Gemeentebestuur ontvangt exclusieve muntenset 2001 Babyspullenbeurs Sportweek halverwege Bedrijfsvolleybaltoernooi Boskoop van start Diamanten huwelijk echtpaar Munneke ,h°p Sjoelen Hart van Holland/23 mei 2001 pagina 15 I nnr Karin Jongkind paddinxveen - De komst van de euro in 2002 I: bij de meeste mensen inmiddels bekend. |Jok het feit dat de Nederlandse muntstukken liet de komst van de euro verdwijnen behoeft Iweinig betoog. Het 'Historisch Genootschap paddinxveen' meende dat er wel een blijven- pe herinnering moest komen aan 'ons ver trouwde Nederlandse geld'. De vereniging lleeft om die reden een muntenset in omloop lebracht met daarin een stuiver, dubbeltje, Kwartje, gulden, rijksdaalder en vijfguldenstuk liet het jaartal 2001. De muntenset is verpakt la een exclusieve, genummerde envelop. In ■totaal zijn vijfhonderd van deze muntensets mgeschaft. Afgelopen vrijdag overhandigden (bestuursleden van het Historisch Genoot schap de eerste muntenset aan het gemeente bestuur van Waddinxveen. Zowel burge meester Jonkman als de wethouders Holsteijn Dijksterhuis waren bij de overhandiging Kanwezig. De bestuursleden van het Histo- lasch Genootschap grepen meteen de kans aan om het gemeentebestuur te bedanken voor het startkapitaal van vijfentwintigdui zend gulden, wat onlangs beschikbaar werd gesteld voor de nieuwe huisvesting. Verzamelaars "Normaal zijn deze bijzon dere muntensets alleen te koop voor verzamelaars of mensen die beroepsmatig met geld te maken heb ben," sprak T.W. Verweij van het Genootschap. "De laatste muntenset van het 'oude Nederlandse geld' vonden wij voor iedereen een leuk aandenken. Leuk om als cadeau of relatiege schenk te geven of gewoon voor jezelf. Er zijn in ons land in 2001 maar twee honderdvijftigduizend rijksdaalders en vijfgulden stukken in productie genomen. Een ongecircu- leerde munt met het jaartal 2001 is straks echt een bijzonderheid." Vanaf maandag 21 mei zijn de muntensets te koop bij Boekhandels Burger en Sonneveld en bij de Rabobank. lïaddinxveen - Op maandag 28 en Jiïisdag 29 mei wordt een babys- liiilienbeurs gehouden in Het |Zuidhonk. De beurs is ieder jaar fen groot succes; er worden Jaooie spullen ingeleverd en ver plicht. De prijs van de gekochte let verkochte artikelen wordt met lK verhoogd en de opbrengst is Iroor de algemene middelen van Is Stichting. fiat kan er zoal ingeleverd wor- ien: wandel/kinderwagens; auto- fcoeltjes; maxi cosi's; ledikantjes; lietszitjes; wiegjes; badjes enzo- froort. Er wordt geen speelgoed babys knuffel- ingenomen, alleen echt peelgoed zoals (geen beesten). Tijdens de verkoop mogen er geen tassen mee naar binnen wor den genomen. Er is kinderopvang aanwezig. De spullen moeten schoon, heel, eigentijds en compleet zijn. Inname van artikel op maandag van 19.00 tot 21.00 uur en dinsdag van 9.00 tot 11.00 uur. De verkoop is op dinsdag van 13.30 tot 19.00 uur. Voor meer informatie: 617889 of 0182-610819. 0182- |Boskoop - Vrijdag 11 mei ging in sporthal aan de Puttelaan het p§on bedrijfsvolleybaltoernooi F® start. De eerste 11 teams tra- fen aan. Hiervan kwamen er 6 uit het gevorderden niveau en 5 Items streden onderling op het I-creatieve niveau. p-'enthals Grant Thorton was de Jrootste teamleverancier. Een Item op A-niveau en twee teams PP B-niveau. In beide poules werd fteatiek om elk punt gestreden. De meest onmogelijke ballen wer den van de grond gehaald. Binnen beide niveaus wordt met aange past regels gespeeld: de 'gewone' puntentelling wordt gehanteerd; na drie keer serveren door dezelf de speler wordt er doorgedraaid. Aan het eind van de avond waren de eerste finalisten bekend; zij mogen op de finaleavond van 8 juni uitkomen tegen de andere geselecteerde teams van 14 en 18 mei. Finalisten van 11 mei op a- niveau werden de Boskoopse Vei ling 1 en Arenthals Grant Thorton. Op b-niveau Decorette/Romijn en Arenthals Grant Thorton. Waddinxveen - De 56e Waddinx- veense Sportweek is inmiddels halverwege. Na het traditionele Lunapark is ook het Sportweek voetbal het Schoolvoetbal geëin digd. De jaarlijkse schoolzwem- wedstrijden, die gewonnen werden door de Kardinaal Alfrink- school, waren een groot succes. Ook de bingo voor 60-plussers in het Anne Frank-centrum is verle den tijd. Vrijdag 25 mei organiseert de Waddinxveense Reddingsbrigade vanaf 18.30 uur het presta- tiezwemmen in Gouwebad De Sniep. Op woensdag 30 mei gaan de 60-plussers vanaf 13.30 uur kla verjassen in het Anne Frank-cen- Waddinxveen - De Waddinxveen se sjoelers spelen nog één ronde in de competitie. Tot op het laat ste moment blijft het spannend. Kees Kuypers, kampioen van vorig seizoen, en Jan Kersbergen maken kans om de wisselbeker te bemachtigen. Dirk Jan van Drunen en Wim Slin gerland jr. strijden om de derde en vierde plaats. Boskoper AndrÈ van Gemeren, een ex-kampioen zal dit jaar niet verder komen dan de vijfde plaats en Dick Dros komt uit op de zesde plaats. Teus Visser en Peter van Leeuwen handhaven zich op de trum. Diezelfde avond vindt het traditionele visconcours plaats met als inzet het kampioenschap van Waddinxveen. Dit evenement wordt georganiseerd door de HSV Waddinxveen en vindt plaats in het Gouwekanaal aan de Broek- weg vanaf de Julianasluizen rich ting Waddinxveen. De wedstrijd begint om 19.00 uur en duurt tot 21.30 uur. Op woensdag 6 juni wordt vanaf 20.00 uur in De Boog het individuele klaverjasconcours gehouden en het koppelklaverjas- sen in De Unie vindt plaats op zaterdag 16 juni. Dit evenement begint om 11.00 uur en duurt tot 17.00 uur. onderste plaatsen van de A-klas. De B-klas wordt aangevoerd door Guus Renesse met op de tweede plaats Adrie Faas die nog kan zak ken ten koste van Gerard Vos en Bas Brouwer. David Sinnema en Mien van Renesse sluiten de B- klas. In de C-klas kan niemand promoveren of degraderen. Dirk Faas leidt voor Jan van Beek en Cor van Gils. Floor van Abshoven en Gert Kersbergen zijn de hek kensluiters in deze klasse. De heer A. Warmelink voert de rang lijst van de D-klas aan met op geringe afstand Cor Kersbergen en Rinus Taktor. Ria Jongeneel is vierde en Ronald Meijer is de rode lantaarndrager. Door Karin Jongkind Waddinxveen - 60 Jaar lief en leed delen! Het lijkt een lange tijd en dat is het natuurlijk ook wel, maar als je erop terugkijkt is het ook allemaal snel gegaan. Dit vertelt het echtpaar Munneke tijdens de viering van hun diamanten huwe lijksfeest in Hotel de Unie afge lopen zaterdag. Al kort na aan vang van de receptie was het in de feestzaal een drukte van belang. Geen wonder met zes kin deren, dertien kleinkinderen, elf achterkleinkinderen, veel vrien den, kennissen en alle overige familie. Halverwege de receptie bracht ook burgemeester Jonk man met zijn vrouw de felicitaties namens het gemeentebestuur over. Het echtpaar Munneke genoot zichtbaar van alle aan dacht. Bewogen leven Het bruidspaar kan terugkijken op een bewogen leven. Niet alleen vanwege het feit dat ze getrouwd zijn in oorlogstijd en de heer Mun neke dienstplichtig was, maar ook omdat het echtpaar na de oorlog vanwege het werk van de heer Munneke bij Shell naar het buiten land werd uitgezonden. Zo woon de het gezin Munne ke - met de drie oud ste kinderen - vanaf 1947 tweeënhalf jaar in Nieuw Guinea. Hier was de heer Munneke belast met de bouw van een tij delijk dorp. Later verhuisde het gezin naar Sumatra, waar de drie jongste kin deren geboren wer den. In 1954 ging het gezin terug naar Nederland, maar de heer Munneke werd nog meermalen uit gezonden, terwijl mevrouw Munneke de zorg voor de kin deren op zich nam. Het echtpaar Munne ke heeft altijd veel getennist en gewan deld. Deze laatste bezigheid beoefent de heer Munneke nog dagelijks. Het echtpaar hoopt nog lange tijd in goede gezondheid te genie ten van elkaar en al hun dierbaren. Bingo Waddinxveen - Vrijdag 25 mei is er bingo bij de Paddestoel. De entree is vrij. Aanvang 20.00 uur. Goede vangst HSW Waddinxveen - De Hengelsport vereniging Waddinxveen viste zaterdag de derde wedstrijd voor de zomercompetitie in de Haarlemmer Ringvaart nabij Bur gerveen. De twaalf deelnemers haalden gezamenlijk ruim 57 kilo witvis op het droge, een goede vangst derhalve. De overwinning ging met 10.830 gram naar J. van Elswijk, die exact 1 ons voor bleef op nummer twee H. Kraan (10.730 gram) en 2 ons op A. van Leeuwen (10.610 gram). Vierde en vijfde werden M. Reichard en M. van Leeuwen met 8.710 gram respectievelijk 8.350 gram. Na drie wedstrijden is de stand aan kop: 1. J. van Elswijk 31.210 gram, 2. H. Kraan 19.820 gram, 3. A. van Leeuwen 17.830 gram, 4. M. Reichard 16.190 gram, 5. H. de Kwaadsteniet 13.180 gram. Klaveijassen voor Sint Victorkerk Waddinxveen - Woensdagavond 23 mei wordt er opnieuw gekla verjast in de pastorie van de Sint Victorkerk aan de Zuidkade 176. Het is de zevende avond in een serie van acht avonden, georga niseerd door de Victor Activitei ten Commissie (VAC), waarvan de opbrengst bestemd is voor de restauratie van de Sint Victor kerk. De avond begint om 20.00 uur. de deelname bedraagt tien gulden. Hoewel er in competitie- vorm wordt gespeeld en de score meetelt voor de eindstand is deelname aan alle avonden niet noodzakelijk en kan men ook deze avond vrij komen spe len. De laatste avond staat gepland op 22 juni. Voor informa tie en inschrijving kan men bel len naar Erna Schwiebbe, tele foon 0182-615621. Met de slogan 'Restauratie van de Sint Victorkerk is VAC-werk' blijft de Stichting tot behoud van de Sint Victorkerk zich inzetten voor dit doel. Giften zijn altijd welkom op rekening 42.74.71.249. Surpriseparty in De Tunnel Boskoop - Zaterdag 26 mei is er in O.J.C. De Tunnel een surprise party met muziek van DJ Kick, Steve Bogard en een surprise DJ. De avond staat in het teken van house muziek. Vrijdag 25 mei staat een Caféfreeday op het menu. Op deze avond is de dans vloer afgesloten van de bar. Beide avonden beginnen om 22.00 uur. Diplomazwemmen Waddinxveen- In Gouwebad De Sniep is op dinsdag 15 mei voor het A-diploma gezwommen. De beoordelingscommissie bestond uit Wim van Minnen, Guido Lin kerhof en Rob Hogerbrugge. Er waren deze keer 46 kandidaatjes die allemaal zijn geslaagd: Jessica Knot, Marijn Klaassen, Daisy Geukes, Ilse Kooij, Romy Kessing, Jelmer van Os, Kirsten van der Lecq, Lisa Baars, Pauline Vurens, Merel van Wensveen, Charelle Grootenboer, Mike Ver kerk, Jessica van Oudenaarden, Tessa Rodenburg, Martijn van der Noort, Anyssa Briegoos, Dave van Ofwegen, Bas Hoog- eveen, Aron Soetenga, Lars van der Toorn, Serra Nawijn, Milou van Luijk, Michiel Groeneveld, Niels van der Meer, Justin Fran sen, Brendy den Toom, Jesse van der Neul, Daan Rutten, Sandra Hoogendoorn, Danny Kaan, Anouk Brouwer, David Hofstede, Esmeralda van den Hof, Lisette Oomkens, Maaike Burghoorn, Marine Kok, Mylena Keizer, Lisa Lindhout, Saskia van der Born, Vita de Jong, Denise Groeneweg, Mohini van der Post, Sitki Karaaslan, Janita Zeeuw, Freek van Aernsbergen en Gülsüm Alan.s ERKDIENSTEN -24& 27 mei addinxveen K-kerk 24 mei: 11.15 uur eucha- ieviering; 27 mei: 9.30 uur 'itmoetingskerk: 26 mei; 19.00 uur mei: 11.15 uur eucharistieviering, ref kerk 24 mei: 9.30 uur SOW M in Immanuelkerk; 27 mei: 9.30 ::r C. Paulusma, Den Haag; 18.30 |-rSOW dienst 'er».kerk 24 mei: 9.30 uur ds. C. de El7 mei: ds.A.A. van Houwelin- Noordwijk; 18.30 uur ds. P.A.C. 'gers. tef. kerk vrijgem. 24 mei; 9.30 uur E- Brink; 27 mei: 9.30 uur ds.Tj. de Amersfoort; 16.30 uur ds.A.M. Hullu, Bunschoten. Ntonstr. Gem. 24 mei:ds. K. de "g.Gouda Rank 24 mei; 9.30 uur ds. C. de 17 mei 10.00 uur ds. M. de Boer. I •c' Gem. 24 mei: 9.30 uur ds. J.H. |Selaar; 18.30 uur dienst; 27 mei i0 uur ds. M.D. v.d. Giessen; 18.30 ds.J. Ouwendijk, Alphen. «ek 9.30 uur kand. mw. R. van c-Eolbert, Utrecht. re' kerk 24 mei; 9.30 uur ds.J.H. ;;faar;27 mei:9.30 uur ds.J.C.W. l.!Hoff, Boskoop; 18.30 uurds.J. /"endijk,Alphen a/d Rijn. LV-Prot. Gel. Gem geen dienst. v^J-geref. kerk Donderdag 24 mei; uur ds. C.C. den Hertog; 27 mei; I .'C uur ds. G. Leendertse, Rijswijk; uur ds. D. Quant, Rijswijk Q°usia zondag; 10.00 uur A. Post.

Hart van Holland | 2001 | | pagina 15