Uitslagen W.S.E. voetbal Geen verrassingen bij scha kers Moerkapelle Mark van Putten leidt bij de schakers Van het Moerkapelse voetbalfront Flyers Heren 1net niet Langs de velden van W.S.E. Wedstrijdverslagen 21 oktober 2001 Goed herstel voor TZM le zege Floreant-dames K«S SS SS* r,c"e pagina 8 Hart van Holland/24 oktober 2001 BLOEMBOLLEN (ook in kado-verpakking!) Krokussen - 20% korting!!! ORGEN2^U3M Waddinxveen - W.S.E.-l - Nicolaas boys-1 2-1, W.S.E.-2 - Zoetermeer-2 3-1, R.V.C.'33-3 - W.S.E.-3 1-3, Groe- neweg-5 - W.S.E.-4 0-4, W.S.E.-5 - Gouda-3 5-3, W.S.E.-6 - D.C.V.-10 6- 2, T.O.G.B.-IO - W.S.E.-7 4-1, Lekker- kerk-5 - W.S.E.-8 3-1, W.S.E.-A1 - A.R.C.-A2 1-0, W.S.E.-B1 - Jodan boys-B2 1-4, W.S.E.-B2 - V.V.K.-B3 3- 3, Berkel-C 1 - W.S.E.-C1 1-3, Wad- dinxveen-C2 - W.S.E.-C2 0-5, R.V.C.- Mj - W.S.E.-Mj 8-2, W.S.E.-Dl - Hazerswoudseboys-Dl 0-3, W.S.E.-E2 - D.W.O.-E6 4-10, W.S.E.-E3 - Meer- burg-E6 7-0, W.S.E.-D-z - Bernardus- D-z 8-5, W.S.E.-E1 - Feyenoord-E3 5- 3, W.S.E.-D2 - Oudewater-D2 3-2, W.S.E.-F1 - Feyenoord-F3 2-1. Moerkapelle - In de zevende ronde waren er bij de uitslagen geen grote verrassingen. In de kop speelde de nummers 1 en 2, Gerard van Omme ren en Arno Luinenburg tegen elkaar. Na een blunder van Arno kon Gerard makkelijk het punt binnen halen. Jesse van Elteren spelend tegen Wouter Vroegindeweij, had het een stuk lastiger. Pas laat op de avond kon Jesse de partij met een fraaie combinatie afmaken. Ook deze week had Wim Vroegindeweij geen problemen om snel te winnen. Zijn tegenstander, Michiel Rensen, was al snel klaar. Jacques de Lange speelde tegen Maarten Vroeginde weij sterk, maar kon het niet afma ken: Maarten won. Marcel de Haan speelde rustig tegen Kevin Bakker en toen Kevin een fout maakte was het snel afgelopen. Jan Blok speelde te aanvallend tegen Hugo van Elte ren. Hugo strafte dit keurig af, en nadat hij 2 pionnen had gewonnen was de partij over. Verder een keuri ge remise van Dirk Molenaar tegen André Nieuwlaat en de eerste over winning van Wim Westerman tegen Sjaak Kouwenhoven. Overige uitslagen: Ronald Mander- sloot - André Corpeleijn 1-0; Meüs van der Poel - Ron Droog 1-0; Arie Hoogduijn - Cees van Vuuren 1-0; Henk Doornhein - Christiaan Noor- land 0-1; Freek Hofman - Gerrit van Meeteren 0-1. De stand bovenaan: 1. Gerard van Ommeren; 2. Jesse van Elteren; 3. Wim Vroegindeweij; 4. Dick Bac; 5. Ben van Geffen.' Ook bij de jeugd werd de zevende ronde afgewerkt. Pieter Perdijk ver stevigde zijn koppositie door van David Bontebal te winnen. De sterk spelende Remco Vollebregt had tegen Matthias Freeke kansen, maar uiteindelijk won Matthias. Thijs van der Torren en Stefan van de Zalm waren beiden tevreden met remise. Overige uitslagen: Jojanneke Weijer- mars - Marius van der Torren 0-1; Harm de Wild - Jan van der Hoek 0- 1; Thomas Roest - Gligor Selimovic 1-0; Gerben Kooij - Daniel Vente 0,5- 0,5; Job Noorland - Walter van den Berg 1-0. De stand aan kop: 1. Pieter Perdijk; 2. Matthias Freeke; 3. Stefan v.d.Zalm; 4. Remco Vollebregt; 5. Marius v.d. Torren. Waddinxveen - Mark heeft ook zijn zesde partij in de interne competitie gewonnen, van Ryan den Drijver. Hans van Woudenberg won van Wim van Os. Wim stond kennelijk beter, maar had veel bedenktijd gebruikt en kon in een halve minuut het kar wei ■tiiet afronden. Mare de Bruijn had een soortgelijk probleem tegen Barthold Jansen, goede stelling, geen bedenktijd meer, in de laatste seconden verloren stelling. De vier de tijdnoodspecialist, Peter de Louw, bleef tegen de oud-kampioen Wim van Vuuren overeind met een hardbevochten remise. Ronald Dan- nis maakte betrekkelijk korte metten met Laurens Ellers. In het bekertoer nooi ging Jan Muit ten onder tegen Peter van der Belt. Ook won Albert Prins van Dirk van Offeren. Jaap van Sandijk stond een tijd lang superieur tegen Herman Smitskamp maar werd in tijdnood matgezet. Kees Klaassen won tegen Anton van Nieukerke. Bert van der Knaap won een serieus gevecht tegen Wim van de Hoek. Ton Kuiper stond tegen Jan Kraijesteijn meteen een stuk achter maar activeerde de resterende stuk ken en won de partij. Jaap Smit breidde een dubbele aanval met de dame in de stelling in, overtuigd, dat zijn tegenstemder dat wel zou zien. Niet dus. Stukwinst voor Jap en met vasthouden ook partijwinst. Jeroen Moerkapelle - Jeugdafdeling Bij de jeugdafdeling van de w Moer kapelle werd zaterdag maar zeer spaarzaam in actie gekomen, alleen de BI junioren kwamen uit in com petitieverband. BI deed prima zaken door Zoetermeer B3 met 4-2 te verslaan en klom daardoor een aantal plaatsen op de ranglijst. Tot rust ging de strijd gelijk op, rust stand 1-1, maar daarna bleken de Moerkapellenaren over de langste adem te beschikken en trokken zij de wedstrijd met 4-2 naar zich toe. Cl won tot dusverre haar wedstrij den gemakkelijk en daarom is dit team in een hogere afdeling inge deeld m.i.v. de komende week. D2 oefende zeer verdienstelijk tegen Groeneweg D3 en zag veel inzet beloond met een terechte 1-1 als gevolg. De overige vriendschappe lijke uitslagen: RVC '33 Dl-Moerka- pelle Dl 5-3, Moerkapelle E2-RVC '33 E2 3-2. Seniorenvoetbal Het standaardteam vap de w Moer kapelle kwam zaterdag niet in actie, wel werd enkele dagen daarvoor geoefend tegen het Benthuizense BSC '68. Moerkapelle toonde in dit duel aan nfet voor deze 3e klasser onder te doen, de 2-2 uitslag was dan ook meer dan terecht. Moerka pelle 2 speelde een verdienstelijke wedstrijd tegen het hooggeplaatste Capelle 4 en kreeg dan ook de bete re kansen. Het was echter Capelle dat halverwege de 2e helft op voor- Waddinxveen - De wedstrijd van Heren 1 tegen het Rijswijkse Loko motief was niet alleen spannend, maar stond ook op een hoog niveau. Vooral de driepuntspecialisten lie ten zich behoorlijk zien. Liefst 17 driepunters werden er gescoord, waarvan Rudo Van Loo er zeven voor zijn rekening nam. Mede door deze score bleef Flyers in de wed strijd, maar het was Lokomotief dat toch wel het betere van het spel had. De eerste periode werd afgeslo ten met 23-29. In de tweede kwam Flyers terug, stand nu 47-48. De spanning was om te snijden en Fly ers gooide alles wat het bezat in de strijd om de tegenstander bij te blij ven. Dat lukte wonderwel. Stand na de derde periode 66-66. Het begin van de laatste periode zag er hoop vol uit. Lokomotief kwam in een dip en Flyers liep uit tot 76-71, maar toen was de kaars opgebrand. De Waddinxveners hadden gegeven wat zij in huis hadden en de mannen uit Rijswijk hadden nog enige reserve en maakten daar professioneel gébruik van. Langzaam kwam men dichterbij en het eindsignaal kwam met dé stand 81-83. Dames 2 heeft lang moeten wachten op de eerste wedstrijd van het sei zoen. Woody Blues uit Woubrugge was de tegenstander. De eerste helft ging redelijk gelijk op. Toch had Fly ers het betere van het spel, maar dit kwam niet helemaal tot uitdrukking in de scores. Ruststand 19-12. De tweede helft ging het scoren aan Waddinxveense kant een stuk beter. Hierdoor kwam men geen enkel moment in gevaar en was de eerste overwinning een feit. Uitslag 49-31. Heren 3 liet het in de tweede helft flink liggen. De eerste helft werd nog afgesloten met een 28-28 stand. In de tweede helft ging het mis. Woody Blues nam het initiatief en Flyers bleef achter de feiten aanlopen. Uit slag 53-71. Jongens Mini's 1 behaalde een mooie overwinning op Leiden. Drie periodes waren de teams aan elkaar gewaagd, maar in periode twee was het Flyers dat met een score van 28- 11 de beslissende voorsprong maak te. Uitslag 66-46. Jongens Benjamins 1 tegen Lokomo tief was spannend tot de laatste minuut. Flyers kwam in de eerste periode met 10-19 achter en pro beerde deze achterstand in de vol gende drie periodes in te lopen. Het lukte bijna. Het laatste fluitsignaal klonk bij 29-32. Jongens Aspiranten 1 speelde tegen Lokomotief in de eerste helft onder zijn kunnen en dat leverde een achterstand op van 29-42. De twee de helft was gelijkwaardig, waarin Flyers iets beter scoorde, maar net niet genoeg voor de overwinning. Uitslag 65-75. Vrijdagavond om 21.00 uur in de Duikelaar het nog ongeslagen Jon gens Junioren 2 tegen BV Alphia. Korte vroege tulpen in 20 soorten. FRUITBOMEN, Erica winterbloei SIERKOOL, winterharde violen Grote pot-chrysanten en - cyclamen MESTSTOFFEN - turfmolm, tuinarde, 4 zakken voor 10,0 witlofwortelen - DROOG HAARDHOUT en HARDHOUT GEEN KOOPAVOND VAN OOSTEN NIEUWERKERK A/D IJSSEL Eerste Tochtweg/bij de rotonde - Tel. 0180-632430 KWEK van der Veen was tegen Izak van der Vlist niet helemaal bij de les en werd rap matgezet. Gerard Torenbeek maakt de indruk, gezien zijn vele gelijke spellen, dat hij een vreed zaam man is. Maar over zijn remise tegen Joël de Roodt was hij niet tevreden: er had meer in gezeten. Jaap van der Heiden was betrekkelijk vlot klaar met Mourad Boussaid. Het derde achttal was bezig geweest met de uitwedstrijd tegen Hillegers- berg. Vijf partijen gewonnen, een verloren, twee gelijke spellen. In de interne competitie is de stand aan de top: 1. M. van Putten, 2. E. Hennink, 3. Van Woudenberg, 4. W. Hennink, 5. Van der Knaap. Waddinxveen - Niet alle teams van voetbalvereniging W.S.E. hoefden op deze zonnige zaterdag in actie te komen. Sommige speelden voor de competitie, sommige hadden een inhaalwedstrijd en 3 teams speel den vriendschappelijk. Dus voor iedereen weer veel voetbalplezier. W.S.E. E-l en F-l speelden tegen Fey- enoord. Het werden twee schitteren de wedstrijden die het aanzien meer dan waard waren. W.S.E. F-l won met 2-1 en W.S.E. E-l met 5-3. W.S.E. E-2 en E-3 speelden een eer der afgekeurde wedstrijd. E-2 kwam niet verder dan 4-10 tegen DWO ter wijl E-3 geen kind had aan Meer burg. Zij wonnen met 7-0. W.S.E. D-l liet bij een 0-2 stand het koppie hangen tegen Hazerswoudse Boys D-l. Het zou uiteindelijk 0-3 worden. Voor W.S.E. D-2 stond de oefenwedstrijd tegen OVS D-2 op het programma. In een leuke wed strijd werd het 3-2. Het D zevental van W.S.E. kreeg Bernardus op bezoek. De oranje zwarten wonnen met 8-5. Bij de meisjes junioren gaat het elke week een stukje beter ook al moesten zij in de meisjes van RVC '33 de meerdere erkennen (8-2) de instelling bleef positief. W.S.E. C-l wist na een 1-0 achter stand bij Berkel C-l knap terug te komen naar een 1-3 winst. W.S.E. C-2 moest de klus tegen Waddinxveen C-2 met 10 spelers klaren. Door de goed uitgespeelde kansen meteen te benutten lukte dat ook. Het werd 6- 5. W.S.E. B-l kon de 1-1 stand met rast tegen Jodan Boys B-2 de tweede helft niet vasthouden. De kansen werden wel gecreëerd maar niet afgemaakt. Jodan Boys wist wel te scoren. Het werd 1-4. W.S.E. B-2 wist mede door twee benutte strafschop pen een punt in huis te houden tegen WK B-3. Uitslag 3-3. Tot slot W.S.E. A-l, zij wonnen met 1-0 van A.R.C. sprong kwam. Vlak voor tijd scoor de Pedro klomp de terechte gelijk maker. Zaterdag Moerkapelle 1 - DRGS, aanvang 14.30 uur. De overi ge uitslagen zijn: Siveo 3-Moerkapel- le 3 0-6, Moerkapelle 4-Sportlust 6 5- 2, Moerkapelle 5-Floreant 6 7-2, Moerkapelle 6-Rijnstreek 2 2-6, Moerkapelle 7-SPV 3 0-3, Moerkapel le zo 1-Vep 8 6-2, Moerkapelle zo 2- Vep 12 2-6. Zevenhuizen/Moerkapelle - In de thuiswedstrijd tegen Kwiek 3 uit Waddinxveen heeft TZM 1 zich goed hersteld van de 2 vorige grote nederlagen. Tegen het toch lastige Kwiek kwam men snel op voor sprong en zag men kans deze voor sprong geleidelijk uitbouwen. Ad van Heijningen was weer in oude doen en won 3 partijen. Ook Guus van Amerongen wist de draad weer op te pakken en won 2 partijen. Dico Bac won 1 partij en met wat meer beheersing had hij er 2 gewonnen. Ook de dubbel werd gewonnen. Einduitslag 7 - 3. Team 2 speelde een uitwedstrijd tegen Vriendenschaar 13 uit Göuda. Het werd een ruime 3-7 overwin ning. Hiermee bereikt dit team de le plaats van de ranglijst. Hans Hol won 3 partijen. Simon Wondergem won er 2. Gerard Reijm won 1 partij. De dubbel werd ook gewonnen. Het 3e team speelde een thuiswed strijd tegen Vriendenschaar 12A uit Gouda. Het werd een ruime 8-2 overwinning. Deze overwinning was dan ook noodzakelijk om aan het degradatiespook te ontkomen. Coerd van Kasteel won 3 partijen. De gebroeders, Sander en Patrick van der Meer, wonnen beiden 2 par tijen. Ook de dubbel werd gewon nen. Het 4e team speelde een uitwed strijd tegen Kwiek 14 uit Waddinx veen. Het werd een maximale over winning van 0-10. Door de zeer goede uitslagen van de afgelopen wedstrijden kan dit team het kampi oenschap bijna niet meer ontgaan. Adrie Bout, Walter Micke en Harm Rodenboog wonnen alles wat er te winnen was, inclusief de dubbel. Zevenhuizen - Groeneweg BI - TOGBB2 4-2 Door het warme weer was het wel zwaar, maar het begin was erg goed. Het werd later in de eerste helft wel wat minder. De tweede helft ging nog wat slechter maar toch gewon nen met 4-2. DSO E6- Groeneweg E3 0-1 Twee gelijkwaardige ploegen, waar bij Groeneweg een licht overwicht had. Het leek er lang op dat het 0-0 zou blijven, omdat er aan beide kanten weinig op doel geschoten werd. Gelukkig viel in de 2e helft dan toch het doelpunt. Groeneweg E4 - DSO E7 7-3 De E4 speelde een goede wedstrijd. Er werd met veel inzet gespeeld en er werd goed samengespeeld. Een leuke wedstrijd om naar te kijken, met veel doelpunten. Groeneweg F1 - Sportlust '46 F3 18-1 Nog twee wedstrijden in de voor competitie te spelen, met de over winning van vandaag staat Groene weg F1 bovenaan. De "winst" vandaag kwam in de 2e helft. Goed overspel en uitspelen om vervol gens een ploegmaatje in de gelegen heid te stellen om te scoren. Een makkelijke tegenstander is vaak nog moeilijker dan een gelijkwaardige tegenstander. Groeneweg F2 - Soccerboys F3 W De wedstrijd startte zeer goed, inde le helft prima kansen, ze werden niet verzilverd. Dat was jammer want even later viel de tegengoal Uitslag le helft 0-1. In de 2e hellt jammer genoeg door een onacht zaamheid weer een tegengoal. Daar na volgde een veldoverwicht en waren er kansen. Door pech werden er helaas geen goals gemaakt, toen werd alles op de aanval gezet- Helaas leidde dat tot enkele uitval len die ook nog 2 tegengoals gaven. D.S.V.P. F4 - Groeneweg F3 2-1 Na een afwachtende eerste helft is er in de 2e helft flink tegenaan gegaan. De 2-0 achterstand werd tot 2-1 teruggebracht met nog een aa tal kansen op 2-2. Helaas was da- geen tijd meer voor. RVC '33 - Groeneweg F4 2-3 Goed weer en een sterke tegens der! Na een achterstand in de rus 2 werd er gevoetbald, voorname i de inzet was heel erg go Daardoor werd achterstand on, zet in een 3-2 overwinning. Groeneweg F6 - Floreant F» Onder een lekker zonnetje heg de wedstrijd en goed. De tegens der was wel iets beter, de e goal werd gescoord. Tot slot we de penalty's gewonnen. Al m weer een goede zaterdag voo Boskoop - De Boskoopse dames hebben hun eerste overwinning behaald in de tweede klasse en daarmee eindelijk loon naar werken gekregen. De dames begonnen slap aan de uitwedstrijd tegen de Leid- schendammers maar na zo'n tien minuten kwamen de Boskopers op stoom. Maartje Miltenburg kreeg een kansje op aangeven van Bianca van Elleswijk maar het schot ging deze keer nog voorlangs. Even later schoof Manuela van Bruggen goed door en met een ver schot verraste zij de keepster van RKAW (0-1). Flo reant ging goed door en Dietske Bedeaux tikte een prachtige corner van Bianca van Elleswijk binnen (0- 2). Het Boskoops kwartiertje kwam ten einde met de mooiste aanval van de wedstrijd. Miranda Kersber gen en Bianca van Elleswijk stonden aan de basis van een fantastische voorzet die prachtig door Margre- ath Koster werd ingeschoten (0-3). Floreant nam gas terug en dat gaf RKAW een grote kans om terg de wedstrijd te komen, k v Monique Fokker dacht daar anders over en hield de P|aa e(je club van het scoren af. De helft werden de Boskopers druk gezet. Onder leiding vaLiartog we laatste vrouw Irene Jen gelijk hield de achterhoede ech„ r., l0pse eenvoudig stand. De Bo ^e(£ voorhoede knokte voor meter en wist zelfs een aan sen te creëren. Schoten va f Maartje Miltenburg w®TeI\iujtpost telkens een prooi voor de van RKAW. Na een half uur de thuisclub dichterbij. - a wonj. tje in de achterhoede was que Fokker kansloos op de goS. de spits van RKAW( 1-3 »ege& daarna eenter enkele kans meer weg en e ee(1 overwinning was kopers gaven (verdiende) feit. Komende zor dames thuis tegen NSV. Aanvang 11.30 uur.

Hart van Holland | 2001 | | pagina 8