Ellen Jongbloed: NVM-makelaar A/ 4 /CEL A Moerkapelle Zevenhuizen Moerkapelle Zevenhuizen Zevenhuizen Pagina 28 Hart van Holland/30 mei 2001 Bemiddeling bij aan- en verkoop van onroerend goed Taxaties Verhuur NVM NVM Voor meer info en het actuele huizenbestand- S^ake/aaSnl Dorpsstraat 146 - 2761 AH Zevenhuizen - Tel.: (0180) 631655 - Fax: (0180) 633808 Zevenhuizen - Ellen Jongbloed is voor veel trouwe klanten van Perdijk Makelaardij geen vreemde meer. In 1992 is zij als receptioniste/admini stratief medewerkster bij het make laarskantoor begonnen. Na vijf jaar was het Gerard Perdijk die haar aanmoedigde om met de studie voor makelaar te beginnen. Dat de kwali teiten bij haar aanwezig zijn, blijkt uit het feit dat zij deze zware opleiding binnen twee jaar afrondde. In april 20G0 werd de vaktest voor de Kamer van Koophandel met goed gevolg afgelegd en aansluitend vond de beëdiging op 21 juni van datzelfde jaar plaats voor de Rechtbank in Den Haag. Sinds 1 maart 2001 mag zij zich volwaardig NVM-makelaar noe men. Vertrouwen Ellen werkt al ruim acht jaar met veel plezier bij Perdijk Makelaardij. "Met name de grote servicegerichtheid die bij Perdijk hoog in het vaandel staat, zorgt ervoor dat je met veel klanten een goede band weet op te bouwen en vaak zien ze je als een vertrouwenspersoon". Ellen reali seert zich dat juist dat vertrouwen een basis is waardoor een klant op een goede makelaar kan bouwen. "Een huis kopen is niet zomaar iets. Vaak is het een grote beslissing in je leven en dan is het voor veel mensen prettig dat ze op je kunnen terugval len. Door de kleine vertrouwde opzet van ons kantoor heb je al snel een grote mate van betrokkenheid bij veel zaken." Vakbekwaamheid Ellen is trots op haar titel, want het is zowel voor haar als voor de klan ten een bevestiging van haar vakbe kwaamheid. Sinds 1 maart 2001 is de wettelijke regeling van vakbe kwaamheid en de titelbescherming van makelaars in onroerend goed komen te vervallen. Tot die datum werden aspirant makelaars beëdigd voor de Rechtbank, nadat op basis van vakdiploma's en een praktijktoets bij de Kamer van Koophandel de vak bekwaamheid was aangetoond. Nu kan iedereen zich 'makelaar' noemen. Kritisch beleid De NVM (Nederlandse Vereniging van Makelaars) ziet het als taak de consument te beschermen tegen de wirwar van keurmerken en zelf ver zonnen titels en voert daarom een kritisch beleid. Toekenning van het NVM-lidmaatschap vindt alleen plaats als de vakbekwaamheid en ethiek van de makelaar objectief en onomstote lijk zijn aangetoond. Daarbij zal de kwaliteit en vakbekwaamheid van de NVM-makelaars door de NVM perio diek getoetst blijven worden. Volwaardig Met de titel NVM-makelaar is Ellen Jongbloed de derde NVM-makelaar binnen het kantoor van Perdijk. Naast vader Gerard en Nico Perdijk is het makelaarschap van Ellen een welko me aanvulling binnen het alsmaar groeiende kantoor. Perdijk Make laardij is blij met drie volwaardige makelaars te kunnen werken en daar mee de service en kwaliteit te kunnen bieden die u als klant van een NVM- makelaar mag verwachten. Burg. Klinkhamerweg 45 Leuk verbouwde vooroorlogse 2 onder 1 kapwoning met vrijst. roy. garage, erf en fraai aangel. tuin op het zuidwesten. Bouwjaar ca. 1930. Indeling: Zij-entree, meterkast met vernieuwde installatie en toegang tot aangeb. luxe bet. badkamer met lig bad met' vouwscherm, v.w., toilet en designradiator. Woonkamer met open trap, moderne keuken ('92) v.v. compl. inbouwapp. Opstelplaats combi CV ketel ('92). Verd.: Overloop, 3 slaapkamers met dakka pel. De woning is gedeeltelijk v.v. dubbel glas en dakisolatie. Roy. vrijst. garage met betonnen vloer, houten deuren en geïsoleerde kap, waarbij een apart gedeelte is ingericht als bij keuken met aansl. w.a.. Vraagprijs 435.000,- k.k. Burg. Klinkhamerweg 27 Vrijst. semi-bungalow met garage voor 2 auto's en fraai aangel. tuin. Opp. 476 m2 eigen grond. Bwjr. 1976. De woning is volledig geïsoleerd. Ind.Overdekte entree/hal met bet. toilet garderobenis en toegang tot praktijk-/kantoorruimte met mog. voor het realiseren van een benedenslaapkamer en badgelegen heid. L-vorm., roy. woonkamer en zeer luxe open keuken '99 v.v. compl. inbouw app.. De beg. grond is v.v. een schitte rende Portugese marmeren vloer, ged. v.v. vloerverwarming. Achter de keuken bevindt zich de serre met heerlijk uit zicht. 1e Verd.: Roy. overloop met combi cv ketel, 4 slaapkamers, waar van 1 met balkon, bet. badkamer met ligbad, douchecabine, wastafelmeubel en toilet. 2e Verd.: Roy. bergzolder bereikbaar middels vlizotrap. De Wielewaal 36 In rustige woonwijk gelegen, goed onderhouden eengezinswoning met berging en heerlijke vrije, zonnige achtertuin op het zuiden. Bouwjaar 1973. Opp. 136ma eigen grond. Indeling: Uitpandige entree, L-vorm. woonkamer met lichte plavuizenvloer met vloerverwarming, dichte keuken (Siematic) met hoekopstelling en v.v. div. inbouwapp., binnenhal met luxe bet. toilet. 1e Verd.: Overloop, luxe bet.toilet, luxe bet. badkamer met lig bad, douche en wastafel, alsmede 3 slaapkamers. 2e Verd.: Overloop met bergruimte, combi CV ketel ('91) en royale 4e slaapkamer met berg ruimte en dakkapel. Vraagprijs 465.000,- k.k. Jhr. v/d Weistraat 70 Heerlijk rustig gelegen eengezinswo ning met garage, tuin op het zuiden en vrijst. berging Deze in 1968 gebouwde woning is gelegen in de nabijheid van scholen en dorpskern. Indeling: Hal met provisiekast en luxe bet. toilet. Woonkamer is v.v. een lichte massief eiken parketvloer en een open keuken v.v. inbouwapp.. Achterentree/ bijkeuken met aansl. w.a.. 1e Verd.: Overloop, 3 slaapka mers en een luxe bet. badkamer met ligbad, v.w. en toilet. 2e Verd.: Overloop met stook-/bergruimte met combi CV ketel ('95), aparte hobby- kamer en een leuke roy. 4e slaapka mer. Vraagprijs 435.000,- k.k. Rehobothplantsoen 25 Op prima lokatie, aan plantsoen gele gen, goed onderhouden eengezins woning met berging en tuin op het westen. Bouwjaar 1967. Indeling: Entree/hal, bet. toilet, provisiekast onder de trap, doorzonwoonkamer. half open keuken (vernieuwd in '97) met hoekopstelling en v.v. combi magnetron, gaskookplaat, afzuigkap en koelkast. 1e Verd.: Overloop, bet. douche met zitbad, 2e toilet en was tafel alsmede 3 slaapkamers. 2e Verd.: Overloop met combi CV ketel ('91), 4e slaapkamer met dakkapel. Bijna gehele woning is v.v. dubbel glas. Een keurige woning voor star tende mensen. Vraagprijs 335.000,- k.k. Prijs op aanvraag PERDUK Perdijk Makelaardij: 3 volwaardige NVM-makelaar: onder één dak

Hart van Holland | 2001 | | pagina 28