\tineSytsema has the music in her Ljjdens The Night Of Harmony 2001! Back with"The Thunderbirds Een Dorpsstraat gevuld met muziek De jeugd van De Kleine Trompetter Het is niet normaal Alberto, altijd bezig met muziek Popkoor Pokomotions „.xties i "v Nou ja. hoe zeggiedat, zo met j Oogstfeestkrant 2001 - pagina 5 warme zomeravond in juli. Ik zoek Anne Sytsema, alias Uk Barkruk, op voor een interview voor de Oogstfeestkrant. 'Meid, komp 'r in!' [ze me hartelijk. 'Bakkie thee met een oud korrelig keekie?' 1.1 jopen de tuin in. De hond Lap Tong likt de resten macaroni uit een pan. I Heb je erweeT zin 'n ^lt iaar' I Waddachie? Ik gaat 'r weer volledig Lenaan, hoor! Vorig jaar was het Mizo'n gezellige boel, jammer dat ly maar een keer per jaar is! I Je zingtsol°? i ook. En een paar nummers met I Alberto. Heb ook een lekker strotje, Loor, Alberto! Ifflwe zingen met de Kleine Trom- I tiert, de harmonie van Zevenhui zen. Ie kijken niet zo blij, maar ze Lnne spelen, daar word je stil van. Ijfo guttrrgggg muttt vunnd- Idsf rggggrrrrr- (Er valt een stilte want de cake blijft steken in m'n keel) Meid, neemt een slokkie thee, an ders mot je dat keekie maar soppen dan glijdt 't d'r beter in! Dat helpt. Vorig jaar zong je ook solo en duet ten met Alberto. Het jaar daarvoor met Van De Straat'. Ja, en nou gaat ik weer de straat, eh... de bühne op. Maar de meiden en de pianovogel van Van De Straat zijn d'r ook, hoor, ze gaan me metaal bijstaan. Metaal? Nou ja, hoe zeggiedat, zo met je hoofd, dat ze je steunen, begrijpie Mentaal. Wie? Mag je al iets verklappen uan wat je gaat zingen? Ondeugende meid! Komp dat dan in de krant? Nee, hoor, ik zal niks doorvertel len. Nou, mot je luistere. Ik heb me eige 't schompus gerepeteerd. Maar ja, I've got the music in me, dus 't zal wel lukke, hoop ik. Mondje dicht, hoor, anders douw ik nog zo'n keekie door je keel. Ik denk dat we gewoon naar je moeten kijken! Gewoon kijken? Gewoon kijken? Zal ik een matras voor je regelen voor het geval je in slaap valt? Jij begrijpt het niet. Dansen mot je, meid. Mee zingen, feesten en genieten! Zo doen we dat in Zevenhuizen! O ja, da's waar. Maar is dat intervjoew nou niet es afgelopen? Bijna. Vertel nog even waar en wanneer The Night Of Harmony 2001 plaats vindt. Gezellig op 't Dorpsplein in Zeven huizen. Op vrijdag 31 augustus. Als je zorgt dat je d'r om een uur of ze ven bent, ken je niks missen, 's Avonds natuurlijk, want 's ochens leg ik nog lekker in me mandje! Heel veel succes, en tot dan! Dankiewel, hoor. Hier hebbie nog een stukkie keek voor onderweg. Dag meissie! De formatie "The Thunderbirds" is begin jaren zeventig ontstaan. Grondleg ger is Rob Innemee, die al sinds jaar en dag de bas hanteert. De band staat bekend ais maker van Gentlemen's Rock, muziek die gemaakt wordt door muzikanten met gevoel voor muziek en publiek. Het instrumentale gedeelte bestaat o.a. uit nummers van The Shadows, Z.Z. Maskers en de Venturies. Het vocale gedeelte omvat nummers van Elvis Presley, Cliff Richard, Chuck Berry, enz. Qm de sound uit de jaren '60 te krijgen wordt er gebruik gemaakt van Fendergitaren en I -enderverst erkers Dé band bestaat uit: Hans van Loon Rob Innemee Fred de Groot Wim Geerling Cees Kok Cor van Vliet - Lead Vocals - Basgitaar/Vocals - Drums/Vocals - Slaggitaar - Sologitaar - Keyboards/Vocals U kunt The Thunderbirds zien en horen op zaterdag 1 september op het grote podium op het dorpsplein van 15.00 tot 17.15 uur. 'e kunnen nog niet van een traditie maar het is inmiddels de ;ede keer dat we mogen optreden I het Oogstfeest in Zevenhuizen [iü het leerlingenorkest van de har- nievereniging De Kleine Trom- ier. niddels telt dit orkest, voorname- jeugdleden rond de 12 tot 16 40 jeugdige muzikanten. Bo- idjen hebben we er een oplei- igsorkest bij, namelijk het oplei- ïgsorkest van de slagwerkgroep I ondertussen ook al bestaat uit t'n 10 slagwerkers in de dop. k is de vereniging sinds begin dit r een dwarsfluitdocente rijker ep uien dus ook onze dwarsfluiten werken aan hun muzikale kwalitei ten. De nieuwe leerlingen kunnen in sa is het zover, het jaarlijks terug- OOGSTFEEST in Zeven- ïizen. Voor U maar ook voor ons een normaal gebeuren ir je naar uit kijkt. Maar is het wel maal? t feest wordt jaarlijks grotendeels »r vijf vrijwilligers georganiseerd. Ie organisatie begint ieder jaar al in anuari. De vrijwilligers gaan diverse aderieën in de omgeving bezoeken ir nieuwe ideeën. Er is een draai- wk voor alle activiteiten, vaste mhouders"en leveranciers. Er [intensief contact met de bestuurs tal van de vele verenigingen die K dorp rijk is. Deze verenigingen «den in de gelegenheid gesteld «clubkas te "spekken". Er is veel 3 met ambtenaren van de Ge- arte Zevenhuizen-Moerkapelle. fi er wordt veel gelobbyd voor geld diverse sponsoren. Het comité F vergadert zeer regelmatig want alle taken zijn verdeeld en vergen een goede onderlinge afstemming. Op de dag zelf ogen zij ontspannen maar zijn druk met controleren en motiveren van alle betrokkenen. Ieder jaar staat hen ten doel een nieuw en attractief thema naar Ze venhuizen te halen. Ook dit jaar is dit weer gelukt. Het ringsteken belooft een absoluut spektakel te worden. Maar ook de terugkerende "Night of Harmony" is en blijft een hoogte punt van de activiteiten. Is dit allemaal makkelijk. Niets is minder waar. Het kost veel energie. Discussies om dingen voor elkaar te krijgen verlopen wel eens moei zaam. En om ieder zijn of haar be langen te behartigen moeten ook minder populaire maatregelen geno men worden. Het antwoord is NEE. Nee, het is niet gemakkelijk. Nee, het is niet normaal. Als u het met ons eens bent is het goed om te zeg gen: Bedankt, Cees, Jan, Willem, Dirk en Marco, voor weer een mooi feest. Namens de winkeliers van de Middenstandvereniging Zevenhuizen, EEN GEZELLIG OOGSTFEEST TOEGEWENST. september beginnen met hun lessen. De animo is zelfs zo groot dat de les sen al helemaal vol zitten voor ko mend seizoen. Inmiddels heeft de vereniging al 5 docenten in dienst om de muzikanten in opleiding om te vormen tot "topmuzikanten". Dit zijn behalve de dwarsfluitdocente, een koperdocent, een klarinetdocen te, een slagwerkdocent, en een saxo foondocent. Behalve spelen tijdens privé lessen en in het opleidingsorkest wordt ook extra gerepeteerd om de samenwer king tussen het opleidingsorkest van dé harmonie en het opleidingsorkest van de slagwerkgroep te vergroten. Er wordt regelmatig samen gestu deerd zodat er ook een gezamenlijk repertoire opgebouwd kan worden. Tevens is het aantal concerten wat gegeven wordt door deze orkesten vele male groter dan voorheen. Be halve het jaarlijks terugkerende con cert in zorgcentrum de Zevenster en ons aandeel in het voorjaarsconcert spelen wij ook op de stadterie in Zoetermeer, hebben we gespeeld op het midzomerfeest in Nieuwerkerk a/d IJssel en natuurlijk hebben wij nog altijd traditiegetrouw onze eigen voorspeelmiddag op de zaterdag van het een na laatste weekend voor de zomervakantie. En voor de rest van de tijd repeteren we hard en doen we wat kleinere concertjes links en rechts. U ziet wel dat De Kleine Trompetter niet stil blijft zitten maar continu werkt aan de toekomst van de vere niging. Al van jongs af aan is Alberto be zig met muziek. Op 16-jarige leeftijd startte Albert Hes sels met zijn eigen ka- raoke-show. Door hard te werken is zingen en entertainen sinds 1997 zijn vak, zeg maar ge rust zijn passie. Met succes treedt hij op op feesten en par tijen, in de disco, maar ook op grote evenemen ten. Waar hij ook is, hij maakt er een feest van. De laatste jaren is hij de vaste zan ger in Rotterdams bekendste feest- café "De Après-Skihut"Samen met een collega van dit café was hij te ho ren in muziekprogramma's bij radio Veronica, BNN en TMF. De door hen samen uitgebrachte CD's doen het erg goed. Zo'n 60.000 exemplaren gingen over de toonbank. Samen met bekende artiesten als Guus Meeuwis, Marco Borsato en Harry Slinger heeft hij-op het podium ge staan. Intussen heeft hij ook ervaring opge daan in het buiten land. Het repertoire van Al berto bestaat uit Neder lands- en Engelstalige covers van vooral bekende Nederlandse artiesten. Tijdens The Night of Harmony is hij samen met Anne Sytsema te horen. Het koor Pokomotions is opgericht in 1989 te Moordrecht en heeft in middels 79 leden uit de gehele regio. Zij zijn een groep enthousiaste en muziekminnende mensen, zingen voor het plezier, wat niet wil zeggen dat zij niet zouden streven naar optimale kwaliteit. Bij de optredens maken zij gebruik van professionele geluidsbanden en speciale stern-arrangementen, wat resulteert in unieke meerstemmige sa menzang (drie tot zes stempartijen). Het gevarieerde repertoire bestaat uit meer dan 25 swingende popsongs en melodieuze ballads die hits wa ren in de jaren zestig, zeventig, tachtig en negentig. Het enthousiasme dat Pokomotions bij haar optredens ontmoet komt volgens hen uit de uitstraling van het eigen plezier naar het publiek toe. Een andere factor daarbij is de herkenbaarheid. Het publiek zingt snel mee en heeft-de neiging "er zo bij te gaan staan". Het koor staat onder leiding van Loek van Kersbergen en is tijdens The Night of Harmony te horen met De Kleine Trompetter, Anne Sytsema en Alberto.

Hart van Holland | 2001 | | pagina 21