K li Slapeloze nachten? S Gouden Wok viert Chinees nieuwjaar De klant is koning CLAZING De Kangeroe DE STAND VAN ZAKEN DE STAND VAN ZAKEN HYunnni BIP's Autodemontage j u ZAKELIJK BEKEKEN Hart van Holland 20 februari 2002 pagina 19 r Autoschade Service Waddinxveen Jan Smit als verrassing ASSISTENT AUTOTECHNICUS m/v AUTOTECHNICUS mv VERKOOP-ADMINISTRATEUR m/v VERKOOP-ADVISEUR m/v VAN DER LINDEN GROEP specialist in evenementen en attracties iiilWllll Met een autoverzekering van Perdijk Assurantiën kunt u rustig gaan slapen terwijl uw nieuwe aanwinst buiten staat. S" S U F{ A VA A Dorpsstraat 202a - 2761 AJ Zevenhuizen - Tel.: 0180-328988 Fax: 0180-328976 - e-mail: perdijkassurantien@hypotheekshop.nl Demontage van alle automerken Verkoop van alle auto-onderdelen los uit het magazijn leve^ba^r Plus garantie op alle onder e 7 u SERT Werken aan je eigen toekomst Werken aan zekerheid en kwaliteit Werken aan je eigen ontwikkeling Werken met plezier Boskoop - Zelfs het huidige China hanteert twee kalen ders: het ons bekende westerse en het traditionele Chi nese. Nadelen: geen. Voordelen: twee keer feest, twee keer jarig. Afgelopen zaterdag vierde het Chinees Ori ëntaals restaurant de Gouden Wok op het I.T.C. terrein Chinees oud en nieuw, met knallend vuurwerk en leeuwendansen, begeleid door passende trommelmu- ziek. Voor de Chinees is 12 februari van het Chinese jaar 6499 het Jaar van het Paard begonnen, één van de twaalf jaren waarmee de traditionele Chinees rekent. Zoals er ook zijn de jaren van het varken, aap, draak, tijger, konijn, geit, rat, haan, slang, koe en hond. "Ik ben een varken", legde eige naar Wen Chich rustig uit, voor intimi Vincent Kuo. "Dat Vincent slaat nergens op terug, maar is voor Nederlandse gasten pretti ger uit te spreken." Waarom in China een andere kalender dan in het westen gebruikelijk is, weet ook Wen niet precies: "Ik ben geen astroloog. Ik weet wel, dat in China de maan 12 keer per jaar om de aarde draait en dat daarop de kalender is gebaseerd. Ook in China duurt een jaar ongeveer 365 dagen, min een beetje. In het westen is een schrik keljaar ingebouwd om een jaar precies te krijgen, In China verschuift elk jaar nieuwjaarsdag een dag, om het jaar vol te krijgen. Maar hoe dat precies in z'n werk gaat, weet ik ook niet. Wel, dat de kinderen op nieuwjaarsdag een zakje munten krijgen, symboliserend voor een gelukkig en voorspoedig nieuw jaar". Dit gebruik werd die zaterdag toegepast op een leeuw, die een beetje ongelukkig naast een opgehangen (Chi nese) witte kool met geld hapte, de kool liet vallen en de kool haastig onder zijn leeuwenvel frommel de, als wilde hij zeven magere jaren voorko men. Wen keek glimlachend toe. Voor hem geen magere jaren. "Ik ben hier juni 2000 begon nen en de zaak, met 25 man in vaste dienst, loopt goed." Met name voor zijn 'Wokbuffet', onbeperkt en onbe grensd en voor een prijs die doet denken aan een afhaal-Chi- nees, is grote belang stelling. "Tijdig reser- veren, zeker op zater dag, is zwak uitgedrukt ten minste aan te bevelen." Met een leeuwendons vierde eigenaar Wen Chich in zijn restaurant de Gouden Wok het Chinese nieuwe jaar. Nieuwerkerk aan den IJssel - Garagebedrijf 't Gilde uit Nieuwerkerk aan den IJssel pakte afge lopen zaterdag flink uit. Speciaal voor één van haar trouwe klanten had het garagebedrijf een enorme verrassing bedacht. De heer en mevrouw't Gilde vonden dat bij de levering van de vrachtauto's iets speciaals moest gebeuren. Over wat dat moest worden waren ze snel uit. Zowel de fami lie Clazing als 't Gilde zijn bevriend met enkele artiesten uitVolendam. Het plan was dan ook snel klaar. (voor Hyundai- en Seat-vestiging in Waddinxveen en Hyundai-vestiging in Zoetermeer) (voor Hyundai- en Seat-vestiging in Waddinxveen en Hyundai-vestiging in Zoetermeer) (voor Hyundai- en Seat-vestiging in Waddinxveen) (voor Seat-vestiging in Waddinxveen) Uw schriftelijke reactie, voorzien van CV kunt u sturen naar: Van der Linden-groep, postbus 99, 2740 AB Waddinxveen t.a.v. afdeling personeelszaken. Telefonisch contact is ook mogelijk (de heer B. Koetsier, telefoon nr. 0182 - 62 18 70) De "Van der Linden-groep" is een dynamische groep van bedrijven die jou uitdaagt bovenstaande stellingen te ervaren. Op dit moment bestaat de "Van der Linden-groep" uit een Seat-dealerbedrijf, twee Hyundai-dealerbedrijven, een overdekt occasioncenter en een groot schadeherstel-bedrijf. Jouw toekomstige en overigens altijd zonnige werk plek ligt ergens tussen Ibiza, Toledo en Santa Fe. Spreekt dit je aan, ben je enthousiast, ambitieus, resultaatgericht en kom je in aanmerking voor één van onderstaande functies, reageer dan en realiseer ons je eigen groeimogelijkheden in de boeiende autowereld. Garagebedrijf 't Gilde, dat in sep tember 25 jaar bestaat, is gespecialiseerd in de verkoop en reparatie van vrachtauto's van alle soorten en merken, 't Gilde heeft een goede naam in de regio maar ook in de rest van Nederland en staat vooral bekend om haar 24-uurs service. Exportslachterij Clazing BV is al zo'n 16 jaar klant bij 't Gilde. Klant is hierbij eigenlijk een te zakelijke uitdrukking want feitelijk zijn het al jaren vrienden. Clazing BV is een kippen slachterij die doorgaans de kippen aangeleverd kreeg via (derden. Een tijd geleden besloot Clazing BV de kippen zelf te gaan halen. Hiervoor waren echter speciale vrachtauto's (koelopleggers) nodig. Aangezien de slach terij al jarenlang klant is bij 't Gilde, was het eigenlijk logisch dat dit garagebedrijf de auto's zou leveren. Toen de heer en mevrouw Clazing dachten een lek ker avondje met vrienden uit eten te gaan, zijn ze nooit bij het restaurant aange komen. In plaats daarvan kwamen ze via slinkse wegen terecht bij het garagebedrijf alwaar een heuse surprise-party was georgani seerd.Als klap op de vuurpijl werd de sleutel van de eerste vrachtau to overhandigd door de bekende Volendamse zanger Jan Smit. Hoewel enigszins beduusd konden de heer en mevrouw Clazing dit grote gebaar van 't Gilde zeer waarderen. Met de "Palingsound" op het podium was het tot in de kleine uurtjes heel erg gezellig. DE KANGEROE tttO-4/43445 Schiedam - Wie een groots feest of evenement wil organiseren is voor de huur van professioneel materiaal bij De Kangeroe aan het juiste adres. Al vier jaar heeft Sietze Batema zich gespeciali seerd om attracties en feesten tot ongeveer 3500 mensen compleet te verzorgen. De Kange roe heeft een indrukwekkende lijst van allerlei materialen en mogelijkheden die gehuurd kun nen worden, waardoor er door de bezoekers van het feest nog lang nage praat zal worden. Van luchtkussen tot zwem bad en van 'Kop van Jut' tot grabbelton. De mogelijkheden zijn ein deloos. De Kangeroe heeft tevens verschillende samengestelde pak ketten. Een minikermis, een zeskamp of een country- feest, de Kangeroe heeft er de materialen voor in huis. Een countrypakket bestaat bijvoorbeeld uit een Rode ostier, een schiettent, bier- pulschuiven, hoefijzerwer- pen, koe melken en een armworsteltafel. De kermis kan van groot tot klein geheel zelf samengesteld worden. Van het minipakket met een luchtkussen, twisterkussen en een pópcornma- chine tot een wat grootser geheel met bijvoorbeeld de rodeostier, de bungee-run, het gladiatorenkussen, sui kerspin- en popcornmachine, de Kop van jut en een Reuze Sjoelbak. De Kangeroe heeft ook discotheek-evenementen in huis. Zo kunnen er verschillende soorten party's geor ganiseerd worden in samenspraak met De Kangeroe. Een après-ski party, een ballonnenparty, berenparty. Black Jack, pop- cornparty of een schuimpar- ty. Bovendien is er bij de Kan geroe de mogelijkheid om in overleg te kijken welke mogelijkheden er nog meer zijn. Kostuums, meubilair en artikelen voor themafeesten, het is altijd bespreekbaar. De Kangeroe is hét adrés als er een groots feest te vieren is. Bij complete attracties is er professionele begeleiding aanwezig.Voor mèëf inforrhatie: ÓfO-4743445' of 06-55896623. I F i r i SIP lutosloperij autohandel In- en verkoop loop-, stoop- en schadeauto's Bredevueg 134 27S1 KB Zevenhuizen Tel. 0180-G31695 Q U t O

Hart van Holland | 2002 | | pagina 19