fSBii Rcti OPGELET! jPRKE VERHUIZEN NAAR BELGI KLANTEN UIT MOERKAPELLE Kg Effecten Rabobank Zevenhuizen Moerkapelle zoekt: De bank waar ie lid van wordt ni i rtnr\rnrwilTh %1 TV ACTIE COINS FOR CARE VERLENGD TELECOMSECTOR NIETTE BENIJDEN pagina z. AAA/W.RABOBANK.NL VERNIEUWD [jjfrWi Wscrüifote H<§ W, ernaast 249p.p 339 p.p Wilt u meer weten, bel ons gerust tel: 0180-637373 cols Bezoekadresse Openingstijden: Telefoonnummer Beleggingsadvies: Telefoonnummer Reisbureau: Centrale media inkoop bespaart miljoenen Rabofoon: Raboorderliin: Interpolis schadeservice: Blokkeren passen/cards: Helpdesk Internetbankieren: Helpdesk Telebankieren: Jubileum en vaderschap Rabobankmedewerker wint Scriptieprijs 2001 Landelijk minder hypo theken, groter markt aandeel Rabobank I kapelle. agenda Helpdesk Telebankieren Extra: E-mail-adres: Rabobank website: .Rabobdok bobank ÏÉWff# woning, vinden steeds meer Neder landers de weg naar België. De woningen zijn er doorgaans veel goedkoper dan in Nederland en van uitstekende kwaliteit. Voor de prijs van een eengezinswoning in de Randstad, koopt men in België een vrijstaande of halfvrijstaande woning in plaatsen als Kapellen, Kalmthout, Brasschaat, Schoten en Schilde. Het lijkt een grote stap, maar in werke lijkheid liggen veel van deze plaat sen op nog geen anderhalf uur rijden van Rotterdam. De Rabobank is met 23 kantoren ruim vertegenwoordigd in de grensstreek. Een van deze banken is de Rabobank Zuidwesthoek. De bank is gespeciali seerd in het adviseren van Nederlan ders die zich in België willen vestigen. Voor deze zogenaamde Nederbelgen zijn er namelijk tal van fiscale regelin gen. Zo is het onder meer mogelijk om -indien u in Nederland werkzaam bent- Nederlands belastingplichtig te blijven. De hypotheekrente en lijfren tepremies blijven hierdoor gewoon fiscaal aftrekbaar. De Stichting Nationale Eurocol- lecte/Coins for Care verlengt haar inzamelingsactie tot 1 april. Dit bete kent voor u dat u uw buitenlandse munten nog tot uiterlijk 31 maart 2002 kunt afstorten in de blauwe col lecte units. U vindt deze collecte units op onze kantoren in Zevenhuizen en Moerkapelle. Zoals u wellicht weet wordt het geld dat met deze inzame- lactie wordt opgehaald aangewend voor diverse goede doelen. Speciaal voor mensen die de overstap naar België overwegen, organiseert de Rabobank Zuidwesthoek een informa tiedag. Op 2 maart aanstaande kunt u zich aan de hand van diverse work shops uitvoerig en vrijblijvend laten informeren over dit onderwerp. De informatiedag is van 10.00 tot 16.00 uur. Meer informatie hierover is verkrijg baar bij de Rabobank Zuidwesthoek. Telefoon: 0164-267267. Vanaf 25 februari aanstaande zal ons kantoor in Moerkapelle niet meer rechtstreeks gebeld kunnen worden. Al het telefoonverkeer wordt dan namelijk doorgeleid naar ons kantoor in Zevenhuizen. Om u hierop attent te maken krijgt u gedurende een aantal maanden op het telefoonnummer van kan toor Moerkapelle een meidtekst te horen met het verzoek om ons kan toor in Zevenhuizen te bellen. U krijgt daar een medewerker van onze afdeling Cliënten Service aan de telefoon. De afdeling Cliënten Service zal de meeste vragen direct voor u kunnen afhandelen. Indien dit niet het geval is, dan zal u worden doorverbonden met een medewerker van ons kantoor Moerkapelle. De reden voor dit alles is dat uit onderzoek is gebleken dat de telefonische bereikbaarheid van ons kantoor in Moerkapelle vaak te wen sen overlaat. De omvang van het kan toor is nu eenmaal te klein om de tele fonische opvang van vragen bij een vaste telefoniste te beleggen. In plaats daarvan waren de medewerkers ach ter de balie hiervoor verantwoordelijk gesteld. Dit is echter geen prettige situatie, noch voor de klant aan de balie, noch voor de klant aan de tele foon. Wij verzoeken onze klanten in Moerkapelle dan ook vriendelijk om voor telefonische vragen voortaan het nummer 0180-63.73.83 te bellen. Sinds 8 februari is www.rabobank.nl nieuwe stijl in de lucht. Regelmatige gebruikers van deze Viruele Rabobank hadden dit ongetwijfeld al opgemerkt. Nieuw is onder andere het Snelmenu en de mogelijkheid om uw favoriete onderdelen van de Virtuele Rabobank bij elkaar te zetten. De eerste reacties op de nieuwe site van klanten en medewerkers van de bank zijn positief. Wel zijn er kanttekeningen geplaatst bij de snelheid van de vernieuwde site. Per formanceverbetering heeft dan ook de hoogste prioriteit gekregen. Indien u ook opmerkingen heeft dan vernemen wij die graag. U kunt uw opmerkingen doorgeven via de Helpdesk Internet- bankieren: 0900-0905. BH Rob Beentjes en Erwin Boorsma - Beleggingsadviseurs Ook de afgelopen week stond weer in het teken van de bekendmaking van de jaarresultaten. Veel verras singen vielen daarbij niet op te tekenen. Overig bedrijfsnieuws was nauwelijks voorhanden, waardoor de stemming lauw doch licht posi tief was. De AEX kon een winst van 3.5% tot een stand van 498,10 pun ten bijschrijven. De telecomsector stond afgelopen week in de schijnwerpers, helaas meer in negatieve dan in positieve zin. Zo maakte KPNQwest de jaarcijfers bekend. Hoewel de resultaten zowel op omzet- als op operationeel niveau boven onze verwachtingen lagen, stelde de exploitant van kabelnetwer ken teleur door te melden dat het resultaat over 2002 aan de onderkant van de afgegeven verwachting zal uit komen. Beleggers trakteerden KPNQwest op een verlies van 15.8%, waarmee het iets minder slecht presteerde dan branchegenoot Versa- Tel, dat 20% inleverde. Het fonds wordt vooruitlopend op het inwisse len van de AEX voor de Midkap op 4 maart massaal verkocht door beleg gers. Collega UPC nam op 13 februari al afscheid van de AEX. Het eens zo bejubelde aandeel droop af op een koers van EUR 0.25. Beduidend beter verging het ABN Amro. De grootbank maakte op 14 februari de cijfers over 2001 bekend De cijfers zijn goed gezien de moei lijke marktomstandigheden. ABN Amro verwacht in de eerste helft van dit jaar een verdere krimp van het operationele resultaat. Voor heel 2002 gaat de onderneming echter uit van een stijging dankzij kostenbesparin gen in de divisies» Nederland en Zakenbankieren. Door de betere kostenbeheersing is ABN Amro een interessantere partner geworden om mee samen te werken. Bron: IRIS Research op basis van halfpension 8 dagen van 333,- voor 15 dagen van 416,- voor IbIIK Voor diverse baliewerkzaamheden Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle is een innovatieve en vooruitstre vende bank, gelegen in het groene hart te midden van een prachtig werkgebied. In 1998 hebben wij een uniek bankconcept neergezet, dat tot op de dag van vandaag door onze klanten en medewerkers als zeer prettig wordt ervaren. De bank wordt gekenmerkt door een intensieve samenwerking tussen de verschillende teams en heeft een sterke markt positie op alle gebieden van financiële dienstverlening. De bank groeit gestaag en telt op dit moment 60 enthousiaste medewerkers. Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle is meer dan een gewone bank, dat zie je al als je bij ons binnenstapt. Samen met onze medewerkers en klanten proberen wij iedere dag weer om onze dienstverlening verder te verbete ren. Dit heeft in de afgelopen jaren geleid tot een sterke groei van onze acti viteiten. Ook voor de komende jaren rekenen wij op verdere groei. Wat wij vragen is een enthousiaste en gezellige collega die ons team komt versterken voor 32 uur per week met een havo of mbo opleiding. Voor informatie kunt u contact opnemen met Stefan Klaassen (0180) 63 73 75. U kunt uw sollicitatie richten aan de Rabobank Zevenhuizen- Moerkapelle, Postbus 5,2760 AA Zevenhuizen of via e-mail rabo3750@tref.nl. Sinds een jaar koopt de Rabobank Groep haar media-activiteiten cen traal in. Daardoor worden betere deals gesloten met dagbladen, radio- en tv-zenders, uitgevers van tijdschriften, exploitanten van bui tenreclame, maar ook met huis aan huisbladen. De besparingen zijn enorm, aldus Mediastrateeg Bert Kamp:'Het Afgelopen jaar heeft de Rabobank Groep wereldwijd mil joenen euro's bespaard'. De Rabobank Zevenhuizen-Moer kapelle had de afgelopen week weer twee feestjes te vieren. Denise van der Poort, medewerkster op de afdeling Financieel Advies, was op 14 februari precies twaalfeneenhalf jaar bij onze bank in dienst. Alexan der Faber, Kwaliteitsmanager van onze bank, is op 12 februari vader geworden van een gezonde zoon luisterend naar de naam Tim. Vader, moeder en kind maken het uitste kend. Gefeliciteerd beiden! Een Financieel Adviseur van de Rabobank heeft deze week de Scriptieprijs van het jaar 2001 gewonnen. De prijs is een initiatief van de opleiding Master of Finan- cial Planning (MFP). Het was de 1 tweede keer in korte tijd dat een medewerker van de Rabobank een I landelijk erkende prijs kreeg uitge reikt op het terrein van Financial I Planning. De consument maakt een pas op de plaats bij het afsluiten van een hypotheek. Dat blijkt uit de jongste cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) over 2001. Het CBS becijferde dat er vorig jaar 418.000 woninghypotheken zijn i afgesloten, 5,8% minder dan in j 2000. De Rabobank mocht in I dezelfde periode 101.812 hypothe ken verstrekken, een stijging van j 1,1%. Het marktaandeel van de I Rabobank is in 2001 gestegen. De j 1 Rabobank is de grootste hypo- 5 theekverstrekker in Nederland. Dit j geldt ook voor Zevenhuizen-Moer- j 7 maart workshop belastingformulier 21 t/m 24 maart indoor brabant 5 april t/m 20 oktober floriade 11 mei landelijke fietsdag t

Hart van Holland | 2002 | | pagina 2