1 J I E-mail: info@advocatenkantoorsanders.nl Internet: www.advocatenkantoorsanders.nl HartvanM PKfLITI E INBRAAKBEVEILIGING! Jafhet van der Knijff BROUWER DE KONING SANDERS Capricorn Beveiligingen Nesselande - Setash BERICHTEN BEVEILIGINGEN Hart van Holland/5 december 2001 pagina 3 Dames-topvolleybal in Zevenhuizen zaterdag 8 december 16.30 uur Sporthal Swanla, B. Klinkhamerweg 85, Zevenhuizen Toegang gratis Familiebericht) Op zondag 25 november is uit onze familiekring wegge nomen, op de leeftijd van 96 jaar, onze zwager, oom en oudoom Wij wensen Riet, Erik en Cor sterkte om dit verlies te leren dragen en aanvaarden. De begrafenis heeft 29 november te Moerkapelle plaatsgehad. Namens schoonzusters, neven en nichten Van der Knijff-Mölhe-Koppert Zevenhuizen, december 2001 J. Noorlander-Koppert Opbaargelegenheid o.a.: Zevenhuizen: Schoolstraat 18 TEL. 0182-615055 Uitvaartverzorain van den Boaerd Hoekeindseweg 50 2665 KE Bleiswijk Dag en nacht bereikbaar tel: 010 - 522.2790 fax: 010 - 522.2166 Uitvaartbegeleidster: Marian van den Bogerd - Kind Uitvaartverzorging A.W. Broekema Belt u ons gerust, wij zijn ervoor 010 - 456 01 01 MET RESPECT EN IN STIJL DOEN WE WAT VAN ONS VERWACHT WORDT 079 - 3421 >070 OIO-52ft>016 UITVAARWERZORGING Do Rietvoorn 23 - 2661 KC Bergschenhoek Uw verdriet ls onze zorg Begra fenisverzorging voor Benthuizen - 3 B'hoek - Moerkapelle Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken Zevenhuizen Nieuwerkerk aan den IJssel/Zevenhuizen Moerkapelle Waddinxveen Alarmsystemen incl. meldkameraansluiting Camera- en toegangscontrole-systemen BORG gecertificeerd technisch beveiligingsbedrijf Bel voor Raadhuisstraat 9 2751 AT Moerkapelle tel. 079-5933656 fax 079-5932349 UITVAARTVERZORGING 29.000 exemplaren eze ruimte is beschikbaar gesteld door de Haij Van der Wende advocate Heer, sla Uw armen om ons heen want wie we liefhadden gingen ons enkel voor. UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Moerkapelle: Aula begraafplaats "Westhage" Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk Met eerbied en respect ZUIDPLASLAAN 59 - 2743 CW WADDINXVEEN DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN Dag en nacht bereikbaar en beschikbaar in de gehele Randstad Sinds 1994 een betrouwbare naam voor een stijlvol en persoonlijk verzorgde uitvaart. Geheel vrijblijvend en kosteloos alle gewenste informatie Opbaring in elk gewenst rouwcentrum of thuis met koeling Vnendelijke tarieven - kostenbegroting bij le gesprek Albert Rousselsinqel 36, 3069 MC Rotterdam-Zevenkamp r tJttYaartverzekrringen Spaarfonds - Wilsbeschikkingen - Grafstenen l7 Joepie!! ur heeft haar bord leeggeten, -goed gedaan! Gevond gouden hangertje Kerkstraat 079-5931247 Het is waar, ma wordt 65 jaar! H.G. Tineke Manus Ron Anja Kerstmarkt 14 en 15 december Historische Kring Benthuizen bij de molen. U komt toch ook? Inbraak in woning: In de nacht van zondag 25 op maandag 26 november werd ingebroken in een woning aan de Bilderdijkstfaat. De methode van het gaatjesboren in een raamspon- ning werd toegepast. Uit de woning zijn diverse passen en is geld gesto len. Een ingesteld onderzoek leverde tot op heden geen resultaat op. Verdachte woninginbraak aangehou den: De politie heeft vorige week een 33-jarige man uit Rotterdam aange houden op verdenking van woningin braak. De man zou op zaterdagmor gen, 4 augustus, hebben ingebroken in een woning aan de Knibbelweg. Er werden autosleutels gestolen waar mee een auto is weggehaald. De man wordt er tevens van verdacht met een andere gestolen auto naar Zeven huizen te zijn gereden waarna de woninginbraak werd gepleegd. De man is inmiddels in bewaringgesteld. Onderzocht wordt, of de man betrok ken is geweest bij andere in Zeven huizen gepleegde woninginbraken. Rijden onder invloed: De politie heeft op zaterdag 1 december omstreeks 1.50 uur een 24-jarige automobilist uit Zevenhuizen aangehouden op ver denking van rijden onder invloed van verdovende middelen. Agenten zagen de automobilist rijden over de Noor delijke Dwarsweg in de richting van Zevenhuizen. Vanwege zijn opvallend rijgedrag werd hij staande gehouden op de Leliestraat. De politie vermoed de het gebruik van' verdovende middelen door de man en hield hem aan. Op het politiebureau werd een bloedproef bij hem afgenomen. Het resultaat is nog niet bekend. Bedrijfsinbraken: Bij twee bedrijven aan de Rottekade werd in het week end ingebroken. Bij een van de bedrijven werd een deur opengebro ken. Vervolgens werd uit het kantoor een computer weggehaald. Bij het andere bedrijf werd een fiets uit de schuur weggenomen. De politie heeft op zondag 25 november een 39-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats aange houden. De man wordt ervan ver dacht in december 2000 en in janua ri en november dit jaar te hebben ingebroken bij bedrijven in Nieuwer kerk aan den IJssel en Zevenhuizen. De verdachte werd in de bedrijven overlopen door medewerkers waar na hij vervolgens mededeelde op zoek te zijn naar werk. In een enkel geval bedreigde hij een medewerker. De verdachte heeft bedrijfsruimten en kleding van personeel doorzocht. Man van meer inbraken verdacht: De op 17 november aangehouden 20-jari- ge verdachte van een bedrijfsinbraak wordt er tevens van verdacht diezelf de nacht nog vier inbraken te hebben gepleegd. Het gaat hierbij om inbra ken aan dè Abraham Kroesweg in Waddinxveen. De verdachte is voor geleid aan de rechter. De uit Den Haag afkomstige man werd op zater dag 17 november omstreeks 04.40 uur aangehouden op verdenking van inbraak bij een kantoor aan de Van Hasseltweg. Een bewoner zag twee personen zich verdacht ophouden bij het kantoor en alarmeerde de politie. Een buurtbewoner kon de Hagenaar in de omgeving aanhouden. De twee de verdachte wist te ontkomen. Uit onderzoek bleek dat de twee op een gestolen scooter uit Den' Haag waren gekomen. De scooter is inmiddels terug naar de eigenaar. Inbraak woning: Bij een inbraak in een woning aan de Gerstakker is een bankpas en een geldbedrag ont vreemd. De dader was binnengeko men door een schuifpui te forceren. Een groot deel van de woning werd overhoop gehaald. Onder invloed: Agenten zagen vrijdag 30 november rond 03.30 uur een auto met hoge snelheid over de Stolber glaan en kanaaldijk rijden. De bestuur der, een 28-jarige Waddinxvener, bleek gedronken te hebben en de auto was onverzekerd. De ademanalyse wees 485 ug/1 uit. Hij kreeg een proces-ver- baal en een rijverbod van 5 uur. Vrachtwagen raakt van de weg: Een vrachtwagen is 30 november rond sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking. Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 0182-501230 b.g.g. 502238 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. "DE" ADVOCAAT VOOR ZEVENHUIZEN-MOERKAPELLE ADVOCATENKANTOOR Voor MKB-ondernemer en particulier Snel, persoonlijk en heldere prijsafspraken Afspraak op uw kantoor of huisadres mogelijk Ook buiten kantooruren Eerste kantoorconsult gratis de Lepelaar 4 Emmapark 10 2751 CW Moerkapelle 2595 ET Den Haag Mob. 06 - 22 93 41 79 Tel. 070 - 383 14 45 9.00 uur op de Henegouwerweg (N207) ter hoogte van de waterzuive ring van de weg geraakt. Door nog onbekende oorzaak is de chauffeur, een 41-jarige man de macht over het stuur kwijtgeraakt, over het naast de weg gelegen (brom-)fietspad gere den en van het dijkje af in een sloot beland. De chauffeur kwam met een nat pak met de schrik vrij. Een gedeelte van de lading, bestaande uit zakken met kalk, is hierbij van de oplegger gevallen. Gedurende de eerste uren na het ongeval is een rij strook voor het verkeer vrijgegeven. Vanaf 11.30 uur kon het verkeer met mobiele verkeerslichten geregeld worden. Omdat de kalk stuift en bij aanraking met de huid irritatie ver oorzaakt, gebeurde het lossen in beschermende pakken. Ongeval: Een 42-jarige Waddinxvener is met zijn personenauto op vrijdag 30 november rond 12.10 uur tegen een vrachtwagen aangereden. Hij reed over de Beyerincklaan en wilde linksaf de Tweede Bloksweg inslaan. Hierbij liet hij de vrachtwagenchauf feur, een 31-jarige man uit Hardinx- veld-Giessendam, die hem tegemoet kwam, niet voorgaan. De Waddinxve ner is met onbekend letsel naar het Groene Hartziekenhuis overge bracht. Zijn auto was rondom beschadigd. Rijden onder invloedDe politie heeft op zaterdag 1 december omstreeks 1.50 uur een 32-jarige automobilist uit Boskoop aangehouden wegens rijden onder invloed van alcohol. De automobilist trok de aandacht van agenten omdat hij met mistlichten reed. Op de Limaweg werd hij staan de gehouden en overgebracht naar het politiebureau. Daar werd een blaastest afgenomen. Deze gaf een uitslag aan van 490 ug/1 terwijl 220 ug/1 de limiet is. Tegen de automobi list wordt proces verbaal gemaakt. Verkeersongeval: Een 21-jarige auto mobilist uit Waddinxveen is gewond geraakt bij een eenzijdig ongeval op zaterdag 1 december. De automobi list reed omstreeks 23.20 uur over de Goudse Poort komende uit de rich ting van Utrecht (Rijksweg A12). Bij de afslag Gouda in de bocht had de bestuurder het voertuig niet voort durend onder controle. Door ver moedelijk het gladde wegdek raakte de auto in de bocht in de slib, waar na het begon te tollenen. De auto reed achterwaarts het talud af de bosjes in. De bestuurder werd met nek- en knieklachten overgebracht naar het Groene Hartziekenhuis. Een 18-jarige inzittende uit Harmeien bleef ongedeerd. De politie stelt een onderzoek in naar de precieze toe dracht van het ongeval. Rijden onder invloed: De politie heeft op zondag 2 december omstreeks 3.20 uur een 54-jarige automobilist uit Reeuwijk aangehouden wegens rijden onder invloed van alcohol. Agenten zagen de automobilist al slingerend rijden over de Dreef. De automobilist werd staande gehou den op de Brugweg, waarna hij werd overgebracht naar het politiebureau. Bij de automobilist werd een bloed proef afgenomen. De uitslag daarvan is nog niet bekend. Tegen de auto mobilist wordt proces verbaal opge maakt. Tevens werd zijn rijbewijs ingevorderd. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg la 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 e-mail: hartvanholland@box.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprake lijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opga ve van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: Netwerk VSP telefoon 070-3209898

Hart van Holland | 2001 | | pagina 3