Waddinxveense Monique de Koning wint tropisch eiland! Het andere India Matige vangst HSW Jeu de boules standen Sjoelen Body Culture opent nieuw pand Openbare Ethiopië-avond Kerngroep Ontwikkelingssamenwerking Opbrengst rommelmarkt Jeugddienst Parousia Inloop-concert j KreaMusica I Lampionnenoptocht Bierfeest Verkoping IZB Hart van Holland/7 november 2001 pagina 17 Waddinxveen - De rommelmarkt van "De Gouwebloem" gehouden op zaterdag 27 oktober heeft een bedrag van 5.939,80 opgebracht. Alle medewerkers hartelijk dank. Boskoop - Op 11 november aan staande organiseert de Evangeli sche Gemeente 'Parousia' te Bos koop een jeugddienst. In deze dienst zal door drama, muziek en een preek worden stilgestaan bij I de tijd waarin we leven. De kranten staan dagelijks bol van miltvuur, terrorisme en oorlog. Hoe moet je met al die dingen omgaan? Ben je bang? Is er voor jou nog wel een I toekomst? En wat heb je eigenlijk I aan geloof? Helpt dat? Wat zegt de I Bijbel over deze dingen? I De dienst begint om 10:00 uur, in I het Wellantcollege aan de Zijde I 105. Voor informatie Dave Wijker 231506. I Waddinxveen - Het Algemeen I Gemengd Koor Krea Musica geeft I zaterdag 10 november een infor- I meel concert van 14.00 tot 15.00 I uur in wijkcentrum "Het Zuid- I honk", Zuidplaslaan 552 in Wad- I dinxveen. Op deze dag kan ieder- I een kennismaken met dit koor en I aan den lijve ondervinden hoe leuk I het is om samen te zingen. Het I publiek mag ook enkele nummers I meedoen. Krea Musica is een laag- I drempelig koor: samen op een ple- I zierige marnier meerstemmig zin- i gen staat centraal. Het repertoire I bestaat voornamelijk uitmuziek uit I de film- en musicalwereld. I Waddinxveen - Op vrijdagavond 9 I november gaan kinderen van Speeltuinvereniging De Overkant in de Kromme Esse te Waddinx veen weer op pad om sint maarten liedjes te zingen en hun zelfge maakte lampionnen te laten zien aan de buurtbewoners in de zee heldenbuurt. Daarbij hopen ze natuurlijk op een lekker snoepje als beloning, maar bovenal is het elk jaar een feest om zo met elkaar over straat te gaan. Aan de buurt bewoners is gevraagd of ze een kaarsje in de vensterbank of bui tenlichtje willen laten branden zodat de kinderen weten waar ze welkom zijn. De start is om 18.00 bij de speeltuin. Boskoop - Aankomend weekend wordt het weer een uitbundig feest in jongerencentrum De Tunnel. Vrijdag 9 november luidt DJ Jeroen het weekend in met zijn Rock- night. Zaterdag 10 november is het dan eindelijk weer tijd voor een Bierfeest! De Tunnel is open vanaf 90 uur en de entree bedraagt wijdag f 2,50 en zaterdag f 7,50. Leden krijgen altijd f 2,50 korting op de entree. Waddinxveen - Tijdens de jaarlijk se verkoping van de IZB (Inwendi ge Zendingsbond) van de Her vormde Kerk en de Stichting Goedwerk op zaterdag 17 novem- I her in de "Hoeksteen", Esdoorn- iaan 2 te Waddinxveen exposeert mevrouw Trix Brouwer haar aqua- rzo?' boekentafel van de liggen veel nieuwe uitgaven, muziek enz. Goedwerk verkoopt Produkten die door kansarmen in ontwikkelingslanden zijn gemaakt, Lees Neven laat archiefmateriaal z'en, vrouwenver. "Maria Martha" staat er met handwerken en vrij willigers van het AZC geven met I ewoners een openbare neder- andse les op verschillende tijden. Bovendien is er een inzameling oor de SKR. Zij zoeken voor het eisjeshuis "House of Hope" voor maken van kleding en hand- erk: lappenstof, coupons, garens, open, ritssluitingen en restanten I HbiI' ^ocbf u nog bruikbare h, hs' lakens, pannen en huis- mdlinnen over hebben, dan is at van harte welkom. Voor infor matie 0182-615758. Door Karin Jongkind Waddinxveen - Monique de Koning, studente Bank- en verzeke ringswezen aan de HES in Rotter dam, maakte vorige week een aan tal spannende dagen door. Vorige week vrijdag won de 23-jarige Waddinxveense tijdens een specia le thema-avond in de Baja Beach Club in Rotterdam een tropisch eiland! Oppervlakte Kaspische Zee De thema-avond in de populaire Rotterdamse discotheek was het slotstuk van een kenniswedstrijd, georganiseerd door YORIN FM. Twee weken lang kon je een paar keer per dag meedoen met deze quiz. Als je in de uitzending kwam én het goede antwoord op een vraag gaf, kreeg je twee toegangs kaarten voor de avond in de 'Beach- club'. Monique komt regelmatig in deze discotheek en wilde dolgraag toegangskaarten winnen. Daarom deed ze regelmatig mee aan de 'bel- quiz'. En met succes, want het lukte haar maar liefst drie keer om live in de radio-uitzending te komen. Vori ge week woensdag kreeg Monique de vraag 'wat de oppervlakte is van het grootste meer ter wereld'. De Waddinxveense gaf de oppervlakte van de Kaspische Zee door, 389.450 km2. Daarmee zat ze het dichtste bij het goede antwoord (394.297 km2). Monique had nu inmiddels zes toe gangskaarten! Naar aanleiding van Donderdagochtend vroeg werd ze gebeld door Jan Paparazzi, dj van Yorin FM. Opnieuw live in de uitzen ding (tijdens het programma Jensen in de ochtend) hoorde Monique, dat ze door haar antwoord van de vori ge dag één van de achtentwintig kanshebbers was voor het felbe geerde tropische eiland, wat tijdens de thema-avond als prijs weggege ven zou worden. Leuk, dacht Moni que, maar ondertussen was ze blijer met haar toegangskaarten. Gijs Staverman Op de bewuste avond moesten de achtentwintig deelnemers onder lei ding van presentator Gijs Staver man multiple choice vragen beant woorden. Monique was die avond bijzonder ontspannen. Pas toen ze uiteindelijk tot de laatste twee fina listen behoorde, kreeg ze 'de krie bels'. In de finale moesten de deel nemers binnen één minuut zoveel mogelijk goede antwoorden geven op verschillende soorten vragen. Met één goed antwoord meer, won ze uiteindelijk van haar tegenstand ster. Wat er daarna gebeurde besef te ze maar nauwelijks. Op het moment van ons interview - zon dagavond - heeft ze ook nog geen idee van wat haar allemaal te wach ten staat. Of ze 'haar' eiland ooit in werkelijkheid zal zien, wanneer en voor hoe lang is nog onduidelijk. Binnenkort leest u in deze krant meer over de belevenissen van deze Waddinxveense Economiestudente. KERKDIENSTEN - II november Waddinxveen R.K. kerk 9.30 uur Eucharistieviering; Dinsdag 13 november 19.00 uur Eucha ristieviering. Ontmoetingskerk Zaterdag 10 novem ber 19.00 uur Woord- en Communievie ring; Zondag 11 november 11.15 uur Eucharistieviering. Herv. kerk woensdag 7 november 18.30 uur ds. RA. Bongers; zondag I I novem ber 9.30 uur ds. P.A. Bongers; 18.30 trek- tochtdienst OK; 10.00 uur ds. M.A. Westerbeek-van Eerten IK. Geref. kerk vrijgemaakt woensdag 7 november 19.30 ds. E. Brink; 16.30 uur ds. H. ten Brinke. De Rank 10.00 en 18.30 uur ds. M. de Boer. Boskoop Herv. Gem. woensdag 7 november 19.30 uur ds. JA van Hooijdonk in geref. kerk; zondag I I november 9.30 uur ds. M.D. van der Giessen; 18.30 ds.JA van Hooij donk in geref. kerk De Stek 9.30 uur ds. J.A van Hooijdonk. Ger. Kerk woensdag 7 november 18.30 uur J.A. van Hooijdonk; zondag 11 november 9.30 uur dr. J. Spaans-Spoel- stra, ds.JA van Hooijdonk; 18.30 uur ds. JA.van Hooijdonk Vrijz. Prot Gel. Gem. 10.00 uur ds. J. Tromp, Leiden. Chr. Ger. Kerk woensdag 7 november 19.30 uur ds. C.C. den Hertog; zondag I I november 9.30 uur en 17.00 uur ds. C.C. den Hertog. Parousia 10.00 uur D.Wijker. Christengemeente "Bethel" Gaby Hetyey. Geref.Gem. 9.30 en 16.30 uur leesdienst. Benthuizen Ger. Gem. woensdag 7 november 9.30 en 16.30 uur ds. Gunst; zondag I I november 9.30 en 18.00 uur leesdienst. MEDISCHE WEEKENDDIENST Boskoop/ Benthuizen vrijdag 9 november 18.00 uur tot zondag II november 24.00 uur: dokter Van Wie- chen. Zijde 20, Boskoop, 0172-214450. Door Karin Jongkind Waddinxveen - De Kerngroep Ont wikkelingssamenwerking Waddinx veen houdt woensdag 14 november haar jaarlijkse openbare avond met een gevarieerd en aantrekkelijk pro gramma. De avond wordt geopend door de heer Peter Huisman, re giomedewerker van Novib voor de Hoorn van Afrika. Hij zal het een en ander vertellen over de voortgang van de projecten van REST en de plannen voor de komende jaren. Hierna volgt de uitreiking van de jaarlijkse Waddinxveense bijdrage voor het REST-project aan Novib. Eveneens zal een cheque van fl. 16.500, zijnde de opbrengst van de sponsorloop waaraan zo'n driehon derd leerlingen van de Waddinx veense basisscholen hebben deelge nomen, worden overhandigd. Vervolgens zal de Goudse kunste naar Dabaruch kort vertellen over wat hem beweegt tot het schilderen van miniaturen gebaseerd op de oude Ethiopische cultuur. Na de pauze zal een vertegenwoordi ger van Nethio een verhaal houden over het rijke erfgoed, de veelzijdige cultuur en het afwisselende landschap van Ethiopië. Zijn verhaal wordt geïl lustreerd met videobeelden. De avond wordt gehouden in het Anne Frankcentrum, Jan van Bijnen- pad 1 in Waddinxveen en begint om 20.00 uur. Vanaf 19.30 uur is de zaal open. De toegang is vrij. Het NIVON, afdeling Waddinxveen, Boskoop en zevenhuizen, organi seert op donderdag 15 november 2001 een heel bijzondere avond over de cultuur en natuur van India. Mevrouw Margriet Roubos en haar man uit Goudswaard zijn bereid gevonden een dia-lezing over India te houden. Al vele jaren bezoeken zij dit land en op één van hun reizen kregen zij contact met een wees huis, waarvoor zij zich nu nog steeds inzetten. Vorig jaar was hun woonplaats in rep en roer omdat zij tijdens de grote aardbeving in India daar ook weer waren. Mevrouw Roubos kan heel boeiend dit andere deel van de wereld voor ons laten leven. Wilt u hier ook van genieten, kom dan op donderdag 15 november aanstaande naar Buurtcentrum "De Boog", Const. Huygenslaan/ hoek Staringlaan in Waddinxveen. Aan vang 20.00 uur. Entree leden gratis; niet-leden betalen 5,-. Voor meer informatie 0182-615848. Waddinxveen - Afgelopen zaterdag hield Body Culture open huis. De bewe- gings- en afslankstudio is verhuisd naar de Noordkade 74 en nodigde om die reden tal van mensen uit om een kijkje te komen nemen. Onder het genot van een hapje en een drankje konden de genodigden de nieuwe ruimte bekijken. In de bewegings- en afslankstudio heeft Body Culture, naast de bewegingsban- ken een aantal fitnessapparaten staan. Ook is er een zonnestudio, een nagel studio en een beautysalon gevestigd. Waddinxveen - Afgelopen zaterdag hield de Hengelsportvereniging Wad dinxveen (HSW) de derde wedstrijd voor de wintercompetitie. Er werd gevist in de Amstel nabij Ouderkerk. Zestien deelnemers vingen gezamen lijk ca. 40 kilo witvis, een matige vangst derhalve. De uitslag was als volgt: 1. M. Reichard 6.600 gram, 2. H. Kraan 5.890 gram, 3. J. van Elswijk 4.950 gram, 4. H. Romeijn 3.280 gram, 5. F. van Steenderen 3.050 gram. De stand in het algemeen klas sement is nu: 1. M. Reichard 9 pun ten, 2. R. Poldervaart 14 ptn, 3. A. van Leeuwen 17 ptn, 4. J. van Elswijk 18 ptn, 5. H. Romeijn en H. Kraan 23 ptn. Zaterdag wordt er gevist in de Leidsche Vaart. Vertrek vanaf het station NS om 07.00 uur. In de strijd om het clubkampioen schap doublette zaten de nummers 1 en 2 elkaar dicht op de hielen en het was wachten op een misstap van een van de twee. Die kwam er dan ook afgelopen dinsdag, 30 oktober. De tot dan toe fiere leiders Norbert Schifferling en Stephan Tabben gin gen in een rechtstreekse confronta tie met hun directe belagers Hans Cammeraat en Roy Hulskamp ten onder. Ook de tweede wedstrijd van die avond ging verloren, terwijl de concurrentie geen fout maakte. Met nog 2 wedstrijden te gaan, die op 13 november worden gespeeld, is de stand als volgt: 1. Roy Huls kamp/Hans Cammeraat 16-15; 2. Nor- bert Schifferling/Stephan Tabben 16- 14; 3. Elly Nieuwland/Wout Versluis 16-13; 4. Alex v. Ofwegen/Arnold Janssen 16-12; 5. Leen Roos/Rob v.Dijken 16-12; 6. Andries Roos/Jan Kooistra 16-10; 7. Toos Wubben/Erik Jan Hoogendoorn 16-9; 8. Peter Rubeling/Ton Hulskamp 16-9; 9. NeL Oudijk/Wim v.Bockom Maas 16-7 en 10. Ron en Fred van Dijken 16-7. De uitslagen van de Waddinxveense Sjoelers zijn als volgt: Klasse A: Dirk Jan van Drunen 1410, 2. Jan Kersbergen 1397, 3. Dick Dros 1391, 4. W. Slingerland jr 1390, 5. Pascal van Gils 1368. Klasse B: 1. C. Slingerland 1321, 2, David Sinnema 1315, 3. Adrie Faas 1288, 4. M. Renesse 1283, 5. Gerard Vos 1281. Klasse C: O. Supusepa 1238, 2. Jan Olie, 1237, 3. Floor van Abshoven 1205, 4. Dirk Faas 1197, 5. Corry 't Hart 1142. Klasse D: l.A. Warmelink 1142, 2. Gert Kersbergen 1128, 3. J. Garlich 1126, 4. A.L. Warmelink 1104, 5. M.C. Taktor 1104. Het gemiddelde van deze avond was: 120.44. Het gemiddelde van de vereniging is 117.006. Het totaal van de vereniging is 285229.000.

Hart van Holland | 2001 | | pagina 17