Nederlagen voor Flyers-teams Opnieuw verlies voor Uitslagen jeu de boules vereniging TTV Kwiek Rowah pakt winst in Zeeland Ruime overwinning TZM 2 Uitstekende dag Moerkapelse jeugdteams Heren Gouwestaete verlie zen nipt van de Kempvis Gerard van Ommeren steviger aan de leiding Langs de velden van W.S.E- 7 tegen 7 voet bal bij W.S.E. Uitslagen W.S.E. VOETBAL Wederom verlies Floreant-Dames pagina 10 Hart van Holland/17 oktober 2001 Waddinxveen - De competitie voor het clubkampioenschap 4 tegen 4 is afgerond. De eindstand na 6 wed strijden is: 1. T. Wubben/S. Tab ben/N. Schifferling/W. Versluis 2. J. Kooistra/P. v.d. Made/B. Lanting/H. Cammeraat 3. W. van Bockom Maas/N. Oudijk/R. van Dijken/F. van Dijken 4. H. van Woudenberg/P. Rubeling/T. Hulskamp/J. Hulskamp 5. 1. Matla/L. van Krieken/M. Jans sen/A. Janssen 6. C. 't Hart/C. Vos kuilen/I". v.d. Velde/J. Lapear 7. B. Monster/C. Monster/R. van Dijken/A. van Ofwegen. In de strijd voor het clubkampioen- schap doublette is de stand per 9 oktober 1. N. Schifferling/S. Tabben 2. L. Roos/R. van Dijken 3. R. Huls- kamp/H. Cammeraat 4. A. Roos/J. Kooistra en 5. E. Nieuwland/W. Ver sluis. Boskoop - Ook de derde competitie wedstrijd kregen de Boskoopse dames geen loon naar werken. In een uitstekende eerste helft wisten de Boskopers de vorig seizoen uit de eerste klasse gedegradeerde Zoe- termeerse ploeg eenvoudig van zich af te houden. Floreant kreeg zelfs de beste kansen. In de tweede helft zat het Floreant wederom niet mee. Al na drie minuten struikelde een Zoe- termeerse over het uitgestrekte been van Manuela van Bruggen. De matig leidende scheidsrechter zag en gaf een strafschop. Het buiten kansje werd door DWO benut. Na een kwartier kwam de tweede tegen valler: Margreath Koster moest na een hard duel de strijd staken met een knieblessure. De numerieke overmacht werd Floreant vervol gens teveel. Binnen vijf minuten was de stand verdubbeld. Bij deze aan val raakte Karin van der Wel aan haar heup geblesseerd en moest eveneens uitvallen. Met negen man moest Floreant toezien dat DWO voor de derde maal scoorde. Een kwartier voor tijd keerde Margreath Koster terug in het veld. Dit zorgde zowaar voor een opleving aan Bos koopse zijde. Eerst kreeg Maartje Miltenburg een goede mogelijkheid maar de scherpte en het geluk ont brak. En vlak voor tijd schoot Mar greath Koster uit een moeilijke posi tie op de lat. Zo keerden de Boskopers puntloos huiswaarts. Het is wachten op betere tijden. Waddinxveen - Flyers dames 1 ont ving vrijdag Bourgondië uit Wijk bij Duurstede. Startte Flyers zeker nog goed het laatste deel van de le peri ode was het echter Bourgondië dat de dienst uit maakte. Dat team was feller en vooral opvallend veel snel ler dan het Waddinxveense team. De tweede periode ving voor Flyers dan ook aan met een forse achter stand: 8-20. Flyers pakte de wed strijd echter weer goed op en, hard werkend, verkleinde zij de tegen stand tot enkele punten: 15-20. Daarna wilde het lange tijd niet luk ken bij Flyers, ze misten net dat beetje geluk om het wat makkelijker te krijgen, halverwege de 2e helft stond het 24-38. Flyers-coach Bart Molenaar zag zijn team in de slotpe riode toch weer opveren en wat van het normale niveau krijgen. Met veel inzet zetten de Flyers een beter lopend spelletje neer en de bal wilde gelukkig weer beter door de basket vallen. Flyers kon, bij 36-44, de aansluiting echter net niet maken. De. winst ging dus naar Bourgondië: 39-48. De heren van Flyers moesten naar Rijswijk, waar Lokomotief 2 de tegen stander was. Flyers kreeg een ouder wets lesje in basketbal want zeker voor rust kwamen de Waddinxveners er niet aan te pas. De tegenstander schoot alles raak want de Flyers-ver- dediging had geen antwoord op de Rijswijkse aanvallen. Voeg daarbij dat Flyers ook geen goed aanvals- spelletje wist neer te zetten en de achterstand bij rust is verklaard: 49- 17. In de tweede helft was het ver schil tussen de teams draaglijker voor Flyers maar een dikke neder laag werd het dus wel: 86-40. Heren 2 kreeg na de hervatting vleu gels en ging via 22-22 bij rust naar een 65-41 winst op Hooters. Ook de jongens-junioren waren vooral na rust te sterk voor hun opponent, MSV 2 en won met 60-38. Voor de benjamins was er ook een klinkende overwinning tegen The Jump 33-3. Mini's 1 verloor met 41-64. Aspiran ten 2 verloor met 37-48. Aspiranten 3 verloor met 26-66. De jongens- kadetten verloren met 52-72. Waddinxveen - Het eerste senioren team van tafeltennisvereniging Kwiek heeft de thuiswedstrijd tegen Avanti-3 (Hazerswoude) met 3-7 ver loren. Het is de derde nederlaag op rij. Kwiek is hierdoor, in de promo tieklasse van de afdeling Holland West, lantaarndrager. Het leek een spannende wedstrijd te worden. Wim van Wageningen opende tegen J. van Wetten met verlies in drie games (21-18/15-21/18-21)., Ronald Vèrboon speelde, tegen P. Groot, eveneens in drie games maar won (21-15/19-21/21-17) en Cees Vos moest vervolgens met 21-15/18- 21/12-21 de eer laten aan J. Timmer mans. Het duurde drie partijen, inclusief het dubbelspel, voordat Kwiek weer kon scoren. Wim van Wageningen won zijn tweede partij van J. Timmermans (21-12/21-13). Ronbald Verboon won ook van Tim mermans (21-19/21-12), Cees Vos kwam niet tot scoren. Kwiek-2 won de thuiswedstrijd tegen het Goudse Vriendenschaar^. In de 2e klasse van de Goudse afde ling werd een uitermaat boeiende wedstrijd gespeeld. Kwiek liep direct uit naar een 4-0 voorsprong maar Vriendenschaar kwam terug naar 4-2. Uiteindelijk werd het via 2, 5M, 6-4 voor Kwiek. Jacques Brand en Paul van der Hart wonnen beiden twee partijen, Adri Bereken- kamp won een keer, ook het dubbel spel was voor Kwiek. Het bijzondere aan deze wedstrijd is evenwel dat alle partijen in drie games werden beslist, een unicum in de Goudse afdeling. Het was vrijdagavond dan ook ver na 01.00 uur voor de wed strijd was afgelopen. Zevenhuizen/Moerkapelle - In de week dat TZM 1 niet speelde heeft TZM 2 een ruime overwinning behaald. Tegen mede kampioens kandidaat TOP 6 uit Haastrecht werd thuis een grote overwinning behaald. De score werd gelijkmatig verdeeld. Hans Hol won 3 partijen. Gerard Reijm en Simon Wondergem wonnen beiden 2 partijen. Ook werd de dubbel gewonnen waardoor de einduitslag 8 - 2 werd. TZM 3 speelde een uitwedstrijd tegen Kwiek 8 uit Waddinxveen. Het werd een 5-5 gelijk spel. TZM 4 behaalde een maximale score. Tegen Ilac 13 in Gouda werd een 0-10 overwinning behaald. Door deze uitslag staat dit team fier aan kop. Waddinxveen - Voor de dames A- junioren van handbalvereniging ROWAH/SPACE stond zondag de wedstrijd tegen EMM uit Middel burg op het program. Vanaf het begin was Rowah een klasse beter,wat duidelijk werd in de eind stand 8-17. Goed teamwerk volgens trainster/coach Hennie de Schipper die zag dat al haar meiden doel trof fen in deze match. Voor de jongens- B verliep de extra wedstrijd tegen MOK uit Dordrecht minder succes vol. Gehandicapt door het ontbre ken van enkele vaste waarden lie pen de jongens een fikse nederlaag op 27-1. De jongste jeugd van Rowah, het D-team begint een echt dreamteam te worden. Deze week werd het team van TOG uit Berkel aan de zegekar gebonden. Na een russtand van 1-5 kwamen de tegen standers nog wel enigszins terug maar dat bleek niet voldoende voor de zege. De eindstand was 3-7. Als het klopt dat de jeugd de toekomst heeft, dan zit het met de toekomst voor Rowah wel goed. Moerkapelle - De diverse junioren en pupillenteams van de w Moerka pelle boekten zaterdag jl. prima resultaten. De drie juniorenteams tekenden aledrie voor een gelijk spel, terwijl de pupillenteams allen de volle winst boekten. Al lijkt wekelijks beter te gaan presteren, tegen CVC Reeuwijk Al werd een vervolg gegeven aan de goede prestatie van een week daarvoor. Het was tegen CVC een leuke, gelijk- opgaande wedstrijd met een gevari eerd scoreverloop. Tien minuten voor tijd stond het nog 1-1, maar het venijn zat dit keer duidelijk in de staart. Beide teams scoorden in dat tijdsbestek nog 2 keer, gevolg een 3-3 eindstand. BI leek tegen DWO B3 op een nederlaag af te ste venen, gezien de 0-2 achterstand bij rust. In de 2de helft werden de mou wen extra opgestroopt en werd door goals van Wesley Switzar en Daniëlle van Ommeren een terechte 2-2 remise uit het vuur gesleept. Cl leed tegen Altior C2 in Langeraar het eerste punt verlies. Na 3 grote overwinningen bleek Altior een prima tegenstander, die bij rust met 4-2 voorstond. Dat Cl ook met tegenslag kan omgaan bleek in de 2de helft, met goed voetbal wist het team 2 keer te scoren, hetgeen de eindstand op 4-4 bracht. Voor Dl wordt het verhaal eentonig, weke lijks wordt een monsterscore bereikt. Zaterdag werd Zoetermeer D6 met 11-0 verslagen. El herstelde zich na de vorige week geleden nederlaag en blijft leuk meedoen. Moordrecht E3 werd met 8-1 over tuigend verslagen. E2 won met een klinkende 5-0 winst op Waddinxveen E3. F1 en F2 wonnen beide hun wed strijden en blijven daardoor hun poule aanvoeren, al moet F1 die positie delen met Olympia. F1 bezocht Jodan Boys en wist door regelmatig te scoren een 0-7 winst te boeken. F2 bezocht concurrent Sportlust. Na een 0-3 voorsprong bij rust, ging het daarna wat minder, maar toch kwam de 3-5 overwinning nooit echt in gevaar. Moerkapelle - In de zesde ronde Van de schaakcompetitie heeft Gerard van Ommeren zijn leidende positie verstevigd. Tegen Maarten Vroegin- deweij leek het lang remise, maar uiteindelijk won Gerard het eind spel. Ook Wouter Vroegindeweij deed goede zaken. Hij speelde de Tarrasch verdediging tegen de Fran se opening van zijn tegenstander Dick Bac. Na een onnauwkeurigheid van Dick, ging Wouter in de aanval en won hij snel. Regerend clubkam pioen Jesse van Elteren moest het met zwart opnemen tegen zijn broer Hugo. Na een scherpe opening waar in zwart een stuk offerde, was het verdedigende spel van Hugo niet goed genoeg. Jesse maakte de partij sterk af. Wim Vroegindeweij had niet veel moeite om de snel spelende Meus van de Poel te verslaan. Overi ge uitslagen: Andre Corpeleijn - Bou- dewijn Weiermars 0,5-0,5; Ron Droog- Henk Doornhein 0,5-0,5; Christiaan Noorland - Gerrit van Meeteren 1-0; Dirk Molenaar - Sjaak Kouwenhoven 1-0; Wim Westerman - Patrick Stam 0-1. De stand aan kop: 1. Gerard van Ommeren; 2. Arno Lui- nenburg; 3. Ben van Geffen; 4. Dick Bac; 5. Wouter Vroegindeweij. In de tweede klasse van de R.S.B. moest het tweede team van Moerka pelle spelen tegen streekgenoot Waddinxveen. Nadat de kruitdam pen waren opgetrokken, stond er een 4-4 eindstand op het bord. Mar cel de Haan en Kevin Bakker won nen hun partijen. Andre Nieuwlaat, Jacques de Lange, Jan Blok en Arno Luinenburg remiseerden. Arie Hoog- duijn en Cees van Vuuren verloren. Misschien had er deze wedstrijd meer in gezeten. Er volgen nog 6 wedstrijden. Bij de jeugd speelde de twee koplo pers Pieter Perdijk en Matthias Free- ke tegen elkaar. Na goed spel van beiden won uiteindelijk Pieter. Ver rassend was de mooie overwinning van Remco Vollebregt tegen Thijs v/d Torren. Ook Stefan v/d Zalm deed goede zaken door te winnen van Marius v/d Torren. Overige uit slagen: Jojanneke Weiermars - David Bontebal 0-1; Dirkjan v/d Berg - Jan v/d Hoek 1-0; Arjan v/d Bergh - Thomas Roest 0,5-0,5; Job Noor- land - Harm de Wild 0-1; Gligor Seli- movic - Daniel Vente 1-0; Lisa v/d Hoven - Gerben Kooij 0-1; Rolien v/d Torren - Lieselotte Schoenma ker 0-1. Stand aan kop: 1. Pieter Perdijk; 2. Remco Volle bregt; 3. Stefan v/d Zalm 4. Matthias Freeke; 5. David Bontebal Waddinxveen - Op vrijdag 19 okto ber is er weer 7 tegen 7 voetbal bij W.S.E. De 5e speelronde gaat van start om 19.00 uur. Vanaf 21.00 uur is er een live optreden van de The stolling Waddinxveen - W.S.E.-l - Forum sport-1 3-0, W.S.E.-2 - Bernardus-3 4-0, U.N.I.O.-3 - W.S.E.-3 0-1, E.S.T.O.- 4 - W.S.E.-4 1-3, Lekkerkerk-3 - W.S.E.- 5 4-2, W.S.E.-6 - E.S.T.O.-6 4-LW.S.E.- 7 - Soccer boys-6 2-0, Nieuwerkerk-8 W.S.E.-8 2-2, W.C.R.-Da-l - W.S.E.-Da-l 0-3, W.S.E.-A1 - Zevenhoven-Al 3-4, W.S.E.-B1 - Sportlust'46-B2 1-6, D.C.V.-B3 - W.S.E.-B2 2-7, H.I.O.N.-C1 - W.S.E.-C1 5-2, R.V.C.'33-C2 - W.S.E.-C2 4-5, W.S.E.-D1 - B.S.CM51 1-1, Flore- ant-D4 - W.S.E.-D2 4-1, Haastrecht-Dz W.S.E.-Dz 6-2, V.E.P.-E2 - W.S.E.-E1 1- 3, Floreant-E3 - W.S.E.-E2 5-0, W.S.E.- E3 - Hazerwoudseboys-E6 5-1, CVC Reeuwijk W.S.E.-F1 1-3, W.S.E.-F2 Be Fair-F5 8-0, W.S.E.-F3 - Alphense boys-F 10 3-1. Boskoop/Waddinxveen - Afgelopen zaterdag speelden de bondsteams van de Z&PC Gouwestaete thuis wedstrijden. Heren 1 tegen De Kempvis Vorig seizoen kenden de Gouwestae- teheren weinig problemen met De Kempvis. Gezien de stand op de ranglijst was wel de verwachting dat De Kempvis dit seizoen verster king gekregen had. Vanaf de start van de wedstrijd was het duidelijk dat beide ploegen aan elkaar gewaagd waren. Mark Mommers zorgde in de eerste periode voor een 1-2 tussenstand in het voordeel van De Kempvis. In de tweede perio de was het een gelijkopgaande strijd met kansen over en weer. Peter van Bergenhenegouwe zorgde, door twee fraaie goals, voor een 3-3 tus senstand halverwege de wedstrijd. In de derde periode werden door beide ploegen meer kansen benut. Kenmerkend voor Gouwestaete was het aantal verloren individuele duels. Normaliter één van de sterke re punten van de ploeg van trai ner/coach Anton Heiden. Hierdoor vielen in de wedstrijd zeker vier tegendoelpunten. Met een 7-7 tus senstand gingen beide ploegen de laatste en beslissende periode in. Remko Overdam zorgde nog voor een 8-7 voorsprong, maar De Kemp vis gaf zich zeker niet gewonnen. Gouwestaete 'vocht' voor wat het waard was, maar kon niet verhinde ren dat De Kempvis uiteindelijk aan het langste eind trok. en won met 9- 10. Een teleurstellend verlies voor de Gouwestaeteheren, die tot op dan toe nog geen puntverlies had den gekend. Tweede teams Dames 2 begon moeizaam tegen Rapido'82 1. Brenda Hoogenboom en Marion van Hooft zorgden voor een 2-2 stand in de eerste periode. Ook in de tweede periode waren de presta ties van de ploeg van coach Kors van Tilburg nog onvoldoende te noemen. Suzan Kaynar (2x), Sandra Thijsse eii Brenda Hoogenboom wisten de tus senstand na de tweede periode op 4 te brengen. Vanaf deze periode was het duidelijk genieten van het spe van de dames. Fraaie breaks en mooie combinaties gaven glans aan de wedstrijd. Kirsten Veldman e Karen Weerd zorgden voor 8-5 en i de laatste periode warren het Wen van der Neut, Marion van Hooit Brenda Hoogenboom die de ein stand bepaalden op 11-6. Heren 2 kende een goede start, a Russcher hield zijn ploeg op 1 keurige 1-1 in de eerstepent» tegen het sterke Rapido 82 L ln tweede periode was Rapido dun lijk te betere ploeg en mochten heren van geluk spreken da achterstand beperkt bleef tot de derde periode kwamen de westaeteheren eigenlijk onverw terug in de wedstrijd. AxelI Ritss en Michel Jongejan In de ia periode kwamen de heren voo eerst langszij. Met een 5-5 g stand mogen de heren tevred» terugkijken op deze wedstrijd. Waddinxveen - Een verrassende en unieke overwinning voor de hele F groep. W.S.E. F1 moest voor dag en dauw de strijd aanbinden met CVC Reeuwijk. Ondanks dat 2 spelertjes pas in de tweede helft arriveerden werd er toch met 1- 3 gewonnen. W.S.E. F2 was oppermachtig tegen Befair F5. De doelpuntentrein bleef steken bij 8-0. W.S.E. F3 had het prima naar de zin tegen Alphense Boys F5. Doelpunten scoren hadden zij nog nooit gedaan. Het feest was dan ook groot toen er met 3-1 gewonnen werd. W.S.E. El heeft al heel wat puntjes gepakt. Ook Hazerswoude Boys E6 bonden zij aan hun zegekar. Het werd 5-1. Daar entegen is W.S.E. E2 nog zoekende. Er wordt keihard gewerkt met nog weinig resultaat. Ook Floreant E3 was te sterk. Uitslag 5-0. W.S.E. Dl sprokkelde een puntje tegen het fysiek sterkere BSC '68 Dl. Uitslag 1- 1. W.S.E. D2 moest in Floreant de meerdere erkennen. Uitslag 4-1. Ook het D7-tal kon geen wist n»jj tegen de 7 van Haastrecht, n 6-2. Het spel van W.S.E. Cl m wat groeien. Ook bij HION - den geen punten gepakt. Uit W.S.E. C2 pakte wel de volle hii RVC Cl In een spannen®, jn DIJ KVA. A.1. Ill ecu R| strijd werd het 4-5. W.S.E. .r^t de tweede helft de wedstrij handen tegen sportlust W.S.E. B2 heeft geen last van kenkoorts. Nog maarm/fB wedstrijd en 2-7 winst bij W.S.E. Al had gezien degene' pi, strijd het betere van het V wisten zij echter niet om te doelpunten. Zevenhoven A kansen die zij kregen wei j|aSe ten. Na een spannende werd het 3-4. Tenslotte d junioren. Daar is het pie/1 t e» rijker dan het resultaat verlies wisselen elkaar v be strijd af. Tegen de me's).en„(ierlaai termeer werd het een 3-

Hart van Holland | 2001 | | pagina 10