www.rabobank.nl SPAARWEEK NOG 3 DAGEN UWE TARIFERING WIN EEN REISCHEQUE VAN 500,- De Virtuele Rabobank Weeknieum AL 25 JAAR HET MEKKA VAN ZEVENHUIZEN EMISSIE RABOBANK LEDENCERTIFICATEN TOT 26 OKTOBER 2001 alstublieft, de eerste lOOO gulden voor uw pensioen krijgt u van ons agenda Zevenhuizen-Moerkapelle pagina 2 Hart "vkn Holland /24 oktober' 2Ü01 SCHRIJF VOOR 26 OKTOBER IN OP RABOLEDENCERTIFICATEN Rabobank scoort hoog bij hypotheekaanschaffars Verdachte pakketjes bij Rabobanken Rabobank zet weer stap voor uit in veilig betalen op internet Ondernemers op internet kunne" vanaf nu al hun klanten director line laten betalen via de Rabo Inter-1 netkassa. De grootste hindernis d- het succes van kopen op interned: de weg stond - vertrouwelijkheidr veiligheid - is hiermee beheersbaar geworden. Risico's bij de transact: weerhouden veel mensen ervar grotere aankopen op het internette doen. Ook het verstrekken van per soonlijke financiële gegevens kan weerstand oproepen. Telefoonnummers Algemeen: 0180-63 73 83 Geldzaken: 0180-63 73 84 Hypotheken: 0180-63 73 53 taiciuatj \icifccti; Beleggen: 0180-63 73 67 Reizen: 0180-63 73 73/74 Bezoekadressen: Verzekeringen:0180 - 63 73 24 Dorpsstraat 190, Moerkapelle: 079-593 5885 Dorpsstraat 12,2 Openingstijden: maandag t/m donderdag 09,00 -17.00 vrijdag (doorlopend open) 09.00 20.00 zaterdag (reizen) 10.00 -16.00 E-mail adr rabo3750»tre Dorpsstraat 190,2761 AJ Zevenhuizen Dorpsstraat 12,2751 AZ Moerkapelle Rafn#"" Tot 26 oktober duurt de spaarweek nog. Kom nog snel even langs met de spaarpot, piekpijp of de muntenknip en stort deze op je spaarreke ning. Voor de kinderen zijn er weer leuke cadeaus en ook voor de ouderen hebben we een presentje. Sinds kort hebben we voor de jeugd van 0 tot 12 jaar de RabobankRegen- boogrekening welke rekening ideaal is voor ouders en grootouders om te sparen voor hun kinderen of kleinkinderen. De rente van 3,7 is ook aan trekkelijk voor deze rekening waarop je gewoon éontant mag storten. Vooral automatisch sparen naar deze rekening is al erg populair. Laat u eens verrassen en kom langs op ons kantoor in Zevenhuizen of Moerkapelle en feest mee. De laatste mogelijkheid om nog van uw "oude* Nederlandse munten af te komen, wordt in deze week beloond met een leuk presentje. Het Mekka in Zevenhuizen is alom bekend om haar wijnen en vers specialiteiten. Dit jaar is het Mekka dan ook al 25 jaar in het dorp gevestigd. In de loop van deze tijd zijn het assortiment en de service steeds verder uitge breid. Zo zijn de belegde broodjes, de wijnen en cadeauverpakkin gen, de kaassoorten en andere versspecialiteiten al jaren een groot succes. Naast de klanten in de winkel vormen ook bedrijven een belangrij ke doelgroep voor het Mekka. Tradi tiegetrouw breekt in deze tijd van het jaar de periode van de geschenk verpakkingen weer aan. Onder het motto "Altijd Alert" is het Mekka gespecialiseerd in het op maat samenstellen van passende einde- jaarspakketten. Klanten worden in staat gesteld om, naar eigen idee, een persoonlijk accent aan deze geschenken te geven, in de winkel zijn tal van voorbeelden in verschil lende prijsklassen te vinden. De Rabobank biedt van 8 t/m 26 oktober 2001 opnieuw ledencertifi caten aan. De tweede emissie van Ledencertificaten biedt leden weder om de mogelijkheid om met een aan trekkelijk rendement en een beperkt risico te beleggen in het vermogen van de Rabobank Groep. De prijs per certificaat zal 26,25 zijn. De certifi caten worden met een minimum van 20 tot een maximum van 10.000 stuks verhandeld. Aantrekkelijk rendement en Het Rabobank Ledencertificaat biedt leden van de Rabobank een solide belegging met een hoger rendement dan staatleningen. Het Ledencertificaat biedt een variabel dividend dat naar verwachting gelijk is aan het gemiddel de van de f0-jarige Nederlandse staats lening in de voorafgaande 3 maanden verhoogd met een opslag van 1%. Het dividend wordt berekend over 25,- per certificaat. een beperkt risico Het dividend dat u per kwartaal ont vangt op het Ledencertificaat is varia bel. Stijgt het effectieve rendement van de 10-jarige Nederlandse staatslening, dan ontvangt u in het volgende kwar taal ook een hoger dividenduitkering. Deze stijging is in principe onbeperkt. Daalt de rente, dan ontvangt u in het volgend kwartaal een lager divident. Door het variabel dividend dat u ont vangt kan de koers naar verwachting stabiel blijven. Koersontwikkeling De Rabobank Ledencertificaten zijn niet beursgenoteerd. Via een interne markt worden de certificaten 1 keer per maand verhandeld. De koers van het Ledencertificaat ligt niet vast, maar fluc tueert door vraag en aanbod. De beleg ger in het Ledencertificaat kan hierdoor extra rendement verkrijgen, maar loopt dus ook enig koersrisico. Meer informatie? Van 8 t/m 26 oktober 2001, 17.00 uur kunt u zich inschrijven. Heeft u vragen, of wilt u kosteloos inschrijven? Bel dan de beleggingsafdeling van Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle Het tele foonnummer is 0180-637367. Rabobank Kijk op www.rabobank.nl of bel 0180-637358 Met ingang van 1 januari 2002 zijn wij genoodzaakt de tarifering voor een aantal contante transacties te verhogen. Deze tariefsverhogingen raken met name de winkeliers en onze bedrijfsrelaties die contant geld afstorten. Ook voor het opne men en afstorten van muntgeld zul len hogere kosten berekend worden. Onze bedrijfsrelaties, die deze tariefswijzigingen aangaan, zijn door de bank schriftelijk op de hoog te gesteld. De nieuwe tarifering is noodzakelijk, omdat de Rabobank streeft naar een kostendekkend betalingsverkeer. Dit betekent dat de bank haar klanten op basis van het soort en het aantal trans acties doorbelast in plaats van de kosten te verdisconteren in allerlei onzichtbare zaken. Met de komst van de euro gaat er voor de bank ook het één en ander veranderen, hetgeen tot een verhoging van de kosten zal leiden. Prijsverhogingen worden niet altijd positief ontvangen. De consument kan- echter bijdragen aan een verlichting van de tariefsverhogingen voor het toonbankbedrijf door meer gebruik te maken van het "pinnen" en de "chip knip? De winkelier hoeft dan minder af te storten en minder wisselgeld in huis te hebben. Naast het kostenaspect speelt hierin het veiligheidsaspect ook een belangrijke rol. Tot en met vrijdag 26 oktober 2001 kunnen klanten en niet klanten van de Rabobank inschrijven op Rabo Leden certificaten; Een veilige en flexibele spaarvorm met een extra hoog rende ment. In de eerste twee weken is er bij de Rabobank Zevenhuizen-Moerkapel le op ruim 30.000 certificaten inge schreven. Dit vertegenwoordigt een waarde van bijna 10 miljoen gulden! probleem. U heeft namelijk nog twee dagen de tijd. Een telefoontje is hier voor voldoende. En om het u nog aan trekkelijker te maken verloten we op maandag 29 oktober een reischeque ter waarde van 500 onder de inschrijvers. Ook klanten die reeds hebben ingeschreven dingen natuur lijk mee naar deze prijs. We horen graag van u... Heeft u nog niet ingeschreven, geen Dus bel nu: 0180-6373367 Uit een onderzoek onder recente afsluiters van een hypo theek, blijkt de Rabobank net als voorgaande jaren weer boven het gemiddelde te scoren als het gaat om tevredenheid. De aspecten die (potentiële) hypotheekafsluiteis het belangrijkst vinden zijn 'betrouwbaarheid', 'deskundigheid en 'duidelijke uitleg'. Recente afslui ters zijn vooral erg tevreden over de aandacht voor de persoonlijke situ atie en de zorgvuldigheid. Dit blij uit een onderzoek van het Rotter damse onderzoeksbureau Blauw. Verschillende Rabobanken hebben een verdacht pakketje of envelop ontvangen. Tot woensdagmiddag bleken de pakketjes geen miltvua te bevatten. Heel Nederland is inmiddels op zijn hoede voor milt vuur. De verwachting is dat er nog meer verdachte pakketjes zullen worden verstuurd. Met deze speciale betaalomgeving^ van de Rabobank komen alle bete lingen direct, veilig en eenvoudig op de rekening van een interne: winkel. Belangrijk voordeel is, da: persoonlijke financiële gegevens van klanten alleen bij de ban* bekend zijn. demo: www.rabobank.nl 15 okt-30 nov Inzamelweken munten 14 december start verkoop Consumenten pakketten 14 december start uitlevering Eurokits 1 januari 2002 Euro wettig betaalmiddel 1 januari 2002 Eurobiljetten af te halen bij geldautomaat 28 januari 2002 Einde gulden als wettig betaalmiddel Tot 1 januari 2003 Inwisselen guldenmunten en -biljetten bij de banken Nog 67 dagen naar de Euro Tot 26 oktober nog ledencertificaten Tot 26 oktober Spaarweek 26 oktober Wielerclinic in Valkenburg i

Hart van Holland | 2001 | | pagina 2