Tien meest gestelde vragen over (ver) kopen woning Cifl A/ A /TELA fk W NVM Zevenhuizen Zevenhuizen Zevenhuizen Zevenhuizen Zevenhuizen pagina 16 Word ik automatisch koper als ik voor een koopwoning de vraagprijs bied? En wanneer komt de koop tot stand? Slechts twee van de vele lastige vragen omtrent het kopen of ver kopen van een woning. Makelaarsbranchver- eniging NVM geeft u het antwoord in de vorm van de nieuwe folder Uw tien vragen, verkrijg baar bij PERDIJK MAKELAARDIJ. Bijvoorbeeld: "Wanneer ben ik in onderhande ling?" is in de praktijk zo'n lastige kwestie. Ter wijl de situatie op papier heel helder is. U bent in onderhandeling als de verkoper een tegenbod doet of als de verkopende makelaar uitdrukkelijk aangeeft met u in onderhandeling te zijn. Tijdens onderhandelingen kunnen de koper en verkoper het mondeling eens wor den over belangrijke zaken, zoals prijs, opleve ringsdatum en ontbindende voorwaarden. Zodra dit het geval is, is sprake van een koop. Deze en tal van andere kwesties staan helder uitgelegd in de folder Uw tien vragen. Heeft u na het lezen van de folder nog vragen of wilt u een toelichting? Vraag het aan PER- DIJK MAKELAARDIJ. Zij nemen graag de tijd voor u. Makelaars die lid zijn van de NVM, zijn up to date geschoold en streng gecontroleer de specialisten in hun vak. Een makelaar die het NVM-logo wil verdienen, is verplicht om met voortdurende bijscholing zijn kennis en kunde op topniveau te houden. NVM-makela- rs staan niet voor niets bekend als deskundi ge, betrouwbare en onafhankelijke adviseurs met een gedegen vakkennis en een groot inzicht in de [regionale) markt. PERDIJK MAKELAARDIJ heeft 3 makelaars, die lid zijn van de NVM. trsB De Grutto 8 In rustige woonwijk gelegen, goed onderhouden hoekeengezinswoning met berging en tuin op 't oosten. Oppervlakte 165 m2 eigen grond. Inhoud: ca. 34G m3. -Bouwjaar 1981. Indeling: entree/hal, luxe bet. toilet met fontein, tuigerichte woonkamer van 5.17 x 5.8G met plavuizen vloer v.v. vloerverwarming, open keuken met luxe (wit hoo- gians) inrichting en v.v. oven, ker. kookplaat, afz. kap, magnetron, koel- /vriescombinatie en v.w.m. 1e Verd.: Luxe badkamer met ligbad, douche en wastafel en 3 slaapka mers. 2e Verd.: Grote open zolder met dakkapel en grote "walk-in" kast. Woning is geheel v.v. dubbel glas en gedeeltelijk v.v. rolluiken. Vraagprijs ƒ435.000,- k.k. Bemiddeling bij aan- en verkoop van onroerend goed Taxaties Verhuur Fijanerf 4 Op unieke lokatie aan doorgaand vaarwater naar Rottemeren gelegen vrijstaand woonhuis met garage en gebruik van pony/geitenweitje (ca. 1.800 mtr) met stalling en kleine bak. Oppervlakte woonhuis met tuin 324 m2. Inhoud ca. 650 m3. Inde ling: Hal, woonkamer ca. 46 m2, lichte keuken met inbouwapp. 1e Verdieping.: Royale overloop met balkon, 4 slaapkamers en bet. bad kamer met ligbad, douche, 2e toilet en v.w. 2e Verdieping: Overloop en 2 grote slaapkamers. Het aan de overzijde van het water gelegen weitje wordt als zijtuin gehuurd van de gemeente. Volledig geïsoleerd. Vraagprijs ƒ1.175.000,- k.k. Perkstraat 59 Uitstekend onderhouden eengezins woning met fraai aangel. tuin met vrijst. berging. Bouwjaar 1993. Vol ledig geïsoleerd. Opp. 124 m2 eigen grond. Inhoud ±322 m3. Beg. grond: Entree, L-vorm. woonkamer ±27 m2 met moderne keuken v.v. compl. inbouwapp.. Inpandige hal met licht bet. toilet. Begane grondvloer met fraai grenen vloerdelen. 1e Verd.: 3 slaapkamers, een licht bet. badkamer met douchecabine, v.w. en toilet. 2e Verd.: Bereikbaar middels vaste trap. Open zolder met mogelijkheid voor extra kamer, Combi CV ketel '93 en aansl. w.a. Volledig geïsoleerd. Vraagprijs ƒ425.000,- k.k. Boslaan 50 Nabij dorpskern gelegen, uitstekend onderhouden, royale hoekeengezins woning met een zonnige tuin met vrijst. st. berging en blokhut. Bouw jaar 1970. Oppervlakte 144 nf eigen grond. Inhoud ±385 m3. Begane grond: Hal met bet. toilet, woonkamer ±30 m2 met fraai plafond en lambrisering. In '98 vernieuwde keuken met toegang tot de in '97 aangebouwde, geheel bet. achteren- ,tree. 1e Verd.: Zeer luxe in '98 ver nieuwde badkamer met o.a. ligbad en 2e toilet, 2 slaapkamers (voorh en 3) 2e Verd.: Roy. overloop met aansl. w.a., Nefit Ecom HR ketel '96 en 2 slaapkamers. De woning is v.v. dubbel glas, de gevels zijn opnieuw ingevoegd, gereinigd en geïmpreg neerd. Vraagprijs ƒ469.000,- k.k. De Fuut 9 Heerlijk rustig, in kindvriendelijke omgeving gelegen woning met vrijst berging en zonnige achtertuin [ZWl- Bouwjaar 1982. Oppervlakte 126 m2 eigen grond. Beg. grond: Entree met vernieuwde voordeur en wit bet. toilet. Tuingerichte woonkamer 34 m2 met open trap en open keuken, welke is v.v. een L-vorm. witte inrich ting met houten aanrechtblad en diverse inbouwapp. 1e Verd.: Overloop, 2 ruime slaapka mers (voorheen 3) en een luxe in '99 vernieuwde badkamer. Oakkape voorzijde over de gehele breedte '98. 2e Verd.: Royale slaapzolder met dakkapel. Stook-/wasruimte met VR ketel '97. Geheel geïsoleer Vraagprijs ƒ419.000, k.k. NVM Voor meer info en het NVM J,CtUelS hui2e"bestand: ^-Perdijkmakelaerrii Dorpsstraat 146 2761 AH Zevenhuizen Tel.: (0180) 631655 Fax: (0180) 633808 - E-mail: infoQperdijkmakelaardiH Oktober: woonmaand Per dijk: uw makelaar PERDIJK

Hart van Holland | 2001 | | pagina 16