ENTHOUSIASTE MEDEWERKERS ÜH KEI raa j\T] El [Ni 2 HALEN 1 BETi J. BR Vervangend Filiaalleider m/v Verkoop- medewerk(st)er Of kijk op www.bredefleur.nl Voor onze filialen in Boskoop en Waddinxveen wij een: J Zeker Telefoniste/Receptioniste/ Administratief medewerker m/v www.ubron.nl Directiesecretaris (m/v) Dealer helpdesk (m/v) Juridisch secretaris (m/v) in Flexibiliteit 6"«" W«l4 [ldrl J ROKKEN - BLOUSES PANTALONS - TRUIEN Wij wensen U Prettige Kerstdagen en een Gelukkig Nieuwjaar Hart van Holland/19 december 2001 Pagina 31 In het geval van vervanging, behoren tot uw taken het inzetten van personeel, de goederenstroombeheersing en de benodigde administratieve werkzaamheden. Vanzelfsprekend weet u ook van 'aanpakken'. Een commerciële opleiding (MBO/HBO) en enige jaren ervaring zijn een pré. Heeft u in een ander beroep uw organisatietalent bewezen en laten zien dat u verantwoording kunt nemen, dan bent u voor deze positie geschikt. Wij bieden flexibele werktijden welke in overleg kunnen worden vastgesteld. Een planmatige en gedegen inwerkperiode is voor ons vanzelfsprekend. Naast een uitstekend salaris bieden wij u aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Promotie tot filiaalleider behoort tot de mogelijkheden. Wij verwachten naast persoonlijke inzet en betrokkenheid ook, dat u klantvriendelijk bent en dat u waarde hecht aan een verzorgd uiterlijk. Wij bieden: - afwisselende en verantwoordelijke werkzaamheden in teamverband; - flexibele werktijden van 2 tot 5 dagen per week; - een goede werksfeer; - groeikansen tot vervangend filiaalleider of filiaalleider; - een gedegen en planmatige inwerkperiode. Geïnteresseerden die geen opleiding in de detailhandel hebben genoten of die langere tijd niet hebben deelgenomen aan het arbeidsproces, worden uitdrukkelijk uitgenodigd om te solliciteren; - uitstekend safaris met aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een prestatie-premie. Wij verwachten: - klantvriendelijk optreden; - een verzorgd en net uiterlijk; - bereidheid verantwoordelijkheid te nemen Telefonische reacties kont u richten aan: dhr, CJ.W. van Heun tel.nr.: 06-53650834 of stuur uw sollicitatie met CV en diploma's naar: ALDI Culemborg B.V. T.a.v. dhr. C.J.W. van Heun, Postbus 147,4100 AC Culemborg Nu de uitbreiding van onze leliekwekerij gerealiseerd is zoeken wij Wij denken aan fulltimers parttimers (huisvrouwen en/of 65-plussers) Bel nu voor informatie P. Evers Tel. 079 - 5931717 Moerkapelle Coenecoop 750 2741 PW Waddinxveen tel. 0182-622777 Doove rolstoelen is al 'neer dan 30 jaar een toonaangevend bedrijf op het gebied van de rolstoel- en revalidatietechniek. Wij teveren rolstoelen en revalidatie hulpmiddelen voor mensen die door hun handicap beperkt z'jn in hun bewegingsvrijheid. Verder zijn wij specialist ln het aanpasen van deze hulpmiddelen aan de Persoonlijke wensen van °"ze cliënten. Wij zijn op korte termijn op zoek naar een enthousiast persoon voor de functie van: Voor deze functie zoeken wij iemand die op zefstandige wijze in ons team onder meer de volgende taken kan vervullen: Beantwoorden van de telefoon Postbehandeling Ontvangen van bezoekers Offreren Factureren Archiveren Wij zijn op zoek naar een leuke spontane collega, met een opleiding op MBO-niveau, die naast een enthousiaste en flexibele instelling ervaring heeft in een soortgelijke functie en kennis heeft van Word en Excel. Onze voorkeur gaat uit ndar iemand die full-time bij ons aan de slag kan voor minimaal 36 uur, maar 2 parttimers kan natuurlijk ook. Heeft u interesse in deze functie schrijf dan uw brief met CV naar Doove rolstoelen, t.a.v. Karin Misdorp, Postbus 143, 2740 AC Waddinxveen. uitzendorganisatie voor actuele vacatures op P'MligeKenTda Nieuwjaar Dé vakmensen voor uw stoffering en zonwering Tapijt Gordijnen Vinyl Binnenzonwering Laminaat Horren Buitenzonwering Bel voor een vrijblijvende afspraak met Fred Zweere en/of Mark Huisman, tel. 0180-632703 perjituk 20% korting NIET OP KERSTKLEDING textiel en woninginrichting Dorpsstraat 55 - Zevenhuizen (ZH) - Tel. 0180 631213 flTbion Actief op administratief, productie, technisch en commercieel gebied is momenteel op zoek naar: H-cb je doordeweeks geew tyd om. lawgs te kornet? Ubron Uitzendorganisatie biedt je eWee ïste zaterdag vaw de maavtd de gelegenheid dim.je te laten Inschry ven of om. je te laten Informeren over joww mogelijk heden op de arbeids markt In deze baan ondersteun jij de directie en het management door zelfstandig allerlei zaken te organiseren en te regelen. Van groot belang is jouw perfecte beheersing van de Nederlandse taal, zodat jij voor de correspondentie aan enkele kernwoorden voldoende informatie hebt om deze correct uit te voeren. Deze baan is zeer geschikt voor mensen met minimaal 3-4 jaar relevante werkervaring. De opleidingsvereiste is een diploma Meao-secretariaat. Is dit de baan die jij zoekt, reageer dan snel, want hoge spoed is geboden! Een prima startersfunctie voor mensen die een opstap willen maken naar verkoop medewerker binnendienst, telefoniste/receptioniste en ga zo maar door. Deze functie hebben wij bij diverse bedrijven in ons aanbod. Bij sommigen geldt een technische achtergrond qua opleiding of eventuele werkervaring. In deze functie heb jij te maken met inkomende telefoontjes. Zowel particulieren als bedrijven kunnen vragen aan jou stellen, dit is geheel afhankelijk van het project waar je op wordt gezet. Tevens hebben wij ook mogelijkheden voor mensen, die meer het callcenter werk willen gaan doen voor eventueel een overbruggingsperiode. Dit is voor het helpdesk gebeuren niet mogelijk. Uiteraard is een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift een must. Reageer rap, dan kun je snel aan de gang! Reeds enige jaren ervaring in deze branche en in deze of een soortgelijke functie is een zeer grote pré. Jouw werkzaamheden bestaan uit de telefoonaanname en eventuele be handeling daarvan. Jij verzorgt de correspondentie, typt rapporten uit, doet het agenda beheer en archiveert de gehele papiermassa. De eisen die men verder aan jou stelt, zijn een commerciële, flexibele, praktische en cliëntgerichte instelling, een cijfermatig inzicht en goed kunnen werken in teamverband. Deze functie is te vervullen in 3 tot 4 dagen. Wees er snel bij want eind deze week stopt de ronde betreft het reageren op deze baan. We zien je snel! Heb je interesse in een van de bovenstaande vacatures of staat jouw functie er deze keer niet bij? Bel ons dan of kom langs bij één van onze vestigingen. GOUDA Korte Vest 17 01 82 - 51 26 55 gouda@ubron.nl ROTTERDAM KRIMPEN A/D IJSSEL Mariniersweg 84a Raadhuisplein 121 01 0 - 404 70 55 01 80 - 51 1 3 00 rotterdam@ubron.nl krimpen@ubron.nl 1 I-

Hart van Holland | 2001 | | pagina 31