www.rabobank.nl nieuws BELEGGINGEN IN BEWEGING CONSUMPTIEF KREDIET RABOBANK VERLAAGT De Virtuele Rabobank TAXATEUR "TUSSEN KUNST EN KITSCH" OP OOGSTFEEST REIZEN T LJ/Jljj HYPOTHEEKRENTE OPNIEUW! Weeknieuws RUTO FROZEN FISHFOOD B.V.: Zevenhuizen-Moerkapelle pagina 2 Hart van Holland/15 augustus 2001 DE WERELWIJDE EXPORT VAN EEN UNIEK PRODUCT oor u, van en door uw bank f 50,- Hypotheekrente verlaagd AGENDA CURO-AGENDA Telefoonnummers Algemeen: 0180-63 73 83 Geldzaken: 0180-63 73 72 Hypotheken: 0180-63 73 53 Beleggen: 0180-63 7367 Reizen: 0180-63 73 73/74 Verzekeringen:0180 - 63 73 83 Moerkapelle: 079 - 593 5885 Openingstijden: maandag t/m donderdag 09.00 -17.00 vrijdag (doorlopend open) 09.00 - 20.00 zaterdag (reizen) 10.00 -16.00 Bezoekadressen: Dorpsstraat 190,2761 AJ Zevenhuizen Dorpsstraat 12,2751 AZ Moerkapelle E-mail adres: rabo3750<®tref,c In 1977 heeft de heer Van Tonge ren Ruto Frozen Fishfood B.V. opgericht. Het concept van Ruto, het leveren van diepgevroren vis- voeding, was op dat moment uniek in Nederland. Ruto levert meer dan 30 verschillende soorten voeding voor allerlei vissoorten. Alle producten worden diepgevro ren aangeleverd en het merendeel wordt verpakt in een luchtdichte blister-verpakking. Het productie proces hebben de werknemers van het bedrijf zelf ontwikkeld. Om de versheid te garanderen neemt het totale proces minder dan twee uur in beslag. Inmiddels zijn er vier soortgelijke bedrijven in Europa die het concept van Ruto hebben over genomen. Sinds de oprichting is de capaciteit van het bedrijf flink gegroeid en inmiddels vindt er export naar groothandels over de hele wereld plaats. In Zevenhuizen wordt een grote voorraad aangehouden, zodat de orders altijd binnen enke le uren geleverd kunnen worden. In de komende jaren zal Ruto zich blij ven richten op productontwikke ling en kwaliteitsverbetering. Zoals de meeste beleggers inmiddels wel weet, zijn de effec tenbeurzen in Amerika en Europa nog steeds niet stabiel. De afge lopen week werden er in de Vere nigde Staten macro-economische cijfers gepubliceerd en in Neder land werden de halfjaarcijfers van onder andere Aegon, Elsevier en TNT Post Groep bekend gemaakt. De gevolgen van deze cijferstroom waren wederom forse koersbewe- gingen op de wereldwijde aande lenmarkten. Ook de afdeling Beleggingen van Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle is in beweging. Met de komst van Rogier van Erk, die als Junior Beleg gingsadviseur op 1 mei jl. is begon nen, is de afdeling op sterkte. Rogier is naast zijn werk bezig met het afron den van zijn studie Commerciële Eco nomie aan de H.E.S. te Rotterdam. Na het voltooien van zijn afstudeerscrip tie, dat in september zal plaatsvinden, gaat hij zich in de komende jaren bekwamen tot Beleggingsadviseur. De uitbreiding van het team Beleggin gen is mede gebaseerd op de veran dering van de service van de effecten dienstverlening die voor de komende vier jaar zal gaan gelden en die later dit jaar van start zal gaan. Met de invoering van een vijftal nieuwe serv iceconcepten zal de klant straks een bundeling van beleggingsproducten en -diensten aangeboden krijgen die afgestemd zijn op de behoefte van de (potentiële) klant. De serviceconcep ten worden op basis van klantseg mentatie ontwikkeld. Elke klant krijgt op deze manier het juiste product op de juiste manier aangeboden met daarbij een prijskaartje dat de klant als passend ervaart. De komende tijd wordt er gestart met de invoering van de serviceconcepten Easy Beleggen en Fondsenadvies. In de loop van 2002 wordt dit gevolgd door de introductie van de concepten Creditpakket en Effectenadvies. Het laatste concept Effectenbeheer zal op de markt wor den gebracht door Schretlen, de ver mogensbeheerder van de Rabobank. Wij houden u op de hoogte!!! Is uw vakantie ook iets duurder uit gevallen Komt u terug van een prachtige vakantie maar heeft u toch iets meer uitgegeven dan de bedoeling was. Gezelligheid kent geen tijd maar kost wel geld. Wij hebben voor u een aantal prima oplossingen om uw tijdelijke tekort te regelen. De navolgende mogelijkheden heb ben wij voor u Krediet op uw betaalrekening Doorlopend Krediet Persoonlijke lening Studentenkrediet Wij hebben zeer aantrekkelijke tarie ven, dus daar hoeft u zich geen zorgen over te maken. Binnen een half uur kunnen wij dit voor u regelen. Komt u even langs met legitimatiebewijs en uw laatste loon- strook. Als u vooraf even belt voor een afspraak (0180-637372) dan hoeft u ook niet te wachten. Tijdens het Oogstfeest, op 1 sep tember zal er in Rabobank Zeven huizen-Moerkapelle van 12.00 uur tot 14.00 uur zitting worden gehou den door de heer J. Hordijk, direc teur van het Vendu Notarishuis in Rotterdam. Hij is beëdigd makelaar/ taxateur in kunst, antiek en inboe delgoederen. Het Vendu notarishuis, opgericht in 1936 is een van de oudste veilinghuizen in Rotterdam en omstreken. Zoals de naam al aangeeft heeft het Vendu Notarishuis van oudsher een nauwe band met het notariaat. Het Vendu Notarishuis werd indertijd opgericht om de notarissen in Rotterdam en directe omgeving te ontlasten van een aantal specialistische werkzaamheden, waarvoor men zelf de mankracht of deskundigheid miste. Het Vendu Nota rishuis staat op de eerste plaats bekend vanwege de periodieke veilingen van kunst, antiek en inboedels. "Tussen kunst en Kitsch" tijdens het Oogstfeest is een gezamenlijk initia tiefvan de Rabobank en de vereniging 'Oud Zevenhuizen-Moerkapelle'. De ervaren taxateur beoordeelt de aan geboden oude voorwerpen en kan door zijn grote ervaring snel de waarde bepalen. Van grote voorwer pen, zoals een antieke klok, een schil derij of een meubelstuk is een foto voldoende om een indicatie van de waarde te geven. Kipstraat 54 3011 RT ROTTERDAM Tel. (010)411 85 44 Bent u ook aan een zonnige vakantie toe na al die regen in Nederland Naar Marmaris in een 2 kamerappartement op basis van logies 8 dagen voor f 675,- p.p. 15 dagen voor f 795,-- p.p. Vertrek op 30 augustus, 6,13 en 20 september. De prijzen zijn bij vertrek op 30 augustus. Laat voor 1 september uw hypo theek checken en ontvang een waardecheque van 50,= De Rabobank heeft haar hypotheek tarieven opnieuw verlaagd. Het is nu dus extra interessant om een hypo theek bij ons af te sluiten. Niet alleen voor de aankoop van een woning maar bijvoorbeeld ook voor de financiering van uw verbouwings plannen. Heeft u geen verhuis- of ver bouwingsplannen, dan kan het toch interessant zijn om uw bestaande hypotheek aan te passen. Dit kan u namelijk veel geld besparen. Geld dat u wellicht aan leukere zaken dan woonlasten wilt besteden. Maak daarom het liefst vandaag nog met ons een afspraak om de moge lijkheden samen met ons te bekijken. Dat kan natuurlijk ook s'avonds. Ongeacht de uitkomst van ons advies ontvangt u van ons een waarde cheque ter waarde van maar liefst 50,=, te besteden bij de Fixet in Zevenhuizen. Aarzei dus niet langer en bel met onze afdeling Huis Hypotheekadvies: 0180-637353. Of loop gewoon even bij ons binnen. Onze voordeur staat namelijk altijd voor u open en de koffie is heerlijk. Deze aanbieding geldt exclusief voor de Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle en is geldig tot en met 31 augustus. Verruiming handelstijden Euronext Euronext Amsterdam verruimt vanaf maandag 3 september de handelstijden. De beurs opent dan om 09.00 uur en sluit vanaf die datum om 17.30 uur, een half uur later dan op dit moment. De beleggingsafde ling van Rabobank Zevenhui zen-Moerkapelle zal mede de openingstijden verruimen. Eurokits en Consumenten pakket Een Eurokit is een set van alle nieuwe Euromunten 3,88 met tegenwaarde f 8,55). Vanaf 14 december kunnen alle inwoners van Nederland vanaf 6 jaar tegen inlevering van een waardebon deze Eurokit afhalen bij Shell, Hema en alle banken. Een consumentenpakket is een set met nieuwe Euromunten 11,35 met tegenwaarde f 25,j welke kan worden gekocht (gewisseld) bij onze bank. Marktontwikkelingen, en dan met name de gedaalde kapi taalmarktrente, geven aanlei ding tot aanpassing van de advies tarievenmet ingang van 10 augustus. Het adviestarief voor een hypo theek met een rentevaste perio de van 1 jaar is met 0,3 ver laagd. De adviestarieven voor hypotheken met een rentevaste periode van 2 t/m 15 jaar zijn met 0,2 verlaagd 1 september Oogstfeest 3 september Verruiming ope ningstijden Euro next (tot 17.30 uur) 4 oktober Cijfers Trends 22 oktober Start Spaarweek 15 okt-30 nov Inzamelweken munten 15 december Start verkoop Consumentenpakketten 15 december Start uitlevering Eurokits 1 januari 2002 Euro wettig betaalmiddel 1 januari 2002 Eurobiljetten af te halen bij de geldautomaat 28 januari 2002 Einde gulden als wettig betaa lmiddel Tot 1 januari 2003 Inwisselen guldenmunten en -biljetten bij de banken Rabobank

Hart van Holland | 2001 | | pagina 2