LITI E BERICHTEN een Wordt wijzer van elkaar Hart van Holland SANDERS tpartij ziet om gelijk ie tikken uit fZpplausü iu t beD-V* deHaij vanderWende Probleemoplossers voor het bedrijfsleven Neeltje Paul Piet en Xarin Steenbergen den Bo rash 29.000 exemplaren Hart van Holland/5 september 20b,1 pagina 3 Op zaterdag i september 2001 zijn wij in bet huwelijk getreden. karigs deze weg willen wij "Ron Stolk en al zijn medewerkers van Restaurant De Dorsvlegel aan de 's graven weg iyS te Capelle nan den IJssel van fiarte bedanken voor een onvergetelijke dag! „TEL. 0182-615055 Opbaargelegenheid o.a.: advocatenkantoor Hoekeindseweg 50 2665 KE Bleiswijk Dag en nacht bereikbaar tel: 010 - 522.2790 fax: 010 - 522.2166 Uitvaartbegeleidster: Marian van den Bogerd - Kind Uitvaartverzorging A.W. Broekema Belt u ons gerust, wij zijn ervoor 010 - 456 01 01 ADVOCATEN (Afspraak op locatie mogelijk) Barbizonlaan 82 - 2908 ME Capelle aan den IJssel - Tel. 010-2204400 www.haijwende.nl Eindelijk genade Na een dienstbaar leven is overleden Weduwe van Aart Klapwijk eerder weduwe van Jacobus Sangster 4 juli 1909 t 3 september 2001 Onze dank gaat uit naar de directie en het verplegend personeel van het zorgcentrum "De Zevenster" voor de bijzonder liefdevolle verzorging. Neven en nichten A. Veerman Zevenhuizen, zorgcentrum De Zevenster, Kamer 201, Leliestraat 3. Correspondentieadres:A. Veerman, Dorpsstraat 200, 2761 AJ Zevenhuizen. De plechtigheid voorafgaande aan de crematie zal plaatshebben vrijdag 7 september om 10.15 uur in de aula van crematorium IJsselhof, Goejanverwelledijk 6 te Gouda. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. UITVAARTVERZORGING *00r Zevenhuizen en Moerkapelle Mef eerbied en respect dJIDPLASLAAN 59 - 2743 CW WADDINXVEEN jftG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN Zevenhuizen: Schoolstraat 18 Moerkapelle: Aula begraafplaats "Westhage" Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Voorat regelen van uw uitvaart mogelijk "DE" ADVOCAAT VOOR ZEVEN HUIZEN-MOERKAPELLE Boskoop Snelheidscontrole: De politie heeft op zaterdag 1 september van 19.55 uur tot en met 22.12 uur een snel heidscontrole gehouden op de Zijde. Er werd gemeten in de rich ting van de hefbrug/Hoogeveense- weg. Van de 602 passanten waren er 132 in overtreding. De laagstge- meten snelheid was 57 km per uur. De hoogstgemeten snelheid was 92 km per uur. Moerkapelle Woninginbraak en auto gestolen: Maandag 27 augustus tussen 0.30 en 8.30 uur ingebroken aan een woning aan de Klaproosstraat. Onbekenden zijn binnengekomen door een ram te openen. Uit de woning werden onder andere auto sleutels gestolen. Met die sleutels werd de auto van de bewoners gestolen. Het ging om een blauwe Toyota Starlet, voorzien van het kanteken PL-ST-56. De bewoners hebben maandag in de loop van de ochtend aangifte gedaan. Bouwvakker breekt been: Tijdens bouwwerkzaamheden aan het dak van een woning aan de Moerdijk straat op woensdag 29 augustus omstreeks 10:00 uur heeft een 55- jarige bouwvakker uit Zevenhuizen zijn been gebroken. Door een nog onbekende oorzaak kreeg de man en dakplaat op zijn been. De brandweer heeft de man met een schepbrancard vanaf het 2-hoog dak naar beneden gehesen. De man is overgebracht naar het Groene Hartziekenhuis. Waddinxueen Aanrijding met gewonde: Op vrijdag 31 augustus om 17.00 uur heeft er een aanrijding plaats gevonden op de G. van Dort Kroonweg in Wad- dinxveen waarbij een 31-jarige bestuurder uit Zoetermeer gewond is geraakt. De 31-jarige bestuurder reed in zijn bestelbus achter een personenauto in de richting van de IJssermanweg in Waddinxveen toen de voorste personenauto moest remmen. De 31-jarige man kon niet op tijd zijn voertuig tot stilstand brengen en botste tegen zijn voorganger. De 31-jarige man is met onbekend letsel door de ambulancedienst naar het zieken huis gebracht. Proces-verbaal is opgemaakt. Bromfietser onder invloed van alco hol: Op zondag 2 september om 4.00 uur zagen agenten tijdens de suveillance dienst op de Beijerinc- klaan in Waddinxveen een brom fiets rijden met twee personene. Na twee maal de bestuurder van de bromfiets een stopteken te heb ben gegeven reed de bestuurder gewoon door. De agenten hebben de bromfiets hierop klem gereden en hebben de bestuurder laten bla zen op de alcoholtester. De 19-jari- ge bestuurder uit Waddinxveen blies een A-indicatie waarop hij werd aangehouden en overge bracht naar het bureau. Op de ademanalyse blies de man 485 ug./l. De man die niet in het bezit wa van een bromfietscertificaat kan een behoorlijke boete tege moet zien in verband met boven staande. Proces-verbaal is opge maakt. SJ8I Hoe help je slachtoffers van gewelii jontfei jezelf In gevaar te brengen I Bel het alarmnummer 1-1-Z Onthoud kenmerken van de dader aat het slachtoffe WEET WAT JE TE DOEN STAAT AIS HET OM GEWELD GAAT Stéphan gefeliciteerd met je 13e verjaardag, xxx papa mama Sabrine Lara oma Bosch Dag en nacht bereikbaar en beschikbaar in de gehele Randstad Sinds 1994 een betrouwbare naam voor een stijlvol en persoonlijk verzorgde uitvaart. Geheel vrijblijvend en kosteloos alle gewenste informatie Opbaring in elk gewenst rouwcentrum of thuis met koeling Vriendelijke tarieven - kostenbegroting bij le gesprek Albert Rousselsingel 36, 3069 MC Rotterdam-Zevenkamp Jan en Conny gefeliciteerd met jullie 12-jarig huwelijk. Chris, Marjon kids. 2 September waren onze ouders 25 jaar getrouwd. Gefeliciteerd Nicky, Sander en Remko. Lieve papa en mama. Gefeliciteerd met jullie „jarig huwelijk nog een fijne dag. Stephanie Margré en Jo hartelijk bedankt voor jullie geweldige feestavond. De Viswijven. Voor MKB-ondernemer en particulier Snel, persoonlijk en heldere prijsafspraken Afspraak op uw kantoor of huisadres mogelijk Ook buiten kantooruren Eerste kantoorconsult gratis i>e Lepelaar 4 Emmapark 10 11 CW Moerkapelle 2595 ET Den Haag "on. 06 - 22 93 41 79 Tel. 070 - 383 14 45 info®advocatenkantoorsanders.nl Internet: www.advocatenkantoorsanders.nl Regio - De Afdeling Regio Alphen aan den Rijn van het Astma Fonds organiseert dit najaar een nieuwe cursus voor volwassen patiënten met astma en chronische bronchi tis en longemfyseem (COPD). "Wordt wijzer van elkaar" is een bijzondere cursus: de deelnemer hoeft niet acht middagen achter elkaar naar een dokter te luisteren die precies uitlegt hoe alles in elkaar zit, bij "wordt wijzer van elkaar" staat de patiënt en zijn probleem centraal. Met ander deelnemers wordt informatie uitgewisseld, ervarin gen en tips. Er wordt goed naar elkaar geluisterd: wat zijn nu de werkelijke problemen waar je als patiënt met astma of COPD in het dagelijkse leven mee te maken hebt? Niets is leerzamer dan het uitwisselen van ervaringen, tips en ideeën die mensen ondervin den. Van de deelnemers wordt dan ook verwacht dat ze bereid zijn om ervaringen uit te wisselen en naar anderen te luisteren. "Wordt wijzer van elkaar" wordt onderleiding van Betty van Dam en Jan de Leur gehouden en bestaat uit acht bijeenkomsten van elk maximaal twee uur. De bij eenkomsten worden gehouden op donderdagmiddag van 14.00 tot 16.00 uur in "De Oude Wereld", Oude Wereld 57 te Alphen aan den Rijn, vanaf september. Het cursusgeld bedraagt ƒ40.- (consumpties inbegrepen.) Lidmaatschap Astma Fonds is niet noodzakelijk. Gestreefd wordt naar minimaal acht en maximaal twaalf deelne mers per groep. Het uitgangspunt van "wordt wij zer van elkaar"is dat de patiënt zich bewust wordt van de manier waarop hij met zijn astma/COPD omgaat: hij leert controle te krij gen door de voor hem juiste manier te kiezen om met zijn klachten om te gaan. Hoe gaat dat in zijn werk? In de cursus wordt uitgebreid stilge staan bij hoe de patiënt nu denkt en handelt. Vervolgens wordt samen bekeken hoe de patiënt zijn gedachten en gedrag zodanig invulling kan geven dat dit positie ve gevolgen heeft voor het omgaan met astma/COPD. Voor nadere informatie kan men zich wenden tot de Afdeling Regio Alphen aan den Rijn van het Astma Fonds ter attentie van Toos Frijlink: 0172-425594. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Hazerswoude-Dorp, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 e-mail: hartvanholland@box.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprake lijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: Netwerk VSP telefoon 070-3209898

Hart van Holland | 2001 | | pagina 3