Slagerij Van der Pijl viert vijftienjarig bestaan Rowah heren recreanten nipt onderuit Dansspektakel T.O.O.S in de Goudse schouwburg. Band Is Ook Schitterend Jeugddienst Seizoen basketbalvereniging Flyers zit erop Tentoonstelling in De Boog Boskoopse Avond Fiets Vierdaagse Kaarten bij autoclub De Gouwe Rijders Optreden Muziek Vereniging Concor dia tijdens intocht Avondvierdaagse Uitslag loterij Be Fair 29.000 exemplaren Hart van Holland/13 juni 2001 pagina 9 I Waddinxveen - Per 1 mei 1986 ging |de winkel van slager Van der Pijl laan de Ieplaan in Waddinxveen van I start. Nadat slager Van der Pijl in I eerste instantie samen met zijn I broer in Alphen aan de Rijn een I winkel had gehad kwam op een begeven moment de wens om zelf- Istandig verder te gaan. Al snel viel Ide keus op de locatie aan de lleplaan. ■De unieke formule van veel voor deel per kilo leverde al snel de Inaam 'Kiloslager' op. Bekendheid look door de eigen worstenmakerij, diverse soorten vleeswaren wor- I den tot op de dag van vandaag Ivers gemaakt. Goede kwaliteit en absoluut zonder toegevoegde 1 kleurstoffen. Slager Van der Pijl I heeft daar in de loop van de jaren I verschillende prijzen mee gewon- Inen bij vakwedstrijden. Vaak viel lhij in de prijzen met bijvoorbeeld I de gouden oorkonde voor de gekookte worst. Bij de klanten is het inmiddels goed bekend dat er verse, zelfge maakte producten verkocht wor den bij Van der Pijl. Vanuit de gehe le regio komen de klanten. Eigenlijk is er al direct sprake geweest van een groot succes. De formule is wel in de loop van de tijd enigszins veranderd. Er zijn nu toch meer kleinere huishoudens en er is meer vraag naar panklaar producten. Deze worden bij Van der Pijl ook vers bereid. Bovendien is er meer vraag naar buitenlandse producten, zodat de slager nu ook shoarma, giros en lasagne kan leveren. Uiteraard komen er ook nog steeds die klanten die eens in de zoveel tijd hun vriezer komen vullen. Van der Pijl is een echt familiebe drijf, in de zaak werkt de vrouw van de slager, dochters en een zwager mee. Daarnaast is er ook nog veel personeel in dienst. In de komende week wordt in de winkel ook aandacht besteed aan het vijf tien jarig bestaan. Let op de aan biedingen! Waddinxveen - Zonder vaste keeper Aad de Vos vertrok het heren recre anten team van handbalvereniging Rowah/ Space naar Rotterdam voor hun wedstrijd tegen De Meeuwen. een kort debat werd besloten dat veldspeler Rob Hoefnagel de Plaats in het doel overnam. En dat Week een gouden greep. Als Lev daskin in zijn beste dagen verdedig de hij met verve het Rowah-doel. «Ifs een snelle break van een Rot terdamse aanvaller wist hij met een sPreidsprong te stoppen. Tussen de Partijen was sprake van weinig krachtsverschil. Meeuwen had wel het voordeel dat het veelvuldig kon Wisselen en verse krachten in de strijd kon gooien. Rowah had slechts de beschikking over één wisselspeler. Bij rust leidde de thuisclub met 10-9. in het eerste deel van de wedstrijd was met name Jaco Goedhart een plaag voor de verdediging van Meeuwen. Hij scoorde enkele fraaie treffers. Ook in het tweede bedrijf ging het gelijk op. Toen de scheidsrechter voor de laatste keer floot stond het 19-18 voor Meeuwen. Een leuke wedstrijd met een hoop plezier en daar gaat het om bij recreanten-handbal. De Rowah goals waren van Jaco Goed hart (4), Hans van Stel (4), Marcel Pinkse (3), Stefan Keus (3), Bart Boevé (3) en Peter van Velzen. Boskoop- Tourclub Avanti organi st vanaf 18 juni de 20e avond 1 s Eerdaagse van Boskoop. De en finish zullen in het Praat- u's aan de Bosweg zijn. r kan gestart worden tussen 18.00 n 19.00 uur. De eindcontrole sluit 21.30 uur. e inschrijving bedraagt 7,50 per Waddinxveen - Zaterdag 16 juni geeft Jazzdans en Turnvereniging T.O.O.S. uit Waddinxveen de vijfde schouwburgvoorstelling: Quatro2. Een lustrum dat mooi past in het kader van het 80-jarig jubileum van de vereniging. In februari is het jubileum in de sporthal al gevierd met een show waar alle leden van T.O.O.S. aan hebben meegedaan. De schouw burgvoorstelling wordt traditiege trouw alleen ingevuld met de jazz dans selectiegroepen: FoKus, FoKus II, FoKus III en de jeugdse- lectie. Het quatro van T.O.O.S. wordt aangevuld door twee gele genheidsformaties. Twee groepen die het afgelopen seizoen bewezen hebben thuis te horen in een voor stelling als deze. Voor de vaste bezoekers van de schouwburgvo- persoon voor vier avonden. Ook kan men per avond inschrijven voor ƒ3,-. Kinderen tot en met 12 jaar betalen ƒ5,- en per dag ƒ2,-. De afstand is 30 tot 35 kilometer en volledig gepijld dus geschikt voor iedereen. Voor meer informatie: telefoon 0172-21 48 44. rstellingen zullen een aantal oude bekenden hun rentree maken. Da- rnaast presenteert T.O.O.S. een samenstelling uit eigen kweek. Zes meiden met een eigen choreogra fie, waarmee ze in april hebben meegedaan aan de finale van het dansfestival "Amsterdans". Alle dansers van dit "Quatro2 hebben hun beste dansbeentje voorgezet om zo een afwisselend jazzdanstheaterprogramma te kun nen bieden. Er is zowel 's middags als 's avonds een voorstelling in de klei ne zaal 'van de Goudse schouw burg. De aanvangstijden zijn 14.30 en 20.30 uur. Voor de middag zijn er nog kaarten verkrijgbaar a ƒ15,- bij Hetty van Buuren, tel: 0182- 632931. De avondvoorstelling is reeds uitverkocht. Boskoop - Zaterdag 16 juni treedt IsOokSchitterend op in jongeren centrum de Tunnel te Boskoop. In 1996 begon I.O.S. met het schrij ven Vein eigen, Nederlandstalige nummers. Een jaar later braken ze door met de top tien hit 'Voltooid verleden tijd' van het album 'Hemel en aarde'. Het is en blijft een hoogtepunt van de carrière van de Groningse rockers, die in 5 jaar en honderden optredens zijn gegroeid tot een stevige, hechte formatie met als middelpunt de charismatische Joost Marsman met zijn opvallend stemgeluid. In oktober 1999 begonnen zij aan hun Malboro Flashbacks tournee, die in het teken stond van de Dire Straits. Met als hoogtepunten een uitver kocht Paradiso en een live cd van de toer kan men terugkijken op een zeer geslaagde onderneming. Het jaar 2000, betekent ook voor I.O.S. een 'keerpunt'. Na drie jaar van heel veel spelen, platen opne men en ervaring opdoen, op zowel addmxveen- Autoclub De Gouwe Jaers uit Waddinxveen organise- aanstaande donderdagavond haar traditionele kaartavond. j^chnjven vanaf 20.00 uur. ui, 7. ^eriassen begint om 20.15 rnn i '1 ns deze avond worden 4 lf es gespeeld. Men hoeft geen lid te zijn van onze vereniging, dus iedereen is van harte welkom. Na het kaarten zal er een prijsuitreiking plaatsvinden. Op het volgende adres kan men inschrijven: Hotel Café, Restaurant De Unie aan de Kerkweg-Oost 26 te Waddinxveen. muzikaal als zakelijk gebied, is het tijd om terug te kijken en conclu sies te trekken. Drummer Rubin Geurts besluit de band te verlaten. Een meer dan capabele vervanger wordt gevonden in de persoon van Dim Junius. Daarnaast heeft de band het gevoel op een dood spoor te zitten met zowel het management als de platenmaat schappij, en besluit radicaal met beide te breken, om weer met een schone lei te kunnen beginnen. De nasleep van deze stappen kost echter veel (creativi)tijd. Na de zomer, met nieuwe contacten en contracten, werd de single 'zater dagnacht' uitgebracht, een frisse rocker waarmee I.O.S. niet meer terug, maar Weer vooruit kijkt. Dit jaar (2001) kwam alweer een nieu we cd 'Wat gaan we doen' van hen uit. Het Jongerencentrum De Tunnel is aan de Reijerskoop 4a. Deur open 22.00 uur. Entree ƒ15,- of ƒ12.50 (leden). Waddinxveen - Het seizoen 2000- 2001 is voor Flyers verleden tijd. Terugkijkend kan de vereniging meer dan tevreden zijn. Er werd met 5 seniorenteams en 13 jeugd- teams deelgenomen aan de compe titie. Twee teams werden kampioen en wel Dames 2 en Jongens Benja mins. Veel jeugdteams kwamen terecht op een uitstekende maar ondankbare tweede plaats zoals Jongens Adspiranten 2, Jongens Miniis 1 en 2 en Jongens Kadetten 3. De andere teams zweefden in de middenmoot. Belangrijker dan de rangschikking in de competitie was wel het spelen van goede wedstrij den. In de jeugdcompetitie van de Kern Den Haag is het spelniveau hoog. De meeste Rayonkampioenen komen uit de Kern Den Haag om uit eindelijk voor het Nederlandse kam pioenschap vaak te stremden bij topclub Den Helder. Dat Flyers in de Kern een woordje meespeelt is een compliment waard richting trainers en coaches. Vooral is er genoten van de wedstrijden van Jongens Kadetten 1. Deze com petitie was van hoog gehalte en de Waddinxveense jongens onder lei ding van RenÈ Oudijk deden het voortreffelijk. Vooral in de Duikelaar was het moeilijk voor de bezoeken de teams. Bij de senioren vielen vooral de goede prestaties op van Dames 1 en Heren 3. Dames 1 bracht het tot een gedeel de derde plaats in de Rayon le klas se. Onder leiding van Bart Molenaar vlamden de dames weer als van ouds. Elke wedstrijd was een finale wedstrijd, want de tegenstanders waren aan elkaar gewaagd, (vier teams deelden de derde plaats). Deze wedstrijden hadden ook een uitstraling naar de rest van de vere niging, wamt wanneer de dames speelden was de Duikelaar vol met supporters. De grootste verrassing (niet.voor echte insiders) was de derde plaats van Heren 3. Jarenlang verbleef men in de middenmoot, maar dit seizoen viel al het talent op de juiste plaats en werd de ene na de andere over winning behaald. Nu nog het hele seizoen compleet aantreden (want dit is een probleem) en ons erelid Thale Lesschen kam toch'nog een kampioenschap vieren. Het seizoen werd afgesloten met een mix-toernooi, baarbij jong en oud door elkaar wordt gehusseld om in drie avonden te strijden voor de eeuwige roem. Ook werd op de slotdag de jaarlijkse In-Flight trofee uitgereikt. Bij de jeugd viel de eer toe aan Marloes Buytenhek, voor haar inzet op alle fronten binnen de vereniging. Bij de senioren was het niet ÈEn persoon, maar een heel gezin dat werd onderscheiden en wel de familie van Robert Hageman. Vader en vier zonen (allemaal lid of lid geweest) gaan Waddinxveen ver laten en als dank voor hetgeen zij voor Flyers hebben betekend, (want het zijn toppers in basketballland) kregen zij een groepsfoto met de bij behorende trofee als aandenken. Het nieuwe seizoen staat voor de deur. De zaal is gehuurd vanaf 27 augustus, 16 teams zijn ingeschre ven voor de komende competitie. De opening van deze competitie vindt plaats op zaterdag 15 septem ber in de Duikelaar, als Heren 1 aan treedt in de voorronde van de bekercompetitie. De competitie begint in het week end van 29 september 2001. Waddinxveen - In de week van 11 tot en met 15 juni wordt de avond vierdaagse gehouden in Boskoop en in Waddinxveen. C-Akkoord, het opleidingsorkest van Excelsior Bos koop en Concordia Waddinxveen zal op woensdag 13 juni de avond vierdaagse op het Gouweplein in Boskoop muzikaal begeleiden en op vrijdagavond 15 juni wordt de intocht van de Waddinxveense avondvierdaagse muzikaal begeleid door het harmonieorkest van Con cordia op het Be-fair terrein in Wad dinxveen. Op beide avonden zullen beide orkesten, onder leiding van Jeroen Wentel, een gevarieerd pro gramma laten horen. Waddinxveen - Op woensdag 20 juni kan men van 10.00 tot 12.00 uur een kijkje nemen bij de schil derinloop van buurtcentrum 'De Boog'. In dit buurtcentrum is in het afgelopen jaar op de woensdag morgen een schilderinloop georga niseerd voor mensen, die het leuk vinden om in hun vrije tijd samen met anderen te schilderen. De men sen brengen zelf hun materialen mee en beoefenen op geheel eigen wijze hun hobby. Er zijn op de woensdagochtenden dan ook heel wat mooie kunstwerken gemaakt. Om een indruk hiervan te geven, zullen de mensen van de inloop een aantal van hun werken tento- nstellen. Bovendien kan men de mensen aan het werk zien. Buurt centrum De Boog ligt aan de C. Huygenslaan 2.Voor meer informa tie: 0182-616860. Waddinxveen - Zondag 17 juni om 18.30 is er bij De Rank in Waddinx veen een jeugddienst. Deze zal wor den gehouden in het Coenecoop College. De voorganger is ds. W.G. van Iperen uit Ommeren. Voor de muzikale begeleiding zorgt het eigen combo. Het thema van de dienst is: "Welzalig de man die niet rent!" In deze tijd hebben veel mensen het druk. Juist dan is het belangrijk dat er ook rustmomenten zijn. Iedereen is van harte welkom. Na de dienst is er gelegenheid om met elkaar iets te drinken. Waddinxveen - De prijzen van de grote loterij zijn gevallen op de vol gende lotnrs. le prijs 1640; 2e pr. 1171; 3e prijs 0133; 4e pr. 0772; 5e prijs 3781; 6e pr. 3889; 7e prijs 2526; 8e pr. 2321; 9e prijs 2321; 10e prijs 2710. Alle prijswinnaars hebben bericht ontvangen. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Hazerswoude-Dorp, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 e-mail: hartvanholland@box.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aanspra kelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: Netwerk VSP telefoon 070-3209898

Hart van Holland | 2001 | | pagina 9