ket jtlekka 079 3 62 31 ESjaar in Zevenhuizen en dat vieren wij.. Zevenhuizen-Moerkapelle Gemeente MILIEUBEHEER VERKEERSMAATREGEL ONDERHOUD WEGEN STORING OPENBARE VERLICHTING VERGADERSCHEMA BURGERLIJKE STAND Bij aankoop van 2x10 blikken Illy Espresso koffie van 36 servings a 19 95 -1 J°y euromatik espressomachine Gratis^ 5 oktober wordt hij WÏj jaar alle hqqrbehandelingen Hart van Holland/3 oktober 2001 Pagina 5 Hbü Meldingen Wet Milieubeheer Burgemeester en wethouders geven openbaar kennis van de volgende meldingen: Besluit akkerbouwbedrijven milieubeheer Dorpsstraat 6 (Moerkapelle), M.C. van der Spek, ontvangen 19 juli 2001. Besluit bouw-en houtbedrijven milieubeheer Industriestraat 2 (Moerkapelle Audipack Groep VO.F., ontvangen 7 mei 2001. Besluit detailhandel en ambachtsbedrijven milieubeheer Burgemeester Boerstraat 22-24 (Zevenhuizen), C-1000 Supermarkt, ontvangen 22 juni 2001. Kerkstraat 6 (Moerkapelle), Kooij Fietsen, ontvangen 19 juli 2001. Besluit horeca-, sport- en recreatie-inrichtingen milieubeheer Nijverheidscentrum 8 (Zevenhuizen), Scabetti's, ontvangen 16 mei 2001. Besluit opslag- en transportbedrijven milieubeheer Bredeweg 65 (Moerkapelle), De Vrij Moerkapelle vastgoed B.V, ontvangen 16 mei 2001. Moerkapelse Zijde 38 (Moerkapelle), Zijderhand Op- en overslag b.v., ontvangen 3 juli 2001. Julianastraat 47 (Moerkapelle), Loonbedrijf H. Lievaart, ontvangen 19 juli 2001. Besluit tuinbouwbedrijven met bedekte teelt milieubeheer Bredeweg 59 (Moerkapelle), Erfgoed, ontvangen 10 juli 2001. Herenweg 50 (Moerkapelle), Fa. Gebr. Bac, ontvangen 20 maart 2001. Bredeweg 40 (Moerkapelle), Holding Bredeweg P. Evers B.V, ontvangen 5 maart 2001. Knibbelweg naast 9 (Zevenhuizen), J.C.M. de Groot B.V i.o., ontvangen 13 maart 2001. Knibbelweg naast 9 (Zevenhuizen), S.J.M. de Groot B.V. i.o., ontvangen 13 maart 2001. De meldingen liggen vanaf donderdag 4 oktober tot en met woensdag 31 oktober 2001, elke werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur, ter inzage in het gemeentehuis van Zevenhuizen- Moerkapelle, sectie VROM, Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen. Voor inzage buiten bovengenoemde tijden kan telefonisch een afspraak worden gemaakt, telefoon 0180-637731. De burgemeester van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle maakt bekend, dat de raad in zijn openbare vergadering van 17 september 2001 - krachtens de bepalingen van de Wegenverkeerswet, het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990, het Besluit Administratieve Bepalingen inzake het Wegverkeer, heeft besloten tot het nemen van de volgende verkeersmaatregel: - het wijzigen van de maximum snelheid op de Herenweg te Moerkapelle (buiten de bebouwde kom) van 80 km/u naar 60 km/u, dooj middel van plaatsing van het bord A01 (60) van het RW 1990. Dit besluit en de daarbij behorende stukken liggen vanaf 4 oktober 2001 gedurende 6 weken op de afdeling Grondgebiedzaken, sectie C.C.T.R., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen ter inzage. Een ieder die meent door dit besluit ln zijn of haar belang te zijn getroffen, kan binnen 6 weken na de dagtekening van dit blad een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen. Voorts kan een verzoek om schorsing of een voorlopige voorziening worden ingediend bij de president van de Arrondissementsrechtbank Den Haag, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. Asfalteringswerkzaamheden Julianastraat Moerkapelle Deze week zullen er asfalteringswerkzaamheden worden uitgevoerd aan de Julianastraat te Moerkapelle. In verband hiermee zal de Julianastraat vanaf de Nijverheidsstraat tot en met de Zesde Tochtweg afgesloten zijn. Ter ontsluiting van de Middelweg kunnen bewoners gedurende deze periode gebruik maken van de Oranjestraat. Voor vragen kunt u op maandag-, woensdag- en vrijdagochtend tussen 9.00 en 12.00 uur terecht bij de heer R. van der Linden, sectie CCTR, telefoon 0180-637722. Herstraten Raadhuisstraat Moerkapelle Binnenkort zal het voetpad van de Raadhuisstraat te Moerkapelle voor de percelen 8 t/m 36 worden herstraat. Er wordt getracht de overlast voor de aanwonenden zoveel mogelijk te beperken. Voor vragen kunt u maandag-, woensdag en vrijdagochtend tussen 9.00 en 12.00 uur terecht bij de heer R. van der Linden, sectie CCTR, telefoon 0180-637722. Afsluiting Burgemeester Boerstraat/Schielandsingel Zevenhuizen De werkzaamheden aan de Burgemeester Boerstraat en de Schielandsingel te Zevenhuizen vorderen in hoog tempo. Vrijwel alle zogenaamde, "inritconstructies" zijn aangelegd. Voor de asfalteringswerkzaamheden en de voorbereiding daarop is het noodzakelijk om op 4 en 5 oktober a.s. de volgende gedeeltes af te sluiten: De Schielandsingel ter hoogte van het Hazeveld. De bewoners van het Hazeveld kunnen gedurende deze 2 dagen via de Wilgenlaan het Hazeveld met de auto bereiken. Voor doorgaand verkeer zal een omleiding worden aangegeven via de Korenstraat. Burgemeester Boerstraat vanaf de Boslaan (wel bereikbaar) 100 meter richting de Schielandsingel. Er wordt een omleiding aangegeven via de Boslaan en de Van der Duijnlaan. Voor beide omleidingen wordt u verzocht om hier zo min mogelijk gebruik van te maken en bewust de noordkant (Opril/Catgesbrug) of de zuidkant (Noordelijke Dwarsweg) te kiezen om het dorp in te komen of uit te gaan zodat de overlast zowel voor u, als voor de bewoners aan de omleidingsroute, beperkt blijft. Donderdag 11 oktober a.s. is de gehele Burgemeester Boerstraat en Schielandsingel afgesloten voor alle verkeer wegens asfalteringswerk zaamheden. Met name de bewoners van de Akkerstraat en De Wielewaal dienen hier rekening mee te houden omdat deze beide wegen een groot gedeelte van de dag niet bereikbaar zijn. Voor de hulpdiensten zijn tijdens de werkzaamheden alle woningen bereikbaar. Voor vragen kunt u maandag-, woensdag en vrijdagochtend tussen 9.00 en 12.00 uur terecht bij de heer R. van der Linden, sectie CCTR, telefoon 0180-637722. In de kernen Zevenhuizen, Moerkapelle en Oud Verlaat is de afgelopen maanden een drietal storingen opgetreden in het lichtnet van de openbare verlichting. Deze storingen konden niet direct of op korte termijn worden verholpen. In het bijzonder Boslaan (achterpadverlichting), Noordeinde en Tweemanspolder (straatverlichting) in Zevenhuizen, Rottekade en Vlietkade in Oud Verlaat evenals vrijwel de gehele bebouwde kom ten oosten van de Dorpsstraat te Moerkapelle ondervonden aanzienlijke hinder. Mede naar aanleiding van de vele ontvangen klachten van bewoners heeft de gemeente intensief overleg gevoerd met de netbeheerder NUON om de storingen zo spoedig mogelijk op te lossen. Momenteel zijn de storingsproblemen vrijwel geheel verholpen. Bijkomend-probleem is de reorganisatie bij NUON geweest, waardoor bevoegdheden om werkzaamheden aan het ondergrondse netwerk elders binnen die organisatie werden neergelegd. Dit heeft helaas organisatorisch hinderlijke gevolgen veroorzaakt. Door de gemeente is ditprobleem besproken met de huidige kabelservicegroep Dynamicom. In gezamenlijk overleg wordt al het mogelijke gedaan om de dienstverlening spoedig weer optimaal te krijgen.De storing in Moerkapelle en Noordeinde/Tweemanspolder betrof een zogenaamde sluimerstoring. Probleem hierbij is, dat deze alleen getraceerd kan worden als de storing zich ergens "inbrandt". Zolang dit nog niet gebeurt, kan de storing niet verholpen worden met alle vervelende gevolgen van dien (erg lange periode tot verhelpen van de storing en terecht klagende bewoners). Mochten er in uw omgeving nog steeds of opnieuw storingen optreden, waarbij de straatverlichting - meestal meerdere lantaarns - niet brandt op de gebruikelijke tijden of zelfs overdag brandt, aarzelt u dan niet om dit direct te melden bij de gemeente, de heer H. van Erk, tel. 0180- 637723. Indien er sprake is van een defecte lamp in een (enkele) lantaarnpaal wordt uiterlijk binnen 6 weken na de melding (of na constatering bij de 6-wekelijkse controle) de lamp vervangen. Ook is het mogelijk om storingen (bij plotselinge uitval van meerdere lichtmasten) 24 uur per dag te melden bij het gratis storingsnummer van NUON, tel 0800-1890. 23 oktober 2001 6 november 2001: Gehuwd Michel Verwaal en Helena J.C. Brands, op 28 september 2001 Overleden Hendrika Maria Bouwmans, gehuwd geweest met Albertus van der Wel, op 18 september 2001, oud 78 jaar; Abraham Dijkshoorn, echtgenoot van Paulina Jongeneel, op 26 september 2001, oud 93 jaar. De eerstvolgende commissie- en raadsvergaderingen vinden plaats op: Raadsvergadering; Raadsvergadering (begrotingsbehandeling). Aanvang 14.00 uur Voor zover niet anders vermeld worden de vergaderingen gehouden in de raadzaal van het gemeentehuis en vangen om 19.30 uur aan. Leeshoek voor publiek in hal gemeentehuis In de hal van het gemeentehuis kunt u de agenda's, notulen, besluitenlijsten en voorstellen van respectievelijk raad en de commissies I en II inzien. Ook in de dorpshuizen "Op Moer" te Moerkapelle, "Swanla" te Zevenhuizen, "De Vierkap"te Oud Verlaat en in de Openbare Bibliotheek te Zevenhuizen is een plek ingericht met gemeente-informatie. UW KAPPER AAN HUIS/KANTOOR I Wipt en Vempecuditeite* rO Dorpsstraat 168 2761 AJ Zevenhuizen Tel.: 0180-631868 - Fax: 0180-632033 Lid van de coöp. Hij kan gefeliciteerd worden van 's morgens 9 uur tot 's avonds 6 uur. Is te vinden in de Dorpsstraat. En trakteert op WEEK 41 i—i QIOZ is dé mobiele kappersformule waarbij het haar zowel bij de klant thuis als op kantoor behandeld wordt. QIOZ MOBIELE KAPPERS zijn inmiddels actief in meer dan 30 plaatsen. - B' Hoek - De Lier - Moerkapelle - Voorburg - Benthuizen - Honselersdijk - Monster - Warmond - Bleiswijk - 's Gravenzande - Naaldwijk - Wassenaar - Berkelen Rodenrijs - Kijkduin - Nootdorp - Wateringen - Boskoop - Leidschendam - Oegstgeest - Ypenburg - Delfgauw - Voorschoten - Pijnacker - Zevenhuizen - Delft - Leiden - Rijswijk - Zoetermeer - Den Haag - Leidschenveen - Stompwijk - Zoeterwoude - Den Hoorn - Leiderdorp - Schipluiden Nooit méér door weer en wind het huis uit! Nooit méér nutteloos wachten! Onze gediplomeerde QIOZ MOBIELE KAPPERS komen bij u I thuis (óók 's avonds) voor Wij werken met professionele produkten en blijven door cursussen en I trainingen op de hoogte van de nieuwste technieken en haartrends. Bereikbaar tijdens kantooruren van ma. t/m vr. van 9.oo tot I8.00 Bel voor een afspraak MOBIELE KAPPERS www.qioz.com TEVENS ZOEKEN WIJ ZEER ERVAREN KAPPERS EN KAPSTERS

Hart van Holland | 2001 | | pagina 5