www.rabobank.nl JONGEREN KIEZEN MASSAAL VOOR INTERNETSPAREN VAKANTIETIPS De Virtuele Rabobank "RABOBANK IN HET GEEL" Rabobank c1 agu*. 4 RENTEVERLAGING BEDRIJFSFINANCIERINGEN RABO ACTIVEWORLD TOP 20 GARANTIECERTIFICAAT Weeknieuwi POPULAIR ALTERNATIEF VOOR BELEGGEN: Zevenhuizen-Moerkapelle pagina 2 Hart van Holland/11 juli 2001 Rabobank Groep met Elsevier in grootste MKB-portaal in Nederland AGENDA €URO-AGENDA INTERNETSITES Telefoonnummers Algemeen: 0180-63 73 83 Geldzaken: 0180 - 63 73 72 vrijdag (doorlopc Hypotheken: 0180 - 63 73 53 zaterdag (reizen) Beleggen: 0180-63 7367 Reizen: 0180-63 73 73/74 Bezoekadressen: Verzekeringen:0180 - 63 73 83 Dorpsstraat 190, Moerkapelle: 079-593 5885 Dorpsstraat 12,2 Openingstijden: maandag t/m donderdag 09.00 -17.00 vrijdag (doorlopend open) 09.00 - 20.00 zaterdag (reizen) 10.00 -16.00 E-mail adres: rabo3750@tref.nl Dorpsstraat 190,2761 AJ Zevenhuizen Dorpsstraat 12,2751 AZ Moerkapelle De laatste meters wist Mare Wau- ters het zeker: "Eindelijk, ik heb hem vast." En toen hij Stuart O'Grady als vijfde zag eindigen, wist hij ook dat hij de gele trui mocht aantrekken. Het beteken de de eerste gele trui voor een Rabobank-renner. In zijn eigen België won Mare Wau- ters de 2e etappe. Hij het is waar schijnlijk de mooiste overwinning van de Belg ooit. Hij won daarmee meteen de gele trui. Voor de Rabo- bank-ploeg de eerste gele trui ooit. Droom wordt werkelijkheid "Het is een droom die werkelijk heid wordt", zegt Wauters meteen na afloop, waarna hij ontvangen wordt door koning Albert. "Een hele eer", aldus de Belg. Bovendien krijgt hij door de stad Antwerpen een diamant uitgereikt van 1 mil joen Belgische frank. Een onverge telijke dag voor Wauters, maar ook voor de Rabobank-ploeg. "Het is de eerste gele trui in het bestaan van de Rabobank-ploeg", glundert Theo de Rooy. Marktontwikkelingen, waaronder de vastrentende leningen aan bedrijven, licht gedaalde kapitaalmarktrente en De geadviseerde tarieven voor 3 en 5 signalen uit de markt over de concur- jaar vaste rente zijn met ingang van 4 rerende tarieven,geven aanleiding tot juli 2001 verlaagd met 0,2 bijstelling van de adviestarieven voor Meestijgen met de best presteren de aandelen uit een selecte groep, en tegelijk een garantie op uw investering? Het is de droom van elke belegger. Toch kan die droom best realiteit worden. Met het nieu we Rabo ActiveWorid Top 20 Garan tiecertificaat. Uw inleg wordt door specialisten van de Rabobank geïnvesteerd in maxi maal 20 internationale aandelen die volgens de Rabo ActiveWorld-strate- gie de beste vooruitzichten hebben. Grondig onderzoek heeft namelijk bewezen dat de best presterende aan delen doorgaans nog even flink doorstijgen.Toch kent elke perio de zijn eigen favorieten. Daarom wordt de samenstelling van de porte feuille periodiek aangepast. Steeds gericht op een zo hoog mogelijk ren dement voor u. De waarde van uw belegging kan fluctueren. Rendementen uit het ver leden bieden geen garantie voor de toekomst. Het risico is beperkt, want aan het eind van de looptijd krijgt u voor elk certifi caat van EUR 1025 minimaal EUR 1000 terug. Gegarandeerd! Meer zekerheid in beleggen kunt u zich niet wensen. Voor de uitgifte van deze nieuwe Garantiecertificaten is een folder beschikbaar. Voor uw informatie treft u bijgaand een exemplaar aan. Heeft u nog vragen of wilt u inschrijven vraag dan het volledige prospectus aan, ver krijgbaar bij Rabobank Zevenhuizen- Moerkapelle. Het telefoonnummer is (0180)637367. Maakt u gebruik van internet (www.rabobank.nl) of de Rabo Orderlijn (0800-0705), dan kunt u ook via deze kanalen inschrijven. De inschrijving zal uiterlijk op 27 juli (15.00 uur) sluiten. Rabobank De Rabobank sloot sinds de intro ductie in oktober 2000 ruim 250.000 nieuwe internetspaarreke- ningen af. Het zijn vooral jongeren tot 35 jaar die zorgen voor een ster ke stijging van het internetsparen. Sparen via internet is behalve een goed alternatief voor beleggen momenteel ook de populairste manier van sparen. Inmiddels is bij de Rabobank bijna 9% van het tota le spaartegoed (ruim 100 miljard gulden) via internet ingelegd. Ad Bakermans, onderdirecteur bij Rabobank Nederland, over de belang stelling voor internetsparen: "Van de 250.000 internetspaarrekeningen is 55% afgesloten door mensen in de leeftijdscategorie tot 35 jaar. De mogelijkheid om op ieder moment van de dag informatie over je reke ning te kunnen krijgen en direct ver anderingen aan te kunnen brengen heeft op deze groep een grote aan trekkingskracht." De redenen voor de sterke spaarlust op internet zijn het gunstige tarief van 4,6% en het beursklimaat. Bakermans: "Internetsparen is op dit moment een goed alternatief voor beleggers. Trekt de beleggingsmarkt weer aan dan kunnen internetspaarders bij de Rabobank hun spaartegoed binnen een minuut overboeken naar hun beleggingsrekening en weer instap pen in aandelen." Ook het gewijzigde belastingstelsel speelt momenteel vooral de grote spaarder in de kaart. "Voorheen had de spaarder een rente vrijstelling van maximaal 2000 gulden, waarna de progressieve belasting op spaarrente toenam'.'In het nieuwe stel sel met een uniforme vermogenshef fing, betaalt de spaarder maximaal 1,2% op zijn totale spaartegoed, ver minderd met de algemene vermo- gensvrijsteling van 17.000. Daarom is sparen aantrekkelijk, in ieder geval zolang de rendementen op de beur zen lager zijn dan 4,6%" aldus Baker mans Het jongerenloket van de belasting dienst op internet. Je kunt een op jouw situatie afgestemd informatie- pakket samenstellen. Eindelijk heeft u een goed excuus om al uw peseta's op te maken. Geef ook escudo's, drachmen, francs en alle andere valuta uit de EMU-lan- den maar lekker uit. Het is namelijk niet voordelig om dit geld mee terug te nemen naar Nederland. Volgend jaar kunt u er niet meer mee betalen en het omwisselen is niet rendabel. Een aantal tips: Met uw Europas kunt u vrijwel over al terecht voor PIN-betalingen. Met uw Rabocard kunt u vrijwel overal terecht voor creditcardbeta lingen. Contant geld kunt u het best in het buitenland pinnen en niet vanuit Nederland meenemen. Contant geld kunt u het best opma ken in het buitenland en niet^ omwisselen in Nederland. Zorg voor verschillende betaal-'" middelen, bijvoorbeeld uw Rabo card of Europas. American Express Travelers Cheques zijn makkelijk voor bestemmingen zonder betaal- of geldautomaten of wanneer u vei lig reservegeld wilt meenemen. Indien u rrieer dan ƒ250,- aan bui tenlands geld wilt opnemen bij onzel bank, moet u dit vooraf bestellen. Zevenhuizen 0180-637351 Moer- kapelle 079-5935885 afspraken maken voor verzekerin gen (zeker dat u geholpen wordt.) Rotterdam - Op vrijdagavond 6 juni 2001 werd om 19.30 uur bij hockey club Leonidas het startschot gegeven voor de 24-uur Hockey Marathon. Ruim 24 uur speelde het Jongens A- team uit Rotterdam achtereen 18 officië le wedstrijden (2x 35 minuten per wed strijd) voor de realisatie van het aanko mende kunstgrasveld. Om het jongens A-team een steuntje in de rug te geven heeft Rabobank Zevenhuizen-Moerka- pelle een gelegenheidsteam gestuurd. Op vrijdagnacht om één uur stonden 11 hockeyers van de Rabobank (zie foto) en een handje vol fans klaar om van een zeer bijzondere wedstrijd te genieten. Ruim 17 uur later klonk het verlossende eindschot voor het mara thonteam van Leonidas. Met een lan ding van 7 parachutisten van het Korps Mariniers is de 24-uur Hockey Mara thon tot een goed einde gekomen. Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle feliciteert Jongens A van Leonidas met deze geweldige prestatie. Groene kaart voor caravans vouwwagens en aanhangwagens. In tegenstelling tot in Nederland is in het buitenland (Spanje en Polen) een aparte groene kaart vereist voor caravans, vouwwagens en aanhangwagens met een totaal gewicht van 750 kilogram of meer. Op aanvraag kunnen wij, indien u bij ons verzekerd bent, een aparte groene kaart kosteloos verstrekken, die gekoppeld is aan de WA-verze- kering van de personen- of bestel auto. Voor nadere informatie naar afdeling Verzekeringen tel: 0180-637323 Rabobank en Elsevier bedrijfsinfor matie gaan samen een joint ventu- re oprichten om de internetsite www.zibb.nl uit te bouwen tot de meest complete en grootste site voor het MKB in Nederland. De ver anderingen worden vanaf septem ber zichtbaar. Wachttijden voorkomen Voor verzekeringen, consumptieve kredieten of het openen van een rekening werken de cliëntadviseurs steeds meer op afspraak. Wilt u voorkomen dat u lang moet wach ten dan kunt u het beste vooraf even bellen voor een afspraak. 11 juli Mexico-avond op de Rabobank 1 september Oogstfeest 22 oktober Start Spa ar week 15 okt-30 nov Inzamelweken munten 15 december start verkoop Consumentenpakketten 15 december start uitlevering Eurokits 1 januari 2002 Euro wettig betaalmiddel 1 januari 2002 Eurobiljetten af te halen bij de geld automaat 28 januari 2002 Einde gulden als wettig betaal middel Tot 1 januari 2003 Inwisselen guldenmunten en -bil jetten bij de banken www.jurofoon.nl Online eerste hulp bij rechtsproble - men, een advies kost f 15,— Je kun' ook bellen met de Jurofoon: 090 1411 (fl 1,50/min) www.ib-groep.nl De site van ded informatie Beheer Groep, met de teksten van alle bro chures, informatie over lesge prestatiebeurs en tegemoetkoming van studiekosten. Je kunt ook direc vragen stelten. www.belastingdienst.nl/jongeren

Hart van Holland | 2001 | | pagina 2