Gelukkig is er een onafhankelijke hypotheekadviseur die zo nodig ook de gang naar notaris of verzekeraar voor u regelt. Derksen Vertrouwd. Veelzijdig. Verhelderend DERKSEN Je hebt graag veel te doen. Maar niet elke dag hetzelfde. g m opdrachtleider m/v Daarnaast biedt 'Classic' prachtig meubilair, de mooiste decoratie- ideëen, vergaande service en grote deskundigheid. Hart van Holland/12 december 2001 DERKSEN ZN. HYPOTHEEKADVISEURS Staringlaan 3 - Postbus 340 - 2740 AH Waddinxveen - Telefoon 0182 - 619 377 - Telefax 0182 - 614 207 - E-Mail info@derksen.nu r-kenl Ambities die je ACCOUNTANTS EN BELASTINGADVISEURS Kortom, ook dit jaar is Lagerwaard Classic een bezoekje meer dan waard! Bij Lagerwaard Classic vindt u ouderwetse gezelligheid en een klassieke Kerststemming. De sfeervolle showrooms behoren ook dit jaar weer tot de Kersttop van woonmall Alexandrium in Rotterdam. DE WARMTE VAN KLASSIEK IAGERWi 0 Berk legt zich volledig toe op accountancy en belastingadvisering, aangevuld met bedrijfs juridische advisering. Vanuit 24 vestigingen bedienen ruim 700 medewerkers zo'n 1 5.000 klanten in vooral het grotere middenbedrijf. De Berk-organisatie neemt in de markt een geheel eigen plaats in door ambities en professionaliteit te koppelen aan een sterke betrokkenheid bij de Riant. Bij de vestiging in Rotterdam zijn ruim 30 mensen werkzaam. - -VuT' Voor ons kantoor in Rotterdam zijn wij op zoek naar een Accountants zijn bij Berk op een zeer breed terrein actief. Uiteraard met 'traditionele accountants- taken. Maar als Berk-accountant wil je natuurlijk meer. Ondernemers ondersteunen bij tal van uitdagende bedrijfseconomische kwesties, bijvoorbeeld. Dit maakt deze functie wel zo boeiend en stimulerend, louw taak als opdrachtleider gaat nog een stap verder. Je geeft namelijk rechtstreeks leiding aan opdrachten, onder verantwoordelijkheid van de accountant of de vennoot. Zo begeleid en coach je assistent-accountants, controleer je jaarrekeningen en tussentijdse rapportages en stel je deze ook op. In je contacten met klanten signaleer je behoeften en trends en speel je daar snel en adequaat op in. Bovendien krijg je de ruimte en de mogelijkheden om je verder te bekwamen en je carrière uit te bouwen binnen de organisatie. Verantwoordelijk en boeiend werk dus, waarvoor je wel wat in je mars moet hebben. In elk geval een afgeronde heao-opleiding en ten minste 3 jaar praktijkervaring. Momenteel ben je bezig met de opleiding tot accountant-administratieconsulent of de Nivra/Nyenrode-opleiding. Uiteraard beschik je over de nodige sociale en leidinggevende capaciteiten. Tevens ben je creatief, vaardig in woord en geschrift en kun je prima analyseren, plannen, coachen en in teamverband werken. Herken jij jezelf in onze ambities? Dan nodigen wij je van harte uit voor een nadere kennismaking. Voor algemene informatie overwerken bij Berk: kijk op www.berk.nl, of bel (0182) 57 0 6 77. Meer weten over de functie? Neem dan contact op met Romke van der Veen, tel. (010) 253 59 00 of mail rvdveen@berk.nl Wil je meteen solliciteren, stuur dan een brief met c.v. naar Berk Centrale diensten, t.a.v. afdeling Personeel Organisatie, Postbus 200, 2800 AE Gouda. E-mailen kan ook: ambities@berk.nl Klassieke Kerststemmin Watermanweg 17 Woonmall Alexandrium 111 Telefoon 010 - 421 99 85 Watermanweg 213 Woonmall Alexandrium III Telefoon 010 - 456 85 00

Hart van Holland | 2001 | | pagina 12