Nog nooit was het kopen van een keuken zo plezierig Keukenmaxx Kijk voor meer informatie ook op www.keukenmaxx.nl pagina 17 honderd en één keukens, duizend en één ideeën Dat vindt u bij Lagerwaard Classic in de Woonmall Alexandrium III. Dankzij haar uitstekende service en deskundigheid blinkt 'Classic' uit op het gebied van tijdloos klassiek wonen. Het neusje van de zalm van het assortiment wordt met trots tentoongesteld in de prachtige showroom. De warmte van klassiek komt hierbij duidelijk tot uitdrukking. Deze 'warmte' is eveneens terug te vinden in de klant vriendelijkheid. Lagerwaard Classic helpt u graag bij uw zoektocht naar maatwerk. Wij maken vrijblijvend een interieurtekening, zodat u een waarheidsgetrouw beeld krijgt van uw nieuwe interieur. DE WARMTE VAN KLASSIEK Een keuken koopt u niet vaak in uw leven. Wellicht slechts eens in de tien jaar. Daarbij gaat het dan al snel om een investering van zo'n 20,25 duizend gulden. Het spreekt dan voor zich dat die keuken compleet aansluit bij uw persoon lijke smaak en stijl. En dat u er een faire prijs voor betaalt. Met die zaken als uitgangspunt mag een bezoek aan Keu kenmaxx in uw rondje keukenzaken absoluut niet ontbre ken. Het menu van deze keukengigant bevat standaard alle ingrediënten om in één bezoek te slagen in de keuken van uw dromen. Uitgebreid welkom De grootste keuze Iedere keuken is uniek. Het verschil zit 'm in de eisen die worden gesteld en die liggen voor iedereen natuurlijk anders. Waar de één op zoek is naar een rechte keuken, zoekt de ander het juist in de hoekvorm of misschien wel de U-vorm. Weer anderen geven de voorkeur aan een open keuken en stemmen die af op de rest van hun woning, terwijl er ook mensen zijn die liever een afzonderlijke, gesloten keuken in huis hebben. De deskundige adviseurs van Keukenmaxx stellen uw droom- keuken moeiteloos met u samen met de talrijke keukenop stellingen en de keur aan keukenfronten, soorten apparatuur en merken, handgrepen, werkbladen, spoelbakken en kranen kunt u naar hartelust combineren. Net zolang tot u samen met uw adviseur de keuken van uw dromen heeft samengesteld. Wilt u de apparatuur ingebouwd hebben of wilt u die juist in het oog laten springen? Welke manier van koken prefereert u? Gas? Keramisch? Of inductie? Het moet wel héél gek lopen als u daar met uw adviseur niet uitkomt. Niet voor niets luidt de slogan 'Honderd en één keukens, duizend en één ideeën'. Dat zult u zeker ervaren wanneer u door de showroom loopt. Op basis van deskundigheid probeert uw adviseur - geheel afge stemd op uw smaak en het bedrag dat u voor ogen hebt - tot de meest ideale keuken te komen. Uw keuken dus! Anders dan bij welke andere keukenzaak dan ook, voelt u zich bij Keukenmaxx eigenlijk al direct bij binnenkomst thuis. Onmiskenbaar zal u het verschil met andere keukenzaken opvallen. Welkom geheten door één van de gastvrouwen, kunt u eerst even bijkomen van uw trip naar deze keukengigant. Aan één van de gezellige tafeltjes in het Kooktheater kunt u onder het genot van een lekker vers gezet kopje koffie de entourage van de zaak op u in laten werken. Een entourage zoals u die nog niet eerder heeft meegemaakt. Hiertoe draagt de Chef de Cuisine in z'n KookCafé net zo goed toe bij. Zijn kookdemon straties zorgen ervoor dat u al flink de smaak te pakken krijgt. De Chef weet op al uw kookvragen het antwoord en wanneer u dat wilt, kunt u gebruik maken van zijn kookkunsten. Mis schien geeft hij zelfs enkele van zijn recepten prijs. Kwaliteit op klassiek niveau Bezoek de showroom -=~- Keukenmaxx is een bezoek meer dan waard. U zult merken dat u nog nooit met zoveel plezier in een keukenzaak heeft rondge keken. Momenteel heeft Keukenmaxx vier filialen, allen geves tigd op een snelweglocatie. U hoeft dus nooit dwars door de stad heen om Keukenmaxx te vinden, u ziet de vestiging al vanaf de snelweg. De filialen staan in Hoofddorp, Reeuwijk (nabij Gouda), Beuningen (nabij Nijmegen) en Etten-Leur (nabij Breda). Uniek is ook de keur aan keukens op internationaal gebied. Alleen bij deze bijzondere keukenzaak treft u naast de Hol landse degelijkheid, Italiaans Design, Duitse klasse, crème de la crème English Style, Franse finesse en Zwitserse precisie. REEUWIJK Reeuwijkse Poort 304 Tevens gevestigd in Beuningen, Tel. 0182 - 399 355 Etten-Leur en Hoofddorp Watermanweg 17 Woonmall Alexandrium III Telefoon 010-421 99 85 Watermanweg 213 Woonmall Alexandrium III Telefoon 010-456 85 00

Hart van Holland | 2001 | | pagina 17