Carnavalsseizoen 2001-2002 weer aangebroken voor de Gouweslobbers Programma PvdA Kwakveense Informatie- Koerier Sjoelen Badminton Zevenhuizen Jeu de boules journal middag over trombose Vangsten HSW wissel vallig Gezamenlijk concert Excelsior en DKV Expositie in bibliotheek Bingo bij de Paddestoel Algemene Ledenvergaderin g Waddinxveense Reddingsbrigade Festiviteiten in Be Tunnel Hart van Holland/24 oktober 2001 pagina 15 Boskoop - Harmonie Excelsior geeft zaterdag 27 oktober a.s. een gezamenlijk concert met Drumfan fare DKV (Door Kunst Verkregen) uit Nieuwerkerk aan den IJssel. Het concert begint om 20.00 uur in het i Ontmoetingscentrum, Bospolder straat te Nieuwerkerk aan den IJs- jsel. De toegang is gratis. Boskoop - In de bibliotheek van Boskoop is een expositie te zien van schilderijen en sculpturen gemaakt door de Boskoopse kun stenares Cocky v.d. Velde. De tentoonstelling is tot 10 decem ber te zien in de bibliotheek, Bab- sloot 7 te Boskoop. addinxveen - Vrijdag 26 oktober wordt er weer een bingo avond georganiseerd bij Wijk- en Speeltuinvereniging De Paddestoel. De entree is gratis. De aal aan de Lijsterbesstraat 18 gaat ®m 19.30 open en de eerste ronde Istart om 20.00 uur. addinxveen - Op dinsdag 6 inovember aanstaande houdt de RB weer haar jaarlijkse ledenver gadering in de kantine van het wembad de Sniep. Vanaf 20.00 uur zijn alle belanghebbenden van iharte welkom om deze vergadering pij te wonen. Boskoop - Vrijdag 26 oktober staat de beste vrouwelijke DJ van Bos- wop achter de draaitafels bij de unnei om de cafe-avond op te vrolijken met lekkere muziek. De entree is gratis. Zaterdag 27 okto- er wordt een regelrechte rocka- vond. De entree is 5,-. je zelf ambities om op het Podium te staan met een live-act an kan dat vanaf vrijdag 6 decem- J' r in De Tunnel. Geen act is te gek P de vanaf dan te organiseren j pen Podium" avonden. Het Tun- e>-podium is dan voor amateu- ische semi-pro artiesten die aag een optreden willen geven, nets, cabaretiers, goochelaars, nsers, je kunt het zo gek niet •erzinnen of het is mogelijk! De ?iin n ,Ste't 'nd'en wenselijk zelfs 'V beschikbaar. Wil je je pp tVen voor deze avonden, de ni j en de derde vrijdag van de naand ga danlangs bij De Tunnel, ycrskofjp 4a jn Boskoop op woensdag vanaf 20.00 uur vrijdag 1 zaterdag vanaf 22.00 uur. Infor- 1 le is ook te lezen op detunnel.net. Waddinxveen - Met de bekendma king van de nieuwe prins in "De Waard van Waddinxveen is een nieuwe start gemaakt met een niet seizoen. De prins met zijn gevolg arriveerden in een open koets getrokken door 2 paarden, ze werden opgewacht door de raad van elf en de dames, hierna gingen zij naar binnen om de verdere handelingen die bij carna val horen te verrichten. Op de foto staan Prins Heerlijk, Prinses Gerdina, President Sjakko en hofnar Peter. Prins Heerlijk en Prinses Gerdina (Arie en Gerda de Ruiter) uit Heke lingen hebben jaren bij een vereni ging in Brabant gezeten. Door toeval kwamen zij bij De Gou weslobbers terecht en na 3 jaar gaan zij meemaken hoe het is om als Prins en Prinses door het leven te gaan. Het carnaval in Waddinx veen verschilt weinig met Brabant als dus Prins Heerlijk. Voor een ieder die eens een carna valsavond mee willen maken zijn welkom op 17 november en 19 ja nuari in het "Zuidhonk" in de Zuid- plas. Op 26 januari 2002 is er een 50-plus- middag in het Anne Frank Centrum. KERKDIENSTEN - 28 oktober Waddinxveen R.K. kerk Zondag 28 oktober 9.30 uur Woord- en Communieviering; Dinsdag 30 oktober 19.00 uur Eucharistieviering. Ontmoetingskerk Zaterdag 27 oktober 19.00 uur Eucharistieviering; Zondag 28 oktober 11.15 uur Eucharistieviering. Herv. kerk 9.30 ds. F. Hoogerwerf, OK; 10.00 uur ds. F. Bos IK; G.J. Martini Vesper IK. Geref. kerk vrijgemaakt 9.30 ds. E. de Brink 16.30 uur ds. K. de Vries. De Rank 10.00 uur ds. M. de Boer; 18.30 uurVesper in Immanuëlkerk. Boskoop Herv. Gem. 9.30 uur ds. R. de Reuver; 18.30 ds.J.A. van Hooijidonk. De Stek 9.30 uur ds.J.A. van Hooijdonk. Ger. Kerk 9.30 uur ds. J.H. Langelaar, ds. J.A. van Hooijdonk; 18.30 uur ds.J.A. van Hooijdonk. Vrijz. Prot Gel. Gem. 10.00 uur ds.J.A. Broström-Bruin, Boskoop. Chr. Ger. Kerk 9.30 uur en 17.00 uur ds. C.C. den Hertog. Parousia 10.00 uur D. van Roode. Christengemeente "Bethel" Gaby Hety- ey. Benthuizen Ger. Gem. 9.30 en 18.00 uur ds. Gunst MEDISCHE WEEKENDDIENST Boskoop/ Benthuizen vrijdag 26 oktober 18.00 uur tot zondag 28 oktober 24.00 uur: dokter Krane- veld/Harderwijk, Zijde 20, Boskoop, 0172-214450. De Programmacommissie van de afdeling Waddinxveen van de Partij van de Arbeid heeft het concept verkiezingsprogramma aan de leden gepresenteerd. Het is een progres sief, eigentijds en sociaal program ma, waarmee de PvdA de gemeente raadsverkiezingen ingaat. In het programma geeft de PvdA aan wat haar ideeën en drijfveren zijn voor de komende raadsperiode. De PvdA zal zich op basis van solidariteit blijven inzetten voor de verdere duurzame ontwikkeling van Wad dinxveen. De PvdA wil zich richten op een gezond economisch beleid, gekoppeld aan een sterk sociaal beleid, kwalitatief hoogwaardige voorzieningen voor iedereen en zorg voor het milieu. Verhoging van veiligheid en leefbaarheid maken een integraal deel uit van duurzame ontwikkeling. De PvdA wil met name luisteren naar en opkomen voor die genen die minder vaak gehoord worden. Uitbouwen van het Wijk- en buurtbeheer, het opzetten en onder steunen van cliëntenraden en een jongerenraad, voorzieningen voor de jeugd, zijn enkele van de punten waarop de PvdA wil inzetten. Ook wil de PvdA in de komende periode gaan experimenteren met nieuwe vormen van directe democratie. De PvdA vindt dat onze gezamenlijke rijkdom ingezet moet worden voor een leefbare samenleving waarbij kwalitatief hoogwaardige voorzie ningen van en voor iedereen zijn. De PvdA verzet zich tegen een ontwik keling waarbij de welgestelden op de markt hun kostje zelf kunnen kopen en de minder welgestelden aangewezen zijn op verschraalde publieke voorzieningen. In de ledenvergadering van 30 okto ber zal het concept-verkiezingspro gramma worden vastgesteld. Deze bijeenkomst wordt gehouden in Kre- ater, Kerkstraat 13, aanvang 20.00 uur. Het concept-programma is te verkrijgen bij het secretariaat van de PvdA, Wingerd 223, tel. 614485, e- mail: l.berg@wolmail.nl. Waddinxveen - De prijzen van het sjoelen werden als volgt verdeeld. Klasse A: Cor Faay, Jan Kerstbergen, Pascal v. Gils. Klasse B: Mien van Renesse, Frans Bötjer, David Sinnema. Klasse C: Gert Kersbergen, W. Slingerland jr. Ria Jongeneel. Klasse D: Paul v/d Meer, dhr. A. Warmelink, M.C. Taktor. 2e ronde: Simon den Oude, Teus Visser, Corry Treffers, Cor Kersbergen, Marius Kersbergen, Ronald Meyer, Guus van Renesse, Dick Dros, Kees Kuypers. Team 2 uit tegen Hillegom Ronald Luijtjes startte als eerste heer die twee goede sets speelde, die hij won met 6/15 en 6/15. Als tweede heer moest Rein Verweij aan de bak. Rein speelde zijn eerste set een mooie partij en won die ook met 9/15, zijn tweede set ging wat moeiza mer en hij verloor die met 15/8. Zijn laatste set zat alles tegen en Rein ver loor deze met 15/8. Yvette Rupke ging als eerste dame die een sterk en aanvallend spei had en haar sets won met 6/11 en 0/11. Als laatste dame moest Annemarie Rutgers nog spe len. Annemarie speelde een goede eerste set die ze met 2/11 won. De tweede set liep niet goed meer en zij verloor deze met 11/8. Het kwam dus aan op een derde set die zij helaas ook niet kon winnen. De tussenstand kwam daardoor op 2-2. De eerste mix werd gespeeld door Eef van Hoven en Yvette Rupke over hun eerst set praten we niet meer die werd met 15/6 verloren, hun tweede set liep een stuk beter en die wonnen zij dan ook met 5/15, de derde set liep lekker en ook die wonnen zij met 7/15. Rein en Annemarie speelde een heerlijke driesetter waarbij Zevenhuizen aan het langste eind trok. 10/15 - 15/10 en 10/15. De dubbels werden door Eef en Ronald gespeeld die een hele scherpe tegenstander haden en hun eerste set net aan wonnen met 11/15 in de tweede set gingen Eef en Ronald steeds beter plaatsen en zij wonnen ook hun tweede set met 6/15. De dames Yvette en Annemarie waren erg goed in vorm en wonnen hun sets met 9/15 en 7/15. Zevenhui zen won uit met 2-6. Boskoop - Komende week komt de Kwakveense koerier uit. Het lijfblad van de Boskoopse carnavalsvereni ging "De Krooshappers" wordt door de senaatsleden persoonlijk thuisbe zorgd. Opnieuw een lezenswaardig boekwerk waarin tradtioneel een tipje van de sluier wordt opgelicht over de identiteit van de nieuwe Prins en zijn hofdame. Zaterdag 10 november tijdens het Prinsenbal zal het nieuwe duo aan het carnavals volk worden gepresenteerd. In de Kwakveense koerier is verder het gehele carnavalsprogramma ver meld en vindt men nadere informa tie over het komende Starfestival op zaterdag 12 januari. Contribuant worden kan door aanmelding 0172- 210340 of 10172-210717. Waddinxveen - Voor het interne kampioenschap doublette zijn op 16 oktober weer 3 wedstrijden gespeeld. De meeste koppels heb ben nu 11 van de 19 partijen gespeeld. Eén duo gaat ongeslagen aan kop. l.N.Schifferling/S.Tabben 12-12-93+; 2.R.Hulskamp/H.Camme- raat 11-10-67+; 3.L.Roos/Rob v.Dijken 11-10-48+; 4.Al.v.Ofwegen/A.Janssen 11-8-48; 5.E.Nieuwland/W.Versluis 11- 8-26+. Inmiddels is er op 13 oktober een afdelingscompetitie gestart voor sextetten. Hiervoor hebben zich 8 teams ingeschreven, waarvan er 3 van Waddinxveen zijn. Twee teams sleepten een overwinning in de wacht. Waddinxveen 3 met W.Ver- sluis/E.Nieuwland/A.Roos en Rob, Ron en Fred van Dijken behaalde 22 punten en neemt daarmee een 2e plaats in met 1 punt achterstand op de koploper. Waddinxveen 1 met I.Matla/H. Verwaal/B. Monster/C.Mon ster/A. v.Ofwegen/L.Roos behaalde 19 punten en staat 3e. Waddinxveen 2 met B.Sas/A.v.d.Velde/E.Sprin- ger/T.Springer/H.v.Woudenberg/J.Jo ziasse won de wedstrijd niet, maar behaalde 8 punten en staat daarmee op de 6e plaats. Regio - Trombose, goed om er iets vanaf te weten.De kranten hebben er vol mee gestaan; wie lang vliegt loopt kans op trombose, het gebruik van de anticonceptiepil kan trombo se veroorzaken, hoe groot is het gevaar van erfelijke stollingsafwij kingen, er bestaat een apparaatje waarmee je zelf je INR waarde kunt meten, klopt dat? Wie geïnteresseerd is in de antwoor den op deze en andere vragen rond trombose wordt uitgenodigd om op zaterdag 10 november aanwezig te zijn in het Leids Universitair Medisch Centrum, Albinusdreef 2 te Leiden van 13.30-16.30 uur. De toe gang is gratis. U wordt ruim in de gelegenheid gesteld om u te informeren, uw vra gen te stellen en met elkaar van gedachten te wisselen over het onderwerp trombose. U kunt zich telefonisch opgeven tij dens kantooruren (030 - 659 64 01), per e-mail (informatiemiddag@zon- net.nl) of via de internetsite www.leefwijzer.nl/factor-V- leiden/wcz.htm. Waddinxveen - Afgelopen zaterdag viste de Hengelsportvereniging Wad dinxveen (HSW) de tweede wed strijd voor de wintercompetitie. Er werd gevist in de Ringvaart nabij de Kaag, er deden 18 hengelaars mee. De vangst was op sommige plaatsen goed. Deelnemers die bijvoorbeeld pal voor het haventje visten vingen redelijk tot goed brasem. Elders moest men alles uit de kast halen om een visje te vangen. De uitslag was als volgt: 1. J. van Elswijk 11.910 gram, 2. R. Poldervaart 10.410 gram, 3. A. van Leeuwen 9.980 gram, 4. g! Reijm 8.700 gram, 5. E. Keizer 4.630 gram. De volgende wedstrijd is op 3 november. Er wordt dan gevist in het Noordzeekanaal. Vertrek vanaf het station NS om 6.00 uur.

Hart van Holland | 2001 | | pagina 15