www.rabobank.nl nieuws TOPFONDSENACTIE FLORIADE 2002 10 De Virtuele Rabobank "TUSSEN KUNST EN KITSCH" TE ZIEN OP OOGSTFEEST RABOBANK KIJKT TEVREDEN TERUG OP TOUR RABOBANK HOOFDSPONSOR Weeknieuws -r Zevenhuizen-Moerkapelle pagina 2 Hart van Holland/I augustus 2001 .J w I Creditcard favoriet voor online betalen Gebruik Chipknip neemt toe AGENDA €ÜRO-AGENDA U kent waarschijnlijk wel het tv-programma "Tussen Kunst en Kitsch." Het programma waarin een deskundige de waarde taxeert van veelal oude voorwerpen die door bezoekers van huis worden meegebracht. Het blijkt meer dan eens dat sommige men sen zonder het te weten zeer exclusieve en vaak kostbare voorwerpen in hun bezit heb ben. Het Oogstfeestcomité fs bijzon der verheugd dat de Stichting Oud Zevenhuizen-Moerkapelle het initiatief heeft genomen om het concept van "Tussen Kunst en Kitsch"naar het Oogst feest te halen. Een initiatief dat uitstekend past bij het thema van dit jaar (terug in de tijd). Rabobank Zevenhuizen-Moer kapelle heeft zich dan ook graag bereid verklaard om alle benodigde faciliteiten beschik baar te stellen. Op het Oogstfeest dat plaats vindt op 1 september zal tussen 12.00 en 14.00 uur een ervaren taxateur van het Vendu Notaris huis uit Rotterdam zitting hou den in de Rabobank. U kunt dan met uw waardevolle voorwer pen naar de Rabobank komen om die te laten taxeren. Als de belangstelling groot is, wordt het aantal voorwerpen per per soon beperkt tot twee. Bij de ingang van de Rabobank krijgt u een nummer uitgereikt, waar mee de volgorde van handelen wordt bepaald. Van schilderijen of grote voorwerpen zoals een klok, een meubelstuk of een grote vaas kunt u ook een foto meenemen. De taxateur kan dan aan de hand van deze foto zien uit welke periode het voor werp komt en onder voorbe houd een indicatie van de waarde geven. Rob Beentjes en Erwin Boorsma - Beleggingsadviseurs RABOBANK Mikt u op een hoger rendement? Dan zijn de topfondsen, die de Rabobank regelmatig aanbiedt, interessant voor u. Met topfond sen kunt u gericht inspeien op actuele marktontwikkelingen. In de huidige economische situatie bieden Robeco ZelfSelect Consu mer Goods en Robeco Zelfselect Financials de beste perspectie ven. De Rabobank heeft deze dan ook uitgeroepen tot Top fondsen. U kunt de Topfondsen in augustus zonder kosten aan kopen. Robeco Zelfselect Consumer Goods Robeco Zelfselect Consumer Goods belegt in bedrijven die con sumentengoederen en -diensten aanbieden. U kunt daarbij denken aan bekende namen als Sony,Toy ota, Harley davidson, supermarkt keten Wal-Mart en entertainment- gigant AOL Time Warner. Voor de sector consumentengoederen zijn de vooruitzichten rooskleurig. Als de economie aantrekt, kopen con sumenten doorgaans meer goe deren en diensten. Dit heeft een gunstige wisselwerking op de economie. Robeco Zelfselect Financials Dit beleggingsfonds belegt wereldwijd in bedrijven die actief zijn in de sector financiële dienst verlening, zoals banken en verze keraars. Robeco Zelfselect Financi als houdt onder meer belangen aan in het Amerikaans Citigroup Incorporation, J.P.Morgan Chase Co, de Nederlandse ING Groep en de Schotse Royal Bank of Scotland. Hoe koopt u een Top fonds aan? U kunt de Topfondsen Robeco ZelfSelect Consumer Goods en Robeco Zelfselect Financials kosteloos aankopen via de beleg gingsafdeling van Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle. Heeft u vragen? Neemt u gerust contact op! Het telefoonnummer is (0180) 637367. De waarde van uw belegging kan fluctueren. In het verleden behaalde resultaten bieden geen garantie voor de toekomst. Rabobank Sinds enkele weken rijdt er in Zeven huizen-Moerkapelle een kleurrijke SMART rond. Deze opvallende vierwie ler is eigendom van de Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle en is bedoeld om de betrokkenheid van de Rabobank in het Vinex-gebied Nesse- lande te onderstrepen. Vaste berijdster is hypotheekadviseur Ellen van Hemert (zie foto). Achterop de SMART staat de speciale internetsite www.raboban- knesselande.nl vermeld. Op deze site vindt u alle relevante informatie met betrekking tot de ontwikkelingen in Nesselande. Ook kunt u er zelf bereke ningen maken en is er mogelijkheid om de speciale Nesselande Woonkoffer gratis aan te vragen. In totaal rijden er vier van deze mini-auto's rond in de Rot terdamse regio. De andere drie rijden in Nieuwerkerk a.d. IJssel en Rotterdam. De laatste etappe van de Tour de France is gewonnen door Svorada. De Rabobank kan terugzien op een geslaagde ronde. De ploeg won twee etappes, had een dag de gele trui en heeft met Michael Boogerd een renner in de top 10 van het eindklassement. 20e etappe Zeven jaar geleden was het voor het laatst dat een renner er in slaag de alleen aantekomen aan de finish op de Champs-Elysees. Daarna was de laatste rit in de Tour de France altijd een prooi voor de sprinters. Deze traditie kreeg ook dit jaar een vervolg. Wel verrassend was de winnaar van de massasprint: Jan Svorada haalde het met een lengte voorsprong op Erik Zabel en Stuart O'Grady. Geert Verheyen heeft lang mogen denken aan een stuntje. Tot vijf kilometer voor het einde was hij met zes anderen voor op. Toen vonden de ploegen van de sprinters het wel genoeg. Van 6 april tot en met 20 oktober 2002 vindt in de gemeente Haarlemmermeer het grootste tuinbouwevenement ter wereld plaats, de Floriade. Naar ver wachting zullen zo'n 3 miljoen mensen uit binnen- en buiten land het evenement bezoeken. De Rabobank treedt op als hoofdsponsor van de Floriade 2002. De Floriade vindt eens in de tien jaar plaats en belicht alle aspecten van de tuinbouw, van groenten en fruit tot paddestoelen, van bloe men en planten tot bomen, heesters en struiken. De Floriade is dan ook dé ontmoetingsplaats voor vakmensen uit de tuinbouwwereld. Het hoofdthema van dit jaar is 'feel the art of nature'. Nationale en internationale inzenders richten het park van 65 hectare in met ruim 300 sfeervolle presentaties, zoals een kleurrijke bloemenvallei met 1 miljoen bloembollen. De Rabobank is al weer voor de vijf de keer betrokken bij de Floriade. De bank treedt in de aanloop naar 2002 niet alleen op als de financiële dienstverlener van de Floriade, maar zal ook tijdens het evenement zelf diverse activiteiten organiseren. Er zal onder andere onderzoek gedaan worden naar de toekomst van de tuinbouw en net als in 1992 zal de Rabobank studies over de ontwikkelingen in de tuinbouw uit brengen. Deze studies zullen tij dens seminars gepresenteerd wor den. Ook zal er een impressie gege ven worden van het bankieren in de toekomst. Floriade 2002 is geopend van 6 april t/m 20 oktober 2002, dagelijks van 9.30 uur t/m 19.00 uur. De kassa's zijn geopend van 9.00 uur t/m 18.00 uur. Meer informatie over de Floriade 2002 kunt u vinden op www.floriade.nl. De handel via het internet is in het afgelopen halfjaar wederom gegroeid. Boeken, CD's, reizen, speelgoed, elektronica en soft] ware bleken de populairste arti kelen. Voor het betalen van dezei artikelen blijkt de creditcard! favoriet. Online betalen met de creditcard is met name populair! vanwege de snelheid. Vaak biedt1 de onderneming zijn klanten ook geen alternatief aan. Consumen ten mijden het gebruik nog wel eens uit angst voor fraude. Onli ne creditcard betalingen hoeven echter geen hoger risico te heb ben dan creditcard betalingen in het normale verkeer. Belangrijkis| dat u overtuigd bent van de! betrouwbaarheid van de online winkel. Het gebruik van een vei-! lig betaalsysteem -zoals bijvoor-j beeld het SET- (Secure Electronic Transaction) kan een hoop ellen-; de voorkomen. Het gebruik van dit systeem wordt meestal ver meld. Nu steeds meer steden het gebruik van de Chipknip voorde; betaling van parkeergelden sti muleren, blijkt het gebruik van j deze veelbesproken elektroni sche portemonnee sterk toege-j nomen. In Rotterdam bijvoor beeld, wordt inmiddels 11% van I alle parkeergelden met de Chip-; knip betaald. Bij sommige auto maten ligt dit percentage zelfs al op 50%. Overweegt u het gebruik van uw Chipknip nog eens en laat u overtuigen van het gemak. 1 september Oogstfeest 22 oktober Start Spaarweek 15 okt-30 nov Inzamelweken munten 15 december Start verkoop Consumentenpakketten 15 december Start uitlevering Eurokits 1 januari 2002 Euro wettig betaalmiddel 1 januari 2002 Eurobiljetten af te halen bij de geldautomaat 28 januari 2002 Einde gulden als wettig betaal middel Tot 1 januari 2003 Inwisselen guldenmunten en -biljetten bij de banken Telefoonnummers Algemeen: 0180-63 73 83 Geldzaken: 0180 - 63 73 72 Hypotheken: 0180 - 63 73 53 Beleggen: 0180-63 7367 Reizen: 0180-63 73 73/74 Bezoekadressen Verzekeringen:0180 - 63 73 83 Dorpsstraat 190, Moerkapelle: 079 - 593 5885 Dorpsstraat 12,2 Openingstijden: maandag t/m donderdag 09.00 -17.00 vrijdag (doorlopend open) 09.00 - 20.00 zaterdag (reizen) 10.00 -16.00 E-mail adres: rabo3 Dorpsstraat 190,2761 AJ Zevenhuizen Dorpsstraat 12,2751 AZ Moerkapelle tobob**

Hart van Holland | 2001 | | pagina 2