J 1 Ben Stukart verlengt contract W.S.E. SANDERS I T I E BERICHTEN INBRAAKBEVEILIGING! BROUWER DE KONING Capricorn Beveiligingen Nesselande - Florie/Vrevrok iet t UITVAARTVERZORGING Hart van Holland 30 januari 2002 pagina 3 Dames-topvolleybal in Zevenhuizen zaterdag 2 februari om 16.30 uur Sporthal Swanla, B. Klinkhamerweg 85, Zevenhuizen Toegang gratis ilieberichten TEL. 0182-615055 Opbaorgelegenheid o.a.: Uitvaartverzorgingvan den Bogerd Hoekeindseweg 50 A 2665 KE Bleiswijk |ylL dag en nacht bereikbaar 010 - 5222790 bgg 06 - 12509217 Uitvaartbegeleidsters: Marian van den Bogerd - Kind Jeanne Matze - Koch MET RESPECT EN IN STIJL. DOEN WE. WAT VAN ONS VERWACHT WORDT UITVA&RTVPi vZORGING De Rietvoorn 23 - 2661 KC Bergsehenhoek Uw verdriet Is ome zorg Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3 B'hoek - Moerkapelle Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken Waddinxveen Boskoop 3 u V u 1 L 1 G 1 N G E N Alarmsystemen incl. meldkameraansluiting Camera- en toegangscontrole-systemen BORG gecertificeerd technisch beveiligingsbedrijf Zevenhuizen 29.000 exemplaren eze ruimte is beschikbaar gesteld door de Haij Van der Wende advocate UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect ZUIDPLASLAAN 59 - 2743 CW WADDINXVEEN DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN Zevenhuizen: Schoolstraat 18 Moerkapelle: Aula begraafplaats "Westhage" Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk sedert 1962 Uitvaartleidster: mevrouw B. Molenaar-Brouwer de Koning Uitvaartleider: de heer H.J. Uiterwijk Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 0182-501230 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten ^^^^^^^^^odicH^oj^aanvraa^eschikbaai^^^^^^^^^^^^ Uitvaartverzekeringen - Spaarfonds - Wilsbeschikkingen - Grafetenen Voetbal Waddinxveen - Ben Stukart en de voetbalvereniging W.S.E. hebben overeenstemming bereikt om het trainerscontract te verlengen met A D fA T i' N' Arbeidsrecht Huurrecht Appartementsrecht Bouwrecht Ondernemingsrecht Aansprakelijkheidsrecht Contractenrecht Familierecht Afspraak op uw kantoor- of huisadres mogelijk, ook buiten kantooruren E-MAI!.: info®advocatenkantooksanders.nl INTERNET: WWW.ADVOCATENKANTOORSANDERS.nl de Lepelaar 4 2751 CW Moerkapelle Mob. 06 - 22 93 41 79 Emmapakk 10 2595 ET Den Haag Tel. 070 - 383 14 45 Fax 070 - 383 11 91 Snelheidscontrole: De politie heeft op dinsdag 22 januari van 14.00 tot 15.05 uur op de Noordkade een snel heidscontrole gehouden. Van de 378 passanten waren er 66 in overtre ding. Tegen hen wordt proces ver baal opgemaakt. De hoogstgemeten snelheid was 105 km/u. Een vracht autobestuurder reed 57 km/u. Bij een truck met oplegger werd even eens 57 km/u gemeten en bij een bromfietser 76 km/u. De politie blijft in de komende periode controleren. Woninginbraak en diefstal auto: Dins dag 22 januari is tussen 1.00 en 8.00 uur ingebroken in een woning aan de Brugweg. Men is binnengekomen door de achterdeur open te breken. Uit de woning is geld gestolen. Met sleutels die uit de woning zijn gepakt werd de personenauto van de oprit weggenomen. Het ging om een Mercedes voorzien van het ken teken XR-PR-66. Aanrijding met letsel: Een 11-jarige fietster is 22 januari omstreeks 8.30 uur gewond geraakt bij een aanrij ding aan de Zuidplaslaan. Een 35- jarige automobilist uit Waddinxveen reed over de Zuidplaslaan, vanuit de richting van de Dreef. Toen hij wilde afslaan zag hij zijn plaatsgenote, die vanuit de andere richting naderde, over het hoofd. Het meisje is ver voerd naar het Groene Hartzieken huis en bleek een gekneusde enkel opgelopen te hebben. De politie maakt proces-verbaal op tegen de automobilist. Aanrijding Kon. Wilhelminasingel: De politie heeft woensdagmorgen 23 januari geassisteerd bij de afhande ling van een ongeval op de Kon. Wil helminasingel. Om 11.00 uur reed een 36-jarige vrouw uit Waddinxveen met de auto vanaf de Kon. Wilhelminasin gel rechtsaf de Nassaulaan op. Daar bij liet ze een 75-jarige plaatsgenoot die met de Spartamet over het fiets pad rechtdoor wilde, niet voorgaan. De man werd van zijn fiets gereden en raakte gewond in het gezicht. Hij is voor medische behandeling met de ambulance naar het Groene Hartzie kenhuis in Gouda gebracht. Verkeersongeval: Een 79-jarige man uit Waddinxveen is bij het oversteken gewond geraakt nadat hij was aange reden door een 46-jarige automobi liste uit zijn woonplaats. De automo biliste reed over de de Chopinlaan in de richting van de Esdoornlaan. Bij de verkeerslichten reed zij bij 'groen licht' door. De voetganger stak ver moedelijk bij 'rood licht' vanaf de rechterzijde van de weg over bij een oversteekplaats. De automobiliste die met lage snelheid reed kon een aanrijding niet meer voorkomen. De voetganger kwam ten val en werd met letsel aan de rug overgebracht naar het Groene Hartziekenhuis. De politie stelt een onderzoek in. Bedrijfsinbraak: Uit een bedrijf aan de Coenecoop werd na een inbraak een aantal autoradio's en kleding weggenomen. Vermoedelijk werd de inbraak gepleegd tussen donderdag 24 januari 21.15 uur en vrijdag 25 januari 9.15 uur. Men kwam het pand binnen door een ruit aan de rechter zijde van het bedrijf in te gooien. De politie stelt een onderzoek in. Woninginbraak: In een woning aan de Distelveld werd tussen vrijdag 25 januari 19.00 uur en zaterdag 26 januari 00.30 uur ingebroken. Men kwam de woning binnen door de cilinder van de achterdeur af te bre ken. Ook de cilinder van de deur van de garage naar de woning werd afge broken. Weggenomen werden onder andere sieraden, een geldbedrag, een fototoestel. Tussen donderdag 24 januari 10.00 uur en zondag 27 januari 13.30 uur werd in een andere woning aan de Distelveld ingebroken. Ook in deze woning kwam men via dezelfde wijze binnen. Het is nog onbekend wat is weggenomen. Rijden onder invloed: De politie heeft op vrijdag 25 januari omstreeks 20.50 uur een 28-jarige automobilist aangehouden wegens rijden onder invloed van alcohol. De politie had een melding gekregen dat er op de Noordkade een busje van de weg was geraakt. Daarbij zou de bestuur der uitgestapt zijn die onder invloed leek van alcohol. De politie zag inder daad op de Noordkade een man al slingerend lopen over de weg. Toen de agenten de man aanspraken roken zij bij hem een alcohollucht. De man ontkende te hebben gere den. De man werd aangehouden en overgebracht naar het politiebureau waar een blaastest werd afgenomen. Deze gaf een uitslag aan van 890 ug/1. Tegen de man wordt proces verbaal opgemaakt. Tevens werd zijn rijbe wijs ingevorderd. De politie stelt een onderzoek in. Diefstal van werkgever: Bij een speel goedwinkel werd op maandag 28 januari een 26-jarige werknemer uit Gouda betrapt op het stelen van goederen uit de winkel. De chef van de winkel droeg de man over aan de politie. De Gouwenaar had zich voorzien van een aantal gameboys, twee computerspelletjes en een aan tal cadeaubonnen. De verdachte is aan het politiebureau verhoord. Tegen hem proces-verbaal is opge maakt. De goederen zijn weer terug naar de rechtmatige eigenaar. Inbraak in woning: Op maandag 28 januari werd op de dag ingebroken in een woning aan de Busken Huet- laan. Een raam werd ingeslagen waarna kon worden ingeklommen. Uit de woning zijn een dvd, een ste reo-installatie, een satelietontvanger en een videorecorder gestolen. Snelheidscontrole: De politie van Bos koop heeft op dinsdag 22 januari van 11.45 tot 13.45 uur op de Parklaan een snelheidscontrole gehouden. Er werd gecontroleerd in beide richtin gen. Van de 389 passanten waren er 68 in overtreding. De hoogstgemeten snelheid was 81 km/u. Snelheidscontroles Zijde: De politie zal het komende half jaar regelmatig op snelheid aan de Zijde controle ren. Wegens reconstructiewerk- zaamheden is de toegestane maxi mumsnelheid op deze weg 30 km per uur. Vóór de wegwerkzaamhe den bedroeg de maximumsnelheid op de Zijde 50 km per uur. De politie heeft op deze weg op woensdagmor gen 23 januari een controle gehou den. Van de 90 passanten waren er 34 bestuurders die te hard reden. De hoogst gemeten snelheid was 69 km/u. Het tarief bij te hard rijden bij wegwerkzaamheden zijn verhoogd. Tot 10 km te hard rijden bedraagt de een jaar. Stukart zal ook volgend sei zoen de verantwoordelijke man zijn voor de selectie van WSE. boete 52,-, bij 11 t/m 15 km is dat 80,- en bij 16 t/m 20 km te hard is dat 104,- Insluiper overlopen: Een onbekend gebleven insluiper werd op de vroege avond van maandag 28 januari betrapt door de bewoonster van een woning aan de Zijde. De vrouw trof de man in de keuken aan. Hij nam de benen bij het zien van haar. Daarbij had hij nog wel kans gezien een porte monnee mee te nemen. De politie stel de direct een uitgebreid onderzoek in maar dit bleef zonder resultaat. Aanhouding poging diefstal: Een 19- jarige Rotterdammer is dinsdag 22 januari omstreeks 23.00 uur aange houden op verdenking van diefstal. De man werd door personeelsleden betrapt toen hij bij een bedrijf aan het Noordeinde een sleutelkastje opengebroken had. De man bleek op zoek te zijn naar tankpassen van vrachtauto's waar hij zojuist de sleutels van uit het kastje had gehaald. De man is aan de politie overgedragen en wordt in de loop van de woensdag verhoord. Bedrijfsinbraak: Bij een kledingzaak aan de Strandweg is woensdag 23 januari omstreeks 04.15 uur een inbraak gepleegd. Onbekenden heb ben met een auto een bedrijfspui ingereden. Vervolgens werd en par tij kleding in de auto geladen. De auto met inbrekers is vervolgens weggereden in de richting van Ommoord. De politie stelt een onderzoek in. Te veel gedronken:.Een 18-jarige man uit Benthuizen reed zondag 27 janu ari rond 3.45 uur met te veel alcohol op achter het stuur van zijn auto op de Swanlaweg in Zevenhuizen. Hij moest blazen, de uitslag van de ademanalyse was 365 ug/1. Hij kreeg een rijverbod van 3 uur en een pro- ces-verbaal. Inbraak in woning: In de avond van maandag 28 januari werd er ingebro ken in een woning aan de Kraton laan. Een raam van de woning werd opengebroken om binnen te komen. Uit de woning is een zilveren doosje met wierrookartikelen gestolen. Ha ha het is echt waar, 2 februari wordt Erna 30 jaar! Gefeliciteerd met jullie trouwdag papa en mama! Merel, Kim en Banjer Wil Tamerus wordt 31 jan. 50 jaar. Hartelijk gefeliciteerd, de Beentjes Lieve Judith wat fijn dat jij je zwemdiploma haalde. Gefeliciteerd Opa en Oma v. K. Oom Gordon tante Paulinda gefeliciteerd met jullie huwelijk. Dikke kus van Sam Hoera! mijn zus Merel is 14 jaar geworden. Gefeliciteerd van Kim en een poot van Banjer Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Bent huizen, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Ver laat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 e-mail: hartvanholland@box.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: Netwerk VSP telefoon 070-3209898

Hart van Holland | 2002 | | pagina 3