ADVERTEREN IN HART VAN HOLLAND? VOOR EEN VRURUJVENDE AFSPRAAK ank nu b Shell voor Mms. Zevenhuizen-Moerkapelle VERKEERSZAKEN Gemeente nut*»» i vinden van het ïotulen, id en de en "Op )e Vier- Zeven- achten- Hart van Holland/11 juli 2001 pagina 5 Instellen invaliden-parkeerplaats De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt bekend, dat het college van burgemeester en wethouders in rijn vergadering van 3 juli 2001 heeft besloten tot het instellen van een invalidenparkeerplaats, -krachtens artikel 12 van het Besluit Administratieve Bepa lingen inzake het Wegverkeer en artikel 26 van het Regle ment Verkeersregels en Verkeerstekens 1990 - aan het Begoniaplein nabij nummer 3 te Zevenhuizen. Een en ander door middel van plaatsing van het bord E6 van bijlage 1 van het Reglement Verkeersregels en Ver keerstekens 1990, aangevuld met een onderbord voorzien van het kenteken ten behoeve van een parkeerplaats aan het Begoniaplein. Dit besluit met de daarbij behorende stukken liggen vanaf donderdag 11 juli 2001, gedurende zes weken, voor een ieder ter inzage bij de gemeente Zevenhuizen- Moerkapelle, afdeling Grondgebiedzaken, sectie C.C.T.R., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen. Een ieder die meent door dit besluit in zijn of haar belang te zijn getroffen, kan bin nen de termijn van de terinzagelegging een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle. Voorts kan een verzoek om schorsing of een voorlopige voorziening wor den ingediend bij de President van de Arrondissements rechtbank, postbus 20302, 2500 EH 's-Gravenhage. Reconstructie Noordelijke Dwarsweg en Wethouder Kreftlaan (vanaf de Ringvaart tot De Beuk) Binnenkort wordt begonnen met het reconstrueren van de Noordelijke Dwarsweg en de Wethouder Kreftlaan (vanaf de Ringvaart tot De Beuk) te Zevenhuizen. De werkzaam heden bestaan in hoofdzaak uit het verwijderen van de straatstenen, het aanbrengen van een nieuwe wegfundering, het asfalteren van de rijweg en het betegelen van de uitwe gen en voetpaden. Ook worden er extra parkeerplaatsen aangelegd. Langs de rijweg worden nieuwe bomen geplant. Om de overlast tot een minimum te beperken wordt de weg afgesloten voor alle verkeer van maandag 13 augustus tot en met zaterdag 18 augustus a.s. Daarna zullen nog een aantal werkzaamheden aan de weg worden uitgevoerd waarbij het verkeer middels verkeerslichten wordt geregeld. Langs de weg zullen circa 20 zuilvormige beuken en circa 15 essen worden geplant. Hiervoor is het noodzakelijk dat 10 bestaande bomen worden verwijderd. Het betreft 4 bomen in de groenstrook voor de woningen Wethouder Kreftlaan 2 en 4, 4 leibomen hier tegenover en 2 bomen in de zuidelijke berm tussen de Eendrachtsdijk en De Beuk. Vooruitlopend op de werkzaamheden zullen in de week van 16 tot en met 20 juli a.s door aannemingsbedrijf HBG- civiel werkzaamheden worden verricht. Het betreft het ver wijderen van bomen en plantsoen voor de woningen Wet houder Kreftlaan 2 en 4. Hiervoor in de plaats zal tijdelijke bestrating worden aangebracht. Door de werkzaamheden op bovenstaande wijze uit te voeren wordt getracht de overlast zo veel als mogelijk te beperken. De algehele afsluiting is gepland in de periode voor de aanvang van de scholen zodat de kinderen daarna weer veilig naar school kunnen. Met de belanghebbende bedrijven is apart overlegd gevoerd. Voor inlichtingen kunt u tijdens werkdagen van 8.00 uur tot 12.00 uur kontact opnemen met de heer H. Gerritsen, medewerker van de sectie C.C.T.R. tel. 0180-637720. msamax BEL: 0180-632289 Deze actie loopt o.a. in Capelle aan den IJssel bij: Shell station A. v. Rijckevorselweg ZZ, A. v. Rijckevorselweg 2 (zuid) Shell station A.v. Rijckevorselweg NZ, A. v. Rijckevorselweg 1 (noord) Shell Station Schollevaar, Burg. van Dijklaan 1 Automobielbedrijf Blijdorp B.V., Schermerhoek 524 Nieuwerkerk a/d IJssel: Shell Tankstation Van Weelde, Europalaan 2 Shell station De Zuidpias, Schielandweg 100 ^^w.shell.nl werk- jpend ;ersse- Gedurende de actieperiode tot en met 10 oktober 2001 ontvangt u bij de hiernaast genoemde Shell verkooppunten per 5 liter motorbrandstof of verpakking Shell Helix of Shell Advance een speciale ACTIEZEGEL. Tegen inlevering van een volle actiekaart met 30 zegels kunt u een GRATIS lopfilm op video uit de deelnemende titels kiezen. Heeft u nog vragen? Bel dan ons Shell Customer Service Centre: 0900-2022710 (22 ct/min). Rotterdam bij: Shell station Pr. Rooseveltweg, Pr. Rooseveltweg 751 Shell station Uitweg, Uitweg 36 Shell station Hofplein, Schiekade 988 Shell station A. v. Rijckevorselweg, A. van Rijkevorselweg 75 Shell station Koperstraat, Koperstraat 14 Shell station Zevenkamp, Zevenkampsering 551 Zeeuw en van Engen B.V., Baanweg 10 Shell Station Chris Bennekerslaan, Chris Bennekerslaan 4 Tank- en Wasstation Van der Knaap, Groeneweg 3 (Nesselande) Automobielbedrijf Den Ouden, Folkert Elsingastraat 2 Autobedrijf Mulder, Martin Luther Kingweg 21 Zevenhuizen bij: Garage Schmidt, Dorpsstraat 38 GRATIS topf ninnii

Hart van Holland | 2001 | | pagina 5