Gezellige barbecue aan Rehobothplantsoen Bibliotheek Zevenhuizen vier weken gesloten Borstvoeding geven zonder problemen Dubbel afscheid op Bethelschool Waddinxveense Brigitte Bosman signeert haar boek "De Liedmaker" BIDDEN MATRASSEN RECHTSTREEKS VAN FABRIEK Specialist In het ontwerpen vmn matrassen voor mensen met rugklachten 14®r 29.000 exemplaren 795,- 795,- |SENK)RBEDDEN-NASAMATRASSEN-BEDDENVOORSTAKIERS ZuldpUspolderweg 11 Moordrecht teL (0182) 375022 afslag Moordrecht/Gouda industrieterrein "t Ambacht Moordrecht Consumentendagen: do. en vr. 10.00 - 21.00 uur ia. 10.00 - 17.00 uur Hart van Holland/11 juli 2001 pagina 9 Door Karin Heeren Moerkapelle - De stortbuien van zaterdagmiddag en avond konden niet verhinderen dat het er gezel lig aan toe ging op het Rehoboth plantsoen. De jaarlijkse buurtbar becue beleefde haar tiende editie en de feestelijke stemming zat er goed in. In een professioneel opgezette tent konden de aanwe zigen droog genieten van een he- rlijk barbecuepakket en de kinde ren van lekkere pannenkoeken. Dit jaar was het extra feestelijk omdat een van de organiserende buurbewoners de barbecue had aangemeld op de website van Remia. Hierdoor wonnen zij een van de duizend Remia Grote Buurt Barbecue pakketten. Sau zen, schorten, bordjes, vlaggetjes en afzetlint werd door Remia beschikbaar gesteld. Hierdoor bleef er bij de buurtbewoners van het Rehobothplantsoen wat extra middelen over om andere dingen aan te schaffen. De buurtbarbecue in Moerkapelle is al vele jaren een groot succes. Elk jaar weer wordt gezamenlijk een barbecuefeest georganiseerd. Voor de kinderen is er meestal een apart programma. Dit jaar werd een playbackshow voor en door de kinderen uitgevoerd. i-.ym Zevenhuizen - In plaats van de bekende, gewijzigde openingstij den in de zomervakantie moet de bibliotheek gedurende vier weken haar deuren sluiten. De sluiting is in verband met de voorbereidin gen die getroffen worden voor de aangekondigde verbouwing van het gemeentehuis op de biblio theek. De lichtkoepel in de hal en boven de uitleen- en innamebalie w°rdt in deze periode dichtge maakt. De bibliotheek is zodoende geslo ten van zaterdag 21 juli tot en met dinsdag 21 augustus. Vanaf woensdag 22 augustus gelden weer de reguliere openingstijden met uitzondering van de dinsdag ochtend. Voorafgaand aan deze sluitingspe- r|ode is de bibliotheek extra geo pend op donderdag 19 juli van in !S ^-30 uur en 's avonds van lb.00 - 21.00 uur. De boeken die al thuis zijn en zijn voorzien van een stempeldatum in de periode dat de bibliotheek nu onver wachts is gesloten worden auto matisch verlengd naar maandag 3 september. Wilt u nog extra boeken mee op vakantie? Tijdelijk is het maxi maal aantal boeken dat per lenerspas geleend kan worden verhoogd naar 10. Ook worden tij dens de reguliere openingstijden tot en met donderdag 19 juli nog afgeschreven boeken verkocht. In de vakantieperiode kunt u met uw geldige bibliotheekpas ook gebruikmaken van de bibliothe ken in de regio. U kunt hier ook de in Zevenhuizen geleende boe ken terugbrengen. Het telefonisch informeren naar de openingstij den is aan te bevelen aangezien ook bij de bibliotheken in de regio mogelijk aangepaste ope ningstijden gelden. addinxveen - Veel moeders die °.rst/Peding geven, doen dit gelukkig zonder problemen. Toch omt het ook voor dat er iets mis int k ^at varieert van tepelkloven t baby's die plotseling de borst mgeren. Het voorkomen en Piossen van deze en andere pro- emen wordt besproken tijdens e Maandelijkse informatiebijeen- var> Borstvoedingsorgani- j 'e DL De ervaring leert, dat I Meeste problemen zijn op te sen zonder te stoppen met het ven van borstvoeding. 'n'ormat'ebijeenkomst wordt senouden op dinsdag 17 julj bij Wa Xeenman. Pr- Beatrixlaan 98 in d|nxveen. De bijeenkomst is bedoeld voor aanstaande moe ders en voor moeders die al borstvoeding geven, hun baby's zijn ook van harte welkom. Het bijwonen van de avond is geheel vrijblijvend. De avond begint om 8 uur en duurt tot ongeveer 10 uur. Er wordt een bijdrage van 5 gulden gevraagd ter bestrijding van de onkosten. Tijdens de avond zijn er boeken te leen, elektrische kolven te huur en handkolven te koop. Ook is er materiaal ter ondersteuning van borstvoeding te koop. Wie telefonisch hulp of informatie over borstvoeding wil, kan bellen met Nel Veenman, 0182-619964. Waddinxveen - Brigritte Bosman werd in 1965 geboren. Ze woont in Waddinxveen en is moeder van twee kinderen. Als kind droomde ze ervan schrijfster te worden. Later raakte het schrijven in de vergetelheid. Tot ze een cursus 'korte verhalen schrijven' ging volgen en terechtkwam bij Script+. 'De Liedmaker' is haar eerste boek bij Clavis. Signeren van haar debuutboek Vanaf donderdag is het boek ver krijgbaar bij Boekhandel Burger, waar Brigitte om 16.00 uur zelf aanwezig zal zijn, om 'haar debuutboek' "De Liedmaker" te signeren. Muisje Salomee lag met haar ogen dicht in de zon te soezen, toen er een schok door het mandje ging. Tot haar verbazing zat er opeens een dikke, natte kikker naast haar in de luchtballon. Dat kon toch niet? Was hij uit de lucht komen vallen? Had ze een zonnesteek opgelopen? Of een ernstige mui zenziekte met koortsstuipen? "Dag," zei de kikker langzaam, "ik ben Robinson, maar vrienden zeg gen gewoon Robin." Het verhaal Muisje Salomee zit in haar lucht ballon een liedje te bedenken. Alle muizen in haar familie zijn liedmakers en de tijd is aangebro ken dat Salomee haar grote lied maakt. Kikker Robinson valt in haar mande tijdens zijn spring- wedstrijd en reist met haar mee. Al snel is Robinson luchtziek en moeten ze landen om op zoek te gaan naar een medicijn. Reiger Roderik schildert ondertussen een landschap en ziet daarin opeens een lekker grijsgroen hapje opduiken. Een spannend avonturenverhaal waarin de karakters heel verschil lend zijn, maar waarin je leert dat iedereen uniek is en zijn goede eigenschappen heeft. Waddinxveen- De Bethelschool moet afscheid nemen van twee actieve en betrokken leerkrach ten. Na een dienstverband van zo'n vijftien jaar zullen zowel de directeur J. Veldhuijzen als juf Corrie van Andel na de vakantie hun werk in onderwijs op andere scholen voortzetten. Meester J(ochem) Veldhuijzen is in september 1985 begonnen als directeur op de Bethelschool. Met een grote betrokkenheid heeft hij 16 jaar lang les gegeven aan de kinderen in groep acht. Aanvanke lijk stond hij de meeste dagen voor de klas. Vanwege het toene men van allerhande administratie ve taken moest het lesgeven tot zijn spijt de laatste jaren beperkt worden tot de donderdag en vrij dag. Na de zomervakantie gaat hij zijn werk in het onderwijs vervol gen op de dependance van de Driestar in Lekkerkerk. Daarom staat vrijdag 13 juli op de Bethel school in Waddinxveen in het teken van zijn afscheid. Overdag zijn er diverse activiteiten met de kinderen, 's Avonds wordt er van 19.30 - 21.30 op de school aan de Heggewinde 22A een receptie gehouden. Dan zijn alle oud-leer lingen, ouders en andere belang stelenden met wie hij de afge lopen zestien jaar contact heeft gehad hartelijk welkom om afscheid te nemen. Na de zomer vakantie hoopt de heer van der Mei, nu nog directeur van een basisschool in Brakel, zijn taak als directeur over te nemen. Juf Corrie van Andel heeft eerst kort gewerkt op de Eben-Haëzer- school en de Rehobothschool in Waddinxveen. Vervolgens is ze in 1987 overgestapt naar de Bethel school, waar ze sindsdien vooral les heeft gegeven in de groepen 4 en 5. Naast haar gewone taak was ze laatste jaren verantwoordelijk voor de interne begeleiding van kinderen die extra aandacht nodig hebben. Ook voor allerlei buiten schoolse activiteiten heeft ze zich op school actief ingezet. Na de zomervakantie gaat ze lesgeven op een school in Nieuwerkerk aan de IJssel. Maandagmiddag 16 juli wordt er van haar afscheid geno men. Eerst gebeurt dat met haar eigen klas en de andere kinderen op school. Van 15.30 tot 17.00 is er een receptie waar alle oud-leer lingen, ouders en anderen die de afgelopen jaren met haar contact hebben gehad afscheid van juf Corrie kunnen nemen. Gevonden: Zwarte portemonnee met pokemon kaarten tel. 0180-632092 Pa en Ma van Wijngaarden gefeliciteerd met je 30-jarige trouwdag Bianca, Martin en Lars Vermist: de overblijfvoetbal Graag af te geven bij Basisschool De Eendragt, inl. 631815. Aart gaat met de vut en hoeft niet meer te werken (denkt hij) Maja en Dirk 30 jaar een paar van harte gefeliciteerdvan Opa en Oma Koole Vermist: Bruingevlekte poes Vrij klein, loopt slecht. Omgeving Zijde Na 18.00 uur: 0172 -212049 Opa met de vut!! Veel plezier Jasper, Arne, Elma, Jurgen Opa en Oma Rijkaart van harte gefeliciteerd met jullie eerste kleinkind "Eline" Hoera buurman Fred is 12 juli jarig. Gefeliciteerd Monique, Patrick, Gerard, Silvia VOOR MENSEN MET GSWRICHTSKLACHTBN OP WIELEN VOORMENSEN MET OVERGEWICHT VANAF VANAF Gevonden op Weekmarkt Waddinxveen Portemonnee met inhoud Moerkapelle of Zevenhuizen Tel. 0182-614174 Hoera Louise v.d. Kraan is op 2 juli 2001 één jaar Van harte gefeliciteerd Opa, Oma, ome Rémon en tante Jet Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Hazerswoude-Dorp, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 e-mail: hartvanholland@box.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aanspra kelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: Netwerk VSP telefoon 070-3209898

Hart van Holland | 2001 | | pagina 9