"Met een mobieltje heb je al je vriendjes zo bij elkaar" Nederlandse jeugdprijs: Dat kan anders Boskoop in Classic miïï a KLEINTJE Holland Casino.Nesselande wint eerste competitie-wedstrijd rlXI:T: Nieuw kinder- aquarobic in de herfstvakantie Kaartverkoop D.I.N.S.dag Seniorenbingo Gospel Drive-in NBvP - Vrouwen van Nu ?salm zangavond Kinderfilm oSffi.3 WaddinXVeen' teL TECHNISCH VERKOPER Hart van Holland/17 oktober 2001 pagina 15 zoekt voor d.h,z. winkel op korte termijn: leeftijdindicatie: 20-35 jaar Wij vragen: een relevante opleiding ervaring is een pre enthousiasme en flexibiliteit Wij bieden een goede beloning prettige werksfeer prima werkomgeving Uw sollicitatie kunt u richten aan: Jan Dorrekenskade 71 2741 HV Waddinxveen Tel.: (0182) 61 21 66 (t.a.v. Henk de Bas) of kom snel even bij ons langs voor een gesprek. BON VOOR GRATIS Waddinxveen - In de komende herfstvakantie wordt in het "Gou- webad De Sniep" op dinsdag en donderdag tussen 14.00 uur en 14.30 uur kinderaquarobic gege ven. Het worden weer letterlijk en figuurlijk spetterende lessen waar aan alle leeftijdsgroepen vanaf 4 jaar kunnen deelnemen. Naast de normale toegangsprijs zijn er geen extra kosten aan de les verbonden, het bezit van een zwemdiploma is voor kinderaquarobic niet ver plicht. De les word in het wed- strijdbad gegeven, de waterdiepte zal ongeveer 50 cm. diep zijn. Boskoop - Onder de titel "Let's spend the night together" organi seert de Boskoopse band D.I.N.S.dag haar jaarlijks optreden in de Rozenburcht in Boskoop. Behalve de bandleden spelen er weer een groot aantal gastmuzikan ten mee. Het publiek kan weer een grote verscheidenheid aan muziek stijlen verwachten op vrijdag 30 november en zaterdag 1 december. Kaarten voor de optredens zijn te verkrijgen vanaf maandag 15 okto ber bij Cora van den Berg; Otweg 20, Arjan van der Meer, Azalealaan 79 in Boskoop en Willem Aartman, Dorpsstraat 50, Aarlanderveen. Voor informatie 0172-213265. Waddinxveen - Dinsdag 23 oktober is er in het Anne Frank-activiteiten- centrum een bingo-avond voor alle 55-plussers in Waddinxveen. De zaal gaat open om 19.30 uur, de bingo begint om 20.00 uur. Benthuizen - Bij Koffiebar De Schuilplaats wordt zaterdag 20 oktober gospelmuziek gedraaid tij dens de gospel drive-in. Tijdens het luisteren kan men actief tafel tennissen, tafelvoetballen, biljar ten of gewoon lekker op de bank bijkletsen. De deuren gaan om 20.00 uur open in De Bron, Dorps straat 42 in Benthuizen. Benthuizen - Vrouwen van ,,u maken een excursie naar het Open luchtmuseum in Arnhem, waar de t hema tentoonstelling "Spiegeltje spiegeltje schoonheidsidealen m Nederland van 1950-2000" te zien is. Vertrek om 9.30 uur vanaf de las Inlichtingen: Marjan Mul der 3313203. Nu Boskoop - "Laks is het woord niet. Je kunt beter stellen dat de politie in Boskoop knokpartijtjes ver keerd inschat, te nuchter. Op de manier van: o, er is een vechtpar tijtje, we gaan zo meteen wei even kijken. Met één auto. En dat is onvoldoende". Dat is de mening van de 23-jarige Wouter Fischer, daarin vlijtig bijgestaan door zijn 24-jarige kompaan Alexander van der Velde die op spoed aandringt maar het onderwerp belangrijk genoeg vindt om te vertellen hoe de veiligheid, met name onder jon geren, in Boskoop beter kan wor den geregeld. Uitgangspunt is de conferentie die de gemeente houdt op 25 oktober onder het kopje 'Samen veilig, veilig samen'. Daarvoor zijn ruim 150 Bos kopers uitgenodigd uit alle lagen van de bevolking, die allen mogen vertel len wat er met de veiligheid in Bos koop mis is en hoe het beter kan. Onder meer komen twee onderwer pen aan de orde: inwoners ouder dan 50 jaar durven om uiteenlopen de redenen soms hun huis niet uit en jongeren lopen op sommige momenten op sommige plaatsen lie ver een straatje om. Bang om bij een vechtpartij betrokken te raken? Wouter, in hotel-eetcafé 'De Land- bouw'aan de Koninginneweg: "Vechtpartijen zijn onvoorspelbaar. Boskoop kent een relatief kleine, maar hechte gemeenschap, waarbij het niet gaat om familie tegen fami lie, maar om de ene krachtpatser met zijn aanhang tegen de andere krachtpatser met zijn aanhang. Oor zaak is dan altijd drank, maar niet de hoeveelheid. Er valt een woord verkeerd, op de borrel die verkeerd viel. Daar komt een beperkte knok partij van. Maar de meesten van al die jonge gozers hebben wel een mobieltje bij zich en in een mum van tijd hebben ze al hun vriendjes gebeld die allemaal bereid zijn even hun mouwen op te komen stropen. Beide partijen, dus ga maar na. Binnen de kortste keren heb je een gigantische knokpartij. Vervolgens wordt de politie gebeld die met één auto even langs komt. Die auto wordt niet eens opgemerkt". Alexander: "Heb ik toch meege maakt. Dertig, veertig man gingen op de vuist, een politieauto kwam langs, twee politiemannen stapten uit, bekeken het zaakje en reden weer door. Wat konden ze helemaal. De politie moet ook niet met een auto komen, maar te voet. Met vol doende manschappen om zo'n vechtende kluwen aan te kunnen. Ben je er te bang voor? Dan moet je niet bij de politie gaan. Vind ik". Wouter, aanvullend: "Het gaat meest al om feestjes en partijen. Maar wat zie je? Degene die zo'n feest organi seert, huurt daar voldoende mensen voor in. Natuurlijk. Dan vind ik, dat de politie daarin moet meegaan en ook voor voldoende mensen zorgt, die in kunnen grijpen als daar een reden voor is. Logisch toch? Maar het gebeurt niet". Benthuizen - In het gebouw van de Gereformeerde Gemeente in Bent huizen wordt zaterdag 27 oktober °rn 19.30 uur een psalm zangavond gehouden. Het "Ichtus" koor uit Boskoop geeft medewerking aan avond. Dhr. Rademaker uit "■addinxveen zal enige uitleg geven over het werk van de Stich- mg ZoBeRo". Er zal een collecte gehouden worden t.b.v. Stichting 3315152/3412839. inlic^tingen079- Waddinxveen - Woensdagmiddag °ktober om 13.30 draait bij Kre- aerde kinderfilm Casper en endy. Reserveringen bij Kreater, Regio - Kinderen van 8 tot en met 12 jaar hebben nog tot 10 novem ber aanstaande de mogelijkheid zich aan te melden voor de "Neder landse Jeugd Prijs: dat kan anders". Aanmelding kan in kleine groepjes (vanuit school, clubverband of als zelfgevormd groepje). Bij de aan melding moet een voorstel worden ingediend voor iets dat volgens de kinderen dringend verbetering behoeft. Dat kan een gevaarlijke verkeerssituatie zijn, of het ontbre ken van een bepaalde voorziening (je kan nergens skaten), of energie verspilling op school. Vanuit de inzendingen worden door een jury (van kinderen en volwasse nen) 20 voorstellen geselecteerd die mogen worden gepresenteerd tij dens de finale op 29 november aan staande in Madurodam (reiskosten worden vergoed). Dat betekent in ieder geval dat alle voorstellen even in het zonnetje worden gezet. Uit eindelijk wint één voorstel de Regio - Zaterdag 13 oktober begon voor het team van Holland Casino.Nesselande het echte werk. De competitie startte voor de Nesselan- ders zaterdag met een wedstrijd in Zwolle tegen Landstede Volleybal. Met een op vele fronten vernieuwd team wist Nesselande de eerste wedstrijd overtuigend met 3-0 te winnen. De set standen werden 25-17, 25-21 en 25-20. Landstede kreeg in de eerste set geen enkele kans om in hun spel te komen. De servicedruk was hoog en ook de aanval van met name Peter van der Goot wist sterk te scoren. Bij 12-23 stokte het nog even aan Nesselande zijde maar met 17-25 werd de set toch binnen gehaald. In de tweede set begon Landstede scherp. Met aanvoerder Björn Peijnenburg aan service wisten zij een voorsprong op Volgens het tweetal biedt Boskoop vijftien gelegenheden waar dit soort problemen zich kan voordoen. Wou ter: "Speciaal in deze wijk van De Landbouw, met andere café's ver derop aan de Boot. De politie moet weten, dat het met name tijdens de weekends uit de hand kan lopen en dat je het dan met één auto niet redt. Er moeten dan meer politie mensen zijn op de juiste tijd. Ze moeten er dan gewoon zijn.Maar dat gebeurt niet. Misschien kunnen ze het daar over hebben, tijdens die conferentie". Boskoop - Het 'Midwinterfestival' gaat ook in de eerste twee weken van 2002 gehouden worden. Vere nigingen, clubs en instanties kun nen zich laten zien of horen en zodoende een bijdrage leveren aan de Boskoopse cultuur. Werd afge lopen winter nog een avond met populaire muziek gegeven, bij het aanstaande 'Midwinterfestival' zal de klassieke en licht-klassieke muziek een kans krijgen onder de noemer 'BOSKOOP IN CLASSIC'. Belangstellenden uit omringende gemeenten zijn natuurlijk ook van harte welkom. De solisten die zullen optreden zijn de bekende sopraan Lisette Emmink en harpiste Carla Bos. De gerenommeerde organist Ben kramer bespeelt het 'Moons Monarke-orgel'. Optredende en begeleidende koren zijn het klein- koor 'Cantare' o.l.v. Ard Verrips en de christelijke gemengde zangver eniging 'Hosanna' o.l.v. Nico Blom. De algehele leiding van dit concert berust bij Ben Kramer. Het concert zal op zaterdagavond 5 januari 2002 worden gehouden in de Gerefor meerde Kerk te Boskoop. Vermeld dient nog te worden dat een viertal koorwerken gezamenlijk wordt gezongen. Hierbij worden inwoners van Boskoop, die noten kunnen lezen en geen lid zijn van een van beide genoemde koren, in de gele genheid gesteld om bij de uitvoering van deze stukken mee te zingen. Hiertoe zal een drietal repetities worden gehouden. Men kan zich aanmelden en/of meer informatie hierover verkrijgen bij de heren Ben Kramer 0172-214632 of 06-51020363 en Piet Moons 0172-214730. "Nederlandse Jeugd Prijs: dat kan anders". De prijs is een prachtige beker èn een bedrag van 3000 gul den als ondersteuning om het voor stel ook echt uitgevoerd te krijgen. Het is de vierde keer dat de prijs zal worden uitgereikt. De "Nederlandse Jeugd Prijs: dat kan anders" is ingesteld om kinderen van 8 tot 12 jaar meer te betrekken bij de eigen omgeving. Het bedenken van een plan stimuleert om met een oplettend oog de leefomgeving te bekijken en om met ideeën te komen voor verbeteringen. Dat is niet alleen goed voor de kinderen zelf, mar ook voor volwassenen. Want kinderen kunnen vaak heel goede ideeën hebben. Dankzij de "Neder landse Jeugd Prijs: dat kan anders" wordt daar ook naar geluisterd. Meer informatie en het inschrijffor mulier is te vinden op de website www.jeugdgroep.nl. Ook kan een speciale folder/inschrijfformulier worden aangevraagd bij het NJG- bureau, 030-2519349. Postbode Jan 50 jaar alweer op 20-10-01 van harte gefeliciteerd Ferry en Marlies Wilt de mevrouw die op 6-10 de portemonnee van AD BAC gevonden heeft mij bellen 5932507 Jan Harry Joop, Justin Gefeliciteerd met jullie verjaardag (o)ma, (o)pa Koole VERLOREN Gouden bedelspeentje en dameshorloge zilverkleurig tel. 0180-634966 Jan, je weet nu waar je de mosterd haalt Gefeliciteerd van Pa en Ma Ooms centrifuge 85,- Gratis af te halen: suikerzak jes voor verzamelaar 0182-618512 Aprilia RS 50 bj 95 rossi uitvoering igst 2750,- 0182-631182 Batavus meisjesfiets 24 inch zgan paars/blauw 079-593270 Mtfjufcta—iiH J(r te bouwen. Zonder ogenschijnlijke krachtsinspanning wist Nesselande dit weer recht te trekken en zelf een voorsprong op te bouwen die steeds verder groeide. Bij een 13-20 voor sprong ging Landstede een alles of niets spel spelen en wist punten te scoren. Dit was niet voldoende om Nesselande in de problemen te bren gen en Nesselande pakte ook deze set met 21-25. In de derde set konden de Zwollenaren tot 6-8 de achter stand beperken, maar na de service beurt van Arno van Solkema keken zij tegen 7-16 achterstand aan. Nesselan de verzuimde om snel door te stoten en liet Landstede toch nog terugko men. Met 20-25 op de borden sloot Holland Casino.Nesselande deze eer ste wedstrijd met een verdiende 3-0 overwinning af. uitsluitend voor particulieren (geen personeel, onroerend goed of dieren) max. 4 regels, plaats in elk vakje één letter of leesteken en laat tussen twee woorden één vakje open! Naam: Adres: Postcode: Plaats: INLEVEREN BIJ OF OPSTUREN NAAR: HART VAN HOLLAND - Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen OF INLEVEREN BIJ: BAC mode - Dorpsstraat 1 - Moerkapelle - Gé de Slijter - Puttelaan 146 - Boskoop Heemskerk electra - Dorpsstraat 33 - Waddinxveen - C1000 - Passage - Waddinxveen Slagerij Buijs - Dorpsstraat - Benthuizen De redactie behoudt zich het recht voor Kif INTJES te weigeren. Inlevering is geen garantie voor plaatsing in de eerstkomende editie. Maximaal 1 bon per gezin! Kleintjes per fax, telefoon ot email worden geweigerd!

Hart van Holland | 2001 | | pagina 15