J ■r SANDERS I E WIMI7H3IH Concert in de Brugkerk 1 BERICHTEN INBRAAKBEVEILIGING! li BROUWER DE KONING urrva^^^^»)RGiN'G Capricorn Beveiligingen Nesselande - Geevers/VCL Cornelia van der Linden-in 't Veld UITVAARTVERZORGING Hart van Holland 27 februari 2002 pagina 3 Dames-topvolleybal in Zevenhuizen zaterdag 2 maart om 16.30 uur Sporthal Swanla, B. Klinkhamerweg 85, Zevenhuizen Toegang gratis Familieberichten 1 TEL. 0182-615055 Opbaargelegenheid o.a.: Uitvaartverzorging van den Bogerd Hoekeindseweg 50 A 2665 KÊ Bleiswijk jy» dag en nacht bereikbaar 010 - 5222790 w> bgg 06 - 12509217 üitvaartbegeleidsters: Marian van den Bogerd - Kind Jeanne Matze - Koch E-mail: info®advocatenkantoorsandkrs.nl Waddinxveen Boskoop Zevenhuizen Regio BEVEILIGINGEN Alarmsystemen incl. meldkameraansluiting Camera- en toegangscontrole-systemen BORG gecertificeerd technisch beveiligingsbedrijf Raadhuisstraat 9 2751 AT Moerkapelle tel. 079-5933656 fax 079-5932349 MET RESPECT EN IN STIJL DOEN WE WAT VAN ONS VERWACHT WORDT De Rietvoorn 23 - 2661 KC Bergsehenhoek Uw verdriet is mme zorg Begrafenisverzorging voor Benthuizen - 3 B'hoek - Moerkapelle Zevenhuizen - Zoetermeer en omstreken 29.000 exemplaren eze ruimte is beschikbaar gesteld door de Haij Van der Wende advocate Haar handen hebben voor ons gewerkt, haar hart heeft voor ons geklopt. Haar ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. De HEERE is mijn Heder, mij zal niets ontbreken. PSALM 23:1 i I Nadat zij afscheid had genomen van ieder die haar dierbaar was heeft de HEERE tot Zich genomen onze lieve moeder, schoon moeder, groot- en overgrootmoeder, schoonzus en tante in de leeftijd van 85 jaar li sinds 21 september 1960 weduwe van Dirk van der Linden Jan en Maria van der Linden Karin en Rob Christian Charlotte Dirk en Mariska Janus en Puk Hermus en verdere familie 11 Gouda, 20 februari 2002. IJ Correspondentieadres: J.M. van der Linden, Broekhuizen 2 - 2741 JW Waddinxveen. |1 De teraardebestelling heeft maandag 25 februari plaats gevonden op de begraafplaats "Westhage", Akkerweg 84 te Moerkapelle. UITVAARTVERZORGING Voor Zevenhuizen en Moerkapelle Met eerbied en respect ZUIDPLASLAAN 59 - 2743 CW WADDINXVEEN DAG EN NACHT DIRECTE HULP NA OVERLIJDEN Zevenhuizen: Schoolstraat 18 Moerkapelle: Aula begraafplaats "Westhage" Ook thuis opbaren Voor een persoonlijke en stijlvolle begeleiding van uitvaarten Vooraf regelen van uw uitvaart mogelijk sedert 1962 Uitvaartleidster: mevrouw B. Molenaar-Brouwer de Koning Uitvaartleider: de heer H.J. Uiterwijk Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 0182-501230 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten ^^^^^^^^Codici^^anvraa^beschikbaai^^^^^^^^^^^^^^^ A D V O Arlxhdsrecht Huurrecht Appartementsrecht Bouwrecht Ondernemingsrecht Aansprakelijkheidsrecht Contractenrecht Familierecht Afspraak op uw kantoor- of huisadres mogelijk, ook buiten kantooruren 1NTERNET: WWW. Al JVOCATENKANTOORS ANDERS. NI. DE LeI'EI-AAR 4 2751 CW Moerkapelle Mob. 06 - 22 93 41 79 Emmapark 10 2595 ET Den Haag Tel. 070 - 383 14 45 Fax 070 - 383 11 91 Inbraak in woningTussen dinsdag avond 19 februari en woensdagmor gen 20 februari werd er ingebroken in een woning aan de Bosboom Toussaintsingel. Een ruit werd uitge nomen, Uit de woning is ondermeer een televisie, audio en zijn jassen gestolen. Bij oversteken aangereden: Een 71- jarige Waddinxveense is op woens dag 20 februari rond 08.00 uur op de Zuidelijke Rondweg bij het overste ken aangereden door een 27-jarige automobilist uit Zoetermeer. De vrouw liep daarbij schouder- en beenletsel op en is overgebracht naar het Groene Hart Ziekenhuis in Gouda. Het ongeval ontstond ver moedelijk door het onzekere gedrag van de vrouw bij het oversteken. Mishandeling: Een 13-jarige jongen uit Waddinxveen is op woensdag 20 februari rond 16.45 uur op de Roos je Voshoeve mishandeld door een nog onbekende jongen. De Waddinx- vener was bezig kranten te bezorgen toen hij werd belaagd door zijn aan valler. Deze ging er van uit dat de Waddinxvener hem ooit een keer onheus had bejegend. Hij gaf de jon gen een paar flinke trappen tegen het scheenbeen. De Waddinxvener heeft bij de politie aangifte gedaan. Woninginbraak: In een woning aan de Prinses Beatrixlaan werd tussen zaterdag 23 februari 18.00 uur en zondag 24 februari 04.15 uur inge broken. Men kwam de woning binnen door een bovenlicht open te wrikken. Weggenomen werd onder andere een televisie en een compu ter. Inbrekers overlopen: Een 48-jarige Boskoopse heeft samen met haar man en dochter twee inbrekers overlopen. Zij kwamen dinsdag 19 februari rond 19.00 uur thuis. De Boskoopse zag een man uit een raam van de eerste verdieping naar buiten springen. Zij wilde achter hem aanrennen, maar schrok van een tweede man die het raam uit sprong. Deze gaf haar een stoot op haar bovenlip. Uit de woning is een discman en een gsm meegenomen. Men is waarschijnlijk binnengeko men door een raampje te forceren. Aanhouding na sb-aatroof Op 21 februari, omstreeks 15.20 uur deed een vrouw een telefonische melding van een beroving op de Mendelweg. De vrouw gaf een duidelijk signale ment van de daders, die weggereden waren op een scooter. Een surveil lanceauto zag korte tijd later twee jongens op een scooter rijden in Waddinxveen. De jongens voldeden aan het opgegeven signalement. De bestuurder van de scooter wist te ontsnappen. De bijrijder werd aan gehouden in een achtertuin, liggend achter bossages. Het betrof hier een 17-jarige inwoner van Waddinxveen. Hij werd verhoord en heeft een bekentenis afgelegd. Het slachtoffer heeft aangifte gedaan. Auto tegen boom: Een 21-jarige automobilist en zijn 29-jarige passa- giere uit Vlaardingen zijn op vrijdag 22 februari omstreeks 13.15 uur betrokken geraakt bij een eenzijdig verkeersongeval. De automobilist reed over de Goudserijweg komende uit de richting van Alphen aan den Rijn. Op het Koetsveld, een polder zijweg, kwam de bestuurder door nog onbekende oorzaak in de berm terecht. De bestuurder probeerde te corrigeren maar raakte hierdoor de macht over het stuur kwijt waarna hij tegen een boom tot stilstand kwam. De twee inzittenden raakten bekneld in het voertuig en moesten door de brandweer worden bevrijd. De traumaheli kwam ter plaatse en verleende eerste hulp. De automobi list werd met letsel aan de onderbe nen en de bekken per ambulance overgebracht naar het LUMC te Lei den. De passagiere liep vooralsnog geen letsel op. De politie stelt een onderzoek in. Het verkeer onder vond geen hinder van het ongeval. Controle gordel: De politie heeft op woensdag 20 februari van 09.00 tot 14.00 uur een gordelcontrole gehou den. In Zevenhuizen werden op de Burgemeester Klinkhamerweg 15 bekeuringen uitgeschreven. Europese alcoholcontrole: In de nacht van vrijdag 22 op zaterdag 23 februari werden in het kader van een Europese alcoholcontrole op meer dan 30 locaties in de regio bestuurders gecontroleerd op het gebruik van alcohol. Van ruim 2500 automobilisten werd de adem getest. Veruit de meesten hadden niet gedronken of bleven onder de limiet van 220 ug/1. 57 personen zijn aangehouden en bekeurd voor het rijden onder invloed. Van drie men sen heeft de politie het rijbewijs ingenomen. De boete voor het rijden onder invloed is minimaal 190. Alcohol heeft een verminderd reac tievermogen tot gevolg. Veel men sen overschatten hun eigen vaardig heid om na het drinken van alcohol nog een auto of motor te besturen. Een ander effect van alcoholgebruik is het zogeheten 'tunnelzien'. Dat wil zeggen dat het vermogen om ook zaken buiten het directe blikveld op te merken door alcoholgebruik afneemt. De combinatie van alcohol drinken en autorijden brengt daar om onaanvaardbare verkeersrisico's met zich mee. In Nederland komen jaarlijks 1100 mensen bij verkeers ongevallen om het leven. Bij 200 gevallen was alcoholgebruik één van de veroorzakende factoren. Verkeershandhaving: Deze week worden op de doorgaande wegen in de regio regelmatig snelheidscontro les gehouden. Het verkeershandha- vingsteam zal ook controles uitvoe ren op het dragen van de veilig heidsgordel. Waddinxveen - De musici Klaas-Jan Mulder en Jan Mulder geven zater dag 2 maart een concert in de Brug kerk. Klaas-Jan Mulder is één van de meest bekende Nederlandse orga nisten. Naast zijn studie orgel en piano aan het Amsterdams conser vatorium heeft hij gestudeerd bij Eduardo del Pueyo, een artiest van wereldnaam. Behalve organist en pianist is Klaas-Jan Mulder ook een bekwaam dirigent. Jan Mulder stu deerde aan de conservatoria van Rotterdam en Utrecht. In de jaren na zijn eindexamen groeide zijn con certpraktijk zo snel, dat hij besloot diverse werkzaamheden, zoals het dirigeren van koren, te beëindigen en zich naast het geven van concer ten voornamelijk te richten op zijn favoriete bezigheid: componeren. De veelzijdigheid van de concertge vers is ook zeker terug te vinden in het concertprogramma. Zij zullen zowel afzonderlijk als vierhandig orgel en vleugel bespelen. Op het programma staan werken van onder andere Handel, Beethoven, Driffill, Grieg en Rachmaninoff. Tevens zul len er enkele improvisaties ten geho re worden gebracht en is er samen zang. Het aanvangstijdstip van het concert is 20.00 uur, de toegangs prijs bedraagt €6,-. Uitvaartverzekeringen - Spaarfonds - Wtisbeschlkktagen Grafstenen Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Bent huizen, Zevenhuizen-Moerkapelle, Oud-Ver laat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Postadres voor redactie en advertenties: Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen Bezoekadres: Drukkerij Elgersma Noordelijke Dwarsweg 1a 2761 GA Zevenhuizen Tel. 0180-632289* - Fax. 0180-633503 e-mail: hartvanholland@box.nl Sluitingstermijn redactie: maandag 12.00 uur Sluitingstermijn advertenties: Maandag 14.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdag 10.00 uur. De uitgever stelt zielj NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en inge zonden mededelingen in deze krant. Zij behoudt zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publicatie in het Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland in Zevenhuizen en Moerkapelle: Drukkerij Elgersma, telefoon 0180-632289. Overige klachten: Netwerk VSP telefoon 070-3209898

Hart van Holland | 2002 | | pagina 3