Kadiks Installaties BV viert 25-jarig bestaan Jaap Wolf waarnemend burgemeester van Bleiswijk Wandeling op zoek naar "Vleermuizen en hun geluiden" Informatie over borstvoeding De euro komt: Uw buitenlands geld is ook na de vakantie nog veel waard Activiteiten-Agenda Vrouwen van Nu, afdeling Zevenhuizen Ashley Moore en Gerry Obbens: Toptrainers, komen naar Rolling'90 Rolling'90 op NK- Kunstr olschaatsen l! n'V^renigin8 Zan8 en Kleur: kaarten in het clubgebouw aan de Zuidplasweg A\ Hart van Holland/4 juli 2001 pagina 11 Zevenhuizen-Moerkapelle - Moe ders em aanstaande moeders uit Zevenhuizen, Moerkapelle en Bleiswijk kunnen maadelijks terecht op de informatiebijeen komst van Borstvoedingorganisa tie L.L.L. De informatiebijeenkomsten wor den gehouden in series van vier. De eerstvolgende bijeekomst is op 10 juli bij Sandra Marck aan de Abr. Kroesweg 29 in Moerkapelle. Deze bijeenkomsten zijn bestemd voor alle moeders die borstvoe ding geven, alle aanstaande moe ders en alle baby's die nog niet zonder hun moeder kunnen. Deze avond wordt de video "Bre ast is best" gedraaid. Verder komen alle facetten van het geven van borstvoeding aan de orde en is er gelegenheid om vragen te stellen. De bijeenkomsten worden gehou den van 20.00 tot 22.00 uur. Voor meer informatie: Ria Kaashoek, telefoon 079-5932689. Zevenhuizen-Moerkapelle/Bent- huizen - Begin 2002 wordt de euro ons wettig betaalmiddel. Het gevolg is dat buitenlands munt geld dat men na de vakantie me- brengt of dat men nog in huis heeft geen waarde meer heeft. Toch kan men dit geld goed beste den. Het plaatselijke actiecomité van de stichting 'Ontmoeting', de VBOK en de stichting Woord Daad gaat in de periode van 1 sep tember 2001 tot en met 31 januari 2002 buitenlands muntgeld inza melen via de plaatselijke kerken en scholen in Benthuizen, Moerka pelle en Zevenhuizen. Men kan het geld dan meegeven aan school kinderen of deponeren in de ver zamelbakken die in de kerken wor den opgesteld. In de komende maanden wordt men nader geïn formeerd over de inzamelactie. Het verzoek is om buitenlands muntgeld te bewaren voor deze actie. Overigens zijn ook buiten landse bankbiljetten welkom. Voor [neer informatie mevrouw Buiten hek, tel. 079-5931272. Moerkapelle - Het Elektro- en Lo- dgietersbedrijf Kadiks Installaties BV bestond officieel per 1 juli vijf entwintig jaar. Met een feest voor personeel, familie, vrienden en relaties is er in het bedrijfspand aan de Industriestraat in Moerka pelle uitgebreid stil gestaan bij dit heugelijke feit. Ruim tweehonderd mensen kwamen Jaco Hoogendo- rn, zijn vrouw Cora en hun vier kinderen feliciteren. In twee oldtimers werd de familie Hoogendoorn thuis opgehaald door Dirk Bac. Met hem hebben zij een bijzondere band omdat zij samen vijfentwintig jaar geleden begonnen zijn na de overname van de winkel van de heer Kadiks aan de Dorpsstraat. Na een jarenlange goede samenwerking gingen Jaco Hoogendoorn en Dirk Bac ieder hun eigen weg in een goede ver standhouding. Nadat de familie Hoogendoorn met de oldtimers bij het bedrijf was aangekomen werd er koffie met gebak genuttigd samen met de familie, het perso neel en de vrienden. Rond halfzes arriveerden de ande re gasten voor een uitgebreid warm- en koud buffet dat de gehe le avond open is geweest. Natuur lijk waren er ook cadeaus. Jan van den Dool, al bijna vijfentwintig jaar in dienst bij Kadiks, hield een mooie speech en schonk zijn baas een ligstoel met een boodschap: zo nu en dan wat riist nemen. Ook de kinderen Hoogendoorn hadden iets ingestudeerd en zij gaven hun vader een mooie foto voor op zijn bureau. Jaco en Cora Hoogendoorn kijken terug op vijfentwintig mooie jaren waarin het bedrijf een goede groei heeft doorgemaakt. Momenteel zijn er ongeveer twintig personeel sleden in dienst bij Elektro- en Loodgietersbedrijf Kadiks Installa ties BV. Bleiswijk - De Commissaris van de Koningin in de provincie Zuid-Hol land, de heer J. Franssen, heeft de heer J.W.J. Wolf (PvdA) met ingang van 2 juli benoemd tot waarne mend burgemeester van de geme- nte Bleiswijk. Na zijn periode van waarnemend burgemeester in de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, tot januari dit jaar, is de heer Jaap Wolf afgelopen maandag beëdigd, na zijn gesprek met de vertrou wenscommissie die belast was met het voeren van de gesprekken met mogelijke kandidaten voor het waarnemerschap. De officiële installatie moet nog plaatsvinden. In Bleiswijk is een vacature ont staan door het vertrek van burge meester C.H.J. Lamers (CDA) die per 1 juli is benoemd tot burge meester van Houten. De benoe ming van Jaap Wolf is tot stand gekomen in goed overleg met de gemeente Bleiswijk. agenda van kerkelijke, maatschappelijke en culturele activiteiten in Zevenhuizen-Moerkapelle Wie activiteiten te melden heeft kan ze uitsluitend doorgeven aan mevrouw G. Beunder, 0180-63 1733 Geef ook de activiteiten voor later in het jaar op. Juist een vroege vermelding kan voorkomen dat er meerdere activiteiten op één datum plaatsvinden! Zevenhuizen: Iedere zaterdag: 10.00-16.00 uur: wereldwinkel op dorpsplein. 28, 29 en 30 augustus: er- kerk: kindervakantiefeest. Zwttirter: Lunch restaurant de Hertenkuil geopend elke werkdag van 12.00- 0 uur; info 6371 I I koffie-inloop elke morgen 10.00 uur; welfare handwerken e'ke dinsdag 14.00 uur. ANbO: Spelmiddag: elke maandag Zevenster 14.00 uur; Soosmiddag (lx per 14 a2en op woensdag); 14.00 uur in Zevenster; Fietsen: (lx per 14 dagen): verza- j^elen bij dorpshuis Swanla vrijdagmiddag 13.30 uur; Gymnastiek: gebouw geref. er dinsdag 9.30 en 10.30 uur; Zwemmen: in zwembad De Koornmolen elke don derdag 9.00, 10.00, 13.30 en 14.30 uur. Stichting Oud Zevenhuizen-Moerkapelle: openstelling historisch centrum ns Verleden" aan de Tweemanspolder 15, Zvh: dinsdagavond van 19.00-21.00 uur: 31 lu5 sept, 27 nov. en zaterdag van 13.30-16.00 uur: 25 aug., 27okt., 15 dec. 0P'3,27 juli; 10 aug. ^even leizen: Amateur-muziekavond: 3 nov. 20.00 uur: geref. kerk. ^e^aPe"e: Jeugdweek maandag 27 t/m vrijdag 31 augustus van 8.30 tot 12.00 njdag met verrassingsmaaltijd tot ongeveer 15.30 uur. ber Schak^^ en 21 september Klaverjassen. 15 september Buurtfeest. 18 septem- Op vrijdagavond 13 juli kan men meewnadelen op zoek naar Vleer muizen en hun geluiden langs de Rotte en omgeving. Een gids van Natuur- en Vogelwacht Rotta zal het een en ander vertellen over de vleermuis in het algemeen, zoals de manier van leven, waar ze leven en waarvan ze leven. De geluiden die de vleermuizen maken om hun prooi op te sporen worden opge vangen met een Bat-detector, die deze geluiden omzet in voor ons hoorbare geluiden. Aan de vorm van het geluid is de Vleermuis te herkennen, bijvoor beeld een Dwergvleermuis of een Laatvlieger. In ons werkgebied komen 3 a 4 soorten vleermuizen voor. Gestart wordt op het perkeerter- rein bij de Sneeuwbal, clubhuis schaatsclub, aan de Lange Vaart te Bleiswijk. Vandaar gaat de wande ling en/of fietstocht langs de Rotte. Verplaatsing met een auto is moge lijk, dan wordt er een afspraak over het punt van treffen gemaakt. Starttijd: 22.00 uur. Duur van de wandeling maximaal twee uur. Een ieder die eerder wil stoppen is daar vrij in. Inlichtingen bij: Aad Deurloo, 010-5214291. KERKDIENSTEN-8 juli Zevenhuizen Ned. Herv. kerk 10.00 uur dr. C.Ver meulen; 19.00 uur ds.J. Enderlé. Oud Verlaat 19.00 uur ds.W. Wachter. Geref. kerk 9.30 uur dr. E. Hooger- werf,Woerden. Vrijzinnig Hervormde Kerk geen dienst. Moerkapelle Herv. Gem 9.30 uur ds. J.H.C. Olie, Spijk; 18.30 uur ds. H. Vermeer, Ede Geref. Gem 9.30 en 18.30 uur; ds.J.B. Zippro MEDISCHE WEEKENDDIENST Zaterdag 7 juli: dokter C.W. Onder water, Dorpsstraat 196, Zevenhuizen, telefoon 0180-63.12.04. Zondag 8 juli: dokter W.J. van Brug gen, De Wielewaal 20, Zevenhuizen, telefoon 0180-63.17.83. NPV Vrijwillige Thuiszorg: Mw. B. van Rooyen, 079-593.14.88 (19.00-20.00 uur); Mw. J. Snoep 079-593.27.02 (13.30-14.30 uur); Mw. H.M.C. Cam- meraat 079-593.21.49 (18.00-20.00 uur). Verslavingszorg Midden-Holland, Pam- assia, psycho-medisch centrum, IJssel- laan 2-2a, 2806 TK Gouda, telefoon 0182-563500, fax 0182-563521. Bereikbaar: maandag tot en met vrij dag van 9.00 tot 17.00 uur. Zevenhuizen - De dames van Vrouwen van Nu, afdeling Zeven huizen fietsen de komende weken op de dinsdagavond in plaats van woensdagavond. Her vertrek is om 19.00 uur vanaf het plein bij de brandweergarage. Ook dames die geen lid zijn, zijn welkom om mee te fietsen. Moerkapelle - Van 6 tot en met 8 juli is het zo ver. De engelse top- trainer Ashley Moore komt een weekend over om Roldansles te geven aan de enthousiaste rol- schaatsleden van Rolling'90. Ging het de vorige keer nog om het aan leren van danspassen, nu zal er daadwerkelijk gericht getraind worden op de dansen die verreden dienen te worden op officiële wed strijden. Het word hard trainen voor de dames en heren want ook de Nederlandse Hoofdcoach, Gerry Obbens, van de Nederlandse Rol schaats Bond komt training geven. Het is een druk schema. De trainin gen met Gerry Obbens zullen bestaan uit figuren, vrijrijden en paarrijden. De trainingen zullen gegeven worden op de binnenbaan in dorpshuis Op Moer, de thuisba sis van Rolling'90 en op de buiten baan (gelegen naast de tennisbaan en tussen de voetbalvelden). Voor verdere informatie: rolling90@het- net.nl of 079-5936660. Moerkapele - Van 29 juni tot en met 1 juli werden de Nederlands Kam pioenschappen Kunstrolschaatsen verreden in Nieuwegein. De vereni ging KRC.Rolling uit Nieuwegein heeft er voor de sporters een waar feest van weten te maken. Rol- schaatsverenigning Rolling'90 uit Moerkapelle was met 10 leden van de partij op deze belangrijke wed strijd. Voor de meeste deelnemers was het al een hele prestatie dat zij op het NK mochten deelnemen daar zij eerst door de kwalificatie ronde moesten komen en dat was gelukt. De uitslagen pup.B figuren Marlotte Vonk 15e, Aspiranten B. figuren: Ingrid Oskam 5e, Mark Bakker le. Aspiranten B. Vrijrijden: Iris Dijkema 5e, Emily van 't Wout 7e, Sjoukje v. Haastert 10e Aspi ranten A Vrijrijden: Stefanie Hathie 5e. Vrijeklasse figuren: Maria Oskam 4e, Sjoukje v. Haastert 6e, Maaike Vonk 7e. Jeugd figuren Daniëlle Hoogendoorn 9e vrijrij den Daniëlle Hoogendoorn 7e in de combinatie 8e Paarrijden Mark Bakker en Tamara Bontebal le en Nederlands Kampioen bij de pupil len. Na een mooie kür mochten ze samen hun medaille in ontvangst nemen.

Hart van Holland | 2001 | | pagina 11