\\et krimpende polderlandschap Audipack op het Oogstfeest 2001 Het Ringrijdersparcours 4 winkels onder 1 dak Toegang gratis! De dienstverlening van Lumino; snel, goed en betaalbaar. Sponsors Oogstfeest 2000: 1 - HÉ sBs*^ Audipack® iQQj V Oogstfeestkrant 2001 - pagina 11 het met de zelfstandigheid van gemeente Zevenhuizen-Moerka- ""lie zal aflopen weet niemand nog. landelijk en provinciale bestuur- f studeren hier momenteel op. studies worden natuurlijk niet niets gemaakt. De grote stad L in een sneltreinvaart op. De ierdamse nieuwbouwwijk "Nes- lande" komt op nauwelijks 3 kilo- m va" de kern van het dorp te n Nodig voor de woningbouw. Laai heel begrijpelijk, maar het izeker van invloed zijn op het le- in Zevenhuizen. rv mooie polders rondom de Molen- Lang en de markante Dorps- at het roept allemaal de sfeer op 5het oude dorps- en boerenleven. F n sfeer die Zevenhuizen onder- heidi en deze s^eer wi"cn a's Lstfeestcomité uitstralen. Het is n thema dat velen aanspreekt en jLjoor ontvangt het comité de ,|?un die ons ieder jaar weer in staat a stelt opnieuw een prachtig program ma samen te stellen. Dit met de volle medewerking van de Gemeente Ze- venhuizen-Moerkapelle, de Midden standsvereniging en in het bijzonder etvbV (Zepd de steun van het bedrijfsleven uit zo wel Zevenhuizen als Moerkapelle. Het Oogstfeest in Zevenhuizen: een gezamenlijke promotie van een prachtig dorp. (jet in Moerkapelle gevestigde Audipack is dit jaar aanwezig op het Oogstfeest. Het inmiddels wereldwijd bekende bedrijf, gespeciali seerd in de audio-visuele branche,-Arindt het Oogstfeest een prima gelegenheid om zich ook in de regio te presenteren. /k\ Naast Europees- en wereldwijd gere- étreerde produkten, laat Audipack os het Oogstfeest zien dat het ook ;ón feest is om bij Audipack te wer- Met een team van ca. 50 werk nemers, verspreid over de drie loka- 3 het industrieterrein van Moer- iapelle, worden met de meest nieu we technologieën prachtige produk- w gemaakt. Als erkenning voor jeze moderne aanpak ontving Audi- pack de Ondernemersprijs Midden- Holland, uitgereikt door de Kamer i Koophandel in Gouda. Er worden voor vrijwel elke branche htcases en Transportkoffers ge maakt in alle mogelijk afmetingen en litvoeringen. In een andere afdeling icrden ISO-gecertificeerde vertaal- abines gemaakt welke inmiddels hun weg vinden over de hele wereld. Speciale wandmeubels en projectie- kasten zijn beslist geen geheim voor de werknemers van Audipack. Vorig jaar werd een geheel nieuwe fabriek in gebruik genomen voor alu minium en staalprodukten, waar o.a. hef- en liftsystemen voor projectoren en ophangsystemen voor monitoren en projectoren worden gemaakt. De nieuwe fabriek draait nu al op topca paciteit om alle orders aan te kun nen. Om u een blik te gunnen in de wereld van Audipack vindt u op het Oogstfeest een aantal van deze pro dukten alsmede een videopresenta tie. Tevens zullen medewerkers aan wezig zijn om u nog meer inzicht te geven in deze moderne en vernieu wende branche. Mocht u interesse hebben in een vacature bij Audipack, dan wordt u daar volledig over geïn formeerd. Het parcours is helemaal in stijl, met de originele afzetting met de rood-wit' blauwe palen en touw, 15 cm. zand op de straat. Veel werk. maar met be hulp van de Gemeente, met de jury op de boerenwagen van Cors van Dorp, met de ontvangst-stalling op de boerderij van Wim Sol aan de Eendrachtsdijk lukt het allemaal. Burgemeester Westendorp en z'n vrouw reiken de prijzen uit zoals dat vroeger gebeurde. De prijzen zijn beschikbaar gesteld door Za del- en Tuigmakerij van Rijs en Joh. van Herk Aannemingsmij zal het fan de Dorpsstraat 145 te Zevenhuizen bevinden zich maar liefst 4 za- onder 1 dak. Velen staan versteld van zoveel keuze en vierkante meiers winkelplezier. Wat vindt u er zoal Aantrekkelijke mode Allereerst een afdeling dames/heren ai kindermode. De inkopers bezoe- ken jaarlijks vele beurzen in binnen in buitenland om de juiste collecties «te kopen. Het mode-assortiment fedt u een keuze uit toonaangeven- ■Je merken zoals Esprit, Pololand, Hookipa en Polarbear. Uiteraard is tok het trendy jonge merk EDC bij Bac aanwezig. Loopgrage schoenen Op 150 m2 specialiseert Bac zich, rat de schoenen betreft, op chique, ?»rtief en comfortabele schoenen, literaard is er deze winter een groot abod in laarzen en boots op een aantrekkelijk prijsniveau. Dit laatste It zeer zeker voor de kindermode schoenen. Wat denkt u van een »en meisjesknielaars met leren voe- van ƒ129,95. Dat is bepaald wierscheidend. Woonwensen len derde een afdeling Woningin- Oditing. Hier worden woonwensen 'wuld. De juiste combinaties op het Sated van tapijt, linoleum, parket, Wen vloeren, gordijnen, transpa- ®ien en binnenzonwering worden 'jeengevoegd tot een harmonieus Seheel. hangt een grote collectie inbet- *®ns. Dit zijn transparanten met veelal een motief voor een uiterst subtiel en decoratief effect. Van bijna elke gordijnstof is een trekvouwgor- dijn te maken. Ook dit gebeurt door het eigen naaiatelier, waardoor lever tijd en kwaliteit in eigen hand gehou den worden. Vakkundige parketteurs in eigen dienst renoveren uw bestaande par ketvloer. Ook buitenzonwering zoals zonneschermen, markiezen en rol luiken zitten in het pakket. Uitrusten De vierde afdeling is de beddenafde ling. Goed uitgerust wakker worden is een voorwaarde voor een goede gezondheid. Goede matrassen en bodems zijn hierbij heel belangrijk. U treft in de beddenafdeling een selec tie aan van de beste merken op het gebied van slaapcomfort. Waterbed den ontbreken niet Het merk Cas cade levert subliem comfort met een lange levensduur. Bepaald onderscheidend In deze tijd, waarin de consument wordt overspoeld door discounters en stuntzaken, reageren veel bezoe kers zeer enthousiast op het Bac- concept: Alles onder 1 dak. En heren, u bent niet zo'n winkelaar Terwijl uw vrouw rondkijkt of past drinkt u een kopje koffie aan de lees tafel, waar een krantje klaar ligt. zand weer keurig Ringrijderij, geheel Oogstfeest. opruimen. De in stijl van het In persberichten die naar diverse regionale bladen zijn gestuurd wordt o.a. de aanvangs- en sluitingstijd van het Oogstfeest vermeld. "Wat is de toegangsprijs?", is de vraag van een aantal redacties. "Gratis!", zeggen wij dan als organisatie. Voor veel soortgelijke evenementen in bv. Brabant, Limburg en Gelder land met een gelijk aantal inwoners als Zevenhuizen is de betaling van entree de gewoonste zaak van de wereld. Twee poortjes bij de ingang van het dorp en iedereen betaalt. Natuurlijk hebben wij, als organisatie, over dit idee nagedacht, maar fièt is absoluut niet haalbaar en ook niet uit te voeren. Dus gratis! Mogelijk dankzij de inzet van heel veel vrijwilligers van de verenigingen, de steun van de Gemeente, politie en brandweer, steun van de plaatselijke middenstand en in het bijzonder de steun en medewer king van het bedrijfsleven uit zowel Zevenhuizen,Moerkapelle en zelfs daarbuiten. Het Oogstfeestprogramma oogt weer opperbest en de toegang is vrij. Heel veel plezier en iedereen bedankt voor de steun! Gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle Middenstandsvereniging Zevenhuizen Marskramer - Schotte - Fixet doe-het-zelf Rabobank Zevenhuizen Moerkapelle Alfa Accountants en Adviseurs Dekker Zevenhuizen De Haij v.d. Wende advocaten Albert Heijn Zevenhuizen Eetcafé-Bar-Discotheek "La Baraque" Cafetaria-Pub "Mainstreet" Het Mekka - wijn- en versspecialiteiten H.J. van Vliet B.V. - ETEC graafmachines De Graaf bouwbedrijf Perdijk Makelaardij Knaap Moduulwoningen Euro Agro Techniek - EAT Bloemen-Aadoshop "De ParaSol" Nederlandse Verwarmingsmaatschappij - NVM Van den Akker Accountants B.V. PEVAC Roadbarriers jM Boode Tweewielers - Vakgarage Boode Drukkerij Elgersma VA Design Bac hoogwerkers ^«|1| HAWEBO - telecominstallaties - support Restaurant "De Strandgaper" Audipack - verpakkings- transport- en presentatiesystemen Lumino - netwerkservices Bac - woning- en projectinrichting - kleding - schoenen - slapen Joh. van Herk Aann. mij. - Zadel- en tuigmakerij Van Rijs Versprille - schildersbedrijf - speciaalzaak verf behang. Fa. P. Visser Zn. - verwarming - airconditioning - luchtbehandeling Speciaal dank voor de medewerking en steun van de Gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, politie Hollands-Midden, brandweerkorps Zevenhuizen en de EHBO Zevenhuizen. De ontwikkelingen in de IT branche zijn de laatste paar jaar razendsnel gegaan. Booming business, zoals dat in vakjargon heet. IT bedrijven scho ten dan ook als paddestoelen uit de grond, maar een bedrijf starten is één, kwaliteit leveren is twee. Veel van deze bedrijven zijn dan ook al weer lang en breed van de aardbodem-verdwenen. Lumino B.V. echter, wist in deze chaos en ondanks de moordende'con currentie het hoofd koel te houden, zich te specialiseren, de groei te be heersen en zich een niet meer weg te denken, rotsvaste positie binnen de markt te veroveren. Lumino legt zich toe op drie specialismen: Allereerst Lumino Network Servi ces. Een onderdeel van het bedrijf dat zich bezighoudt met systeembe heer, onderhoud en service aan com puternetwerken. Hierdoor levert Lu mino u een full service pakket voor uw bedrijf. Door een nauwe samen werking met alle gerenommeerde merken op het gebied van hard- en software, blijft Lumino uw aan spreekpunt. Dus ook bij vervanging of uitbreiding van uw systeem. Verder houdt Lumino Network Ser vices zich bezig met het ontwerpen, bouwen en onderhouden van Inter netsites en Intranet toepassingen. Veel bestaande pakketten sluiten niet voor de volle 100% aan bij uw wen sen. In dat geval zijn de specialisten van Lumino in staat om uw bestaan de automatisering zodanig aan te passen dat u wel volledig profijt hebt van uw kostbare investering. Een andere tak van Lumino is Em bedded System Solutions. Dit onderdeel richt zich meer op oplos singen voor de industrie. Denkt u hierbij bijvoorbeeld aan industriële netwerken, alarmsystemen en SmartCard lezers. Al deze toepassin gen worden, zowel waar het de hard ware als de software betreft, door Lumino ontwikkeld conform de door u gewenste specificaties. Dus maat werk in elektronica en software. De derde loot aan de stam van Lumi no, Connect IT, realiseert technisch hoogstaande toepassingen voor u. Via internet of toepassing van tele communicatie kunnen apparaten met elkaar communiceren. Zo is het bijvoorbeeld mogelijk om de inhoud van automaten op afstand te contro leren en te besturen. Het systeem geeft automatisch aan welke auto- in,rat van welk produkt aanvulling behoeft. Voor exploitanten van bij voorbeeld koffieautomaten levert dit een ongekende besparing op. Via de systemen van Connect IT is het ook mogelijk om storingen in uw syste men via SMS of e-mail aan u te mel den. Lumino heeft zich de afgelopen ja ren niet alleen bewezen door het vin den van oplossingen, maar ook door het beheersen van de kosten voor de klant. Hiervoor heeft Lumino de Ti mebox. Een uitgekiend pakket dienstverlening dat bestaat uit: het beheer en service en onderhoud van automatiseringsnetwerken. Timebox omvat: snelle en professionele maat werkoplossingen; beheer, onder houd en service in één pakket; on line en on site service; troubleshoo ting; continuïteit van het automatise ringsnetwerk; een voordelig uurtarief en kostenbesparing. Indien nodig kan Lumino haar spe cialisten bij u detacheren op basis van een voordelig uurtarief of op projectbasis. Daarnaast verzorgt men trainingen en cursussen voor uw medewerkers. Tijdens een oriënterend gesprek met Lumino worden uw wensen geanaly seerd en ontvangt u een gedegen ad vies omtrent het ie realiseren doel, alsmede een kostenraming en een tijdspad waarbinnen een en ander kan worden gerealiseerd. Meer informatie over Lumino vindt u op www.lumino.nl Een gratis advies krijgt u via I maalwerk@h 11linonl Informatie over detachering via detacherirKi@lumino.nl Een snelgroeiend en dynamisch bedrijf als Lumino heeft altijd een prima plaats voor enthousiaste medewerkers. Neem contact op via e-mail info@lumino.nl en maak een afspraak voor een sollicitatie. Lumino B.V., Nijverheidscentrum 26, 2761 JP Zevenhuizen, telefoon (0180) 639 639, telefax (0180) 639 600.

Hart van Holland | 2001 | | pagina 27