, woningbouw, renovatie, onderhoud en beheer. Daarnaast zorgen wij ervoor dat onze medewerkers, ruim 80. de mogelijkheid krijgen om zich verder te ontplooien binnen ons bedrijf. Wij organiseren regelmatig personeelsevenementen voor onze medewerkers omdat wij van mening zijn dat persoonlijke aandacht niet mag ontbreken binnen een goede werkcultuur. Smits Zoetermeer is op zoek naar een Fulltime! Functie: assisteren bij loonadministratie facturering boekhouding tekstverwerking Profiel: opleiding MEAO/HAVO rookvrije afdeling Tot slot: Wij bieden buiten een plezierige werkomgeving de mogelijk tot diverse cursusmogelijkheden. Verder zijn de financiële zaken als spaarloonregeling, flexibele pensioenregeling. 8% vakantiegeld en een goede salariëring. Heb je belangstelling, stuur dan je schriftelijke sollicitatie met C.V. naar Smits Zoetermeer Aannemingsbedrijf BV t.a.v. de heer W. Koot. Postbus 643, 2700 AP Zoetermeer Verbreepark 6A, 2731 BR Benthuizen Telefoon: (079) 331 56 75 Fax: (079) 341 42 51 E-mail: w.koot@smitsbouw.nl Het Lozingenbesluit Wvo Glastuinbouw vervangt voor veel glastuinbouwbedrijven de vergunningplicht ingevolge de Wet verontreiniging oppervlaktewateren. In het Lozingenbesluit is opgenomen dat lozingen dan wel veranderingen van lozingen, door wijzigingen in de bedrijfssituatie, tijdig dienen te worden gemeld. Dijkgraaf en hoogheemraden van Schieland maken bekend, dat de volgende glastuinbouwbedrijven een melding hebben verricht en onder de werking van het Lozingenbesluit vallen: P.M. Dijkshoorn te Bleiswijk, voor nieuwe bedrijven aan de Overbuurtseweg 7 en 9 te Bleiswijk: Fa. J. Kooy en Zoon te Leidschendam, voor een nieuw bedrijf aan de Knibbelweg bij nr. 15 te Zevenhuizen. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de afdeling Vergunningverlening en handhaving van Schieland, mevrouw ir. G.T.M. van de Wijnboom-Ceboers, tel.010-45 37 211. Dijkgraaf en hoogheemraden van Schieland. Maasboulevard 123 Postbus 4059 3006 ab Rotterdam Ijzerwaren-Gereedschappen Doe-Het-Zelf artikelen Sanitair-electra Verlichting Histor verven-Rambo beitsen Mammoet skelters pee iallat Tuingereedschappen etc. etc. "7AR KTÜ Nijverheidstraat 10 Moerkapelie Tel. 079-5931307 Bloedmooi Meld je aan als bloeddonor. Bel gratis 0800 - bloedbank Sanquin uitsluitend voor particulieren (geen personeel, onroerend goed of dieren) max. 4 regels, plaats in elk vakje één letter of leesteken en laat tussen twee woorden één vakje open! Naam: Adres: Postcode:Plaats: INLEVEREN BIJ OF OPSTUREN NAAR: HART VAN HOLLAND - Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen OF INLEVEREN BIJ: BAC mode - Dorpsstraat 1 - Moerkapelie - Gé de Slijter - Puttelaan 146 - Boskoop Heemskerk electra - Dorpsstraat 33 - Waddinxveen - C1000 - Passage - Waddinxveen Slagerij Buijs - Dorpsstraat - Benthuizen De redactie behoudt zich het recht voor KLEINTJES te weigeren. Inlevering is geen garantie voor plaatsing in de eerstkomende editie. Maximaal 1 bon per gezin! Kleintjes per fax, telefoon of email worden geweig"

Hart van Holland | 2001 | | pagina 20