voor Zevenhuizen eJerhuiZenbestand: Gran Dorado kiest A/j± Zevenhuizen Zevenhuizen Bleiswijk Ü^-Perdgtanakelaardi Dorpsstraat 146 - 2761 AH Zevenhuizen - Tel.: [0180) 631655 - Fax: [0180) 633808 Pagina 28 Hart van Holland/4 juli 2001 Moerkapelle] en Van der Knaap uit Zevenhuizen is reeds begonnen met de afwerking van de binnenkort op te leveren bungalows. Verhuur De recreatiewoningen zijn voor het grootste gedeelte verkocht aan par ticulieren die via de exploitatie- en beheersmaatschappij "De Koorn- molen bv" de woningen weer door- verhuren. Door het contract dat is afgesloten met de Gran Dorado Group wordt het nu wel heel aan trekkelijk om een woning in het nieu we park te kopen. Met ingang van volgend jaar worden GO van de 95 woningen dóór Gran Dorado in de verhuur aangeboden. Resort "De Koornmolen" wordt de naam waaronder de woningen in één miljoen vakantiegidsen vanaf 1 januari 2002 worden vermeld. Totaalaanbod Het hele park, waaronder ook de huidige camping en het zwembad vallen, zal door allerlei aanpassingen op een hoog kwaliteitsniveau worden gebracht. Een nieuw restaurant, met vergader- en conferentiefacili teiten zal aan het park worden toe gevoegd en de camping en het zwembad zullen worden opgeknapt. Al met al een project dat een aan winst zal zijn voor de gemeente en de werkgelegenheid. Momenteel biedt het park werk aan vijftien mensen en dit zal volgend jaar groeien naar twin tig. Ook de plaatselijke middenstand en de wijde omgeving zullen gaan profiteren van de toename van het aantal bezoekers. De vele binnen landse en buitenlandse gasten kun nen profiteren van aantrekkelijke arrangementen in de regio of genie ten van leuke dagjes uit naar ver schillende trekpleisters in de Randstad. Gran Dorado-voordeel De [toekomstige] eigenaren hebben het voordeel dat zij van Gran Dorado een garantie krijgen op minimale huurinkomsten. Aan het begin van het jaar geven zij op hoeveel weken zij zelf in de woning willen verblijven en de rest probeert Gran Dorado te verhuren. De woningen blijven in eigendom en worden dus niet verkocht aan Gran Dorado. De prijzen van de recreatie woningen liggen tussen de 280.000 en 400.000 gulden en ze zijn ver krijgbaar in drie verschillende typen. Bemiddeling bij aan- en verkoop van onroerend goed Taxaties Verhuur NVM NVM Voor meer info en het Zevenhuizen - "Uniek gelegen aan de Rottemeren. Wij wisten niet dat we zo iets moois in Zuid-Holland kondèn vinden. Voor ons is dit het eerste park in Zuid-Holland." Dit waren de eerste reacties van de medewer kers van de Gran Dorado Group toen ze kennismaakten met het in aanbouw zijnde recreatiepark "De Koornmolen", gelegen aan de Rottemeren, net buiten Zeven huizen. Bouw De bouw, waarmee begin dit jaar is begonnen, vordert snel. De dakpan nen zijn op de meeste van de 95 recreatiebungalows al aangebracht en de bouwcombinatie van bouwbe drijf Bakker en de Graaf (beide uit □e Wielewaal 36 In rustige woonomgeving gelegen eengezinswoning met berging en heerlijke vrije achtertuin op het zui den. Bwjr. 1973. Oppervlakte 136 m2 eigen grond. Inhoud ca. 400 m3. IndEntree/halletje, L-vorm. woon- II kamer met lichte plavuizenvloer met vloerverwarming, dichte "Siematic" keuken met inbouwapp., binnenhal l met luxe bet. toilet. 1e Verd.: Overloop, luxe bet. toilet, luxe bet. badkamer met ligbad er douche, 3 slaapkamers. 2e Verd.: Overloop met berging en CV ketel, 4e slaapkamer met dakka-1 pel. Vraagprijs ƒ449.000,- k.k. 's-Gravenweg 167 Op prima lokatie gelegen, goed onderhouden vooroorlogs hoekwoon- huis met garage en een ca. 30 m diepe achtertuin op 't zuidoosten. Bouwjaar ca. 1900. Oppervlakte 355 m2 eigen grond. Inhoud ca. 300 m3. Ind: Achterentree, bet. toilet, tus senruimte met aansl. w.a. en ketel C.V [1991], Woonkamer, open keu ken met U-opstelling v.v. di'v. inbouw- app.. 1e Verd.: Overloop, voorslaapkamer met bergkast, zijslaapkamer (voor heen 2 kamers) met vaste kast en dakkapel, apart bet. toilet, bet. bad kamer met douche en wastafel. 2e Verd.: Bergvliering. Opleverihg in overleg. Vraagprijs ƒ458.000,- k.k. Burg. Klinkhamerweg 45 Leuk verbouwde vooroorlogse 2 onder 1 kapwoning met vrijstaande royale garage, erf en fraai aangeleg de tuin op het zuidwesten. Oppervlakte 253 m2 eigen grond. Inhoud ca. 225 m3. Ind.: Zij-entree met natuurstenen vloer, meterkast rriet vernieuwde installatie, aangeb. luxe bet. badka mer met ligbad met vouwscherm, toilet en designradiator. Woonkamer met open trap naar verdieping. Middels fraaie toog toegang tot open moderne keuken v.v. complete inbouwapp., aansl. v.w.m. en Combi CV ketel '92. Verd.: Overloop, 3 slaapkamers met dubbele dakkapel. Vraagprijs ƒ435.000,- k.k. De Kievit 8 In rustige woonwijk, aan woonerf gelegen eengezinswoning met vrij staande houten berging aan de voor zijde. Oppervlakte 126 m2 eigen qrond. Inhoud ca. 310 m3. Bouwjaar 1982. Ind.: Entree, bet. toilet, tuingerichte woonkamer van ca. 27 ma met pro visiekast onder de trap en open haard partij, houten open keuken in hoekopstelling. 1e Verd: 3 slaapkamers van respec tievelijk 2.05 x 2.80, 3.02 x 3.87 en 3.21 x 3.36 en bet. badkamer met douche en 2e toilet. 2e Verd: 4e slaapkamer met groot Velux dakraam. Vraagprijs ƒ385.000,- k.k. Kruisweg 102 Leuke, geheel verbouwde vooroorlog se woning op 115 m2 eigen grond. Mede door de gunstige centrale situ ering zijn grote steden zoals Zoetermeer, Den Haag, Gouda er Rotterdam goed te bereiken. Ind.: Roy. living ca. 40 m2 met open haard, lichte plavuizen- vloer, open trap en een hardhouten schuifpu' aan de achterzijde. Halfopen moder ne keuken met inbouwapp. ('97) en toegang tot C.V.-ruimte met combi C.V. ketel ('97] en aansl. w.a.. Verd.: Overloop, 3 slaapkamers waarvan 2 met qlakkapel en 1 toegang tot balkon en een badkamei met douche, v.w. en 2e toilet. Deze woning is goed geïsoleerd. Snelle oplevering mogelijk. Vraagprijs ƒ335.000,- k.k. Welkom in Zevenhuizen an ijsar mooie rngvint PERDDK

Hart van Holland | 2001 | | pagina 28