Team Dames 1 Capricorn Beveiligingen zit in de lift Workshop Breakdance bij T.O.O.S Zaalvoetbal toernooien W.S.E. Clubkampioenschappen TZM Politie en jongeren voetballen samen Volleybal H-^Tt.van H<yU»ocV3 januari» 2002 pagina 10 af! I a Door Karin Heeren Zevenhuizen - "Na de training op 17 december kijken we vooruit naar het komende jaar. Het jaar waarin de doelstellingen van het eerste damesteam naar boven wor den bijgesteld. Naar boven wel te verstaan, want het gaat goed met het team." Het bijna geheel ver nieuwde team raakt goed op elkaar ingespeeld en de nieuwe coach en trainer, Wim Boegheim, is tevre den. Vanavond, donderdag 3 janu ari, wordt er uit gespeeld tegen Tubbergen. De return is zaterdag, 5 januari, om 16.30 uur in dorps huis Swanla. Met vertrouwen kijkt het team tegen de wedstrijden aan en gelooft in een goede afloop en mooie wedstrijden. Wim Boegheim is tevreden over de ontwikkeling van het team. Zeker gezien het groot aantal wisselingen die er in de samenstelling van het team is geweest. Ten opzichte van vorig jaar zijn er zeven mutaties geweest op een totaal van tien personen. Van de groep van vorig jaar ging een groot aantal eredivisie spelen, uiteindelijk bleven er vier over van het team van vorig jaar. Er kwamen zes nieuwe speelsters, waarvan vier uit het tweede team, en twee speelsters kwamen van buitenaf. Van de nieu we speelsters uit het tweede waren er wel drie 'oudgedienden' die in het verleden wel in het eerste hadden gespeeld. Tegelijkertijd moest er ook een nieuwe aanvoerster komen. Het team ziet er als volgt uit, in de volgorde van rugnummers: Aafke Verbrugge, Leora Donk, Simone Legerstee, Anke Boerefijn, Lisette Brandenburg, Monique Bijl (aan voerster), Els Vindevoghel, Olga van Zaanen, Monique van Dijk en Karin Vermeulen. Paul de Heij treedt op als verzorger van het team en Nel Legerstee is teammanager. Op de foto ontbreken Simone Legerstee, Aafke Verbrugge en Lisette Branden burg. Simone en Lisette waren op dat moment aan het trainen bij jong- Oranje. Wim Boegheim: "De eerste doelstel ling na deze plotselinge ontwikkelin gen en vele mutaties was om dit sei zoen niet te degraderen. Al na een paar trainingen was duidelijk dat deze doelstelling te negatief was en werd het doel om bij de eerste zes van de eerste divisie te eindigen. Nu blijkt dat het buitengewoon góed klikt binnen het team. Het is een homogene groep, inclusief manager en verzorger en mijzelf, het is een team binnen en buiten het veld en dat is erg belangrijk. Nu denken we toch wel bij de eerste vier te kunnen eindigen." Hij geeft aan in het begin wel zo zijn twijfels te hebben gehad. Op het moment dat hij de functie van coach/trainer aanvaardde was er nog geen sprake van zoveel muta ties binnen het team. Toch is hij enthousiast met zijn team aan de slag gegaan, met een andere bena dering en een nieuwe uitdaging. Hij prijst de club, waarbinnen alles is gedaan om een redelijk team te for meren. Hij erkent ook het belang van een homogeen team, inclusief de verzorging en de manager. Waddinxeen - Zaterdag 1 december van 17.30 tot 18.45 uur wordt een workshop breakdance gegeven bij T.O.O.S. De workshop vindt plaats in de sportzaal aan de Staringlaan en zal worden gegeven door Guido Mols. De workshop is bedoeld voor jongeren vanaf 12 jaar (middelbare schoolleeftijd). Voor meer informa tie en inschrijvingen: 0182-512426. Waddinxveen - In de winterstop, dit jaar na het begin van het nieuwe jaar, houdt voetbalvereniging WSE twee zaalvoetbaltoernooien voor de D- en C-jeugd. Gedurende twee dagen zullen geselecteerde WSE- teams het in sporthal de Dreef opne men tegen jeugdteams van diverse betaald voetbalorganisaties, top- amateurverenigingen en regionale jeugdteams. Op vrijdag 4 januari bijt om 10.00 uur een D/C combinatie van WSE het spits af tegen D-pupillenteams van FC Volendam, UVS Leiden, Olympia, FC Lisse, Excelsior Rotterdam, Elin kwijk en Ter Leede. Zij strijden in de ochtend in twee poules om de finale wedstrijden die om 15.00 uur begin nen. De grote finale zal plaatsvinden om 16.30 uur waarna om 17.00 uur de prijsuitreiking volgt. Een dag later, op zaterdag 5 januari, zal een C/B combinatie van WSE het opnemen tegen C-juniorenteams van Excelsior Rotterdam, Elinkwijk, FC Volendam, UVS Leiden, Olympia, ADO Den Haag en Feyenoord. Net als voorgaande dag zullen de poulewed strijden om 10.00 uur aanvangen waarna om 15.00 uur de finalewed strijden aanvangen. Ook die dag zal de prijsuitreiking om 17.00 uur plaatsvinden. Net als andere jaren (dit is reeds de 1 le maal dat dit toer nooi georganiseerd word) krijgen deelnemers op de dag een perfect verzorgde lunch aangeboden. De wedstrijden in sporthal de Dreef staan onder leiding van regionale scheidsrechters en op beide dagen zijn er extra prijzen voor onder andere de beste keeper, de topscoor der en de beste speler van die dag. Moerkapelle -De clubkampioen schappen van tafeltennisvereniging Zevenhuizen-Moerkapelle werden op 17 december verspeeld in de sporthal van dorpshuis Op Moer. Er werd gespeeld in 3 poules van 6. De poules waren naar gelijke sterkte verdeeld. De eerste drie plaatsen per poule gaven recht om door te gaan in de winnaarsronde. De num mers 4, 5 en 6 konden doorgaan voor een troosprijs in de troostronde. In poule A domineerde Ad van Hei ningen. Hij werd ongeslagen eerste. Bart Klos en Sander van der Meer werden respectievelijk tweede en derde. In poule B geen verrassing. Guus van Amerongen werd ongesla gen eerste terwijl Patrick van der Meer en Simon Wondergem tweede en derde werden. In poule C werd Dico Bac eerste. Coerd van Kasteel en Gerard Reym werden tweede en derde. De finale van de troostronde werd een spannende strijd tussen Evert de Bie en Kees de Wilde. Kees moest in Evert uiteindelijk zijn meerder erkennen. Evert ging, als winnaar van de troostronde, met een fles wijn naar huis. Opvallend is dat Evert pas in augustus begonnen is met competitie te spelen. In de winnaarsronde werd het een afvalrace. Verlies betekende directe uitschakeling. Gerard Reym en Coerd van Kasteel moesten vrij snel het hoofd buigen voor Ad van Hei ningen. Guus van Amerongen had weinig moeite met Sander van der Meer en daarna Bart Klos. Ad en Guus zouden in de finale het club kampioenschap gaan uitmaken. Bart Klos speelde tegen Coerd van Kasteel voor de derde en vierde plaats. Met de nodige inspanning wist uiteindelijk Coerd van Kasteel Bart Klos achter zich te laten. Coerd haalde dus een verdiende derde plaats. De finale begon erg span nend. De eerste set verloor Guus met 21-23. In de tweede kon Guus zich niet meer opladen en verloor hij kansloos met 10-21. Een uiteinde lijk afgetekende overwinning van Ad van Heiningen die zich een jaar lang clubkampioen mag noemen. Door Karin Heeren Zevenhuizen - Het was even zoeken naar een naam voor het team: 'de hangers', 'de joppers' of de 'kont- roesters' zo typeerden de jongeren uit Zevenhuizen zichzelf. De politie kon zijn team laten doorgaan voor 'de kit', 'smerissen' of 'de juuten'. Het spel was er niet minder om: zes De laatste partij werd gehouden tegen de politie. Tijdens een recent gesprek over een aantal moeilijkhe den tussen jongeren, samenleving en openbaar bestuur werd het idee geopperd samen eens een partijtje te voetballen. Nu is de daad bij het woord gevoegd. Roland Meivogel is het nieuwe vaste contactpersoon voor de jongeren in de gemeente. Hij komt elke week met de Jip-Jop bus en bouwt aan een vertrouwensrelatie met de groep jongeren. Hij wil graag dat het ver stoord geraakte contact en vertrou wen opnieuw wordt hersteld en werkt daar hard aan. tegen zes werd er behoorlijk partij gegeven. In dorpshuis Swanla werd vrijdag 28 december een zaalvoetbaltoernooi georganiseerd door de Stichting Jeugd- en Jongerenwerk Midden- Holland. Heel de dag werd er een competitie afgewerkt en lekker gespeeld.

Hart van Holland | 2002 | | pagina 10