Kr F0NVILLE Meewerkend Voorvrouw rtielema OOP IN MOERKAPELLE i F-, ASSISTENT PLANNER (m/vj 8 LUXE APPARTEMENTETTEN 1 KANTOOR-/WINKEL-/BEDRIJFSRUIMTE van 't hof IMeubelstoffeerderij Mario Expeditie B.V. staat voor een klantgericht expeditie bedrijf. Schoonmaakbedrijven Prijzen appartementen vanaf €197.000,- tel. 0180-631 655 tel. 0182-618 055 Hart van Holland 30 januari 2002 Expeditie B.V. Marlo Expeditie B.V. is gespecialiseerd in het wegtransport van en naar de Benelux, Duitsland, Engeland en Ierland Wegens uitbreiding zijn wij op zoek naar: Full-time, leeftijd 18-24 jaar Veel telefoonverkeer, een goede inzet, stressbestendigheid, verant woordelijkheid en enige kennis van Duits en Engels is een vereiste voor deze functie. Ben je rap van tong, wil je het vak van expediteur graag leren en wil je werken bij een jonge flexibele onderneming dan ben jij degene die we zoeken! Mail of schrijf zo snel mogelijk naar onderstaand adres ter atten tie van Lodewijk Bink of Mare de Wit. Marlo Expeditie B.V. Nijverheidscentrum 12 2761 JP Zevenhuizen The Netherlands Tel. Fax E-mail Internet 0180 632230 0180 634015 info@marlo.nl www.marlo.nl pi Fonville Verblijfsrecreatie BV is op zoek naar een Voor het organiseren, begeleiden en controleren van de schoonmaakwerkzaamheden van bungalows op het Recreatiepark De Koornmolen te Zevenhuizen. (Z.H.) De werkdagen zijn voornamelijk op maandag en vrijdag, tijdens de opstart zullen dit meerdere dagen zijn. Wij zoeken een enthousiast persoon die bij voorkeur: Ouder is dan 35 jaar Representatief is Zelfstandig kan werken Ervaring heeft op schoonmaakgebied Goede contactuele en leidinggevende eigenschappen bezit Werktijden: De werktijden zijn elke maandag en vrijdag ("wisseldagen") tussen 09.00 en 16.00 uur. Voelt u zich aangesproken? Neem dan contact op met J. Dirkx 06-51423619. nu ook in- en verkoop klassieke meubels Voor de betere gebruikte meubels Voor al uw stoffeèrwerk het juiste adres Unieke collectie stoffen, deels met 5 jaar garantie Vraag vrijblijvend offerte Bredeweg 26A Moerkapelle Tel. 079-5933599 06-20749306 (£FMji Fax 079-5933577 in A/ A K E t A makelaardij 'Q L - stichting bureau erkende meubelstoffeerders Luxe appartementen in hartje Moerkapelle In het hart van de gemeente Moerkapelle worden 8 luxe appartementen en één kantoor-/winkel-/bedrijfsruimte gerealiseerd onder de naam Moerstaete. Het appartementengebouw is gelegen op de hoek van de Kerkstraat en de Dorpstraat, met vanuit een aantal appartementen een prachtig zicht op de his torische kerk van Moerkapelle. De karakteristieke kern van het dorp heeft als uitgangspunt gediend bij het ontwerpen van het appartementengebouw. En het resultaat mag er zijn: een gebouw dat opvalt door niet op te vallen. Appartementen van hoog niveau Het appartementengebouw Moerstaete bestaat uit drie lagen. Op de begane grond bevindt zich een kantoor-/winkel-/bedrijfsruimte, die eventueel ook een woonbestemming kan krijgen. Verder bestaat de begane grond uit een parkeer- garag en bergingen. De verkoopprjzen van de garages bedragen €15.000,-. De appartementen bevinden zich op de eerste en tweede verdieping. Alle apparte menten hebben een ruime woonkamer met open keuken, een royale badkamer, apart toilet en twee comfortabele slaapkamers. Het appartementengebouw heeft een centrale hal met postkasten en een bellentableau met videofoon. Vanuit de centrale hal heeft u toegang tot het trappenhuis en de lift. Het ople veringsniveau past bij de uitstraling van gebouw. Verkoopprocedure Inwoners van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle hebben gedurende de eerste twee maanden van de verkoopprocedure het exclusieve voorkeursrecht tot koop. Geïnteresseerden van buiten de gemeente kunnen zich wel nu alvast inschrijven. Heeft u belangstelling voor de appartementen of de kantoor- /winkel-/bedrijfsruimte in Moerstaete, neemt u dan contact op met een van onderstaande makelaars:

Hart van Holland | 2002 | | pagina 12