Programma Koninginnedag Zevenhuizen - 2001 Wereldwinkel op j Koninginnedagbraderie Justitie Medewerker Bureau Selectie en Detentiebegeleiding Curiosa- en boekenmarkt in Ontmoetingskerk Programma Koninginnedag Boskoop Pannenkoeken eten in Benthuizen Optreden Line Dance Group bij Praathuis Trimloop Koninginnedag Koninginnedag-programma De Paddestoel Hart van Holland/25 april 2001 pagina 23 )uur luur: Vlag in de toren met trompetgeschal. Start viswedstrijd voor senioren Start viswedstrijd voor junioren 9,15 uur: Lawaaioptocht, start en vertrek bij het gemeentehuis. lö.OO uun Aubade voor het gemeentehuis (Oranjeboekje meenemen), met samenzang en muzikale ondersteuning door "De Kleine Trompetter". Uitreiking prijzen lawaaioptocht en bekend making geluksnummers cadeaubonnen 110.30 uur: Ponyrijden langs de Bosgracht; Alle kramen zijn open; Start kinderrommelmarkt; Zweefmolen, luchtkussen en treintje 111.00 uur: Adventuretrail op Burg. Boerstraat; Modelautowedstrijd op Burg. Boerstraat; Eastenders op het podium dorpsplein Ballonnenvrouwtje door de Dorpsstraat Countrymuziek op het plein bij de bibliotheek 111.30 uur: High-Diving op het plein AH 112.00 uun Steppenrace op Burg. Boerstraat; Jan Plezier, opstapplaats voor de AH; Demonstratie countrydansen plein bibliotheek. Vissersdorp open op plein Voorbrood Meubelen 113.00 uur: Eiervergooiwedstrijd voormalig terrein coöperatie; Model autowedstrijd op Burg. Boerstraat Start straatorkest "De Kleine Trompetter" 114.00 uun Carpainting tot 16.00 uur op bibliotheekplein; Jongleur en ballonnenmodelleur door de Dorpsstraat; Start ouderen middag in "De Zevenster"; Workshop countrydansen (voor volwassenen) op het plein bij de bibliotheek. 15.00 uun Tweede workshop countrydansen (voor kinderen) op het plein bij de bibliotheek. Modelautowedstrijd op Burg. Boerstraat 116.45 uun Winnaar kinderrommelmarkt, standhouderswisselprijs, eier vergooiwedstrijd, steppenrace en etalagewedstrijd op het dorpsplein 17.15 uurEinde feestdag 'Vaddinxveen- Op zaterdag 28 .april organiseert de rommelmarkt- Jcommissie van de Gereformeerde [Kerk in het kader van Koninginne- |dag haar voorjaarsverkoping van Icuriosa, kaarten, boeken, en pla- |ten. Om 10.00 uur begint de ver- Ikoop en gaan de deuren van de Inal van de Ontmoetingskerk aan 1de Groensvoorde open en om 116.00 uur wordt de markt geslo- ■ten. [Een keur van boeken is uitgestald lm overzichtelijke rubrieken: van [streekromans tot detectives, van [stripboeken tot wetenschappe- l 'ike verhandelingen, van histori- [sche romans tot reisgidsen, kort- |om voor elk wat wils. Er is een Ien°rm aanbod voor iedereen die van lezen houdt en op zoek is naar oude grammofoonplaten. Ook zijn er handgemaakte kaarten te koop en curiosa (kunst en kitsch), waarvan een deel wordt geveild. Zo zijn er 6 antieke stoe len in de aanbieding en twee radi o's uit de jaren '50. Daarnaast nog 20 andere stuks curiosa waaron der 3 mooie aardewerk bekers waarop leden van het koninklijk huis staan afgebeeld. De hoogste bieder gaat als gelukkig koper naar huis. De opbrengst van deze curiosa- en boekenmarkt en tevens van de rommelmarkt die op 19 mei wordt gehouden, gaat voor een deel naar het kerk werk in Waddinxveen en voor een deel naar goede doelen. Moerkapelle- Op Koninginne dag organiseert de tafeltennis vereniging T.Z.M haar 22e trimloop. In het Dorpshuis Op Moer kan men zich verkleden en na afloop douchen. De loop gaat grotendeels door de polder op verharde wegen en een stuk door het dorp, waar ook de start en finish is. Er kunnen 5 afstanden gelopen worden te weten de 2, 5, 10, 15 en 21.1 km. Inschrijven vanaf 9.30 uur in het dorps huis Op Moer. Starttijd 2 km. om 10.00 uur. Starttijd andere afstanden 11.30 uur. Deelne mers t/m 12 jaar betalen ƒ4,- inschrijfgeld, alle anderen ƒ5,- Voor nadere inlichtingen: Coerd van Kasteel telefoon 079-5932742, Dick vabn Vliet telefoon 079-5931460 of Hans Hol telefoon 079-5932719. Benthuizen- Op Koninginnedag worden er weer pannenkoeken gebakken in een kraam op de kon- inginnemarkt. De opbrengst van deze pannenkoekenbakkerij is bestemd voor nieuwe koorkleding van kinderkoor "De Benthuizer Zangertjes". Boskoop- Op Koninginnedag vindt op het buitenterrein van het Praathuis een optreden plaats van The Wild Eagles uit Waddinxveen. De groep presen teert vanaf 10.00 uur als energiek startsein voor de Vrijmarkt en de Infomarkt een programma van Country Line Dances. GeÖnspi- reerd door de Nederlandse zange res Ilse de Lange, die in Amerika furore maakt, is Line Dancing aan een ware doorbraak bezig. De Waddinxveens groep, waarvan zo'n 30 leden naar Boskoop zul len komen, overweegt om ook in Boskoop een groep op te zetten als daar voldoende belangstelling voor bestaat. Het mooie van Line Dancing is dat jong en oud er na enige oefening aan mee kan doen en dat het heerlijk is om geza menlijk ritmisch op de muziek te bewegen. Om 11.00 uur ruimt de Line Dance groep zijn plaats in voor een feestelijk Koninginnedagcon cert van Harmonie Excelsior. Zevenhuizen - Het is inmiddels traditie dat de Wereldwinkel aanwe- l zig is op de koninginnedagbraderie. De kraam is te vinden bij de voormalige Welkoopwinkel in de Dorpsstraat. Er zijn verschillende aanbiedingen. Alle wierook is op deze dag aantrekkelijk geprijsd. Ook zijn er weer leuke prijsjes te winnen met het trekken van enve- l loppen die, aansluitend bij het thema van deze koninginnedag, de vorm van muziekinstrumenten hebben. I Tevens wordt het nieuwe servies uit Ecuador gepresenteerd: een prachtig servies dat geschikt is voor de vaatwasmachine en de mag- netron. Het servies is leverbaar in verschillende kleuren. De los ver- krijgbare onderdelen kunnen naar eigen smaak gecombineerd wor- den. In aansluiting op eerdere berichten in de landelijke pers wijzen wij erop dat Mongozo-bier ook verkrijgbaar is in de Wereldwinkel. Het l bier dat volgens een traditioneel Afrikaans recept wordt gebrou- wen, is leverbaar in twee soorten, palmbier en bananenbier. I Op koninginnedag dus verkrijgbaar: bier met een exotisch Afri- kaans tintje! Mongozo! op je gezondheid!) Waddinxveen - Bij wijk- en speeltuinvereniging De Paddestoel zijn op Koninginnedag diverse attracties, waaronder een tobbedansbaan.een wervelwindcabine,kop van jut, een springkussen,een ballenbad en pop corn. Op deze dag staan de vrijwilligers klaar van 10.30 tot ongeveer 15.30 uur. Om 10.30 kunnen kinderen die mee willen doen een kaart aan de bar halen. Historische kring op Koninginnedag Benthuizen- Maandag 30 april staat de Historische Kring benthuizen als vanouds op de Koninginnemarkt, met snoepgoed en een fotowedstrijd, 's Middags zijn het Molenhuis en de Winkel van Sinkel open van 13.30 tot en met 17.00 uur en om 19.00 uur is het zingen van Oudhollandse liederen bij de molen. 8.00 uur: klokluiden. 9.00-13.00 uur: vanaf het praathuis aan de Bosweg kan gestart worden voor de 60 en 90 kilometer fietstocht. 9.15 uur: aubade op het Raadhuisplein. De burgemeester zal na de toespraak tijdens de Hollandjubel een rond gang maken tussen de opgestelde scholen om hun creatieve bijdrage te bewonderen. Hierna zal het sein gegeven worden om de ballonnen op te laten. (Kinderen die niet in schoolverband naar de aubade komen kunnen zich aansluiten bij een van de deelnemende scholen). 10.00-14.00 uur: fietstocht. Vanaf het Praathuis aan de Bosweg kan nu gestart worden voor een fietstocht van 20 of 40 kilometer. De tochten zijn geheel uitgepijld. 10.00-15.00 uur: darten in de kantine van Floreant. 10.00 uur: vrijmarkt in de omgeving van het Praathuis. 10.30 uur: koffieconcert in een tent naast het gemeentehuis. 11.00-16.00 uur: kinderspelen bij Connexxion. 11.00 uur: opening Oud Hollandse spelen op het grasveld langs de Sportlaan. 11.00-16.00 uur: start Klassieke Demorace. 12.00-14.00 uur: optreden clown Joppie in de hal van connexxion. 11.00 uun concert Excelsior in de omgeving van het Praathuis. 11.00-15.00 uun 4X4 Kratting. Een actief familiespel voor deelnemers van 12 tot 80 jaar. 12.45 uun Chinese Leeuwendans. 15.00 uun aanvang Ringsteken op het terrein bij Connexxion. Penitentiaire Inrichting 'De IJssel' vim 18 uur Taken U geeft voorlichting aan gedetineerden over justitiële regelgeving [waaronder overplaatsing, detentie vervangende behandeling, gratie, sociale verzekeringen en verstrekt materiële hulpverlening; houdt spreekuur voor gedetineerden; onderhoudt diverse contacten met relevante personen en instellingen buiten de organisatie [maatschappelijke instellingen, Salaris Een salaris van minimaal f 3123,- en maximaal f 4585,- bruto per maand; 8% vakantietoeslag, de genoemde salarissen zijn gebaseerd op een volledige werkweek. Standplaats Krimpen aan den IJssel. Voorkeursgroepen Justitie draagt bij aan het vergroten van de werkgelegenheid voor vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Indien u tot één van deze groepen behoort, wordt u uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Inlichtingen Telefonische inlichtingen kunnen ingewonnen worden bij de heer K. Jansen, plaatsvervangend Unit Directeur, te bereiken onder telefoonnummer [0180] 55 91 00. Sollicitatiewijze Schriftelijke sollicitaties, binnen 14 dagen en onder vermelding van vacaturenummer 127. richten aan de Penitentiaire Inrichtingen "De IJssel", ter attentie van de heer R.P. Schutte, Hoofd Personeel Organisatie, Postbus 750, 2920 CB Krimpen aan den IJssel Justitie: Op rechte koers .71» Ministerie van Justitie Openbaar Ministerie, Ministerie van Justitie]; draagt zorg voor administratie, registratie en verslaglegging over gedetineerden [aangelegenheden] in het kader van detentiefasering en hulpverlening; stelt geïntegreerde inrichtingsadviezen en rapportages op met betrekking tot de detentieroute van de onder uw aandacht vallende gedetineerden; voert het secretariaat van het teamoverleg PIW met betrekking tot het onderdeel gedetineerdenbespreking. Functie-eisen Diploma MBO-Sociale Dienstverlening; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden; uitstekende contactuele eigenschappen; kennis van en ervaring met het werken aan geautomatiseerde systemen; goede kennis van de sociale kaart en van enkele moderne talen is een pré.

Hart van Holland | 2001 | | pagina 23